درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

آیا جهت دادن به موهای کاشته شده صحیح می باشد ؟

آیا جهت دادن به موهای کاشته شده صحیح می باشد ؟

بی شک ” کاشت مو ” را می توان یکی از دقیق ترین و محبوب ترین عمل های زیبایی دانست که در دهه اخیر توانسته به ایجاد زیبایی در افراد کمک شایانی کند. با توجه به اینکه کاشت دائم مو از جمله عمل هایی است که برای ایجاد زیبایی در افراد استفاده می شود، باید در انجام آن نهایت دقت و توجه را به خرج داد.

آیا جهت دادن به موهای کاشته شده صحیح می باشد

در این صورت کاشت مو می تواند نتایج شگفت انگیزی را برای شما ایجاد کند. در واقع نتایج بعد از پیوند مو در هر فردی می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل نمی توان نتایج مشخصی را برای این عمل در نظر گرفت.

با این حال فاکتورهایی که در کاشت مو موثر است باید به طور دقیق در نظر گرفته شود تا نتایج بعد از کاشت بتواند به راحتی قابل مشاهده شدن باشد.

برای اینکه بتوانید کاشت موی طبیعی داشته باشید و نگران ریزش مجدد موهای کاشته شده خود نباشید، باید در ابتدا به دنبال پزشکی باشید که در زمینه پیوند مو به تخصص و تجارب بالایی دست پیدا کرده باشد. زیرا اولین قدم برای اینکه نتایج بی نظیری از کاشت دائم مو دریافت کنید کاشت از طریق پزشکی ماهر است.

این افراد می دانند که با چه دقت و ظرافتی کاشت را انجام دهند تا موهای شما بعد از کاشت به رشد طبیعی خود ادامه دهد. فاکتور دوم روشی است که در کاشت مو از آن برای پیوند استفاده می شود. این روش در واقع می تواند از متدهای جدید و به روز یا از روش های قدیمی تری در کاشت استفاده کند.

این امر بر اساس نظر پزشک می تواند انجام شود. ممکن است که متد های جدید در کاشت مو ایجاد عوارض را به حداقل ممکن برسانند. همچنین دوره بهبودی را کاهش دهند و این امر سریع تر اتفاق بیفتد.

از آنجایی که رشد موها بعد از کاشت به صورت طبیعی انجام می شود می توانید مانند قبل از کلیه مراقبت های مو بر روی این موها نیز استفاده کنید. جهت دادن به موهای کاشته شده از این طریق نیز میسر است و نیازی به نگرانی در مورد ریزش مو در این نواحی نیست.

مشاهده مطلب
کاشت مو لیزری و مزایای استفاده از این روش

آیا جهت دادن به موهای کاشته شده صحیح می باشد

آیا می توان به موهای کاشته شده جهت داد ؟

عوامل مختلفی در ایجاد نتایج موثر بعد از کاشت مو تاثیر گذار هستند. این عوامل در صورتی که به درستی در نظر گرفته نشوند می توانند ریزش در موهای کاشته شده را سبب شوند. البته باید بدانید که بعد از دو تا هشت هفته موهای کاشته شده شما شروع به ریزش پیدا می کند.

برای این منظور ممکن است که مدتی چند ماهه را شاهد ریزش این موها باشید. قابل ذکر است که این امر کاملا طبیعی است و نیازی به نگرانی از این بابت نباید داشته باشید. این روند جزئی از مراحل پیوند مو است و برای اینکه رشد فولیکول های خفته شما شروع شود امری لازم و طبیعی است.

به همین دلیل ریزش می تواند نتیجه خوبی را بعد از کاشت مو در بر داشته باشد. با این حال برای موهایی که کاشته شده است باید مراقبت های لازم را انجام داد تا دچار ریزش قبل از موعد نشوند. ممکن است که ریزش ها به دلیل از بین رفتن فولیکول های مو بعد از کاشت باشند.

برای جلوگیری از این امر باید به توصیه های پزشک به طور کامل عمل کنید تا شاهد از بین رفتن ریشه مو در خود نباشید. زیرا در این صورت کاشت می تواند بی نتیجه باقی بماند. برای این منظور بهتر است از دستکاری موهای کاشته شده بعد از کاشت خودداری کنید.

بعد از کاشت مو زمانی را باید به استراحت بگذاریم تا ریزش در موها اتفاق نیفتد. در چند روز اول بعد از کاشت مو تا حد امکان از ماساژ دادن موهای کاشته شده، شانه کردن و جهت دادن به آن و کلیه کارهایی که باعث ایجاد فشار در این نواحی می شود خودداری کنید تا موهای شما به صورت طبیعی بتوانند بعد از ریزش به رشد خود ادامه دهند.

بعد از چند ماه تا رشد کامل موهای خود می توانید به موهای جدیدی که رشد پیدا میکند به دلخواه خود جهت دهید و در این مدت مشکلی در جهت دادن به موهای خود ندارید. این امر فقط در هفته اول بعد از کاشت مو توصیه نمی شود.

جهت دهی به موهای کاشته شده چگونه است ؟

بعد از کاشت مو تا حدود زیادی ممکن است نتیجه مورد نظر شما مشاهده نشود و باید در این زمینه صبر داشته باشید. اگر می خواهید که پیوند مو نتایج موثری داشته باشد و شما بتوانید به صورت طبیعی به موهای خود رسیدگی کنید این امر به زمان نیاز دارد.

مشاهده مطلب
فواید کاشت مو دلیلی به جهت انجام عمل زیبایی پیوند مو

در مراحل اولیه بعد از کاشت مو باید از جهت دادن به موهای خود جلوگیری کنید. در این مراحل باید از کلیه اقداماتی که می تواند ریزش در موهای کاشته شده شما را سبب شود خودداری کنید.

با توجه به الگوهایی که برای پیوند مو در افراد توسط پزشک در نظر گرفته می شود، کاشت مو به راحتی انجام می شود. در واقع در زمان کاشت دائم مو یک جهت خاصی برای آن در نظر گرفته نمی شود و این امر در همه جهت ها انجام می شود.

زیرا در زمان کاشت دائم مو زاویه و جهت مشخصی برای کاشت مو استفاده نمی شود تا بعد از کاشت، فولیکول ها بتوانند به رشد طبیعی خود ادامه دهند. در غیر این صورت کاشت نمی تواند نتیجه داشته باشد.

البته لازم به ذکر است که الگوی کاشت مو در همه نواحی سر افراد به یک شکل نیست و این امر ممکن است در جهت های متفاوتی انجام شود. حتی الگوی کاشت مو در زمان و مردان نیز با یکدیگر متفاوت است.

در واقع با توجه به الگوی موی طبیعی کاشت انجام می شود. به همین دلیل در هر قسمت ممکن است جهت دهی مشخصی برای کاشت مو در نظر گرفته شود. این امر تا حدود زیادی به تجربه و مهارت پزشک مورد نظر بستگی دارد. زیرا اگر کاشت در جهت مناسبی انجام نشود نتایج می تواند بسیار نامناسب ظاهر شود.

چه زمانی می توان به موهای کاشته شده جهت داد ؟

موهایی که به صورت طبیعی بر روی سر افراد کاشته می شود، مانند قبل از کاشت موی افراد هستند. در واقع تفاوتی در این نوع موهای کاشته شده با موهای طبیعی افراد وجود ندارد. زیرا پیوند های ایجاد شده بر نواحی بی موی سر، باعث رشد مجدد موهای طبیعی افراد می شود.

این امر به مرور زمان و بعد از کاشت دائم مو اتفاق می افتد. باید برای دیدن نتایج نهایی تا مدت زمان تقریبی 1 سال را منتظر بمانید تا موهای جدید شما شروع به رویش پیدا کند. با توجه به مراقبت هایی که بعد از کاشت مو انجام می دهید این امر ممکن است زودتر نتیجه دهد.

موهایی که در سر افراد کاشته می شود باید در ابتدا توسط پزشک جهت دهی مناسبی برای آن در نظر گرفته شود. در واقع هر ناحیه از سر باید زاویه و جهت دهی مشخصی را در کاشت مو داشته باشد. در این صورت رشد مو می تواند طبیعی تر ظاهر شود.

برای این منظور کاشت مو (Hair transplant) باید در مراحل ابتدایی خود جهت مناسبی داشته باشد. در غیر این صورت رشد مو می تواند در هر ناحیه از سر به نوعی دیده شود که این امر به ایجاد ظاهری نامناسب با موهایی در جهت های متفاوت می انجامد. برای جهت دهی موها در ابتدا این امر باید انجام شود تا بعد از رشد مشکلی از این نظر برای افراد ایجاد نشود.

مشاهده مطلب
کاشت مو به روش prp و هزینه کاشت مو به روش prp

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک کاشت مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع