تزریق چربی

تاثیر تزریق چربی در ترمیم چهره

تاثیر تزریق چربی در ترمیم چهره

تاثیر تزریق چربی در ترمیم چهره

تاثیر تزریق چربی در ترمیم چهره بستگی به نوع تزریق در نواحی مختلف از صورت و تجربه متخصص و یا پزشکی  دارد که قرار است این امر را انجام دهد.

دریافت تخفیف ویژه تزریق چربی + مشاوره رایگان

تزریق چربی در ترمیم چهره برای قسمت های مختلفی از صورت انجام پذیر است و می تواند در بهبود آثار مختلف که در اثر بالا رفتن سن ایجاد شده اند موثر باشد از جمله این آثار می توان به ” تزریق چربی به خط خنده “، خط اخم، پیشانی، گونه ها و هیمن طور برای نواحی بینی و شقیقه ها را نام برد.

تاثیر تزریق چربی در ترمیم چهره

تزریق چربی، روشی که افراد از آن برای از بین بردن مشکلاتی مانند کم حجمی در برخی از نواحی صورت خود استفاده می کنند و معمولا انجام این روش دارای نتایج بسیار خوبی می باشد. افرادی که اقدام به انجام این روش از تزریق می کنند نیازی به آشنایی هایی درباره ی آن دارند. زیرا ممکن است در صورتی که افراد از آشنایی کاملی برخوردار نباشند مشکلاتی برای آن ها به وجود بیاید.

پروسه تزریق چربی به صورت افراد شامل انتقال چربی از قسمت هایی از بدن مانند ران و شکم و نواحی دیگری چربی دارند انجام می شود. پروسه تزریق چربی در ترمیم چهره فرد را قادر می سازد که چهره خود را بهبود ببخشد و ظاهر جوان به صورت فرد برگردد.

ترمیم چهره با تزریق چربی اغلب با برگرداندن حجم از دست رفته در نواحی مختلف برای رفع ایرادات این نواحی انجام پذیر می باشد.

تاثیر تزریق چربی در ترمیم چهره

ترمیم چهره با تزریق چربی اغلب با برگرداندن حجم از دست رفته در نواحی مختلف برای رفع ایرادات این نواحی انجام پذیر می باشد. این روش می تواند حتی برای نواحی که از قبل حجم کم تری را داشته اند نیز به کار رود و فرد را به هدف قبل از انجام و به کار گیری این روش یعنی افزایش حجم ناحیه ی مورد نظر برساند. گفتنی است که انجام تزریق چربی نیازمند برخورداری از شرایط مطلوبی می باشد.

ممکن است برخی از افراد نتوانند این روش از افزایش حجم ناحیه ی های مختلف صورت و بدن را برای از بین بردن مشکل خود استفاده کنند. انجام این روش نیازمند برخورداری افراد از سلامتی کامل جسمانی می باشد و در صورتی که افراد از نظر سلامت بدنی دچار مشکل و یا مشکلاتی باشند ممکن است به احتمال بسیار زیاد پزشک متخصص اجازه ی انجام این تزریق را به فرد بیمار ندهد.

در واقع با استفاده از این روش تزریق می توان به قسمت های مسطح شده پوست صورت حجم مناسب را بازگرداند به نحوی که شادابی و زیبایی به شکلی دلخواه به چهره فرد بازگردانده شود.

در واقع با استفاده از چربی برای پر کردن نواحی مورد نظر در چهره نسبت به روش های دیگر این مزیت وجود دارد که پوست آن را پس نمی زند و با استفاده از نتایج طولانی مدت رضایت مشتریان را در پی خواهد داشت.

در ضمن این روش انتقال چربی به صورت سرپایی در مدت زمانی کوتاه و مناسب انجام پذیر می باشد.

افرادی که نمی توانند زمان زیادی را برای انجام دادن این روش اختصاص دهند می توانند از این گزینه جهت رهایی از مشکلات خود استفاده کنند تا علاوه بر این که در زمان صرفه جویی می کند از یک روش کاملا مناسب و عاری از هر گونه عوارض جدی بهره برده باشند.

تاثیر تزریق چربی در ترمیم چهره به صورت یک روند منظم و ملایم می باشد که در طی هفته های اول ممکن است با آثار مختلفی مانند التهاب یا کبودی همراه باشد.

پس از انجام هر عمل زیبایی و یا غیر زیبایی افراد باید منتظر پدیدار شدن مشکلاتی باشند. این مشکلات در یک دوره خاص بنام دوره ی نقاهت پدیدار می شود و روش تزریق چربی نیز پس از انجام برای افراد چنین دوره ای را برایشان به وجود خواهد آورد.

نکته ای که وجود دارد این است که این روش در مقایسه با روش ها سنتی و قدیمی و حتی در مقایسه با روش های موجود از دوره ی نقاهت بسیار کوتاه مدتی برخوردار می باشد. همچنین به دلیل این که از مواد شیمیایی جهت افزایش حجم و یا به طور کلی از بین بردن مشکلات استفاده نمی کند افراد اعتماد بیش تری به انجام و به کار گرفتن این روش دارند.

البته قسمت هایی از بدن که از آنجا چربی برداشته شده است نیز ممکن است دردناک باشند که پزشک مربوطه با توجه به میزان درد و ناحیه مورد نظر داروی مناسب را جهت کاهش و رفع درد تجویز می نماید.

ویژگی هایی که این روش از آن ها بهره مند می باشد در کم ترین روش ها می توان پیدا کرد. این روش به دلیل این که تهاجمی نمی باشد و همچنین بدون درد و خون ریزی انجام می شود افراد زیادی را در سراسر نقاط جهان به خود جذب می کند و آن ها را برای استفاده از این روش جهت افزایش حجم و یا هر هدف دیگری متقاعد و تشویق می کند تا بتوانند با استفاده از این نوع تزریق به هدف های خود برسند.

موارد مورد توجه در تزریق چربی به چهره

در واقع آنچه که پس از تزریق چربی به قسمت های مختلف صورت قابل مشاهده است تغییرات ظاهری به شکل مطلوب و دلخواه می باشد. در سنین مختلف می توان از این روش برای ترمیم قسمت های دلخواه روی صورت بهره مند شد.

دلایل مختلفی برای کاربرد این روش روی صورت افراد در سنین مختلف وجود دارد.

گاهی بر اثر عوامل طبیعی مانند جوش و یا آکنه ممکن است پوست زیبایی و شفافیت مناسب را نداشته باشد و گاهی به دلیل بالا رفتن سن آثاری از خط و خطوط و چروک روی چهره نمایان می شوند که همه این عوامل می توانند از طراوت چهره کم کنند از این رو ترمیم چهره با روش تزریق چربی به عنوان یک روش ایمن و مطمئن می تواند افراد را در داشتن چهره ای شاداب و جوان یاری دهد.

از آنجایی که چربی هایی که به صورت طبیعی از بدن خود فرد جهت تزریق به نواحی مختلف صورت گرفته می شود نوعی پرکننده طبیعی بافت نرم می باشد می تواند صورت را با ظاهری جوان همراه کند. این چربی برای انتقال به زیر پلک ها، انقباض های بینی و گونه ها نیز مناسب است.

در واقع با استفاده از تزریق چربی می توان روند ایجاد چین و چروک ها و خطوطی را که در روی صورت در حال رشد هستند به شکل مناسبی مهار کرد.

در برخی مواقع هنگامی که فرد رژیم می گیرد و یا به دلایل مختلفی از جمله بیماری دچار کاهش وزن می شود ممکن است که این کاهش وزن به شکل بارزی روی چهره فرد خودنمایی کند از این رو می توان با تزریق چربی حجم از دست رفته ای را که سبب غیر طبیعی به نظر رسیدن چهره شده است به فرد بازگرداند.

سهولت استفاده از این روش برای تزریق و اطمینان از عملکرد این روش سبب شده است که بسیاری از متخصصان آن را پیشنهاد دهند و به دلیل داشتن هزینه مناسب در مقایسه با سایر روش های جراحی برای چهره توسط بسیاری از افراد نیز انتخاب می شود.

گاهی تعداد جلسات انتقال چربی به بافت صورت ممکن است به چندین جلسه ختم شود تا در نهایت نتیجه مطلوب حاصل شود. در حقیقت زمانی که فرد کاندیدای استفاده از این روش برای ترمیم قسمت هایی از چهره خود می شود باید انتظارات معقولی از انجام این روش داشته باشد.

سلامتی جسمی قابل قبول برای استفاده از روش تزریق چربی برای ترمیم چهره از ضروریات مهم است که توسط پزشک مربوطه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

انتخاب روش تزریق چربی برای ترمیم چهره مناسب چه افرادی است؟

اکثر بزرگسالانی که در سنین بالای 40 سالگی هستند و ممکن است علائمی از پیری را روی پوست صورت خود مشاهده کنند می توانند از این روش ترمیمی برای جوانسازی پوست خود بهره مند شوند.

در صورتی که افراد از سن مناسب جهت انجام این روش برخوردار نباشند و یا در صورتی که از سن مناسب جهت انجام این روش برخوردار باشند اما از نظر فیزیک بدنی و سلامت جسمانی دارای مشکلاتی باشند ممکن است نتوانند از این طریق یعنی تزریق کردن چربی مشکلات خود را از بین ببرند. افراد بهتر است حتما در این مورد با پزشک متخصص مشورت هایی را به جای آورند.

افراد در صورتی که یک جلسه ی مشاوره ای را قبل از انجام هر عمل و یا روشی جهت از بین بردن مشکلات خود برگزار کنند می توانند از بسیاری از نگرانی ها و همچنین استرسی که قبل از انجام روش ذکر شده دارند بکاهند. زیرا در این جلسات فرد با روند انجام تزریق و همچنین به طور کلی با مراحل برگزاری تزریق و اتمام آن به صورت کامل آشنا شده و پس از آن دیگر نگران انجام تزریق خود نخواهند بود.

ترمیم چهره با استفاده از روش تزریق چربی با طی کردن مراحلی مانند گرفتن چربی از بدن فرد و جداسازی آن با روش های تخصصی صورت می گیرد و در نهایت این انتقال به وسیله سرنگ های مخصوص به نواحی مورد نظر انجام پذیر است.

تفاوت انتقال چربی که از بدن فرد گرفته می شود با سایر پر کننده های مصنوعی این است که در واقع از بافت طبیعی بدن فرد برای جایگزینی حجم از دست رفته استفاده می شود در حالی که مواد پر کننده پوست از طریق پر کننده های مصنوعی از خارج از بدن بیمار حاصل شده اند و ممکن است پس از انجام تزریق با عوارض مختلفی همراه باشند.

در واقع واکنش های آلرژیک در پر کننده های مصنوعی که برای ترمیم چهره ایجاد می شود بیشتر از مواردی است که از بافت طبیعی خود فرد برای این منظور استفاده شده است.

دوران بهبودی و بازگشت به حالت طبیعی در چهره افرادی که روش تزریق چربی طبیعی را انتخاب کرده اند بسیار سریع تر از افرادی می باشد که از روش های دیگر برای جوان سازی پوست صورت خود بهره مند شده اند.

یکی از مواردی که در مورد ترمیم چهره با استفاده از تزریق چربی وجود دارد این است که امکان نیاز به استفاده و تکرار این روش ممکن است وجود داشته باشد که در نهایت سبب بالا رفتن هزینه ها می شود اما اطمینان و قطعیتی که در ارتباط با مزایای این روش و کمترین میزان عارضه در کاربرد آن وجود دارد سبب شده که به عنوان یکی از روش های انتخابی برای بسیاری از افراد ترجیح داشته باشد.

فرایند انتقال چربی در این روش کوتاه بوده در این صورت برای افرادی که به زمان عمل حساس هستند یک انتخاب شایسته می باشد.

یکی از مواردی که در ترمیم چهره با روش تزریق چربی باید به آن توجه شود استفاده از رژیم غذایی مناسبی است که توسط متخصص مربوطه پیشنهاد می شود تا چربی به شکل مناسب در جای خود سبب ایجاد بافتی جوان و ایجاد حجم مطلوب روی پوست فرد شود.

هزینه هایی که فرد برای انجام این تزریق متحمل می شود کاملا مناسب بوده و افراد می توانند بدون هیچ مشکلی از پس هزینه هایی که این تزریق دارند بر بیایند. تزریق کردن چربی برای افراد در کشورمان در کلینیک های زیبایی و همچنین توسط پزشکان مجرب انجام می شود. افراد بهتر است در صورت مراجعه به این کلینیک ها از داشتن گواهینامه کلینیک از مرجع ذی ربط اطمینان خاطر به عمل بیاورند.

از مواردی که می تواند در افزایش و یا کاهش هزینه های به وجود آمده به انتخاب پزشک متخصص و همچنین کیلنیک زیبایی جهت انجام تزریق چربی اشاره کرد. افراد در صورتی که بتوانند این دو مورد را به صورت دقیق انتخاب کنند می توان گفت که به احتمال بسیار زیاد این تزریق موفقیت آمیز خواهد بود و همچنین هزینه های مناسب و معقولی را در قبال این تزریق پرداخت خواهند کرد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق چربی مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *