کاشت ابرو

کاشت ابرو در دوران ویروس کرونا خطرناک می باشد؟

کاشت ابرو در دوران ویروس کرونا خطرناک می باشد؟

کاشت ابرو در دوران ویروس کرونا 

اکنون در شرایطی به سر می بریم که تمامی کشور های جهان درگیر ویروس کرونا شده اند و در تنگنای رقابت و مبارزه با این ویروس منحوس قرار دارند. هر ملت و جامعه ای می کوشد تا برای مقابله با این ویروس قد علم کند و بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن ویروس کرونا را کنترل نماید. در این بین اما سوالاتی مطرح می شود که شاید مستقیما با ویروس کرونا در ارتباط نباشند اما دانستن آن ها خالی از لطف نیست. کاشت ابرو در دوران کرونایی یکی از این موارد است.

کاشت ابرو در دوران ویروس کرونابا همه گیری ویروس کرونا در کل دنیا مردمان بیشتر از هر چیزی به دنبال این موضوع هستند که دریابند چه کارهایی باعث ابتلای ان ها به ویروس کرونا می شود و چه مواردی آن ها را در برابر این ویروس مصون می دارد. شاید خیلی از زنان و مردان به دلیلی مشکلات ظاهری خود برنامه ریزی های بسیاری را انجام داده باشند تا بتواند از کاشت ابرو بهره مند شوند اما با شیوع این همه گیری و بسته شدن مراکز زیبایی دیگر راهکاری برای این کار پیدا نکردند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

در این باید به صورت خلاصه باید گفت که در وهله اول سوالات بسیار زیادی ممکن است در مورد کاشت ابرو و ویروس کرونا مطرح شود که قطعا به آن ها پرداخته خواهد شد اما موضوعی که وجود دارد این است که آیا پیوند ابرو می تواند باعث ابتلای شما به ویروس کرونا شود.

آیا کاشت ابرو باعث ابتلا به کرونا می شود؟

به خودی خود این امر تحت بدترین شرایط هم نمی تواند دلیلی برای ابتلا به کرونا باشد زیرا شما در طی فرایند کاشت ابرو از موها ی ناحیه بانک موی بدن خود برای پیوند ابرو استفاده خواهید کرد که همین موضوع باعث می شود تا شما از بافت های خارجی مصون بوده و به ویروس کرونا مبتلا نشوید.

نکته ی دومی که در مورد کاشت ابرو و ویروس کرونا مطرح می شود این است که به دلیل تنفسی بودن کرونا اگر شما از تماس با چشم ها، بینی و دهان خود با ویروس اجتناب کنید و اصول بهداشتی را رعایت نمایید تحت هیچ شرایطی به ویروس مبتلا نخواهید شد.

حال سوالات دیگری ممکن است برای شما عزیزان رخ دهد که در ادامه به آن ها پاسخ خواهیم داد!

کاشت ابرو در دوران ویروس کروناآیا کرونا باعث ریزش ابرو پس از کاشت ابرو می شود؟

اگر به تازگی کاشت ابرو انجام داده باشید ممکن است علاوه بر ترس مبتلا شدن به کرونا این موضوع نیز در ذهن شما وجود داشته باشد که آیا پیوند ابرو می تواند بدن شما را ضعیف کند؟ آیا فولیکول ها و گرافت های کاشته شده در عمل زیبایی کاشت ابرو به دلیل ابتلا به کرونا ریزش خواهند کرد؟

این سوالات ممکن است زمانی بیشتر شود که شما در اطراف خود یک فرد کرونایی داشته باشید و همین موضوع باعث گردد تا استرس و نگرانی شما به شدت افزایش پیدا کند چرا که هرکسی نگران سلامتی خود است!

در وهله اول باید خاطر نشان کنیم که بهتر است نگران نباشید و استرس نداشته باشید زیرا این امر موجب ضعیف شدن سیستم ایمنی شما می گردد و در مرتبه اول شما باید به فکر قوی کردن سیستم ایمنی بدن خود باشید.

در وهله دوم اگر شما به تازگی عمل زیبایی کاشت ابرو انجام داده اید باید توجه کنید که پایه و ریشه تارهای موی کاشته شده در ابرو هنوز قوی و محکم نشده اند و به دلیل اینکه ابتلا به کرونا بدن و سیستم ایمنی را ضعیف می کند می تواند پیش بینی کرد که در برخی موارد اگر پایه فولیکول ها خیلی ضعیف باشد ریزش ابرو اتفاق افتد که الته این موضوع صد در صدی نبوده و همچنین موقت و قابل درمان است.

برای این دسته از افراد توصیه می شود تا سیستم ایمنی خود را با مصرف ویتامین های مفید و کارساز مثل ویتامین C قوی کنند تا مشکلی از بابت ریزش کاشت ابرو تجربه نکنند و پس از گذراندن دوران نقاهت و بهبودی کرونا به زندگی عادی خود بازگشته و از زیبایی ابروهای خود نیز لذت ببرند.

آیا می توانم در زمان شیوع کرونا کاشت ابرو انجام دهم؟

در پاسخ به این سوال باید زاویه های مختلفی مورد بررسی قرار گیرد چرا که شیوع ویروس کرونا و کاشت مو هر کدام به موارد بسیار مختلفی بستگی دارند که در ادامه به برخی از این موارد پرداخته خواهد شد؛ اما از لحاظ کلی دقت داشته باشید که در زمان شیوع و همه گیری کرونا بهتر است از عمل های غیر ضروری پرهیز شود اما اگه شما تصمیم به انجام این کار دارید می توانید بدون هیچ مشکل خاصی پس از اتمام پیک های شیوع و همه گیری و در زمانی که روال زندگی عادی شده است نسبت به انجام این کار اقدام نمایید.

پس از پیک و اوج شیوع ویروس کرونا شما می توانید پس از گذراندن تست های مرتبط و انتخاب یک کلینیک کاشت ابرو معتبر نسبت به انجام کاشت ابرو اقدام نمایید و دوبن هیچ مشکلی این مراحل را به پایان برسانید.

ویروس کرونا با کاشت ابرو منتقل نمی شود

همانطور که پیشتر گفته شد فرایند کاشت ابرو به نوعی است که نمی تواند منتقل کننده ویروس های تنفسی کرونا باشد در نتیجه اگر شما تمامی این مراحل را در یک کلینیک کارآمد و مطمئن با کسب مجوز های لازم از وزارت بهداشت و رعایت دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام دهید قطعا بدون خطر خواهد بود.

انجام کاشت ابرو در یک مرکز معتبر و ضدعفونی شده

در چنین شرایطی فعلا اجازه فعالیت به تمامی کلینیک های زیبایی در سراسر ایران داده نشده است اما با گذشت از پیک کرونا و با کسب مجوز های لازم از وزارت بهداشت پس از رعایت دستورالعمل های بهداشتی کلینیک های معتبر می توانند نسبت به انجام فعالیت های خود اقدام نمایند.

در چنین شرایطی نقش شما به عنوان مراجعه کننده بسیار حیاتی و مهم است چرا که شما علاوه بر اینکه باید بهداشت عمومی و فردی خود را رعایت کنید باید کلینیک معتبری را انتخاب نمایید تا تمامی مجوز های لازم در این دوران را دریافت کرده باشد و در یک محیط کاملا استریل و ضد عفونی شده نسبت به انجام کاشت ابرو اقدام نماید.

همین نکته باعث خواهد شد تا بتوانید کاشت ابروی امنی را حتی در دوران همه گیری کرونا تجربه کنید و از نتایج لذت بخش آن بهره مند شوید.

کادر درمانی و متخصصین کارآمد

کادر درمانی و متخصصینی که در کلینیک زیبایی فعالیت می کنند در شرایط عادی نیز از اهمیت بالایی برخوردار هستند چرا که باید تمامی قوانین بهداشتی و نظارتی را اجرا کنند اما در چنین شرایط پیچیده ای قطعا نقش این کارکنان افزایش خواهد یافت. در نتیجه حتما باید به کلینیکی مراجعه کنید که تمامی کادر درمانی و پزشکی خود را تحت مراقبت داشته و مدام بررسی پزشکی می نماید.

در شرایط شیوع ویروس کرونا، پیوند ابرو در مراکزی که مطمئنا تمامی کادر آن بررسی های پزشکی لازم را انجام داده اند می تواند به راحتی و بدون خطر انجام بگیرد و خیال شما را از بابت ابتلا به ویروس کرونا راحت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *