کاشت ابرو

کاشت ابرو با خواب کاملا طبیعی و مراقبت های بعد از آن

کاشت ابرو با خواب کاملا طبیعی و مراقبت های بعد از آن

کاشت ابرو با خواب کاملا طبیعی 

ابروها عنصر اساسی در بیان احساسات چهره هستند. می توانید با ابروها اثر دلخواه را ایجاد کرده و با استفاده از چهره خود ارتباط برقرار کنید. ابروها و همچنین چشم ها مکمل یکدیگر هستند و بی نقص بودن هرکدام، می تواند به زیبایی دیگر عضو اضافه کند. داشتن ابروهایی زیبا پس از کاشت ابرو، حتی چشم هایتان را هم زیباتر نشان خواهد داد.

کاشت ابرو با خواب کاملا طبیعیمشکل ریزش ابرو که بدون توجه به سن، در بسیاری افراد بروز می کند، یکی از مشکلات شایع در جامعه است. آسیب رساندن به ریشه های ابرو که به دلایل مختلف ممکن است رخ دهد، باعث ریزش ابرو می شود. علاوه بر مشکلات بهداشتی حوادث مختلف هم می تواند باعث ریزش ابرو شود.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

تنها روش جبران دائمی مشکل ابرو، کاشت ابرو است. بعد از پیوند ابرو، دیگر مشکلی به نام ریزش ابروها وجود نخواهد داشت. این جراحی نه تنها برای بهتر کردن ابرو، بلکه برای تغییر شکل و متقارن کردن آن ها هم قابل اعمال است.

اهمیت ابرو در بیان صورت

یک چهره خسته، غمگین، عصبی یا ضعیف، بر ارتباط با دیگران و اعتماد به نفس تاثیر منفی می گذارد. به همین دلیل ابروها یکی از مهمترین عناصر صورت هستند زیرا ابروها خاصیت تاثیر مثبت یا منفی بر نگاه و چهره را دارند.

در برخی موارد، زنان به ترفندهای آرایشی متوسل می شوند که دردسرهای زیادی دارد و هر بار باید متحمل زحمت زیادی شوند، در حالی که مردان سعی می کنند با ترفندهایی مانند شانه زدن ابرو این مشکل را رفع کنند.

چنین ترفندهایی دائمی نیستند و فقط باعث اتلاف وقت می شوند. صحیح ترین و سودآورترین روش در درازمدت و طولانی مدت برای دستیابی به اثر مطلوب، یک مداخله کوچک و ساده مانند روش پیوند ابرو است.

کاشت ابرو با خواب کاملا طبیعینحوه انجام کاشت ابرو با خواب کاملا طبیعی

در کاشت ابرو با خواب طبیعی، شکل جدیدی که باید به ابرو داده شود، متناسب با خواسته ها و نیازها، با مناسب ترین روش برای شخص و صورت طراحی می شود. بعد از طراحی شکل مورد نظر، مرحله پیوند آغاز می شود. کاشت ابرو باید توسط متخصصان انجام شود. تکنیک FUE بیشترین محبوبیت را دارد که با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود.

جهت رشد ابروها برای هر شخص متفاوت است. علاوه بر این، ابروهایی که به سمت لبه بینی (پایین) رشد می کنند، دارای زاویه تند یا حالت ایستاده هستند و ابروهایی که به سمت بالا رشد دارند، باریک تر هستند.

همچنین زاویه های خروجی بین ابروهای موجود در ردیف های فوقانی و ابروهای موجود در ردیف های پایین تفاوت دارند. اصولا به این ها زاویه خواب ابرو هم گفته می شود.

باید نوع خواب ابرو در کاشت ابرو را رعایت کرد تا پس از کاشت و رشد، منظره ناخوشایندی ایجاد نشود. این نکته حساس ترین نکته ای است که هنگام کاشت باید به آن توجه شود زیرا هر ریشه کاشته شده با توجه به زاویه کاشت ابرو همچنان به رشد خود ادامه می دهد.

به همین دلیل باید زاویه خروج ابرو، هنگام پیوند ابرو مورد توجه قرار گیرد. چهار مرحله اساسی در پیوند ابرو وجود دارد که دانستن آن پیش از مراجعه به پزشک، ضروری است.

  1. مشاوره و برنامه ریزی
  2. برداشت گرافت
  3. کاشت (استفاده از تکنیک DHI)
  4. پانسمان بعد از جراحی

مشاوره و برنامه ریزی

منطقه مورد نظر برای کاشت و طراحی ابرو مورد بررسی قرار می گیرد. در این مرحله یک پلن با توجه به ویژگی های صورت فرد طرح ریزی می شود.

برداشت گرافت

برداشت فولیکول از مناطقی که به عنوان مناطق اهدا کننده شناخته شده اند، انجام می گیرد. این مرحله بر اساس روشی که پزشک استفاده می کند، می تواند متفاوت باشد.

کاشت ابرو با خواب طبیعی با استفاده از روش DHI

به دست آوردن ظاهر طبیعی و واقع بینانه در پیوند ابرو بسیار مهم است. برای این کار، زاویه خواب و جهت پیوند باید طبیعی باشد و خط ابرو باید با دقت طراحی شود. در جراحی کاشت ابرو، معمولا از روش FUE استفاده می کنند اما روش DHI هم می تواند بسیار عالی و بدون عارضه باشد.

استفاده از روش DHI راحت تر است. فولیکول های مو با ایمپلنت چوی در زاویه ها و جهت های مناسب کاشته می شوند. در این تکنیک پیوند ابرو به فولیکول ها زاویه خواب کمتری می دهند. این یک مرحله مهم برای زیبایی ظاهری است.

بعد از جراحی

در روز بعد از جراحی هم پزشک اطمینان حاصل می کند فولیکول های پیوندی سالم و بدون آسیب دیدگی هستند. فرد سپس می تواند به ادامه زندگی روزمره بپردازد.

کاشت ابرو با خواب کاملا طبیعی چقدر طول می کشد؟

پیوند ابرو در مدت زمان کوتاهی، تقریبا 1 الی 2 ساعت انجام می گیرد. ساختار ابروهای جدیدی که توسط ریشه های گرفته شده تولید می شوند، چون از موی بدن خود افراد هستند، کاشت را به طبیعی ترین شکل ممکن تبدیل می کند.

 بعد از کاشت ابرو ، ابروهایی که در ابتدا کاشته می شوند سریعتر رشد می کنند اما با گذشت زمان، سرعت رشد ابروهای کاشته شده و ابروهای موجود با یکدیگر هماهنگ می شوند و در نهایت ظاهر مثل یک ابروی طبیعی می شود.

مراقبت های پس از کاشت ابرو با خواب طبیعی

پیوند ابرو 2 ماه پس از جراحی شروع به نتیجه دادن می کند. نتیجه نهایی هم در پایان 8 ماه پس از کاشت ابرو حاصل می شود. پوسته پوسته شدن ناحیه پیوند ابرو کاملا طبیعی و موقتی است. این پوسته ها نباید به هیچ وجه خراشیده یا خارانده شوند.

انتظار می رود پوسته ها طی چند روز از بین بروند. اگر داروهایی تجویز شوند، بهتر است این داروها طبق توصیه و در دوزهای مناسب استفاده شوند. پس از پیوند ابرو، نباید به مدت 15 روز در دریا شنا کنید. باید از تماس مستقیم ابروها با نور خورشید نیز جلوگیری کنید.

علاوه بر این، ورود به سونا، سولاریوم، حمام و انجام ورزش های سنگین باید به مدت دو هفته منع شود. رشد ابروهای کاشته شده فرآیندی مانند کاشت مو دارد. نتایج ابتدایی ظرف 15 روز پس از پیوند ابرو قابل مشاهده است. طی روزهای اول فولیکول ها ریزش خواهند داشت. در 3 ماه آینده می توانید از نتایج لذت ببرید اما نتیجه نهایی را در 8-12 ماه می توان مشاهده کرد.

می توان گفت از مصرف الکل، دخانیات و یا مسکن هایی که باعث رقیق شدن خون می شوند، باید دوری کنید زیرا باعث اختلال در گردش خون می شوند و اختلال در گردش خون، باعث کند شدن روند بهبودی و رشد موها می شود.

کاشت ابرو طبیعی در ایران

پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات در ایران به سطحی رسیده که می توان گفت رقیب اصلی ترکیه در خاورمیانه محسوب می شود و میزبان توریست های بسیاری از سرتاسر جهان است. روش های به روز و مدرن، پزشکان ماهر، امکانات عالی، هزینه های مناسب و رعایت استاندارد های جهانی، همه و همه باعث می شوند دیگر کسی از کشور عزیزمان ایران، برای انجام کاشت ابرو طبیعی به خارج از کشور مراجعه نکند.

فراموش نکنید پیوند ابرو کار سختی نیست اما انجام درست آن، کار بسیار دشواری است که ظرافت خاصی می طلبد. رعایت زاویه خواب، تراکم، حالت رویش و استفاده از تکنیک مناسب، کار ساده ای نیست و باید به کلینیکی مراجعه کنید که در انجام و رعایت این نکات، مهارت و تجربه زیادی داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *