کاشت ابرو

کاشت ابرو با لیزر و آشنایی کامل با این روش

کاشت ابرو با لیزر و آشنایی کامل با این روش

کاشت ابرو با لیزر و آشنایی کامل با این روش

کاشت ابرو سالهاست که در بین خانم ها و حتی آقایانی ک مشکل ریزش ابرو دارند صورت می گیرد. ابرو یکی از بخش های حساس صورت هر فرد است که تأثیر زیادی در زیبایی دارد.

روش های مختلفی برای ترمیم ابرو به بازار آمد که هیچ کدام نتوانست جایگزین مناسبی برای موهای ابرو باشد و زیبایی طبیعی ابرو را داشته باشد. از این رو متخصصان پوست و مو سعی کردند با الهام گرفتن از ترمیم و کاشت مو، راهی برای کاشت ابرو پیدا کنند و تأثیر زیادی بر زیبایی فردی بگذارند.

کاشت ابرو با لیزر

از این رو روش های مختلفی برای کاشت ابرو کشف شد که روز به روز این روش ها مدرن تر و بهینه تر شدند. کاشت ابرو با لیزر نیز یکی از روش های مناسب و جدید است که دارای مزایای زیادی نسبت به روش های قدیمی تر است.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

کاشت ابرو چگونه صورت می گیرد؟

با توجه به این که کاشت ابرو باید با دقت بیشتری نسبت به کاشت مو صورت گیرد حساسیت روی آن بسیار بیشتر است.

کاشت ابرو با لیزر

همچنین رویش مو در سر و خواب مو با خواب موی ابرو بسیار تفاوت دارد و این مسائل باعث شده تا کاشت ابرو کمی سخت تر و نیازمند تخصص بیشتری نسبت به کاشت مو باشد.

روش های مختلفی مانند کاشت ابرو به روش FUT و FIT روش های قدیمی تری هستند که ممکن است باعث ایجاد اسکار در پوست شود یا حالت زخم را در زیر موها تا مدت ها نشان دهند.

این عوارض سبب می شد تا متقاضیان کاشت ابرو تا مدت ها نیاز به پنهان کردن خود باشند یا نتوانند راحت در جاهای رسمی ظاهر شوند و کمتر کسی این ریسک را به جان می خرید و خود را در معرض کاشت ابرو قرار می داد.

هر چند در نهایت نتیجه می توانست بسیار مورد قبول باشد ولی باز هم متقاضیان کمی برای این کار بود.

کاشت ابرو با لیزر یک سری مزایا داشت که می توانست عوارض بالا را به خوبی پوشش دهد و باعث شود تا فرد راحت تر آن را بپذیرد و نتایجی مناسب ببیند.

کاشت ابرو با لیزر جدیدترین متدی است که اخیراً برای این کار به بازار پزشکی پوست و مو وارد شده و محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

 

روش کاشت ابرو با لیزر

همانطور که گفته شد کار بر روی ابرو می تواند حساسیت زیادی داشته باشد و باید به صورت استاندارد صورت گیرد.

در روش جدید کاشت ابرو با لیزر می توان بهتر از روش های قدیمی عمل کرد و ابرویی زیبا را طراحی کرد.

در کاشت ابرو با لیزر، به جای استفاده از ابزار دستی، از دستگاه های تمام اتوماتیک برای فرآیند ترمیم ابرو و کاشت آن استفاده می شود که این عامل باعث می شود تا در روند برداشت، نگهداری و کاشت بخش ابرو، بهتر عمل کرد و عوارض کمتری را در بخش بانک مو و بخش مورد کاشت مشاهده کرد.

در این روش برداشت فولیکول های مو که قرار است برای کاشت مورد استفاده قرار گیرد، به صورت اتوماتیک و توسط پانچ لیزری صورت می گیرد و پس از فریز کردن بانک مو، آن ها را در بخش کم پشت ابرو قرار می دهند.

به دلیلی که این فولیکول ها فریز می شوند، ریسک تخریب آن ها تا زمان کاشت وجود ندارد و می توان در زمانی مناسب آن ها را استفاده کرد.

از چه قسمتی برای بانک موی کاشت ابرو استفاده می شود؟

هر بخشی از مو دارای خوابی متفاوت است و باید منطقه ای برای ابرو در نظر گرفته شود که بتواند کارایی لازم در ابرو را از خود نشان دهد و در عین حال زیبایی نیز داشته باشد.

پس از بررسی های مختلف نتیجه گیری این بود که بهترین قسمت برای برداشت فولیکول های مو جهت کاشت در ناحیه ی ابرو، پشت گوش ها است که بهترین مو مشابه با ابرو را دارد و حالتی نرم تر و لطیف تر نسبت به بقیه ی موهای سر دارد.

مزایای کاشت ابرو با لیزر

عاملی که سبب محبوبیت یک روش درمانی به خصوص در بخش پوست و مو می شود، مزیت هایی است که آن روش نسبت به انواع روش های دیگر دارد.

با توجه به این که روش کاشت ابرو با لیزر بدون زخم صورت می گیرد، می توان عوارضی مانند اسکار پس از کاشت، خونریزی در ناحیه ی بانک مو و… را از روند کار حذف کرد که این مورد خود دارای ارزش بالایی برای بیمار است.

در روش کاشت با برش لیزری تراکم مو بسیار بالاتر از روش های دیگر است که نسبت به روش های FUT, FIT می تواند تا 3 برابر بیش تر باشد. تراکم مو در ناحیه ی ابرو بسیار مهم است و زیبایی ابرو را چندین برابر می کند که در این روش درمانی به خوبی قابل دست یابی است.

از دیگر مزایای کاشت با لیزر، کمترین تعداد جلسات ترمیم است که می توان در همان یک جلسه به خوبی نتیجه لازم را به دست آورد و نیازی به تعدد جلسات درمان و کاشت ابرو نیست.

خط رویشی که در این روش به دست می آید حالتی طبیعی دارد کاشت دقیق صورت می گیرد.

در اکثر اوقات نتیجه ای که پس از چند ماه عاید فرد متقاضی کاشت می شود قابل تشخیص با ابروی طبیعی فرد نیست و این مزیت اهمیت زیادی از بعد زیبایی شناختی خواهد داشت.

عوارض کاشت ابرو به روش لیزری

با توجه به این که برداشت و ایجاد برش لیزری در نواحی مورد عمل با دقت و بدون دخالت مستقیم دست و با ابزار اتوماتیک و پیشرفته صورت می گیرد عوارضی مانند اسکار، جای زخم و دیگر عوارض شایع که در کاشت ابرو دیده می شد در این روش دیده نمی شود و فرد می تواند بعد از درمان زندگی عادی خود را از سر بگیرد.

البته اثر بخشی این نوع درمان و ترمیم ابرو به مقدار زیادی وابسته به مراقبت های فردی است و باید تا مدت ها یک سری اصول اولیه و راحت را رعایت کرد.

بعد از مدتی ممکن است موهای ابرو بریزد و سپس برای بار دوم موها شروع به رویش مجدد می کنند و ابرو معمولاً 6 ماه پس از کاشت حالتی طبیعی و کامل به خود می گیرد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد عمل زیبایی کاشت ابرو مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *