تزریق چربی

تزریق چربی در مشهد و هزینه چقدر است؟

تزریق چربی در مشهد و هزینه چقدر است؟

تزریق چربی در مشهد

در دنیای امروز درمان های زیبایی به خوبی جا افتاده و اکثر افراد برای رفع نواقص اندام و صورت خود به این درمان ها روی می آورند. یکی از این درمان های زیبایی که محبوبیت زیادی در بین افراد دارد، تزریق چربی می باشد.

دریافت تخفیف ویژه تزریق چربی + مشاوره رایگان

برای تزریق چربی برخلاف تزریق ژل که از موادی ژل مانند استفاده می شود، چربی از بدن خود فرد گرفته شده و به اندام های دیگر منتقل می شود. در واقع می توان این چنین گفت که هدف تزریق چربی استخراج چربی از اندام هایی در بدن است که انباشت لیپیدها در این اندام ها بیش از حد بوده و موجب آزردگی خاطر فرد شده است.

تزریق چربی در مشهد و هزینه چقدر است؟
سپس چربی استخراج شده به اندام هایی منتقل می شود که برای خوش فرم شدن نیاز به حجم بیشتری دارند.

اما تزریق چربی در مشهد چه شرایطی داشته و بهترین کلینیک تزریق چربی در مشهد کدام است؟

مشهد کلان‌شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر در زمان افشاریان، پایتخت ایران بود که دومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران و نود و پنجمین شهر پر جمعیت دنیا به‌شمار می‌رود. این شهر به واسطه وجود حرم علی بن موسی الرضا، هشتمین امام مذهب شیعه، سالانه پذیرای بیش از ۲۷ میلیون زائر از داخل و دو میلیون زائر از خارج از کشور است.

برای شروع تزریق چربی، پزشک متخصص از بی حسی موضعی برای کاهش درد ناشی از لیپوساکشن استفاده خواهد کرد. سپس مقدار چربی مورد نظر از نواحی اهدا کننده استخراج می شود. معمولا چربی مورد نیاز از اندام هایی نظیر شکم، ران و بازوها گرفته شده و به سایر اندام ها انتقال داده می شود.
در مرحله بعد، نوبت به خالص سازی چربی می رسد. پزشک با استفاده از سانتریفیوژی که در حال چرخش است، موجب جداسازی خون از چربی می شود. این عمل باعث تصفیه خون خواهد شد.

تزریق چربی در مشهد و هزینه چقدر است؟پس از پاکسازی، چربی خالص به اندام های مورد نظر مراجعه کننده تزریق می شود. چربی طی چندین مرحله و توسط سوزن کوچکی به لب ها، گونه ها و سایر اندام ها تزریق خواهد شد.

اهداف تزریق چربی در مشهد به شرح زیر می باشد.

  1. پر کردن نواحی تو رفته و گود در صورت
  2. ماندگاری بیشتر نتایج حاصل از درمان نسبت به سایر پرکننده ها
  3. جوانسازی صورت
  4. کانتور و فرم دهی دلخواه بدن
  5. پنهان کردن علائم آشکار کاشت پستان و سایر درمان های انجام شده در گذشته

به یاد داشته باشید که ممکن است پزشک مقدار بیشتری چربی تزریق نماید. دلیل این امر آن است که چربی تزریق شده پس از مدتی جذب بدن می شود؛ بنابراین پزشک کمی بیشتر تزریق کرده تا پس از جذب، اندام به حجم مورد نظر تغییر یابد.

برش و جای اسکار ناشی از تزریق چربی به چه صورت خواهد بود؟

بسیاری از افراد نگران جای زخم ناشی از تزریق چربی و ماندگاری آن خواهند بود. در این باره لازم به ذکر است که تنها زخم های شما ممکن است ناشی از لیپوساکشن باشد که برای از بین بردن و مکش چربی از ناحیه اهدا کننده ایجاد می شوند.

از آنجایی که برای استخراج چربی ها از برش های کوچکی استفاده می شود، در نتیجه زخم ها نیز کوچک خواهند بود علاوه بر این پزشکان متخصص سعی بر آن دارند تا محل قرار گیری این زخم ها در نواحی باشد که کمتر در معرض دید قرار گیرند اما در بعضی از مواقع با توجه به انتخاب ناحیه اهدا کننده از جانب شما، پنهان کردن جای زخم ممکن نخواهد بود.

به یاد داشته باشید که درجه زخم به تکنیک پزشک تزریق چربی در مشهد و تمایلات ژنتیکی شما بستگی دارد بنابراین می توان ادعا نمود که با انتخاب صحیح پزشک و کلینیک می توانید تا حد زیادی در جلوگیری از بروز اسکار و زخم موثر باشید.

اکثر افرادی که از جای اسکار باقی مانده از تزریق چربی رنج می برند، دارای پوستی با رنگدانه تیره بوده و یا پزشک در هنگام لیپوساکشن از کانول بزرگی برای استخراج چربی بهره گرفته است.

معمولا اسکار پس از تزریق چربی از بین می روند اما در صورت وجود دو نوع می باشند.

1. اسکار واقعی
2. لکه ای تیره روی پوست

برای جلوگیری از ایجاد چنین زخم هایی به مراکز معتبری مراجعه نمایید که از متخصصین خبره ای برخوردار باشند. کلینیک زیبایی پوست و مو رز واقع در تهران مفتخر است که با دارا بودن پزشکانی کار آزموده به ارائه خدمات زیبایی می پردازد.

بهترین پزشک تزریق چربی در مشهد

انتخاب پزشک یکی از مهمترین فاکتورها در درمان های زیبایی برای رسیدن به نتایج ایده آل است. دقت کنید که پزشک انتخابی باید از لحاظ تجربه و مهارت دارای رتبه بالایی باشد. هرچه تجربه و مهارت یک پزشک بیشتر باشد، خلق نتایج و آثاری بی نقص برای وی آسان تر خواهد بود.

تزریق چربی نیازمند متخصص متبحر می باشد که یافتن چنین فردی در مشهد کار دشواری است. اکثر پزشکان کاردان در شهرهای بزرگ و کلینیک های معتبر مشغول به کار بوده تا متقاضیان بیشتری جذب کرده و دانش خود را در سطح بزرگتری به نمایش بگذارند.

کلینیک هایی که دارای مجوز بوده و از اعتبار بالایی برخوردارند، باید دارای تجهیزات کامل و بی عیب و نقص نیز بوده تا پزشکان متخصص بدون هیچ گونه محدودیتی بتوانند به خوبی پاسخگوی مراجعه کنندگان باشند.

همچنین هنگامی که به دنبال کلینیک و پزشک ماهر می باشید، لازم است تا حتما نمونه کارهای قبلی انجام شده در کلینیک را مشاهده کرده تا با دیدی باز بهترین کلینیک را انتخاب نمایید.

همانطور که میدانید در تهران روزانه هزاران هزار درمان زیبایی انجام شده و افراد زیادی برای انجام درمان های زیبایی خود به تهران می آیند. متاسفانه وجود برخی کلینیک های نامعتبر و بدون مجوز در مشهد موجب شده که افراد زیادی فریب خورده و گرفتار عوارض و خطرات زیادی شده اند.

بنابراین توصیه می شود به جای تزریق چربی در مشهد شما نیز درمان مورد نظر خود را زیر نظر پزشکان مجرب کلینیک زیبایی رز انجام دهید تا شاهد نتایج فوق العاده درمان شوید.

هزینه ناشی از تزریق چربی در مشهد

هزینه تزریق چربی یکی از فاکتورهایی است که با توجه به دستمزد پزشک، تخصص وی، محل جغرافیایی کلینیک و تکنیک بکار گرفته شده متفاوت می باشد. متاسفانه بسیاری از افراد هزینه را معیار اصلی خود قرار داده و با توجه به هزینه نهایی کلینیک مورد نظر خود را انتخاب می نمایند.

کلینیک های متعددی با هدف تزریق چربی در مشهد، از تجهیزات پیشرفته ای استفاده نکرده و دارای مجوز استاندارد نمی باشند اما بسیاری از متقاضیان درمان ها زیبایی فریب این حقه ها را خورده و به این مراکز اعتماد می کنند.

به یاد داشته باشید که پزشکی که دانش کافی در زمینه آناتومی بدن نداشته باشد، نه تنها نتایج زیبایی رقم نخواهد زد بلکه می تواند عامل بروز عوارض و خطرات نیز باشد.

بنابراین توصیه می شود برای جلوگیری از هرگونه عارضه و پرداخت هزینه مجدد برای ترمیم درمان قبلی به کلینیک زیبایی رز که جزء یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در سطح کشور می باشد، مراجعه نمایید.

متخصصان ماهر در این کلینیک به خوبی به فنون درمان های زیبایی مطلع بوده و دارای مدارک و گواهینامه های استاندارد می باشند بعلاوه تجهیزات و امکانات پیشرفته کلینیک رز موجب می شود تا این متخصصان بتوانند به خوبی بر درمان مسلط شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *