لیپوماتیک

خروج چربی با لیپوماتیک متدی نوین برای خروج چربی های اضافی

عمل لیپوماتیک متدی نوین برای خروج چربی های اضافه

خروج چربی بدن با لیپوماتیک 

در عصر حاضر شاهد این امر هستیم که پیشرفت علم سبب روی کارآمدن شیوه هایی بسیار کاربردی و ایمن جهت لاغری و تناسب اندام شده است.

عمل لیپوماتیک بهترین نمونه از روش های موجود است که با بروزترین دستگاه های روز دنیا انجام می شود. لیپوماتیک متدی نوین برای خروج چربی های اضافه است و بیشترین کاربرد را برای افرادی دارد که با تجمع سلول های چربی در برخی از اندام های بدن مواجه شده اند.

خروج چربی با لیپوماتیک

یکی از روش هایی که امروزه توسط افراد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است همین لیپوماتیک می باشد. لیپوماتیک برای افرادی که با استفاده از روش های قدیمی و سنتی و یا روش های دیگر نتوانسته اند مشکل خود را از بین ببرند راه چاره ای کاملا تضمینی می باشد. این عمل می تواند چربی های ناحیه ی مورد نظر را به صورت کامل از بین برده و مشکل آن ها را برای همیشه به فراموشی بسپارد.

دریافت کد تخفیف لیپوماتیک در کلینیک رز + مشاوره رایگان

عمل فوق در کشورمان بیش تر با نام پیکر تراشی شناخته می شود و افراد زیادی را هم جذب خود کرده است. لیپوماتیک برای این دسته از افراد حکم از بین رفتن چربی های ناحیه شکم و پهلو و همچنین نواحی دیگر بدن را دارد و هر روز بر متقاضیان انجام این عمل افزوده می شود. گفتنی است که انجام این عمل فقط برای افرادی که دارای شرایط مطلوبی هستند انجام می گردد.

شرایط مطلوب باید توسط افراد محیا گردد و همچنین این شرایط مطلوب برای خود آن ها نیز مورد نیاز است. تا جایی که اگر افراد برای مثال سن مناسبی برای انجام این عمل نداشته باشند پزشک متخصص اجازه ی انجام عمل را برای آن ها نخواهد داد.

بنابراین باید توجه داشته باشید که افراد علاوه بر این موضوع باید از سلامت جسمانی کاملی برخوردار باشند و سپس اقدام به انجام لیپوماتیک کنند.

انجام این عمل در کشورمان توسط پزشکان کاملا متخصص و ماهر در کلینیک های به روز و پیشرفته که دارای دستگاه های کاملا به روز و مناسبی هستند صورت می گیرد.

افراد باید برای انجام لیپوماتیک در انتخاب پزشک و کلینیک خود دقت بسیار زیادی را به عمل بیاورند زیرا تا حد بسیار زیادی موفقیت در انجام عمل به این دو مورد بستگی دارد و در صورت نادیده گرفتن آن ها ممکن است مشکلاتی برای افراد به وجود بیاید.

عمل لیپوماتیک بهترین روش لاغری موضعی

روند رشد و پیشرفت تکنولوژی همیشه به صورتی بوده است که کار های انسان بخصوص در زمینه پزشکی رو به بهبود و آسان تر شدن باشد.

خوشبختانه ما این موضوع را به طور محسوس در موضوع تناسب اندام مشاهده می کنیم. پزشکان و محققان با تلاش فراوان توانسته اند بهترین روش های ” پیکر تراشی ” را ابداع کنند که هیچگونه عارضه ای را به دنبال ندارد. نام این متد لیپوماتیک است.

خروج چربی با لیپوماتیک

 

عمل لیپوماتیک متدی نوین برای خروج چربی های اضافه است و اکثر بیمارانی که برای انجام این روش به جراح مراجعه می کنند، دارای اضافه وزن می باشند و در برخی از اندام های بدن از جمله: شکم، پهلو، ران، پشت و … دارای توده های چربی اند.

این سلول های چربی تجمع یافته به مرور زمان و طی سالیان دراز پدید آمده و با رعایت رژیم غذایی از بین نخواهند رفت.

با عمل لیپوماتیک که روشی استاندارد و ایمن است می توان به راحتی از شر این توده های چربی رهایی یافت. جالب است بدانید که مزایای این روش سبب شده است تا سیر طرفداران آن در سراسر نقاط جهان روند صعودی خود را طی کند و همه روزه به تعداد آنان اضافه شود.

آشنایی با عمل لیپوماتیک و روش انجام آن

لیپوماتیک جدیدترین و کم تهاجمی ترین روشی است که برای لاغر و خوش اندام شدن بکار می رود.

افراد دارای اضافه وزن در کمترین زمان ممکن می توانند به بزرگ ترین رویای خود که لاغری موضعی بدن است دست پیدا کنند.

چربی های نواحی چاق بدن از جمله شکم و پهلو و … با استفاده از این تکنولوژی پیشرفته شکسته شده و از بدن تخلیه می شوند.

شاید بسیاری از افرادی که در گرفتن رژیم های غذایی موفق بوده اند و حتی ورزش را از زندگی روزانه خود حذف نکرده اند باز هم نتوانستند به نتایجی مطلوب در لاغر کردن بعضی از اندام های خود دست یابند، لذا عمل لیپوماتیک این کار را برای آن ها بسیار آسان کرده است.

در حقیقت در مورد لیپوماتیک نمی توان از واژه سوزاندن چربی ها استفاده کرد چرا که این فرآیند بسیار مدرن است و باعث از بین رفتن و غیرقابل استفاده شدن سلول های چربی نمی شود، بلکه فقط آن ها را خورد می کند.

باید به این مورد اشاره کنیم که افراد به هیچ عنوان نباید به این عمل به عنوان کاهنده ی وزن آن ها نگاه کنند چرا که این عمل صرفا برای از بین بردن و یا به صورت دقیق تر، خارج کردن چربی های بدن کاربرد دارد و در کاهش وزن افراد تاثیری نخواهد داشت. افراد معمولا فکر می کنند که این روش برای کاهش وزن آن ها می باشد و می تواند این کار را برای آن ها انجام دهد.

آشنایی با مزایای لاغری با لیپوماتیک

یکی از مزایای قابل توجه لیپوماتیک اینست که امکان استفاده مجدد از چربی ها فراهم خواهد بود. در سایر روش ها سلول های چربی ذوب شده و در اثر حرارت از بین می روند ولی در عمل لیپوماتیک این اتفاق نمی افتد.

بکارگیری سلول های چربی برای خوش فرم کردن سایر اندام های بدن مانند سینه کاربرد فراوانی دارد. جهت این کار تنها با خالص سازی سلول های چربی فرد می تواند از پروتز سینه و باسن نیز برخوردار شود.

لیپوماتیک دارای کمترین دوران نقاهت است.

لیپوماتیک دارای کمترین دوران نقاهت است. افرادی که به دنبال یک روش با دوره ی نقاهت کم و همچنین عوارض کم تر هستند می توانیم بگوییم که لیپوماتیک می تواند برای آن ها جز بهترین گزینه ها باشد.

لیپوماتیک به دلیل این که دارای به روز ترین دستگاه ها و همچنین طی گذشت زمان دست خوش تغییراتی شده است برای افراد کم ترین عوارض و دوره ی نقاهت کوتاه مدتی را به دنبال خواهد آورد.

افرادی که به دلیل مشغله های شغلی و یا به صورت کلی روزمرگی نمی توانند برای از بین بردن چربی های خود زمان زیادی را اختصاص دهند می توانند از این روش برای از بین بردن مشکل خود استفاده کرده و از مزایای آن بهره مند گردند.

لیپوماتیک می تواند در کم ترین زمان ممکن و در صورتی که افراد بخواهند میزان چربی کمی را از بدن خود خارج کنند این کار را در کم ترین زمان ممکن عملی سازد.

زمان مورد نیاز برای انجام عمل لیپوماتیک اندک است و همانند روش هایی که در دهه های گذشته بکار می رفت نیازی به صرف زمان و انرژی زیاد جراح نمی باشد.

در این روش علاوه بر اینکه اندام لاغر می شود پوست کاملا صاف و زیبا خواهد شد و حالت انقباضی که در آن بوجود می آید از ایجاد شلی و افتادگی جلوگیری می کند.

میزان کبودی، درد و بسیاری از عارضه های مشهود و قابل توجه در سایر روش ها در لیپوماتیک در حداقل میزان خود قرار دارد.

افراد به خصوص زنان درباره ی درد و کبودی و همچنین عوارضی نظیر آن ها سوالات و نگرانی های بسیاری دارند. باید بگوییم که در زمان انجام عمل پزشک متخصص از بی حس موضوعی برای از بین بردن درد ناشی از انجام عمل استفاده می کند و فرد بیمار در زمان انجام عمل درد بسیار خفیفی را که قابل تحمل هم برای مردان و هم برای زنان می باشد متحمل خواهند داشت.

در زمان سپری کردن دوره ی نقاهت نیز افراد با انجام دستوراتی که توسط پزشک برای آن ها ارائه خواهد شد می توانند این درد و کبودی را تا حد بسیار زیادی کاهش دهند.

درباره ی کبودی ناحیه ای که تحت لیپوماتیک قرار گرفته است باید بگوییم که توسط پزشک داروهایی برای از بین بردن آن تجویز خواهد شد و افراد می توانند برای از بین بردن این مشکل طبق دستور ارائه شده از داروی مورد نظر استفاده کنند.

بعد از لیپوماتیک

در ” نتیجه نهایی عمل لیپوماتیک ” پوست اندام حالت لیفت و سفت شدن پیدا خواهد کرد. برخی از افراد که دغدغه شلی پوست بعد از لیپوماتیک را دارند باید بدانند که چنین اتفاقی برای پوست آن ها نخواهد افتاد مگر اینکه سن بیمار بالا بوده و به یا به دلایلی خاصیت انعطاف پذیری و کشسانی پوست بسیار ضعیف شده باشد.

نکات مهم قابل اجرا در مورد عمل لیپوماتیک چیست؟

  1. قبل از جراحی لیپوماتیک بهتر است معده پر نباشد و از یک شام بسیار سبک در ابتدای شب استفاده شود که زودهضم باشد.
  2. بعد از جراحی لیپوماتیک فرد نباید ورزش های سنگین انجام دهد تا بهبودی سریع تر حاصل شود.
  3. از مصرف مواد الکلی باید به شدت جلوگیری شود.
  4. استعمال دخانیات حداقل یک هفته قبل از عمل لیپوماتیک باید حذف شود چرا که اثرات سوء دارد.
  5. توصیه می شود که بیماران ابتدا در کاهش وزن خود تلاش داشته باشند و سعی کنند تا جای ممکن میزان اضافه وزن را کاهش دهند.
  6. استفاده از گن های مخصوص پس از لیپوماتیک بهترین اثر را در جمع شدن پوست دارد.
  7. حالت نشستن باید تا چند روز از زندگی فرد حذف شود.

افراد با رعایت نکات ذکر شده و همچنین انجام دادن دستورات پزشک به صورت تمام و کمال می توانند علاوه بر این که دوره ی نقاهت خود را در کم ترین زمان ممکن سپری می کنند از تمام مزایای انجام لیپوماتیک برخوردار گردند و رضایت خود را از انجام عمل فوق اعلام کنند. و اما در صورتی که افراد این نکات را نادیده بگیرند از مزایای انجام عمل مورد نظر به صورت کامل برخوردار نخواهند شد.

و اما عوارض جراحی لیپوماتیک …

این روش پرطرفدار دارای عوارض خاص و قابل توجهی نیست و نگرانی برای بیماران به همراه ندارد.

در واقع در عمل لیپوماتیک میزان عوارض و مشکلات احتمالی به بسیار کاهش یافته است. بیماران باید توجه داشته باشند و این عمل را نزد یک جراح ماهر و باتجربه انجام دهند تا بهترین نتایج را بدست آورند.

تفاوت لیپوماتیک و لیپوساکشن

ساکشن از جمله روش های اولیه پیکرتراشی می باشد که در آن توده های چربی توسط یک دستگاه مکیده شده و به بیرون هدایت می شود. لیپوساکشن در سطوحی پایین تر از لیپوماتیک قرار می گیرد و بسیاری از مزایای لیپوماتیک را ندارد.

در لیپوساکشن میزان درد و خونریزی در بیماران بیشتر است و بیماران باید دوران نقاهت بیشتری را برای رسیدن به بهبودی کامل بگذرانند.

لیپوماتیک روشی است که با بی حسی موضعی انجام می شود و بسیاری از عوارض روش هایی که در آن ها از بیهوشی کامل و یا دارو های آرام بخش استفاده می شود را ندارد.

تفاوت لیپولیزر و لیپوماتیک

لیپولیزر یکی از روش های لاغریست که در آن با ایجاد سوراخ هایی کوچک لوله ای با قطر اندک را درون بافت فرو می برند و چربی های تجمع یافته را با استفاده از اشعه به حالت مایع درآورده و سپس از آن خارج می کنند.

نحوه خروج چربی ها با ساکشن خفیف است. طی این شیوه چربی ها حرارت دیده و ذوب می شوند.

در لیپوماتیک چربی های اندام های بدن با لرزش و ویبره، تخریب و شکسته می شوند.

طی این شیوه هیچگونه حرارتی موجب تخریب بافت چربی نمی شود و سلول های شکسته شده جهت انجام سایر جراحی های زیبایی و پر شدن اندام ها مانند پروتز سینه یا باسن مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیپوماتیک و مراقبت های بعد از آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *