کاشت ابرو

کاشت ابرو در رامسر و هزینه آن چقدر است؟

کاشت ابرو در رامسر و هزینه آن چقدر است؟

کاشت ابرو در رامسر 

رامسر یکی از شهر های توریستی و زیبای ایران است که فاصله ی زیادی تا تهران ندارد. کلینیک های کاشت ابرو در رامسر با توجه به امکانات و تجهیزاتی که در اختیار دارند، خدمات مربوط به کاشت و پیوند ابرو را به ساکنین این خطه ارائه می دهند. در این مطلب شرایط کلینیک های کاشت ابرو در رامسر و مزایا و محدودیت های کاشت در این شهر را مورد بررسی قرار می دهیم.

کاشت ابرو در رامسر و هزینه آن چقدر است؟نتیجه کاشت ابرو در رامسر

برای آن که به بهترین نتیجه ی ممکن از کاشت ابرو برسید،‌ حتما باید کاشت را در مراکز معتبر و نزد دکتر و متخصص آموزش دیده و با تجربه انجام دهید. کاشت و پیوند ابرو یک عمل سرپایی است اما این امر نباید باعث شود که فکر کنید انجام آن راحت است و هر کسی می تواند با اندکی تجربه آن را به نحو مطلوب انجام دهد.
متاسفانه در بسیاری از شهر ها شاهد هستیم که افراد شاغل در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی مدعی انجام کاشت و پیوند ابرو می شوند. توجه داشته باشید که کاشت و پیوند ابرو نیاز به ظرافت و دقت بسیار بالایی دارد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

در کلینیک های معتبر کاشت ابرو در رامسر این کار توسط متخصصانی انجام می شود که به طور رسمی مجوز های لازم برای انجام کاشت را در اختیار دارند. برای کاشت طبیعی ابرو،‌ نحوه ی جایگذاری هر کدام از فولیکول های مو در پوست ابرو تعیین کننده است.

ابرو ها نقشی کلیدی در چهره ی ما دارند و کوچک ترین نقص یا نا هماهنگی در آن ها به شدت به چشم می آید. حال اگر یک فرد بی تجربه ابرو ها را طوری بکارد که زاویه و جهت رشد ابرو های کاشته شده با مو های طبیعی شما متفاوت باشد، تصور کنید که چه ظاهر نا مطلوبی به ابرو های شما می دهد و تاثیر منفی در زیبایی شما خواهد گذاشت. بنابراین هرگز برای صرفه جویی در هزینه ها به افراد فاقد صلاحیت برای انجام کاشت اعتماد نکنید. در ادامه به روند طبیعی کاشت در کلینیک های معتبر کاشت ابرو در رامسر می پردازیم.

وقتی کاشت به پایان رسید و فولیکول های جدید در پوست ابرو جای گذاری شدند،‌ شما می توانید بلافاصله به خانه بروید و نیازی به بستری شدن و تحت نظر قرار گرفتن نخواهید داشت. بعد از گذشت چند روز تا چند هفته،‌ مو های کاشته شده دچار ریزش می شوند. این امر اگر از دلیل آن آگاهی نداشته باشید می تواند باعث وحشت شما شود و شما را نسبت به نتیجه ی کاشت دلسرد کند.

اما خوب است بدانید که در واقع این ریزش علامت مثبت و امیدوار کننده ای است چرا که نشان می دهد فولیکول های جدید به خوبی در ابرو جای گذاری شده اند و روند رشد خود را آغاز کرده اند. این اتفاقی است که در کاشت مو نیز می افتد و مو های کاشته شده بعد از چند وقت دچار ریزش می شوند. توجه داشته باشید که فقط تار های مو هستند که دچار ریزش می شوند و ریشه های مو یا همان فولیکول ها کاملا در جای خود محکم هستند.

این ریزش باعث می شود که جا برای رشد مو های جدید باز شود. موهایی که از استقامت بالاتری برخوردار هستند. اتفاقی که در ماه های بعد از انجام کاشت ابرو می افتد،‌ این است که به تدریج مو های کاشته شده در ابرو شباهت بیشتری با مو های طبیعی ابرو پیدا می کنند.

کاشت ابرو در رامسر و هزینه آن چقدر است؟در ابتدا فولیکول ها هنوز خصوصیات بخشی از بدن که از آن استخراج شده اند را دارند و سرعت رشد مو ها از آن ها مانند مو های سر است. اما به تدریج وقتی به طور مداوم ابرو های خود را اصلاح و تمیز کنید، فولیکول ها نیز خود را با شرایط جدید عادت می دهند و خواهید دید که دیگر حتی خودتان هم نمی توانید تشخیص دهید که کدام بخش از ابرو های شما کاشته شده است. بعد از گذشت حدود یک سال، ممکن است بخواهید برای افزایش تراکم ابرو های خود دوباره دست به کاشت بزنید. در ادامه به این موضوع می پردازیم.

کاشت ابرو ترمیمی در این شهر دیدنی

کاشت ترمیمی بر خلاف نام آن لزوما به معنای آن نیست که کاشت با شکست مواجه شده و حالا نیاز به انجام دو مرتبه ی کاشت با هدف اصلاح و ترمیم کاشت قبلی است. بلکه منظور از کاشت ترمیمی این است که برای افزایش تراکم و رسیدن به ایده آل ترین شکل ابرو ها، برای بار دوم کاشت تکرار شود تا ابرو ها به طبیعی ترین شکل ممکن در بیایند.

برای انجام کاشت ترمیمی در کلینیک های کاشت ابرو در رامسر، به طور معمول توصیه می شود تا حدود یک سال از کاشت اولیه صبر کنید تا مو های ابرو از فولیکول های کاشته شده به حد نهایی و کامل رشد خود رسیده باشند.

کاشت ابرو ترمیمی معمولا با هزینه های کمتری همراه است. دلیل آن این است که نسبت به کاشت اولیه به تعداد فولیکول های پیوندی کمتری لازم است و فقط روی بخش های کوچکی از ابرو کاشت انجام می شود.

برای انجام کاشت ترمیمی لزوما نباید به همان کلینیکی که کاشت اولیه را انجام دهید مراجعه کنید. اگر شما کاشت اولیه را در کلینیک های کاشت ابرو در رامسر انجام دادید، برای انجام کاشت ترمیمی می توانید به کلینیک های معتبر کاشت ابرو در تهران مراجعه کنید.
بسیاری از افراد چه برای کاشت اولیه و چه برای کاشت ترمیمی به تهران مراجعه می کنند. دلیل این امر سطح امکانات بالا و برخورداری از به روز ترین متد های کاشت ابرو در شهر تهران است.

علاوه بر آن، می شود گفت تقریبا تمام دکتر های با تجربه و ماهر کاشت و پیوند ابرو به دلیل تعداد مراجعین بالای کاشت در تهران ساکن هستند و شما می توانید با مراجعه به این شهر از خدمات این افراد برخوردار شوید. ضمن آن که انجام کاشت ابرو در رامسر با انجام کاشت در تهران از نظر هزینه و قیمت تفاوتی ندارد و با توجه به نزدیکی رامسر به تهران، شما می توانید در عرض یک روز به تهران مراجعه کرده، کاشت را انجام داده و در همان روز به خانه برگردید و استراحت کنید.

بهترین کلینیک و دکتر کاشت ابرو در رامسر

در بخش های قبل به اهمیت کلینیک معتبر و مطمئن در انجام کاشت اشاره کردیم. در واقع اولین قدم برای رسیدن به نتیجه ی ایده آل در کاشت ابرو، انتخاب یک کلینیک و مرکز معتبر و با کیفیت کاشت ابرو است. بهترین کلینیک کاشت ابرو در رامسر قبل از هر چیز باید مورد تایید و تحت نظارت نهاد های پزشکی و بهداشتی باشد و تمام نکات ایمنی و بهداشتی را برای انجام کاشت رعایت کند.

بهره مندی از امکانات و تجهیزات مدرن کاشت و علاوه بر آن، کادر پزشکی مجرب و شناخته شده عوامل تعیین کننده ای در سطح کیفیت یک کلینیک کاشت ابرو در رامسر هستند. یک راه مطمئن برای کسب اطلاعات از میزان اعتبار و کارآمدی یک کلینیک و مرکز کاشت ابرو این است که بررسی کنید افرادی که قبلا در مرکز مورد نظر کاشت ابرو را انجام داده اند، چه نتیجه ای گرفته اند.

به عنوان مثال در کلینیک تخصصی پوست و مو رز، شما به گالری سوابق کاشت مراجعین دسترسی دارید و می توانید عکس های قبل و بعد از کاشت ابرو در مراجعین قبلی را مشاهده کنید. در این صورت خودتان خواهید توانست که در مورد کیفیت کاشت در این مرکز قضاوت کنید و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید کاشت و پیوند ابرو طبیعی را در آنجا انجام دهید یا نه.

جهت مشاوره آنلاین کاشت ابرو از راه دور و همچنین ویزیت رایگان می توانید از طریق سیستم چت وب سایت اقدام نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *