کاشت ابرو

کاشت ابرو در لرستان و هزینه دقیق آن

کاشت ابرو در لرستان و هزینه دقیق آن

کاشت ابرو در لرستان

استان لرستان یکی از استان های غربی کشور ایران است که نزدیک به دو میلیون جمعیت دارد. کاشت ابرو در این استان مانند دیگر نقاط کشور پرطرفدار است و کلینیک ها و مراکز پر تعدادی در این استان و شهر های کوچک و بزرگش قرار دارند که خدمات مربوط به کاشت و پیوند ابرو طبیعی را ارائه می دهند. در این مطلب به بررسی شرایط کاشت در این استان و موارد مرتبط در مورد کاشت پرداخته ایم.

کاشت ابرو در لرستان و هزینه دقیق آنبهترین دکتر کاشت ابرو در خرم آباد

کاشت و پیوند ابرو یک فرایند بسیار حساس و ظریف است. اگر چه از نظر پزشکی این عمل بسیار ساده و به صورت سرپایی انجام می شود و پیچیدگی های یک عمل جراحی را ندارد، اما از نظری بصری و زیبایی کاشتن ابرو ها کار بسیار خطیری است و نیاز به دقت بسیار بالا و ظرافت هنرمندانه دارد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

چرا که ابرو ها عضوی مهم در صورت ما هستند که باعث ایجاد توازن و تقارن بین اجزای صورت و در نهایت زیبا به نظر رسیدن چهره می شوند. کوچک ترین ناهماهنگی در شکل ظاهری ابرو ها کاملا به چشم می آید و می تواند برای بسیاری از افراد آزار دهنده باشد به طوری که برای اصلاح آن حاضر هستند یک بار دیگر اقدام به کاشت ابرو بکنند.

پس بسیار ضروری است که دکتر کاشت خود را در همان مرتبه ی اول با وسواس انتخاب کنید تا با یک بار انجام کاشت به نتیجه ی مطلوب و ایده آل خود برسید. یافتن بهترین دکتر کاشت ابرو در درود و یا هر شهر دیگری، نیاز به انجام تحقیق و جست و جو دارد. طبیعتا اولین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که دکتر مورد نظر مجوزها و گواهینامه های لازم برای انجام فرایند کاشت را داشته باشد و توسط مراجع رسمی تایید شده باشد.

به همین دلیل است که اکیدا توصیه می شود از انجام کاشت و پیوند ابرو در سالن های آرایشی پرهیز کنید و در این گونه مکان ها به دنبال بهترین دکتر کاشت نباشید. قطعا کلینیک هایی رسمی برای کاشت ابرو در درود وجود دارند که دکتر های آن تجربه، دانش و مهارت لازم برای انجام یک کاشت ابرو موفق و بدون نقص را دارند.

اگر هنوز هم در مورد کیفیت کاشت نگرانید و می ترسید با عوارض نامطلوب پس از کاشت مواجه شوید، توصیه می کنیم در شهر های بزرگ تر و مراکز استان به دنبال دکتر های معتبر و شناخته شده بگردید. مراکز کاشت ابرو در تهران ، یکی از مقاصد اصلی افراد برای انجام کاشت و پیوند ابرو طبیعی با بهترین دکتر ها و جدید ترین تکنیک ها است.

کاشت ابرو در لرستان و هزینه دقیق آنکاشت ابرو در کوهدشت چقدر طول می کشد؟

همان طور که در بخش قبل اشاره شد، کاشت و پیوند ابروی طبیعی به طور معمول با پیچیدگی چندانی همراه نیست و اگر شما یک کاندیدای مناسب کاشت باشید و دکتر شما نیز از تجربه و مهارت لازم برخوردار باشد، می توانید یک کاشت راحت و بدون دغدغه را تجربه کنید بدون این که دچار درد و سوزش شدید شوید.

جالب است بدانید که برای انجام کاشت و پیوند ابرو حتی نیازی به مراجعه به بیمارستان و اتاق عمل نخواهید داشت. این به آن معنا است که شما می توانید در همان مطب دکتر کاشت را انجام دهید بدون آن که مشکلی برای شما پیش بیاید. در واقع می شود گفت کاشت ابرو یک عمل سرپایی است و مانند دیگر عمل های سرپایی شما می توانید بلافاصله بعد از کاشت به منزل برگردید و نیازی به بستری شدن حتی برای چند ساعت نخواهید داشت.

خود فرایند کاشت چیزی حدود ۲ تا ۴ ساعت می تواند طول بکشد. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که هر چقدر ناحیه ی کاشت وسیع تر باشد و یا اگر بخواهید تراکم بسیار بالایی در ابرو های خود ایجاد کنید، طبیعتا نیاز به تعداد پیوند های بیشتری خواهید داشت.

انجام پیوند های بیشتر طبیعتا نیازمند وقت بیشتری است و به همین دلیل است که مدت زمان کاشت برای افراد مختلف متفاوت است. موضوع دیگری که بر طول مدت زمان کاشت اثر گذار است، تکنیکی است که دکتر برای کاشت از آن استفاده می کند. اصولا تکنیک های مدرن تر به دلیل دقت و ظرافت بالا تری که دارند نیازمند زمان بیشتری برای انجام کاشت کامل هستند.

کاشت ابرو با تکنیک fit در بروجرد

تکنیک fit یکی از تکنیک هایی است که هم در کاشت مو و هم در کاشت ابرو بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و توانسته انتظارات متقاضیان کاشت را تا حد زیادی برآورده کند. به طور کلی حدود دو سوم از افرادی که قصد کاشت و پیوند ابروی طبیعی دارند می توانند از این روش استفاده کنند و به نتیجه ی دلخواه خود برسند. به همین دلیل کلینیک های کاشت در سراسر دنیا از جمله کلینیک های کاشت ابرو در بروجرد از این روش استفاده می کنند.

در این تکنیک، ابتدا برای انجام کاشت دکتر وضعیت موهای سر شما به خصوص در ناحیه ی اطراف گوش را بررسی می کند. دلیل این امر این است که مو ها در قسمت اطراف گوش نسبت به دیگر نقاط سر نازک تر هستند و شباهت بیشتری به مو های طبیعی ابرو دارند که موهایی نازک و کوتاه هستند.

اگر شرایط مناسب باشد، دکتر تصمیم می گیرد تا از تکنیک fit برای کاشت استفاده کند. در این تکنیک ابتدا موهای قسمت پشت گوش به شکل دانه ای و تکی تکی برداشت می شوند.

این یک موضوع بسیار مهم است چرا که وقتی مو ها به شکل تکی برداشته می شوند، دیگر نیازی به ایجاد برش و شکاف در پوست سر نیست و طبیعتا دکتر برای بستن زخم های پوست از بخیه استفاده نمی کند. چرا که این زخم ها آن قدر جزئی و ریز هستند که پس از چند هفته کاملا پوشانده و محو می شوند.

در مرحله ی بعد روی ناحیه ی کاشت در ابرو ها داروی بی حسی موضعی تزریق می شود تا شما هیچ گونه احساس ناخوشایندی مانند درد و سوزش نداشته باشید.

سپس مو های برداشت شده از پشت گوش، دانه به دانه روی ابرو و در نواحی که نیاز به پوشش و ایجاد تراکم دارند کاشته می شوند. مزیت این روش این است که در یک جلسه می توان تعداد زیادی از پیوند های مو را جا به جا کرد و روی ابرو ها کاشت بدون آن که به پوست سر در نواحی برداشت پیوند آسیبی وارد شود.

حتی می توانید بعد از گذشت چند ماه، برای افزایش تراکم ابرو ها و یا ضخامت آن ها، دوباره اقدام به کاشت ابرو در بروجرد یا حتی شهری دیگر با تکنیک fit بکنید و ظاهری طبیعی تر به ابرو های خود بدهید. دوران نقاهت این نوع از کاشت بسیار کوتاه و آسان خواهد بود و شما می توانید به سرعت به روال عادی زندگیتان برگردید.

هزینه کاشت ابرو در خرم آباد ( لرستان )

یکی از اصلی ترین دغدغه ها برای انجام کاشت هزینه ها و قیمت کاشت در کلینیک های مختلف است. به طور کلی هزینه کاشت ابرو در خرم آباد تفاوت چشم گیری با شهر های بزرگ مانند تهران که مرکز کلینیک ها و مراکز معتبر کاشت ابرو هستند ندارد.

ضمن آن که کیفیت کاشت در شهر های مرکزی و پر جمعیت نسبت به شهرستان ها بهتر است و شما می توانید از امکانات و جدیدترین روش کاشت ابرو در این شهر ها برخوردار شوید.

به عبارت دیگر شما می توانید با صرف همان هزینه ای که برای کاشت ابرو در خرم آباد (استان لرستان) می کنید، در تهران نیز کاشت را انجام دهید با این تفاوت که از تکنیک ها و دکتر های با کیفیت و معتبری در تهران بهره مند خواهید شد و احتمال موفقیت کاشت شما بالاتر خواهد بود.

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

  1. سلام دوست من
    هزینه کاشت بین ۵.۵ ملیون تا ۷ ملیون تومان متغییر هستش
    جهت مشاوره رایگان با مشاورین کلینیک رز در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *