کاشت مو

هزینه کاشت مو در دیگر کشورها

هزینه کاشت مو در دیگر کشورها

هزینه کاشت مو در کشور های مختلف

کاشت مو یک روش کاملاً علمی است که در تمامی کشورها از آن برای درمان طاسی در نواحی سر و حتی صورت استفاده می شود. مو به نوبه ی خود در زیبایی صورت بسیار مؤثر است و نبود آن برای هر کسی ناخوشایند است.

از این رو از همان ابتدای استفاده از روش کاشت مو تا کنون روز به روز طرفداران این روش ها بیشتر می شوند و افراد بیشتری خود را به دست پزشکان متخصص و تکنسین های پیوند مو می سپارند.

هزینه کاشت مو در دیگر کشورها

هزینه کاشت مو بسته به روش اجرایی و میزان فولیکول مو که در بخش مورد نظر باید کاشت شود می تواند بسیار متغیر باشد.

دریافت مشاوره رایگان و تخصصی کاشت مو

در کشور ها در کلینیک های مختلف هم تغییراتی در هزینه های مشاهده می شود. حال می خواهیم ببینیم در دیگر کشورها چه هزینه ای برای کاشت مو پرداخت می شود. هزینه متوسط پیوند مو در ایران بین 3.5 تا 8.5 میلیون تومان است.

هزینه کاشت مو در دیگر کشورها

هزینه کاشت مو در کشورهای دیگر

پیوند مو در کشورهای دیگر نیز هزینه های متعددی دارد. این هزینه ها بر اساس موارد مختلفی تعیین می شود. البته نمی توان گفت بالا بودن هزینه کاشت مو نشان دهنده ی بهتر بودن نتیجه کار است، همچنین در اکثر اوقات کاری که پزشکان در کشور ما انجام می دهند به دلیل تجربه ی بالاتر بهتر از نتایجی است که بیماران در کشورهای دیگر دریافت می کنند.

حتی بسیاری از افراد از کشورهای دور و نزدیک، برای انجام کاشت مو به ایران سفر می کنند. چرا که ایران در زمینه عمل های زیبایی و به ویژه کاشت مو، اعتبار زیادی در سطح جهان به دست آورده است.

سال‌ های زیادی است که عمل کاشت مو در ایران انجام می شود و این عمل تا امروز، درصد بسیار بالایی از موفقیت را داشته است. اینکه فرد چه انتظاری از نتیجه کار داشته باشد و شرایط اولیه فولیکول ها و موهای او به چه صورت باشد، در تعیین هزینه نهایی موثر خواهد بود.

در مورد هزینه کاشت مو، دو موضوع بسیار مهم وجود دارد.

اول اینکه شما این عمل را در شرایطی کاملا استاندارد انجام دهید و هیچ کلینیکی را به خاطر ارزانی بیش از حد انتخاب نکنید. بعضی از کلینیک های ارزان، فاقد مجوز های لازم هستند و عمل کاشت مو در آن ها توسط پزشک متخصص و ماهر انجام نمی شود.

موضوع دوم هم اینکه اگر یک کلینیک استاندارد را انتخاب کردید، نباید بیشتر از هزینه های معقول و منطقی کاشت مو، پرداخت کنید و متحمل ضرر شوید.

کاشت مو در ترکیه

کشور ترکیه در صنعت توریسم حتی در بخش توریسم درمانی هم فعالیت بالایی دارد. کاشت مو نیز در این کشور به وفور صورت می گیرد. از این رو بیشترین پیوند مو نسبت به کشورهای عربی و انگلستان را به خود جذب می کند. قیمت پیوند مو و خدمات در این کشور مناسب تر از دیگر کشورهای اروپایی است. هزینه متوسط کاشت مو در ترکیه حدود 2000 یورو است که بسته به خدمات و کلینیک می تواند کمی بیشتر یا کمتر شود.

اگر کلینیک های زیبایی در ترکیه، بسته ویژه خود را با خدماتی مثل پرواز، اقامت در هتل پنج ستاره و مترجم برای فرد در نظر بگیرند، هزینه انجام کاشت مو در این کشور حدود 5000 یورو خواهد بود. رقمی که باز هم برای بسیاری از اروپایی ها و آمریکایی ها مناسب به نظر می رسد.

آمار ها نشان می دهند که در سال 2018 میلادی، 826 هزار نفر برای طی کردن دوره درمانی، به کشور ترکیه سفر کرده اند. این آمار نسبت به سال 2008، ده برابر شده است. موضوعی که نشان از پیشرفت توریسم درمانی در این کشور دارد.

 کاشت مو در هند

ارزان ترین کشور برای پیوند مو مربوط به کشور هندوستان است. ولی مسافت بالایی که از کشورهای اروپایی تا هند وجود دارد و مهم تر از آن نداشتن اطمینان از خدماتی که در کلینیک های این کشور ارائه می شود نسبت به کشور ترکیه متقاضیان کمتری از کشورهای اروپایی دارد. هزینه متوسطی که برای کاشت مو در هند برآورد می شود 1000 یورو است که رقم بسیار مناسبی است.

در سال‌های گذشته، گاهی خبرهای نگران کننده ای در مورد کاشت مو در هندوستان به گوش رسیده است. در مواردی این کار، سلامتی برخی از افراد را به شکل جدی به خطر انداخته است. به همین خاطر نگرانی های زیادی در مورد سفر به هندوستان برای کاشت مو وجود دارد.

البته در هندوستان کلینیک های هستند که این کار را به خوبی و با سطح موفقیت بالا انجام می دهند اما به طور معمول گفته می شود که کلینیک های زیبایی پرشمار هندوستان، افرادی که کاشت مو را انجام می دهند آموزش های تخصصی لازم در این خصوص را ندیده اند.

کاشت مو در مجارستان

مجارستان هم یکی از ارزانترین کشورهایی است که در اروپا اقدام به کاشت مو در آن هزینه کمتری در بر دارد. علاوه بر این مجارستان یکی از پرطرفدارترین مقاصد پیوند مو برای کشورهایی مانند آلمان، اتریش، سوئیس و … است. سفرهای هوایی کم هزینه و خدمات پیوند مو خوب با قیمت پایین در این کشور مزید بر علت شده است. هزینه متوسط کاشت مو در مجارستان 1700 یورو است.

این هزینه البته به متد انتخاب شده از سوی فرد نیز بستگی دارد. چرا که متد های مختلف کاشت مو هزینه های متفاوتی را برای فرد به دنبال خواهند داشت.

علاوه بر این، اینکه وضعیت اولیه موهای فرد چطور باشد و او به چه تعداد فولیکول برای انتقال نیاز داشته باشد، در تعیین هزینه نهایی کاملا موثر هستند. افراد حتی با پرداخت رقمی معادل 1500 یورو نیز می توانند کاشت مو را در مجارستان انجام بدهند.

کاشت مو در لهستان

لهستان نیز با قیمت بسیار مناسب ارائه خدمات پیوند مو را انجام می دهد. خدماتی از این قبیل در کشور لهستان هم دارای طرفداران زیادی است؛ زیرا پزشکان زیادی از آمریکا از سال 2000 به بعد در این کشور اقدام به بازسازی کلینیک کرده اند و به فعالیت خود ادامه دادند. این کلینیک ها کار خود را به صورت پیشرفته انجام می دهند و باعث شده اند تا جذابیت این عمل در کشور لهستان برای دیگر ساکنان اروپا بیشتر شود. علاوه بر این هزینه کاشت مو به طور متوسط در لهستان 1500 یورو است که قیمت مناسبی محسوب می شود.

مدرن بودن امکانات و تجهیزات کاشت مو در کشور لهستان و همچنین انجام آخرین متد های کاشت مو در کلینیک های زیبایی در این کشور، یکی از دلایلی است که افراد را برای کاشت مو در این کشور ترغیب می کند. همزمان با این مدرن بودن، هزینه کاشت مو در این کشور نیز چندان بالا نیست و این یک امتیاز بزرگ برای این کشور به شمار می رود.

کاشت مو در آمریکا

یکی از اولین کشورهایی که در زمینه ی کاشت مو فعالیت خود را شروع کرد و عمل کاشت را توسعه داد، کشور آمریکا نوآوری هایی را هم در زمینه این عمل به وجود آورد و تحقیقات گسترده ای را صورت داد. حال یکی از گرانترین کشورها در این زمینه هم آمریکا است که هزینه متوسط این عمل بین 15000 تا 25000 دلار هزینه را به خود اختصاص داده است.

هزینه های انجام کاشت مو در آمریکا، فاصله ای چشمگیر با سایر کشورهای دنیا دارد. در این کشور به طور متوسط افراد برای کاشته شدن هر گرافت بین 8 تا 12 دلار پرداخت می کنند. در حالی که برای مثال در کشوری مثل ترکیه این هزینه برای کاشت هر گرافت، بین 1.5 تا 5 دلار است.

تنها کشوری که در تمام دنیا هزینه عمل کاشت مو در آن به ایالات متحده آمریکا نزدیک به نظر می رسد، کشور استرالیاست. در استرالیا افراد به طور متوسط برای انجام عمل کاشت مو، 15 هزار دلار هزینه می کنند و هزینه متوسط کاشت هر گرافت، بین 7 تا 13 دلار محسوب می شود.

کاشت مو در تایلند

کشور تایلند نیز یکی از سردمداران این عمل هستند و معتقدند بهترین جراحان را با قیمت پایین در خدمت افراد متقاضی کاشت قرار می دهند. هزینه متوسط کاشت در تایلند چیزی حدود 1000 یورو است که می توان اظهار داشت در واقع قیمت مناسب تری را نسبت به دیگر کشورها حتی ایران به خود اختصاص می دهد. همچنین در این کشور خدمات نیز به نحو احسن در اختیار بیماران قرار می گیرد. این کشور آسیای شرقی برای اهالی آسیا و حتی اروپا مقصدی خوب برای عمل های زیبایی زیر نظر پزشکان متخصص و ماهر است.

کاشت مو در بریتانیا

یکی از بزرگترین کشورها در زمینه ی عمل زیبایی کاشت مو، بریتانیا است. زنان و مردان زیادی از کشورهای مختلف برای این عمل به این کشور سفر می کنند. هر چند هزینه کاشت در بریتانیا بالاست ولی خیلی از افراد آن را می پذیرند. هزینه متوسط این عمل در بریتانیا معادل 3000 تا 8000 پوند است. این کشور از تکنولوژی های برتر نیز در این زمینه استفاده می کند و نتایج پیوند مو نیز بسیار مطلوب و مورد توجه است.

در بریتانیا علاوه بر روند انجام خود کاشت مو، به نتایج نهایی این کار اهمیت بسیار زیادی داده می شود و کلینیک های معتبر در این کشور، اطمینان حاصل می کنند که عمل کاشت مو حتما نتایج خوبی به دنبال داشته باشد.

بریتانیایی ها برای کاشتن هر گرافت در سر خود، هزینه ای بین 3.5 تا 7 دلار پرداخت می کنند. این عدد به مراتب بیشتر از بسیاری از کشور های جهان است اما در قیاس با ایالات متحده آمریکا، رقم کمتری به نظر می رسد.

هزینه کاشت مو در سایر کشورها

در کشورهای دیگر نیز هزینه های متفاوتی برای این عمل مشاهده می شود. به عنوان مثال کاشت مو در اسپانیا حدود 2300 یورو، در فرانسه 4100 یورو، در هلند 3000 یورو هزینه متوسط در بر دارد.

البته کیفیت کاشت و جراحی های زیبایی در کشور ما بسیار مورد قبول است به گونه ای که اکثر کشورهای حوزه خلیج فارس و حتی کشورهای اروپایی به خوبی به این امر واقفند.

از این رو سالانه تعداد زیادی متقاضی از کشورهای اطراف به ایران می آیند تا از خدمات جراحی های زیبایی و پیوند مو توسط متخصصان خبره بهره ببرند. به همین علت اکثر ایرانیان ترجیح می دهند در کشور خود اقدام به کاشت بخش طاسی مو و جراحی های زیبایی بپردازند و نتایجی مطلوب هم می گیرند.

این افراد با توجه به نیاز و هزینه خود می توانند از کلینیک های مختلف که ممکن است محدوده ی قیمتی مناسب تری داشته باشند را پیدا کرده و از خدمات آن ها بهره ببرند.

در این صورت اگر نیاز به ترمیم باشد دسترسی به فرد ارائه دهنده خدمات راحت تر است و نیازی به سفر به کشوری دیگر وجود ندارد.

افرادی که تصمیم به کاشت مو در یک کشور دیگر گرفته اند، باید مقدمات اولیه این کار را در کشور خودشان پشت سر بگذارند. مهم است که این فرد پیش از تهیه بلیت ها و انجام سفر، در کشور خود آزمایش های اولیه را انجام بدهند و در صورتی این سفر را انجام بدهند که مطمئن شوند گزینه های مناسبی برای کاشت مو به شمار می روند.

آن ها با ارسال نتایج آزمایش های اولیه به کلینیک مقصد، می توانند به هماهنگی کامل برای زمان انجام کاشت مو برسند و سپس بلیت های رفت و برگشت را تهیه کنند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *