پوست و مو

تناسب اندام سریع و بی بازگشت

تناسب اندام سریع و بی بازگشت

>> تناسب اندام سریع و بی بازگشت

تناسب اندام سریع و بی بازگشت یکی از دغدغه های بزرگ برای افرادی است که قصد دارند با روش های مختلف وزن خود را کاهش داده و به لاغری مطلوب و وزن دلخواه خود برسند.

در واقع برای این که بتوان از روش های لاغری رضایت داشت نمی توان روش های متناسب با آن را تنها برای یک بار به کار برد و این امر باید با تکرار مناسب و اصول صحیح به کار گرفته شود.

 

تناسب اندام سریع

 

در واقع نظم و انسجام توام با تلاش و پشتکار مناسب می تواند شما را به تناسب اندام دلخواه در بهترین زمان ممکن برساند. تمرکز و تلاش مستمر و استفاده از راه های لاغری که ایمن و سالم باشند می تواند برای کاهش وزن موثر باشد.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

 

تناسب اندام سریع

 

کاربرد روش های لاغری که با سرعت بسیار بالا وزن را کاهش می دهند امکان بازگشت سریع تر و اضافه شدن مجدد وزن را برای فرد در پی خواهند داشت بنابراین بهتر است هنگامی که قصد دارید چربی های اضافی بدن خود را در قسمت های مختلف آب کنید از راهکارهای اصولی استفاده کنید تا بهتر به تناسب اندام برسید و دچار اضافه وزن نشوید.

مواردی که بر تغذیه سالم توام با تمرینات مناسب ورزشی تاکید دارند می توانند نتیجه ای دائمی را برای شما داشته باشند و لاغری شما را بدون بازگشت تضمین خواهند کرد. در واقع می توان گفت لاغری بی بازگشت و تناسب اندام با یک برنامه مناسب در تغییر سبک زندگی به وجود خواهد آمد که این تغییر باید ابتدا از خود فرد شروع شود.

برای آن که بتوان یک رژیم مناسب غذایی داشت و به لاغری مطلوب خود رسید بهتر است که برنامه غذایی به گونه ای تنظیم شود که در آن سبزیجات خام و انواع کاهو و کلم به میزان مناسب مورد استفاده قرار بگیرد.

 

>> رژیم های غذایی مناسب برای لاغری و تناسب اندام

پروتئین های کم چرب که در برنامه غذایی گنجانده می شوند از قبیل سینه مرغ یا گوشت گوساله به اندازه ای که متعادل باشد و افراط در مصرف آنها صورت نگیرد. در حقیقت میزان مصرف پروتئین به اندازه ای باشد که احساس گرسنگی نداشته باشید تا بتوان از این رژیم به شکل مناسب بهره مند گردید.

میوه باید به اندازه مناسب استفاده شود و مواد غذایی دیگر نیز باید به شکلی مورد استفاده قرار گیرند که مجموع کالری موجود در آنها از کالری مجاز روزانه بیشتر نشود. اگر بتوانید میزان کالری مصرفی روزانه خود را به شکل متعادل و در اندازه مناسب حفظ کنید می توانید به داشتن یک اندام متناسب که بازگشتی پس از آن وجود ندارد امیدوار باشید.

با آگاهی از میزان کالری مصرفی روزانه خود می توانید تغذیه خود را به شکلی مطلوب تر در نظر بگیرید به گونه ای که میزان کالری دریافتی در مقدار ثابت هنگام لاغری و پس از آن موجب تناسب اندام و کاهش وزن بی بازگشت برای شما شود.

 

>> آمادگی لازم برای لاغری و تناسب اندام

برای این که بتوانید به یک سطح مناسب و متعادل از لاغری و تناسب اندام برسید لازم است که دارای آمادگی جسمانی باشد این آمادگی باید در سطوح مختلف بررسی شوند که شامل :

آمادگی قلبی به معنای توانایی شما برای استفاده و انتقال اکسیژن می باشد که در فعالیت هایی مانند راه رفتن، دویدن ، دوچرخه سواری و ورزش هایی مانند شنا و ایروبیک می توان این امر را مورد توجه قرار داد.

تعادل و انعطاف پذیری که می تواند طیف وسیعی از فعالیت ها و حرکت ماهیچه و مفاصل را بهبود بخشد. ورزش هایی مانند یوگا و پیلاتس می توانند شما را در دستیابی به این امر کمک کنند.

تناسب اندام عضلاتی به شما کمک می کند تا بتوانید ماهیچه ها و تراکم استخوان خود را تقویت کرده و وزن مناسبی را برای خود رقم بزنید.

در واقع به هنگام ورزش کردن توانایی رساندن اکسیژن به قلب و ریه ها امکان پذیر می شود و این اکسیژن به عضلات می رسد در این قسمت انرژی لازم برای حرکت فراهم می گردد و سیستم بدن می تواند کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

زمانی که به طور مرتب ورزش می کنید قلب شما راحت تر کار می کند و اکسیژن به اندازه کافی توسط عضلات سفت دریافت می شود. در نتیجه ورزش سبب حرکت بیشتر و مفیدتر عضلات شما شده و چربی سوزی به شکل مناسب تری برای اندام های شما اتفاق خواهد افتاد.

برای داشتن یک رژیم غذایی مناسب و رسیدن به وزن ایده آل باید از خوردن مواد غذایی ناسالم که باعث انباشت چربی های غیر ضروری در بدن می شوند خودداری کنید که از جمله این مواد غذایی تنقلاتی ماند چیپس و پفک و خوراکی هایی با شکر فراوان می باشند.

نوشیدن نوشابه و موادی مانند خامه نیز سبب می شود که شما نتوانید در مدت زمان مناسب به وزن ایده آل و لاغری در نظر گرفته شده برای خود برسید.

 

>> سایر فعالیت های مطلوب برای لاغری

نوشیدن آب در رژیم های لاغری از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد زیرا اگر مقدار کافی آب در طول روز مصرف کنید می توانید احساس سیری داشته باشید و در نتیجه سلول های بدن شما به اندازه کافی آب دریافت می کنند. این آبرسانی در هنگام انجام فعالیت های ورزشی جهت چربی سوزی بسیار مهم می باشد.

افزایش دادن فعالیت هایی که سبب می شوند در طول روز تحرک بیشتری داشته باشید بسیار مهم است و این امر سبب می شود در نهایت سوخت و ساز بدن افزایش یابد. با افزایش فعالیت های روزانه کالری سوزی و لاغری در مدت زمان مناسب صورت می گیرد.

برخی از فعالیت ها ممکن است که به تنهایی سبب کالری سوزی در حد مناسب نشوند اما تجمع فعالیت های روزانه و انجام آنها به طور مرتب می تواند سطح مناسبی از کالری سوزی را برای شما فراهم کند و در نتیجه پس از گذشت مدت زمانی مشخص ایجاد وزن مطلوب اتفاق می افتد.

بهتر است که برنامه های غذایی که برای لاغری در نظر گرفته می شوند تحت نظر متخصصان این امر انجام شوند زیرا گاهی استفاده از برنامه های خودسرانه سبب افت قند و کمبود مواد غذایی لازم برای بدن می شود. در نهایت این امر سبب ضعف عضلات و نتیجه منفی خواهد شد.

اگر برنامه های لاغری اصولی و با راهکارهای صحیح انتخاب شوند در مدت زمان مناسبی نتیجه می دهند و بازگشت آنها نیز اتفاق نمی افتد.

تغییراتی که برای برنامه های غذایی و لاغری در نظر گرفته می شوند باید به عنوان یک الگوی مناسب و پذیرفته شده مورد توجه قرار بگیرند. ایجاد تغییرات برای یک تناسب اندام مطلوب باید ذهنی و شخصی پذیرفته شود و برنامه ریزی دقیق و مناسبی برای تغییر رفتار در نظر گرفته شود.

برخی افراد در نهایت ترجیح می دهند که روش های لاغری را به صورت روش های جدید که حذف چربی ها با استفاده از عمل جراحی می باشد انجام دهند. بهتر است قبل از انتخاب روش مورد نظر برای لاغری و تناسب اندام برنامه های مورد نظر به دقت بررسی شوند و با متخصصان این امر مشورت شود.

کلینیک پوست و مو رز ارائه دهنده تمامی خدمات پوست و مو و زیبایی اعم از تزریق چربی و … می باشد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *