کاشت ابرو طبیعی یامیکروبلیدینگ

کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو طبیعی؟ در این مقاله، ” کلینیک پوست و مو رز” در مورد کاشت ابرو طبیعی و میکروبلیدینگ بصورت کامل توضیح می دهد و به تفاوت ها، مزایا و معایب هر کدام هم اشاره می کند؛ با ما همراه باشید. در حال حاضر دو راه برای پرتر کردن ابروها بصورت طولانی مدت وجود دارد: کاشت ابرو طبیعی و میکروبلیدینگ.

وقتی ابروهای شما شروع به ریزش می کند، چند تا گزینه پیش رویتان دارید؛ به ابروهایتان کاری نداشته باشید و امیدوار باشید که در طول زمان خود به خود پر بشوند، با لوازم آرایشی جاهای خالی ابروهایتان را پر کنید و یا اینکه به فکر روشی باشید که در طولانی مدت بتواند ابروهای شما را پرپشت و زیبا نگه دارد. انتخاب بین این دو روش برای بسیاری از بیماران کار سختی است.

کاشت ابرو طبیعی

قبل از پیوند ابروها ، شکل و سایز ابروها بطور دقیق توسط بیمار انتخاب می شود. در پیوند ابرو از موهای پشت سر یا حتی از بدن فرد استفاده می شود و این موها را به اصطلاح “موهای اهدا کننده” می نامیم.

از فولیکول های موهای اهدا کننده برای پیوند ابرو استفاده می شود. معمولا در هر ابرو از 50 الی 300 گرافت استفاده می شود که باز هم بستگی به شکل و سایز ابروی انتخابی بیمار دارد.

کاشت ابرو طبیعی

هر گرافت هم شامل 1 یا 2 تار مو می شود. متخصص پیوند ابرو توجه زیادی به قوس، زاویه و انحنای هر دو ابرو می کند و مدت زمان کاشت هم حداکثر تا 5 ساعت طول می کشد و در بعضی از بیماران، مدت زمان کاشت ابرو طبیعی کمتر است.

برای کاهش درد در حین پیوند ، متخصص از لیدوکائین برای بیهوشی موضعی استفاده می کند.

عوارض کاشت ابرو طبیعی

عوارض کاشت ابرو طبیعی کاملا موقتی ست و شامل قرمزی، ورم و خارش ابروها می شود.

نکات مهم درمورد کاشت ابرو

با گذشت چند هفته از پیوند ابرو، ابروها شروع به ریزش می کنند و بلافاصله ابروهای جدید شروع به رشد می کنند. بیمار می تواند نتایج نهایی کاشت ابروهایش را 6 الی 12 ماه بعد ببیند. با رویش ابروها لازم است هر 10 روز ابروهایتان را اصلاح کنید.

مزایای کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو نتایج کاملا طبیعی را برای بیمار به دنبال دارد زیرا از موهای خود فرد استفاده می شود. یکی دیگر از مزیت های پیوند ابرو، این است که پیوند در یک مرحله انجام می شود و این فرآیند برای بیمار خسته کننده نیست.

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ، نوعی از تاتو است که می تواند ابروها را پرپشت کند و شکل ابروها را هم تغییر بدهد. میکروبلیدینگ بصورت دستی و در سالن های آرایشی انجام می شود.

ابتدا شکل و سایز ابروها مشخص می شود و از یک ابزار کوچک برای ایجاد خراش در لایه سطحی پوست ابروها استفاده می شود و سپس دستگاه، رنگدانه ها را به زیر پوست ابرو می فرستد.

خطوطی که در ابروها ایجاد می شود بصورت نامنظم هستند و باعث می شود تا موهای ابرو به صورت طبیعی دیده بشوند. برای کاهش درد هم از کرم موضعی استفاده می شود.

معمولا میکروبلیدینگ تا دو ساعت طول می کشد. بعد از اتمام کار، موهای ابرو تیره تر به نظر می رسند ولی بعدها تا 40 درجه رنگ ابروها روشن تر می شود.

عوارض میکروبلیدینگ

عوارض میکروبلیدینگ شامل خونریزی، قرمزی، ورم و خارش ابروهاست.

عوارض کاشت ابرو و آشنایی با عوارض کاشت ابرو طبیعی

نکات مهم در مورد میکروبلیدینگ

در میکروبلیدینگ (نسبت به تاتو) از جوهر کمتری استفاده می شود و این جوهر در زیر پوست قرار می گیرد و به عمق پوست راه پیدا نمی کند که در نتیجه نتایج طولانی مدتی را به دنبال نخواهد داشت و در طول زمان، خط های آن ناپدید می شود.

معمولا مدت ماندگاری میکروبلیدینگ، از 1 الی 3 سال متغیر است و بعضی از بیماران هر 4 ماه برای میکروبلیدینگ ابروهایشان به سان آرایشی مراجعه می کنند.

مزایای میکروبلیدینگ

در میکروبلیدینگ می توان به کمک دستگاه، موهای ظریفی را روی ابروها ایجاد کرد که باعث جلوه ی طبیعی ابروها می شود.

کاشت ابرو طبیعی یا میکروبلیدینگ؟

انتخاب بین این دو روش بستگی به شما دارد. اگر به دنبال نتایج طولانی مدت و ابروهایی طبیعی تر هستید، می توانید از کاشت ابرو طبیعی استفاده کنید.

توجه داشته باشید که تمام مراحل پیوند ابرو طبیعی توسط پزشک متخصص کاشت ابرو طبیعی انجام می شود ولی در میکروبلیدینگ که در سالن های آرایشی انجام می شود، افرادی فاقد تخصص مراحل میکروبلیدینگ را انجام می دهند که ممکن است ابروها خونریزی زیادی کنند.

اطلاع و آگاهی بیمار نکته مهمی ست که همواره پزشکان به آن توجه می کنند و از قبل به بیمار در مورد عدم مصرف الکل، سیگار، قلیان، آسپرین، ایبوپروفن، ویتامین ای، سیر، روغن ماهی و غیره هشدار لازم را می دهند زیرا در صورت مصرف هر یک از موارد نام برده، امکان دارد ابروها خونریزی شدیدی در حین پیوند ابرو و میکروبلیدینگ داشته باشند.

عکس کاشت ابرو طبیعی

شما عزیزان گرانقدر میتوانید از طریق این لینک عکس های پیوند ابرو طبیعی کلینیک پوست و مو رز را مشاهده نمایید.

فیلم کاشت ابرو طبیعی :

همچنین از طریق این لینک میتوانید نمونه فیلم کاشت ابرو طبیعی را مشاهده نمایید و نظرات خود را در رابطه با پیوند ابرو کلینیک پوست و مو رز اعلام نمایید.>> کلینیک پوست و مو رز ارائه دهنده خدمات پوست و مو و زیبایی با استفاده از جدیدترین و بروزترین تجهیزات پزشکی می باشد.

* توجه : این مقاله کاملا اختصاصی می باشد و کپی از آن پیگرد قانونی خواهد داشت

کاشت ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مکان یاب