کاشت ابرو

کاشت ابرو در فارس با جدیدترین روش + قیمت

کاشت ابرو در فارس با جدیدترین روش + قیمت

کاشت ابرو در فارس با جدیدترین روش + قیمت

تصمیم گیری در مورد کاشت ابروی طبیعی معمولاً قدم بزرگی برای بیماران است زیرا نتیجه آن تأثیرات متحول کننده ای را به همراه خواهد داشت. بنابراین، افراد موافق با کاشت ابرو در استان فارس معمولاً در انتخاب کلینیک مناسب اهمیت زیادی می دهند و زمان زیادی را برای جستجوی تکنیک های مناسب کاشت، انتخاب جراح عالی و سایر موارد مرتبط با عمل کاشت ابرو اختصاص می دهند.

کاشت ابرو در فارس با جدیدترین روش + قیمتدر کلینیک رز، پرسنل تمام تلاش خود را برای آگاهی از بیماران خود در مورد تمام جزئیات عمل جراحی و مشاوره رایگان و همچنین اینفوگرافی، سوابق جراح و بسیاری از عکس های مهم قبل و بعد از عمل مراجعین قبلی را در اختیار بیماران خود قرار می دهند تا در مرحله تحقیقات و بررسی بتوانند به مراجعه کنندگان کمک شایانی کرده باشند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

اگرچه بیماران معمولاً نسبت به این عمل بسیار کنجکاو هستند و اصولا قبل از عمل تلاش زیادی می کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد آن بیاموزند، ولی متأسفانه، ممکن است بعد از عمل این کار را برای روند مراقبت های بعدی انجام ندهند و تمایلی به کسب اطلاعات بیشتر نداشته باشند.

بیماران تمایل دارند باور داشته باشند که پس از اتمام عمل جراحی نتایج کامل را دریافت و مشاهده کنند. با این حال، روند مراقبت های بعداز عمل نیز به همان اندازه قبل از انجام عمل اهمیت دارد. برای رسیدن به نتایج دائمی و سالم، بیماران باید از نواحی که عمل کاشت بر آن ها انجام شده مراقبت کنند.

در کلینیک های شاخص و مهم تهران کادر پزشکی سعی برآن دارند بیماران را بعد از عمل کاملا توجیه نمایند و آن ها را نسبت به مراقبت ها آگاه کنند. در ادامه برای علاقمندان به کاشت ابرو در فسا و سایر شهرها نگاهی به اقدامات پس از انجام عمل و مراقب ابروهای پیوند شده می پردازیم.

کاشت ابرو در فارس با جدیدترین روش + قیمتنحوه رشد مو در یک زخم ابرو

جای زخم ابرو برای بسیاری از افراد متقاضی کاشت ابرو در فسا ناخوشایند است و باعث ایجاد ناراحتی زیادی در مردان و زنان می شود که فکر می کنند نمی توانند دیگر شاهد رشد موی ابرو در این نواحی باشند. در حالی که قطعا در بافت اسکار به خودی خود مو رشد نمی کند.

هنوز به طور قطع مشخص نیست که بافت اسکار می تواند بطور نامحسوس مو را رشد دهد و از رشد فولیکول مو در هنگام پیوند فولیکول های مو پشتیبانی کند. مناطقی از اسکار ناشی از سوختگی، تروما، آسیب دیدگی، تصادفات، بریدگی، جراحی، پرتودرمانی و سایر علل می تواند در اکثر موارد از رشد مو با پیوند حمایت می کند.

در صورت وجود مشکل رشد مو در زخم ها، گاهی یک عمل کاشت ابرو روش FIT برای تست سلامتی زخم انجام می شود. پس از موفقیت، پیوند مو انجام می شود که فولیکول های زنده و در حال رشد را از قسمت پشت سر به ناحیه اسکار منتقل می کند. اگر جای زخم در ناحیه ابرو یا مژه دارید، پزشک جراح می تواند با یک مشاوره از راه دور وضعیت بیمار ارزیابی کند.

یکی از ملزومات رعایت معاینات بعد از عمل

این یک واقعیت است که عمل کاشت ابرو در مرودشت و هرجاییکه انجام شود یک روش ایمن است، اما باید در نظر داشته باشید که هنوز یک جراحی پزشکی است و بنابراین نیاز به معاینه های قبل و بعد از عمل دارد. روز بعد از کاشت ابرو، بهترین کلینیک های کاشت ابرو یک جلسه معاینه را با حضور جراح بسیار مجرب خود تنظیم می کنند.

بنابراین می توان در این جلسه مناطق جراحی شده و دارای خونریزی بیمار را بررسی کرد و پانسمان را تعویض نمود. برای اطمینان از موفقیت در جراحی، دستورالعمل های بعد از عمل نیز توضیح داده می شود. یکی از مهمترین نکات توصیه شده در مورد پیوند ابرو پس از مراقبت از ابروها، توجه نمودن به دستورات پزشک است.

از آنجا که بدن و واکنش های هر فرد متفاوت است، پزشک جراح به بیمار توصیه های شخصی را به منظور مراقبت های پس از عمل عنوان می کند.

به یاد داشته باشید، پیشرفت درمان و رسیدن به نتیجه مورد نظر به زمان نیاز دارد.

در حالی که بهبودی و نقاهت بعد از عمل بسیار سریع طی می شود، اما هنوز بابت رشد ابروها بیشتر از سه ماه برای موهای ابرو کاشته شده مورد نیاز است و نتیجه نهایی با حداکثر رشد پس از اتمام سال اول مشاهده می شود. در طی 12 ماه مراقبت اثرات کاشت ابرو به طور کامل مشهود می شود.

در نظر گرفتن زمانی برای اصلاح ابروها

در اکثر مراکز و همچنین مراکز کاشت موی طبیعی و ابرو در جهرم مطمئنا در این زمینه اطلاعات لازم را به بیماران خود منتقل می کنند. از آنجایی که موهای ابرو پیوند شده از پوست سر گرفته می شوند، همانطور که در ماه های اول روی پوست سر قرار دارند عمل می کنند و سریعتر از موهای اصلی ابرو حتی رشد می کنند.

به طور معمول، موهای ابرو وقتی حدود 2 یا 2،5 سانتی متر طول دارند متوقف می شوند، اما موهای پیوند شده رشد خود را ادامه می دهند. بنابراین، افراد باید ماهانه یک یا دو بار آنها را مرتب کنید. جای نگرانی نیست، پس از مدتی موها به آن عادت می کنند و با رسیدن به طول معمولی، رشد آن متوقف می شود.

نکته نهایی که از آنجایی که موها همچنان به رشد خود ادامه می دهند مثل اینکه هنوز روی پوست سر قرار دارند. باید در مورد کاشت موهای ابرو به آن توجه داشته باشید اینست که چون موهای اهدا کننده معمولاً از پشت سر گرفته می شوند، موهای پیوند شده در داخل ابروها باید یک یا دو بار در هفته موهای ابرو را  تمیز نموده و اندازه آن ها را به طول مناسب موهای ابرو، حفظ کنند.

مواردی که باید بعد از کاشت ابرو در فارس می بایست از آن ها اجتناب کنید!

لطفاً دو روز اول بعد از عمل جراحی کاشت ابرو از مصرف نوشیدنی های الکلی اجتناب کنید. الکل خون را رقیق می کند و ممکن است باعث خونریزی شود. اگر پزشک داروهای ضد درد و مسکن را برایتان تجویز نموده است، از مصرف الکل در هنگام استفاده از داروها خودداری کنید.

به منظور حصول اطمینان از زنده ماندن موهای پیوند شده ، پیشنهاد می شود حداقل دو هفته پس از عمل از استعمال سیگار جدا خودداری کنید. از آنجا که استعمال سیگار برای سلامتی عمومی شما بسیار مضر است، می توانید در این مدت ترک سیگار را در نظر بگیرید.

بعد از عمل، به مدت 2 هفته از شنا در استخر و دریا خودداری کنید. تا 3 یا 4 هفته اول از قرار گرفتن در معرض مستقیم آفتاب در نواحی که کاشت ابرو انجام شده خودداری کنید. برای جلوگیری از تابش آفتاب می توانید از کلاه استفاده کنید و حتماً از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید تا بتوانید بهترین محافظت را از پوست خود داشته باشید.

در برخی کلینیک های کاشت ابرو در استان فارس و سایر شهرستان ها به پیگیری مراقبت ها و رسیدگی های بیمار پس از عمل اهمیت چندانی داده نمی شود و این یکی از معایب این مراکز می باشد.

کلینیک کاشت ابروی طببعی رز در تهران شرایطی فراهم نموده است که پس از بازگشت بیمار به خانه و بازگشت به محل کار، تیمی مجرب را در دسترس بیمار قرار داده که تا 12 ماه بعد از عمل در دسترس و آماده پاسخگویی و مشاوره هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button