کاشت ابرو

کاشت ابرو در شیراز و هزینه آن دقیقا چقدر است؟

کاشت ابرو در شیراز و هزینه آن دقیقا چقدر است؟

کاشت ابرو در شیراز

بسیاری از افراد، ابرو های پرپشتی ندارند و این روز ها که داشتن ابرو های کلفت و تو پر مد شده است، این موضوع ممکن است باعث ناراحتی آن ها شود و آن ها را به سمت روش هایی همچون کاشت ابرو سوق دهد.

همان طور که ممکن است افراد دچار ریزش مو شوند و بخشی از مو های آن ها از بین برود و طاسی به وجود بیاید، ریزش ابرو نیز ممکن است اتفاق بیفتد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

کاشت ابرو به صورت طبیعی راه حل مناسب و ایده آلی برای این افراد است که یا به دلایل ژنتیک و مادرزادی ابرو های کم پشت و نازکی دارند و یا بنا به دلایل دیگر مانند عادت به کندن مو های ابرو، مصرف دارو،‌ برهم خوردن تعادل هورمونی، پرکاری یا کم کاری تیروئید، شیمی درمانی، ضربه ی فیزیکی و غیره دچار ریزش ابرو و یا اسکار ابرو شده اند.

به همین جهت است که روز به روز به تعداد افرادی که از شهرهای مختلف تصمیم می گیرند کاشت و پیوند ابرو طبیعی را انجام دهند اضافه می شود. در این مطلب برای آن دسته از متقاضیانی که قصد کاشت ابرو در شیراز را دارند، مواردی که باید به آن توجه کنند را بررسی کرده ایم.

کاشت ابرو در شیرازکاشت ابرو در استان فارس

در تمامی شهر ها و استان های کشور قطعا افرادی هستند که به مشکلات ریزش ابرو دچار شده اند و در نتیجه تصمیم دارند که برای انجام کاشت ابرو اقدام نمایند. شیراز یکی از شهر های مرکزی و زیبای ایران است که در قطعا در این شهر نیز افرادی وجود دارند که قصد کاشت ابرو در شیراز را خواهند داشت.

این افراد برای کاشت ابرو در شیراز پیش روی خود راه حل های متفاوتی خواهند داشت. یکی از راه حل های موجود این است که برای پیوند ابرو در شهر خود یعنی شیراز اقدام کنند. شیراز یکی از شهر هایی است که رشد قابل توجهی در پزشکی داشته است.

اما باز هم علاوه بر پیشرفت های تکنولوژی و پزشکی در شیراز، باز هم انتظار می رود که به نسبت تهران از امکانات و تنوع کمتری برخوردار خواهد بود. افرادی که کاشت ابرو در شیراز را تجربه می کنند قطعا با تعداد محدودی پزشک متخصص و کلینیک مجهز روبرو خواهند شد و نمی توانند انتخاب های خاصی داشته باشند.

این قابلیت در تهران برای افرادی که قصد کاشت ابرو در شیراز را داشتند وجود دارد که با دست باز تری بتوانند بین کلینیک های موجود انتخاب کنند و در نهایت از نتایج به دست آمده از کاشت ابرو در تهران راضی باشند.

در طی فرایند کاشت ابرو در شیراز و هر شهر دیگری، روند پیوند ابرو یکسان خواهد بود. فولیکول ها از روی سر برداشته می شوند و روی پوست ابرو جای گذاری و کاشته می شوند. این فولیکول ها، وقتی کاشته می شوند موهای سر روی آن ها قرار دارند و پس از مدتی که از کاشت ابرو گذشت، این مو ها می ریزند.

در واقع این یک نشانه ی مثبت است که به معنای موفقیت آمیز بودن فرایند کاشت ابرو در شیراز  یا هر شهر دیگری است. چرا که با ریزش این مو ها، جا برای مو های جدید که هم قوی تر هستند و هم شباهت بیشتری به مو های ابرو دارند باز می شود.

پس اگر مشاهده کردید در هفته های ابتدایی مو های ابرو در ناحیه ی کاشته شده می ریزند، وحشت نکنید و آن را به عنوان یک اتفاق طبیعی و مثبت در نظر بگیرید. همچنین توجه داشته باشید که شما همواره می توانید پس از کاشت ابرو با دکتر خود در تماس باشید و اگر مشکلی پیش آمد با او در میان بگذارید و آن را رفع کنید.

هزینه ی کاشت ابرو در شیراز ( استان فارس )

هزینه ی کاشت ابرو در شهر های مختلف ایران بستگی به موارد گوناگونی دارد.

از مهمترین مواردی که بر هزینه ی کاشت ابرو اثر می گذارند می توان به تعداد تار مو های کاشته شده، تکنیک و روشی که برای کاشت استفاده می شود، تجهیزات و دستگاه هایی که کلینیک کاشت ابرو مورد نظر در اختیار دارد و تجربه و مهارت کادر پزشکی اشاره کرد.

هر چه سطح و کیفیت موارد گفته شده بالاتر باشد و از تکنیک های مدرن تری استفاده شود، طبیعتا هزینه کاشت ابرو در شیراز بیشتر خواهد شد.

اما به طور کلی این موضوع را در نظر داشته باشید که اگر در فرایند کاشت اقدامات یکسانی صورت بگیرد، در تقریبا همه ی شهر های ایران قیمت آن یکسان خواهد بود و تفاوت چشم گیری بین هزینه کاشت ابرو در شیراز  و هزینه کاشت ابرو در تهران وجود نخواهد داشت.

به عنوان مثال اگر بخواهید در یک کلینیک معتبر و مطمئن کاشت ابرو انجام دهید و دکتر برای شما استفاده از روش FUT را مناسب بداند؛ کاشت ابرو در شیراز با روش FUT با کاشت ابرو در تهران با همین روش تفاوت قیمت بسیار کمی خواهد داشت.

علاوه بر آن از آن جایی که کاشت ابرو یک فرایند بسیار ساده و بی درد است، دوران نقاهت آن نیز بسیار کوتاه و راحت است؛ به عبارت دیگر به غیر از هزینه های کاشت، دیگر هزینه های جانبی خاصی ندارید و نیازی به مراقبت های ویژه پس از پیوند ابرو نیست.

شما تنها هزینه ای که از بابت کاشت ابرو در تهران متحمل خواهید شد و این مبلغ با هزینه های کاشت ابرو در شیراز متفاوت است، مسئله رفت و آمد می باشد، تنها هزینه های اضافی کاشت ابرو در تهران به نسبت کاشت ابرو در شیراز هزینه ی رفت و آمد است.

آیا می شود ابرو ها را با کاشت ابرو کلفت کرد؟

در روزهای قدیم، ‌ابرو های نازک و ظریف مد بودند و آن هایی که می خواستند خود را با مد هماهنگ کنند، ابرو های خود را نازک می کردند؛ اما مد در طول زمان دائما در حال تغییر است و امروزه شاهد هستیم که ابرو های متراکم، طبیعی و کلفت مد شده است؛ بنابراین یکی از خواسته های اکثر متقاضیان کاشت ابرو این است که ابرو های آن ها با تراکم بالا کاشته شود.

در کاشت و پیوند ابرو طبیعی این امکان وجود دارد که ابرو های خود را تا حد زیادی تغییر شکل دهید و طوری که خودتان می خواهید آن ها را بکارید.

در جلسه ی مشاوره پیش از کاشت ابرو در شیراز و دیگر شهر ها، دکتر اطلاعات لازم را درباره ی فرایند کاشت و محدودیت های آن در اختیار شما خواهد گذاشت و شما نیز سلیقه و انتظار خود از کاشت ابرو را بیان خواهید کرد.

پس اگر می خواهید ابروهایی کلفت داشته باشید، حتما در این جلسه درباره ی آن با دکتر کاشت ابرو خود صحبت کنید. حتی در برخی از کلینیک ها با کمک کامپیوتر، می توانند به شما نشان دهند که ابرو های کلفت تر روی چهره ی شما چه تغییراتی ایجاد می کند تا به اطمینان خاطر بیشتری تصمیم بگیرید.

طبیعتا برای کلفت کردن ابرو ها با استفاده از کاشت ابرو طبیعی، نیاز به کاشت تعداد بالای فولیکول های مو در ناحیه ی ابرو است. به همین دلیل ممکن است به بیش از یک جلسه برای کاشت نیاز داشته باشید که طبیعتا باعث افزایش هزینه های کاشت ابرو در شیراز خواهد شد.

البته کاشت در بیش از یک جلسه این مزیت را نیز خواهد داشت که ابرو های شما به تدریج دچار تغییرات می شوند و اطرافیان شما کمتر متوجه خواهند شد که کاشت ابرو انجام داده اید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *