کاشت ابرو

کاشت ابرو در ساری و هزینه آن چقدر است؟

کاشت ابرو در ساری و هزینه آن چقدر است؟

کاشت ابرو در ساری 

شهر ساری به عنوان مرکز استان مازندران، میزبان بسیاری از ساکنین استان مازندران است که برای استفاده از خدمات و امکانات بیشتر به این شهر سفر می کنند. کاشت ابرو در ساری یکی از دلایلی است که بسیاری از مازندرانی ها را به سمت این شهر می کشاند. در این مطلب تکنیک های کاشت ابرو در ساری و تفاوت آن با تهران را بررسی می کنیم.

کاشت ابرو در ساری و هزینه آن چقدر است؟بهترین روش کاشت و پیوند ابروی طبیعی

در ابتدا خوب است بدانیم که اصولا کاشت ابرو و پیوند فولیکول های مو به ناحیه ی ابرو چگونه انجام می شود و چه مراحلی دارد. در کاشت ابرو از مو های طبیعی موجود روی سر شما استفاده می شود. مو هایی که برای کاشت استفاده می شوند، در قسمت های مشخصی از سر قرار دارند که به آن نواحی اهدا کننده ی مو می گویند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

احتمالا شما آن را با نام بانک مو نیز بشناسید. مو ها در این قسمت از سر که شامل ناحیه های اطراف گوش و قسمت پشتی سر می شوند، ویژگی های منحصر به فردی دارند.

ویژگی مو ها در این نواحی این است که به طور طبیعی فولیکول های تار های مو در قسمت های اهدا کننده، قوی تر هستند و به ندرت پیش می آید که دچار ریزش شوند. به طوری که در اکثر افراد حتی در سنین پیری نیز می بینید که قسمت های کناری و پشتی سرشان هنوز مو وجود دارد و دچار طاسی نشده است.

دلیل این موضوع مقاومت بالای فولیکول ها و یا همان ریشه های مو در نواحی ذکر شده است که مقاومت مو ها را در برابر عواملی که باعث ایجاد ریزش مو می شوند بسیار بالا می برد و البته آن ها را به گزینه ای عالی و ایده آل برای کاشت ابرو و یا مو تبدیل می کند.

برای انجام کاشت طبیعی ابرو، مرحله ی اول این است که مو ها از بانک مو برداشت شوند و فولیکول های آن ها در پوست ابرو کاشته شود. در واقع در همین مرحله ی برداشت فولیکول ها است که تکنیک های مختلف کاشت با همدیگر تفاوت دارند و هر کدام به یک نحو کار برداشت را انجام می دهند.

در همه ی تکنیک های مختلف کاشت ابرو، برای برداشت مو ها از پوست سر از دارو های بی حسی موضعی استفاده می شود. سپس فولیکول ها با دقت نگهداری می شوند و آن هایی که برای کاشت مناسب و سالم هستند انتخاب می شوند تا در ابرو ها جایگذاری شوند. برای کاشت فولیکول ها در ابرو ها، باز هم از دارو های بی حسی موضعی استفاده می شود بنابراین شما در هیچ کدام از مراحل کاشت ابرو ، درد و یا احساس ناخوشایندی را تجربه نخواهید کرد.

بعد از آن که فولیکول ها در محل مناسب خود قرار گرفتند، فرایند کاشت ابرو نیز به پایان می رسد و شما می توانید در همان روز به خانه و یا حتی محل کار خود برگردید و روال عادی زندگی خود را از سر بگیرید. در ادامه روش های مرسوم کاشت ابرو در ساری را به طور مختصر بررسی می کنیم.

کاشت ابرو در ساری و هزینه آن چقدر است؟کاشت ابرو در ساری به روش fut

کاشت ابرو با تکنیک fut از تکنیک های بسیار رایج کاشت ابرو در ساری و دیگر کلینیک ها و مراکز کاشت ابرو در سراسر ایران است. برای کاشت با این روش بخشی از مو های سر که فولیکول ها از آن برداشته می شوند باید کوتاه شوند تا برداشت به راحتی انجام گیرد.

برای استخراج فولیکول ها، یک برش بسیار باریک به طول کمتر از ده سانتی متر روی پوست سر ایجاد می شود و پوست سر جدا شده، و سپس با استفاده از بخیه بسته می شود. سپس از این مرحله به بعد مانند دیگر تکنیک های کاشت ابرو، فولیکول های استخراج شده از پوست سر در نواحی مشخص شده در ابرو کاشته می شوند.

کاشت ابرو در ساری به روش FIT

روش FIT یکی از روش های محبوب کاشت ابرو در ساری و دیگر شهر ها است. دلیل محبوبیت این روش این است که برعکس روش قبل، پوست سر بریده نمی شود و نیاز به بخیه نیست. برای کاشت ابرو با روش FIT فولیکول های مو به شکل دانه به دانه برداشته می شوند و چون برداشت فولیکول ها به طور پراکنده و از قسمت های مختلف بانک مو است، جای زخم متمرکزی روی پوست سر تشکی نمی شود و انجام کاشت برای شما تجربه ی راحت تری خواهد بود. البته لازم به ذکر است هزینه ی انجام کاشت FIT از کاشت FUT کمی بیشتر است.

کاشت ابرو در ساری به روش sut

از مدرن ترین روش های کاشت ابرو روش sut است. در این روش از ابزار های بسیار متفاوتی نسبت به تکنیک های قبل استفاده می شود. تجهیزاتی که برای کاشت sut به کار می روند به نوعی تمام اتوماتیک هستند و دقت و ظرافت بسیار بالایی دارند. ضمن آن که برداشت و کاشت فولیکول ها در این روش، بسیار راحت و آسان انجام می گیرد.

از آن جایی که این روش به تجهیزات قابل توجهی نیاز دارد، در شهرستان های کم جمعیت کلینیک های پر شماری وجود ندارند که با استفاده از این تکنیک اقدام به کاشت ابرو بکنند. بنابراین اگر می خواهید با استفاده از این تکنیک کاشتی با نهایت دقت و ظرافت را انجام دهید، می توانید به تهران سفر کنید چرا که این شهر به دلیل تعداد بسیار بالای متقاضیان کاشت ابرو، کلینیک های پر تعدادی دارد و تنوع روش های مورد استفاده در آن بسیار بالا است.

کاشت ابرو مردان در این شهر سرسبز

یکی از موضوعاتی که بسیاری از افراد در مورد کاشت ابرو نمی دانند این است که کاشت ابرو بین آقایان نیز از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است و بسیاری از مردان برای داشتن ابروهایی متراکم و یک دست اقدام به کاشت و پیوند ابرو می کنند.

ابرو هایی سالم و بدون نقص در مردان نشان از قدرت و نیروی جوانی است و بر جذابیت آنان می افزاید. اگر شما هم جزو مردانی هستید که قصد کاشت ابرو در ساری را دارید، می توانید در همه ی کلینیک های معتبر کاشت ابرو در این شهر کاشت خود را انجام دهید.

چرا که روند انجام کاشت ابرو در زنان و مردان تفاوتی ندارد و همه ی مراکز و کلینیک هایی که کاشت ابرو خانم ها را انجام می دهند، می توانند برای مردان نیز کاشت را انجام دهند. یکی از معدود تفاوت های کاشت ابرو در خانم ها و اقایان این است که برای کاشت در مردان، از مو های ریش نیز به دلیل ویژگی های مشابه آن با ابرو های مردانه استفاده می شود.

تفاوت کاشت ابرو در ساری با تهران

در حالی که ساری به عنوان مرکز استان مازندران از امکانات بالاتری نسبت به دیگر شهرستان های این استان برخوردار است،‌ اما باز هم شاهد هستیم که بسیاری از ساکنین این شهر برای انجام کاشت ابرو به تهران سفر می کنند.

این لزوما به این معنا نیست که در ساری کلینیک های معتبر و با کیفیت کاشت و پیوند ابرو وجود ندارند، اما به دلیل آنکه شهر تهران از جمعیت بسیار بیشتری برخوردار است و تعداد کلینیک ها و مراکز با کیفیت و سطح بالای کاشت ابرو و مو در آن بیشتر است،‌ یافتن یک کلینیک مطمئن و معتبر در تهران کار راحت تری است.

ضمن آن که به دلیل حساسیت هایی که در پایتخت وجود دارد، نظارتی که بر کلینیک ها و مراکز پزشکی و بهداشتی وجود دارد بسیار شدید تر است و همین امر باعث می شود تا کلینیک ها و مراکز پوست و مو در این شهر ملزم به رعایت تمام نکات بهداشتی و ایمنی شوند تا هیچگونه آسیبی به مراجعین وارد نشود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *