کاشت مو

آیا برای کاشت مو حتما باید به تهران سفر کرد؟

آیا برای کاشت مو حتما باید به تهران سفر کرد؟

آیا برای کاشت مو حتما باید به تهران سفر کرد؟

با توجه به اینکه بسیاری از متقاضیان کاشت مو به ترکیه و کشورهای دیگر می روند، دانستن این موضوع مهم است که جراحی های صورت گرفته در کشور ترکیه و استانبول، گاها به حدی ضعیف هستند که افراد پس از بازگشت به کشورشان مجبور می شوند دوباره برای اصلاح وضعیت، کاشت مو مجدد کنند.

آیا برای کاشت مو حتما باید به تهران سفر کرد؟با رشد فضای مجازی، برخی از کلینیک ها تبلیغات درمانی‌شان را برای جذب توریست آغاز کرده اند و هدف آن ها، به رخ کشیدن کلینیک های ارزان قیمتی است که در ابتدا جذاب به نظر می آید. در بسیاری از موارد، این کلینیک ها گوشه ای از کیفیت خودشان را نشان می دهند و این سوال پیش می آید که آیا واقعا سلامت مراجعه کننده برای آنها اهمیت دارد؟

دریافت مشاوره رایگان و تخصصی کاشت مو

در بسیاری از کلینیک های ترکیه، جراحی توسط پزشک یا جراح معتبر انجام نمی شود. در نهایت سلامت جان مراجعه کنندگان کاشت مو به خطر می افتد. از روش هایی که این کلینیک ها برای جذب مشتری استفاده می کنند، می توان به این نکات اشاره کرد:

  1. 2000-4000 گرافت در یک جلسه درمانی
  2. اقامت در هتل 5 ستاره به اضافه بلیت هواپیما و حمل و نقل
  3. گواهی ضمانت
  4. نام بردن از تجهیزاتی که شاید هرگز مورد استفاده قرارنگیرد
  5. یک گواهی کیفیت بی معنی که نمی توان آن را تایید کرد

این ها نکاتی هستند که پیش از وسوسه شدن توسط تبلیغات رسانه های ترکیه باید در نظر گرفت. در اکثر اوقات تعداد پیوندهایی که برای یک جلسه درمانی قول می دهند، اصلا انجام نمی گیرد.

اقامت در هتل 5 ستاره هایی که هنگام مراجعه به کشور ترکیه، تبدیل به هتل های معمولی می شود و گواهی ضمانت و کیفیتی که هیچوقت در حد استاندارد یا در حد برترین کشورها اعتبار ندارد. تمامی این ها باعث می شود افراد با این واقعیت آشنا شوند که احتمالا ترکیه، مقصد ایده آلی برای متقاضیان کاشت مو نیست.

آیا برای کاشت مو حتما باید به تهران سفر کرد؟کاشت مو در ایران

کاشت مو در ایران، یکی از پیشرفته ترین بخش های پزشکی است. طی سالیان اخیر، ایران توانسته در زمینه پیوند مو به شدت پیشرفت کند و به یکی از قطب های بزرگ خاورمیانه و حتی جهان تبدیل شود. در واقع ایران صاحب برترین تجهیزات و زبده ترین پزشکان و متخصصان جهان است که موفقیت کاشت مو را تضمین می کنند.

با این حال تمام حرف هایی که در مورد پیوند مو در ترکیه گفته شد، در خصوص برخی نقاط ایران هم صدق می کند. گرچه ایران در این صنعت پیشرفت زیادی کرده اما باید دانست که شهر تهران، بیشترین امکانات را در این خصوص دارد.

در ادامه، به این موضوع که چرا تهران مقصد ایده آل متقاضیان کاشت مو به حساب می آید، خواهیم پرداخت.

اگر دنبال یک تجربه بی نظیر در زمینه کاشت مو هستید، باید بدانید که این تجربه را در کلینیک های معتبر شهر تهران خواهید یافت. در واقع این کلان شهر در مرکز توجهات قرار دارد و بهترین پزشکان ایران و خاورمیانه در این شهر فعالیت می کنند.

البته برای بسیاری این سوال پیش می آید که می توان در سایر شهرها مانند اصفهان و شیراز و مشهد هم پیوند مو را انجام داد اما تجهیزات، امکانات، مراقبت های پزشکی و سایر ملزومات مورد نیاز برای انجام کاشت مو را نمی توان یافت. از دلایل انجام کاشت مو در تهران، می توان به مسائلی اشاره کرد که از اهمیت زیادی برخوردارند.

1- تهران دارای برترین کلینیک های ایران است

تهران با دارا بودن بیش از ده ها کلینیک کاشت مو به مقصد محبوب متقاضیان تبدیل شده است. وجود این کلینیک ها و جراحان با تجربه در تهران، باعث شده افراد به راحتی انتخابشان را انجام دهند.

مراکز و کلینیک های پیوند مو خدمات پزشکی با کیفیتی ارائه می دهند. با این حال حتی در شهر تهران هم باید قادر باشید تفاوت بین کلینیک معتبر و غیر معتبر را تشخیص دهید زیرا افراد سودجو در تلاشند از این شرایط سوءاستفاده کنند.

2- هزینه کاملا معقول تهران نسبت به ترکیه و سایر کشورها

قیمت های بالای جراحی های کاشت مو یکی از موانع زیادی است که افراد خواستار کاشت مو، با آن مواجهند. با این حال در ایران و شهر تهران، هزینه کاشت مو نسبت به ترکیه و یا سایر کشورهای اروپایی بسیار کمتر است و معقول تر است.

در واقع شما می توانید با نصف هزینه هایی که کلینیک های ترکیه‌ای دریافت می کنند، بهترین کاشت مو را تجربه کنید.

3- تهران دارای برترین تجهیزات در داخل کشور است

تهران هرساله نه تنها میزبان بسیاری از نمایشگاه های تجهیزات پزشکی است، بلکه این تجهیزات به برترین کلینیک ها منتقل می شود و در اختیار ایرانیان عزیز قرار می گیرد.

یکی از نکات اصلی که باعث شده ایران با فاصله به یکی از برترین کشورهای خاورمیانه از حیث پیوند مو تبدیل شود، همین مزیت داشتن برترین تجهیزات و تکنولوژی است.

4- گشت و گذار در شهر تهران جذاب است

شهر تهران یکی از شهرهای تاریخی-فرهنگی ایران محسوب می شود. گرچه کاشت مو یکی از راحت ترین روش های زیبایی است و افراد می توانند خیلی زود ریکاوری را سپری کرده و به زندگی روزمره برگردند اما با این حال گذشت و گذار در شهر واقعا ایده خوبی است.

افرادی که تحت جراحی پیوند مو در تهران قرار دارند، معمولا چند روز دیگر را هم در شهر تهران سپری می کنند تا از جاذبه ها استفاده کنند.

5- گردشگری پزشکی محبوبیت زیادی پیدا می کند

صنعت گردشگری پزشکی به طور کلی در تمام جهان – به ویژه در اروپا و خاورمیانه – رونق بسیار زیادی پیدا کرده است. کشور ایران یکی از پنج کشور برتر خاورمیانه برای گردشگری پزشکی محسوب می شود و برخی از مردم فقط و فقط برای انجام جراحی های زیبایی، به ایران مراجعه می کنند.

جالب است بدانید نه تنها پیوند مو، بلکه جراحی بینی، تزریق فیلر و سایر روش های زیبایی نیز در ایران، در بالاترین سطح انجام می گیرد.

6- هزینه حمل و نقل بسیار کم

با توجه به اینکه برای رفتن به کشور ترکیه و یا سایر کشورهای خاورمیانه، نیاز به صرف هزینه زیادی برای کسب ویزا و غیره خواهید داشت، کاشت مو در تهران کاملا مقرون به صرفه و ایده آل خواهد بود.

چگونه می توان از بابت اعتبار کلینیک و پزشک اطمینان حاصل کرد؟

کسی که می خواهد کاشت مو را تجربه کند، باید مطابق معیارهای اساسی زیر، در خصوص کلینیک پیوند مو و حتی پزشک و جراح آگاهی داشته باشد.

  1. بررسی مجوز کلینیک و جراح
  2. میزان اعتماد به جراح و تجربه او در زمینه های درمان ریزش مو و کاشت مو
  3. شخص باید بتواند در هر زمان، در مورد صلاحیت کلینیک سوال بپرسد
  4. تعداد توریست هایی که برای انجام کاشت مو، به این کلینیک مراجعه می کنند

خوشبختانه در کشور ایران، میزان نظارت بر نحوه کارکرد کلینیک های معتبر بسیار بالاست.

در واقع سخت می توان کلینیک هایی را پیدا کرد که به صورت غیرمجاز فعالیت می کنند اما با تمام این ها، همیشه افرادی به دنبال سوءاستفاده از علم پزشکی هستند که با کمی بررسی و تحقیق، می توان تفاوت میان آن ها و کلینیک های تخصصی را به راحتی فهمید.

به عنوان سخن پایانی، با در نظر گرفتن تمام جوانب و شرایط، انجام کاشت مو در تهران، هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ فرهنگی، کاملا به نفع شما خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *