کاشت ابرو

کاشت ابرو در گیلان و هزینه آن چقدر است؟

کاشت ابرو در گیلان و هزینه آن چقدر است؟

کاشت ابرو در استان گیلان

بدون تردید ابروها در زیبایی صورت و برجسته کردن چشم نقش بسیار موثری دارند و می توانند ظاهری مدرن به صورت ببخشند. طبیعتا افرادی که به دلایل مختلفی ابرو ندارند، به دنبال راهکارهایی می گردند تا این نقص را رفع کنند. قطعا بهترین روش داشتن ابروهایی زیبا، کاشت ابرو است که اخیرا در کشورمان ایران هم بسیار محبوب شده است.

کاشت ابرو در گیلان و هزینه آن چقدر است؟کاشت ابرو انتقال فولیکول های مو از ناحیه اهدا کننده به ناحیه ابرو است. چون در این جراحی از بی حسی موضعی استفاده می شود، کاملا بدون درد است که با روش FIT انجام می شود. با توجه به تعداد ریشه هایی که باید کاشته و پیوند داده شوند، موهای موجود در ناحیه پشت گردن به صورت خط افقی با عرض 5 تا 10 سانتی متر تراشیده می شوند و فولیکول های مو با استفاده از پانچ های بسیار ریز به کمک میکرو موتور گرفته می شوند. انتقال فولیکول ها با رعایت جهت و زاویه مناسب به ابروها به تجربه و مهارت زیادی نیاز دارد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

روند کاشت در ناحیه ابرو بسیار متفاوت است زیرا الگوی رویش ابرو برای هر شخص بسیار متفاوت است. به طور متوسط​​، ابروهایی که 3 ماه پس از کاشت ابرو در استان گیلان شروع به رشد می کنند، بعد از 7-8 ماه به بهترین حالتشان می رسند.

پس از انجام جراحی پیوند ابرو و حداقل 7 ماه انتظار، امکان تغییر شکل و حالت ابروها وجود دارد. توصیه می کنیم بعد از انتخاب نوع ابرویی که برای چهره تان مناسب تر است، از یک آرایشگر حرفه ای کمک بگیرید تا شکل ابروهایتان را درست دربیاورد.

کاشت ابرو در گیلان و هزینه آن چقدر است؟مزایای کاشت ابرو در آستانه اشرفیه

با انجام کاشت ابرو در آستانه اشرفیه می توانید صاحب ابروهایی ضخیم تر شوید. دیگر می توانید با مداد کشیدن یا خالکوبی کردن های بی مورد بپرهیزید که ظاهری غیرطبیعی به ابروها می دهند. پیوند ابرو می تواند حتی دوبار هم انجام بگیرد زیرا برخی دوست دارند ابروهای پر تراکمی داشته باشند اما در همان جراحی اول، بخش عظیمی از افراد به نتایج دلخواهشان می رسند. امروزه با برگشت به زمان گذشته، ابروهای ضخیم مد شده اند که می توان با صرف تنها 1-2 ساعت در جراحی، دوباره صاحب چنین ابروهایی شد.

چه کسانی می توانند از کاشت ابرو در تالش بهره ببرند؟

می توان پیوند ابرو را که در 3 گروه از افراد اعمال کرد.

  1. در سالهای اخیر با بازگشت مد به ابرو ضخیم، خانم هایی که ابروهایی نازک دارند، متقاضی این عمل می شوند.
  2. خانم هایی که از ابروهای خود ناراضی هستند و سعی می کنند با خالکوبی آن را درست کنند
  3. افرادی که به دلیل ضربه یا سوختگی، ابروهایشان را از دست داده اند

نکات اصلی قبل از کاشت ابرو در لنگرود

مهم است که قبل از پیوند ابرو از یک متخصص با تجربه در این زمینه مشورت بگیرید. متخصص پیوند ابرو که ابروها را ارزیابی می کند، ابتدا شکل ابرو را که از نظر زاویه ای بررسی می کند. در این مرحله تصمیم گرفته می شود که تراکم موها چقدر باشد. همچنین فاصله بین دو ابرو مشخص می شود. کاشت ابرو در لنگرود به هیچ وجه شبیه به روشهای آرایش ابرو، خالکوبی موقت و یا خالکوبی دائمی نیست و تاثیری طبیعی و دائمی دارد.

بعد از انجام پیوند ابرو، ممکن است مقدار احساس خارش ایجاد شود که در چنین شرایطی نباید به هیچ وجه به ابروهایتان دست بزنید. در واقع وقتی با چنین وضعیتی روبرو می شویم، نباید نگران شویم چون عادی است. در صورت توصیه پزشکان از داروها یا لوسیون های مخصوص استفاده می شود که می تواند حس خارش را از بین ببرد.

مراقبت های پس از کاشت ابرو در استان گیلان

می توانید 24 ساعت بعد از کاشت ابرو در استان گیلان، استحمام کنید. قرمزی اندک صورت و پوسته پوسته شدن بعد از 3-4 روز، طبیعی است و جای نگرانی ندارد. این مشکل ظرف حداکثر 2 روز می گذرد. به طور متوسط ​​3 ماه طول می کشد تا ابروها به طور کامل رشد پیدا کنند و در پایان ماه ششم، روند رشد کامل می شود.

همچنین باید از مصرف سیگار، قلیان، الکل و مواد مضر خودداری کنید. قرص ها و مسکن هایی که باعث رقیق شدن خون می شوند، باید در لیست ممنوعه هایتان قرار بگیرند. اگر قرصی را مصرف می کنید که بدون آن نمی توانید به زندگی روزمره ادامه بدهید، حتما به پزشکتان اطلاع بدهید.

سعی کنید تا چند ماه اول از حضور در مقابل نور خورشید خودداری کنید زیرا پرتوهای مضر نور خورشید، می تواند به فولیکول های مو آسیب برساند. به همین جهت می توانید هنگام بیرون رفتن در روزهای آفتابی، از عینک های مناسب و یا کلاه استفاده کنید.

از آنجا که گرافت های کاشته شده در ناحیه ابرو، فولیکول های مو هستند خیلی سریع رشد می کنند. به طور متوسط ​​برای اینکه ابروها دچار حالت فر شدن نشوند، باید یک یا دو بار در ماه آن ها را کوتاه کنید. پس از گذشت 1 سال، سرعت رشد این ابروها به ابروهای طبیعی سازگار می شوند و در سال های بعدی، هیچ تفاوتی میان ابروهای پیوند زده شده و طبیعی باقی نخواهند ماند.

طبیعتا هنگامی که به ابروهای ایده آل تان فکر می کنید، باید شرایطش پیش بیاید. برای مثال انجام این جراحی در استان گیلان به دلیل کمبود امکانات اصلا درست نیست زیرا هیچوقت به ظاهر مورد نظرتان نخواهید رسید اما برای رسیدن به ظاهر مورد نظر، مراجعه به کلینیک های زیبایی در تهران بیشتر توصیه می شود.

بهترین دکتر کاشت ابرو در آستانه اشرفیه

یکی از منطقی ترین سوالات متداول کاشت ابرو، همین سوال است. دانستن اینکه کدام دکتر، بهترین دکتر کاشت ابرو در آستانه اشرفیه است، به افراد کمک می کند بدانند، برای پیوند ابرو به کدام کلینیک مراجعه کنند. بر این اساس توصیه می شود شهروندان آستانه اشرفیه فکر انجام این جراحی در شهرستان شان را از سر بیرون کنند چون بر اساس مطالعات و تحقیقات انجام گرفته، کیفیت و امکانات در مراکز این شهر بسیار پایین است.

در واقع این امکانات نسبت به کلینیک های معتبر تهران کمتر است چون مراکز کاشت پایتخت ایران، در خاورمیانه شهرت یافته اند و برندی جهانی به حساب می آیند که قیمت های مناسبی هم دارند. در مقایسه ای که انجام گرفته، اکثر شهروندان عزیز آستانه اشرفیه، پیوند ابرو و مو در تهران را بیشتر ترجیح داده اند.

هزینه کاشت ابرو در تالش چقدر است؟

بیشترین موضوعی که باعث کنجکاوی افراد می شود، هزینه کاشت ابرو در تالش است. این موضوع با توجه به تعداد فولیکول های مو محاسبه می شوند. به عنوان مثال، در بسیاری از تعرفه های کلینیک مشخص است و فقط دستمزد پزشک با تجربه ای که جراحی را انجام می دهد، تعیین کننده است. در برخی کلینیک ها هزینه دستگاه ها و تجهیزات، خدمات ارائه شده، تعداد گرافت های برداشت شده و برخی مسائل دیگر وارد موضوع می شوند که هزینه کلی را تغییر می دهند.

اصولا اگر به دنبال کلینیکی هستید که کیفیت داشته باشد و هزینه برایتان مهم نباشد، بهتر است به بهترین کلینیک کاشت مو در تهران مراجعه کنید زیرا اکثر پزشکان و تجهیزات برتر در این کلینیک ها هستند که می توانند نیازها را برطرف کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *