کاشت ابرو

کاشت ابرو در قزوین و هزینه آن چقدر می باشد؟

کاشت ابرو در قزوین و هزینه آن چقدر می باشد؟

کاشت ابرو در قزوین

در این مقاله قصد داریم در رابطه با روند کاشت ابرو در استان قزوین و شهرستان های این استان صحبت کنیم. امیدواریم اطلاعاتی که در ادامه بیان می شود برای متقاضیان کاشت ابرو در قزوین و شهرهای همجوار آن مفید واقع شود.

کاشت ابرو در قزوین و هزینه آن چقدر می باشد؟ابروها بادارابودن ویژگی های منحصر به فرد زیبایی خاصی به چهره ما می بخشند و باعث می شوند در ظاهر جذاب تر به نظر برسیم. موهای ضخیم و ظریفی که در ناحیه پیشانی بالای چشم ما وجود دارد، ابرو هستند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

برخی دارای ابروهای نازک و برخی دیگر دارای ابروهای کلفت و ضخیم هستند. هر کس با انواع مختلف ابرو با شما روبه رو می شود. مردم بدون ابرو، بسیار عجیب و غریب و زشت به نظر می رسند.

اگر شخصیت ولدمورت را در کتاب ها و فیلم های هری پاتر می شناسید، می دانید که بدون ابرو چقدر عجیب و منزجر کننده است. آیا تا به حال متوجه شده اید که چه چیزی در نقاشی مونالیزا عجیب است؟ خوب، شاید تعجب کنید اگر بدانید که در نقاشی مونالیزا، مونالیزا ابرو ندارد.

کاشت ابرو در قزوین و هزینه آن چقدر می باشد؟بررسی فیزیولوژی ابرو

بهتر است افرادی که تمایل به کاشت ابرو در الوند و دیگر شهرهای ایران را دارند اطلاعات کلی و علمی در رابطه با کاشت ابرو کسب کنند. هر مو ابرو با سرعتی بسیار کند رشد می کند. ولی موهای روی سر دو برابر سریعتر از ابروها رشد می کنند.

به طور متوسط، حدود 250 تا 450 تار مو در هر ابرو وجود دارد. هر ابرو بین 4 تا 5/5 سانتی متر طول دارد. موهای ابروی حدودا تا چهار ماه دوام می آورند و بعد از آن ریخته می شوند. رشد ابروها در تابستان فعال تر می شود.

ابروها آلودگی، عرق و آلاینده را از چشم ها دور نگه می دارند و باعث می شوند گستره بینایی ما بیشتر شود. همچنین از ورود قطرات باران، عرق، گرد و غبار و سایر ذرات خارجی که مستقیماً وارد چشم خواهند شد جلوگیری می کند. آنها همچنین برای بیان حرکات صورت و ارتباطات از اهمیت خاصی برخوردار هستند.

طراحی ابروها به صورت طبیعی چگونه است؟

آیا تاکنون به فرم ابروهای خود و اینکه چقدر خوب طراحی شده اند توجه کرده اید؟ آیا تاکنون فکر کرده اید که چرا به شکلی که به نظر می رسد طراحی شده است؟ دلیل این است که ابرو بر اساس استخوان ها زیرین خود رشد می کند. خط الراس استخوانی واقع در بالای مرکز چشم، مسئول شکل دهی به ابرو است. ابعاد ابرو در یک نفر با ابعاد فرد دیگر مطابقت و شباهت ندارد.

اینها ویژگی های اصلی چهره هر فرد هستند که تشخیص چهره را ارائه می دهند. رایج ترین شکل ابرو در آقایان کاملاً صاف و دارای قوس کمتری است. نوع ابروهای با قوس خمیده به طور عمده در خانم ها یافت می شود.
موهای ابرو نیز با حالت نرمی که دارند کمی قوس دار و منحنی شکل هستند. ابروها را به سر، بدن و دم تقسیم می کنند. این مشخصه ها را باید در فرایند کاشت ابرو در الوند و کلینیک های دیگر به دقت رعایت کنند و بهترین پزشک کاشت ابرو بتواند به بهترین روش کاشت ابرو اصول اولیه ابرو را حفظ کند.

معرفی قسمت های مختلف ابرو

1. قسمت سر: ابرو در وسط پیشانی قرار دارد. در واقع بخشی از ابرو که به شکلی گرد و دایره ای شکل است، سر است. طول سر از 5 تا 10 میلی متر است.

2. بدنه ابرو: بدنه ابرو تقریبا 25 تا 30 میلی متر طول دارد. متراکم ترین، وسیع ترین و برجسته ترین قسمت ابروها است. اگر در بعضی از مردان توجه کنید، باریک شدن در قسمت پایانی ابرو کمتر ایجاد می شود. که در بعضی از مردان این منطقه وسیع ترین قسمت برای ایجاد مردانه ترین و خشن ترین ظاهر است که باعث جذابیت آن ها می شود.

3. دم ابرو: تقریباً 10 میلی متر طول دارد و باریک ترین بخش ابرو است. تراکم مو در ناحیه دم خیلی کمتر و این قسمت در زنان باریکتر از مردان است.

دلایل اصلی ریزش موهای ابرو
1. آلوپسی آرئاتا – وجود نواحی دایره ای در یک یا چند ناحیه روی پوست سر یا ابرو به دلیل ریزش ناگهانی مو.
2. تریکوتیلومانیا – یک اختلال وسواس و اجبارگونه در کندن موهای ابرو که موجب ریزش موقت یا دائمی موها می شود.
3. هیپرپیگمانتاسیون – (لکه هایی که بر روی پوست با رنگی کمتر از رنگ طبیعی پوست) همراه با تروما می تواند ریزش موی آسیب زا یا حتی بیشتری را در بدن مورد آسیب قرار دهد.
4. ژنتیک
5. تروما
6. کم کاری تیروئید

روش کاشت ابرو در استان قزوین

در طی چند سال گذشته، کاشت ابرو در تاکستان و دیگر شهرهای کشور در زمینه زیبایی شناسی از استقبال گسترده ای برخوردار بوده است. محبوب ترین مناطق غیر پوستی که برای ترمیم درخواست می شود ابروها است. ابروها رایج ترین نوع پیوندی است که توسط افراد برای زیبایی های صورت انتخاب می شود.

بیشتر خانمها علاقه مند به کاشت ابرو هستند در حالی که امروزه حتی مردان نیز به همان اندازه تصمیم به کاشت می گیرند. هدف از انجام عمل کاشت ابرو در بوئین زهرا و دیگر شهرها، بهبود و افزایش جذابیت چشمگیر ابروهاست.
در کلینیک های کاشت ابرو در قزوین اصولا از روش FIT استفاده می کنند. مزیت اصلی این نوع پیوند این است که در محل اهداکننده هیچ بخیه، شکاف و زخمی وجود ندارد و در مقایسه با روش انتقال FOLLICUAR UNIT TRANSPLANTATION (FUT) درد کمتری دارد.

کاشت ابرو در الوند و کلینیک های کاشت مو روشی است که برای بازیابی و رشد مجدد موهای از دست رفته ابرو و ابروهای پراکنده به حالت بدون درد زیاد استفاده می شود. بهترین پزشک کاشت ابرو در ابتدا باید خطوط پیوند ابرو را به دقت و با توجه به سلیقه بیمار معین کند.
سپس پزشک بسته به تراکم لازم برای ایجاد ابروهای خیره کننده، تعداد پیوندهای کاشته شده را پیشنهاد و ارائه می دهد.
در این فرایند که در بهترین مراکز کاشت ابرو در تهران و زیر نظر بهترین متخصصان کاشت ابرو انجام می گردد. با اهداف آرایشی و زیبایی تعداد پیوند مورد نیاز برای کاشت را برنامه ریزی می کنند.
موهای ابرو در مقایسه با ریش یا پوست سر، کاشت کمتری دارند.
بی حسی موضعی به فرد تحت معالجه داده می شود تا ناحیه مورد نظر بی حس شود.
هر واحد فولیکولی بطور جداگانه در این روش جدا شده و یک بار کاشته می شود.
گرافت ها با استفاده از آخرین فن آوری پانچ جمع آوری می شوند.
با استفاده از لانه گزینی متخصص کاشت ابرو پیوندها را به طور مناسب در خط ابرو قرار می دهد.

شرایط ابروهای کاشته شده بعد از عمل

پس از انجام عمل کاشت ابرو در تاکستان و کلینیک های دیگر استان قزوین، مدتی طول می کشد تا ابرو به صورت ظریف و طبیعی به دست آید.
به طور کلی طی یک دوره چند ماهه زمان می برد تا ابروهای جذاب ایجاد شود. لازم به ذکر است که بدانید موهای ابرو در طول سال اول کاشت کاملاً نامنظم به نظر می رسند اما در طول سال های دوم، سوم و متوالی موها طبیعی تر و منظم تر به نظر می رسد.

در زمینه شستشو، تمیز کردن و اصلاح ابروها هیچ محدودیتی پس از پیوند وجود نخواهد داشت. پوست به خودی خود درمان می شود و برخی از آنتی بیوتیک های رایج برای روند بهبود تجویز می شوند.

چرا کلینیک پوست و مو رز بهترین مکان برای کاشت ابرو است؟

پرسنل و کادر پزشکی کلینیک رز در تهران تمرکز و اعتقادی راسخ به سبک زندگی سالم و درمان سالم دارند. اگر از ابروهای خود ناراضی هستید، در کلینیک رز بسته به مشکل شما تشخیص جراحی داده می شود و بهترین روش درمانی را برای شما ارائه می دهند.

همچنین بسته به بیمار به خصوص به دلایل زیبایی، یا معالجه درمانی فرایند کاشت ابرو یا مو انجام می شود. کلینیک رز از فناوری پیشرو برای درمان استفاده می کنند و با نظارت و رعایت پروتکل های اعلام شده از وزارت بهداشت و درمان با اطمینان خاطر از بهداشت جراحی ها انجام می شود. در کلینیک رز تهران سعی بر آن است که مشکلات بیمار خیلی بهتر درک شود و این اطمینان داده می شود که با رویکردی مثبت درمان را ارائه خواهند داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *