کاشت ابرو

کاشت ابرو به روش BHT و مزایای آن

کاشت ابرو به روش BHT و مزایای آن

کاشت ابرو به روش BHT

کاشت ابرو روش های متعددی دارد که هر کدام می تواند مزایا و معایبی داشته باشد. روش BHT روشی است که نیاز به دقت و هنرمندی خاصی دارد که هنر پزشکان با ظرافت را می طلبد.

این روش در بسیاری از موارد می تواند برای بخش های مانند ابرو و صورت بهتر عمل کند و ظرافت بیشتری داشته باشد.

کاشت ابرو به روش BHT

روش کاشت ابرو BHT چه روشی است؟

BHT در اصل مخفف کلمات body hair trans است که برداشت از موی بدن معنی می دهد. مهم ترین بخش در کاشت ابرو را می توان بانک مو دانست. داشتن بانک موی مناسب نیاز اساسی و اولویت کاشت ابرو است.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

با توجه به این که استفاده از موی دیگران در کاشت مو و ابرو امکان پذیر نیست، پس باید از موی خود فرد برای این کار استفاده کرد.

کاشت ابرو به روش BHT

به طور معمول از بانک موی پشت گوش برای کاشت استفاده می شود ولی هنگامی که بانک مو در نواحی مورد نظر ضعیف باشد یا مشکل کم مویی وجود داشته باشد یا نتیجه ی مورد نظر حاصل نمی شود از این رو از نقاط دیگر بدن مانند کتف، ران، کمر یا سینه استفاده می شود. در روش BHT برای کاشت ابرو از وسایل و ابزار مخصوصی استفاده می شود که ظرافت کار را بالاتر می برد.

کاشت ابرو به روش BHT چیست

برای کاشت طبیعی ابرو به کمک موهای بدن باید روندی خاص به کار گرفته شود. این روش نسبت به دیگر روش ها کمتر شناخته شده است.

دلیل این امر هم پیچیدگی این روش است. هنگامی که از موی قسمت پشت گوش برای کاشت استفاده نشود موفقیت آن تحت تأثیر بسیاری از عوامل دیگر است.

مو در نقاط مختلف بدن دارای ترکیبات خاصی است به همین علت ممکن است مشکلاتی در این مورد پدید آید. سازگاری فولیکولی مو باید با بخش ابرو وجود داشته باشد.

علاوه بر این موارد در نواحی مختلف مشخصات هورمونی مو ممکن است با هم تفاوت هایی داشته باشد و حتی احتمال این که مقدار پروتئین که در ناحیه ابرو به موی کاشته شده می رسد بیشتر از نیاز آن باشد و باعث رشد ناهماهنگ مو شود.

در برخی مواقع حتی ممکن است که اصلاً کاشت ابرو موفق نباشد. از این رو استفاده از موی بدن و روش BHT برای کاشت ابرو بسیار پیچیده است.

در بسیاری از موارد از این روش برای صورت یا مناطقی که موی آن ها ریزش کرده یا نازک شده است استفاده می شود.

برای کاشت ابرو از موهای بدن بدترین بانک مو مربوط به بخش موهای سینه است و کرافت زیادی نمی توان از این بخش تهیه کرد. در این روش برداشت مو از لایه ی رویی پوست صورت می گیرد و اسکار در این ناحیه به جای نمی ماند.

همچنین در این روش به بخش عصب ها و گوشت بدن آسیبی وارد نمی شود و برداشت مو از ناحیه ی مورد نظر با ظرافت و دقت بالایی صورت می گیرد.

تراکم کاشت ابرو در روش BHT

با توجه به این که برای ابرو موی زیادی جهت کاشت نیاز نیست و با کاشت در ناحیه سر متفاوت است، می توان تراکم مورد نیاز را از بانک موی بدن ایجاد کرد.

در مواردی که موی بدن بسیار کم پشت است یا فولیکول های مو به اندازی کافی قوی نیستند، می توان از چند بخش بدن مو برداشت کرد ولی این روش بسیار وقت گیرتر و باید آزمایشات و بررسی های لازم را در تمامی بخش های بانک مو انجام دهند.

با توجه به این که موهای ناحیه بدن که در کاشت ابرو باید مورد استفاده قرار گیرند در اکثر مواقع حتی تا 60 درصد در فاز استراحت قرار دارند، باز هم مشکلاتی را می توانند در کاشت ابرو ایجاد کنند و باعث ریزش بیشتر شوند.

بهترین تراکم را با موهای ریش در آقایان می توان استفاده کرد که کمترین درصد موهای در حال استراحت را دارند. از این رو بهترین بانک مو برای روش BHT چه در کاشت مو و چه ابرو قسمت ریش است.

موفقیت در کاشت ابرو به روش BHT

اگر نیاز به کاشت ابرو دارید بهتر است آخرین روش را BHT در نظر بگیرید.

استفاده از بانک موی سر هم راحت تر است و هم نیاز به بررسی و احتیاط کمتری دارد؛ اما هنگامی که استفاده از بانک موی معمول یعنی بخش پشت گوش مقدور نباشد می توان از روش BHT بهره برد.

البته نمی توان گفت روش BHT روشی خوب نیست ولی درصد موفقیت در افرادی که از موی غیر از ریش استفاده می کنند حدود 25 درصد است.

به خصوص در خانم ها که موی ریش برای کاشت ابرو ندارند این مشکل بیشتر به چشم می خورد. به طور معمول از هر 4 نفری که بانک موی بدن را برای کاشت استفاده می کنند، فقط 1 نفر نتیجه ای رضایت بخش را می بیند.

ولی در مواقعی راهی بجز استفاده از این روش وجود ندارد و هر چند با درصد موفقیت کمتر و پرپشتی کمتر اما باز هم کاشت ابرو با روش BHT صورت می گیرد.

عکس کاشت ابرو

مزایای استفاده از روش BHT در کاشت ابرو

هر چند ایرادات زیادی به این روش وارد است و شاید دلیل آن نوپا بودن این روش است و ممکن است با پیشرفت تکنولوژی و تحقیقات گسترده تری که روی این روش صورت می گیرد بتوان در آینده نتایج بهتری از آن دریافت کرد اما یک سری مزایا را هم اکنون می توان از این روش به دست آورد که شامل موارد زیر است:

  1. التهابی که از کاشت ابرو با موی بدن صورت می گیرد به احتمال زیاد از سایر روش های کاشت کمتر خواهد بود زیرا موهای ظریف تری هستند.
  2. برای طاسی های وسیع در ناحیه سر که بانک موی سر را ضعیف می کند و نمی توان از بانک موی پشت گوش برای کاشت ابرو استفاده کرد یک راهکار قلمداد می شود
  3. وابستگی ارثی موهای بدن وجود ندارد و ریزش ارثی آن پس از کاشت در ناحیه ابرو صورت نمی گیرد.
  4. از این روش کاشت در بخش هایی مانند ابرو، صورت و سر وجود دارد.

این روش یک روش جدید است و هنوز می توان به آینده ی بهتر آن امیدوار بود. هر چند درد برداشت مو از بدن ممکن است بیشتر باشد ولی اگر عمل کاشت ابرو به درستی صورت گیرد اسکار و التهاب هم بسیار ناچیز است.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد عمل زیبایی کاشت ابرو مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *