پوست و مو

هزینه مزوتراپی چقدر است ؟

هزینه مزوتراپی چقدر است ؟

هزینه مزوتراپی چقدر است ؟

مزوتراپی یکی از روش های درمانی است که به دلیل طیف گسترده کاربرد آن در بسیاری از موارد همچون از بین بردن چربی های اضافی بدن و سلولیت و همچنین از بین بردن چین و چروک صورت و حتی سایر موارد درمانی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

هزینه مزوتراپی چقدر است ؟

به همین جهت بسیاری از افراد به منظور جوانسازی و زیبایی و یا درمانی استفاده از این روش را به سایر روش های درمانی همانند انواع عمل های جراحی زیبایی که تهاجمی تر بوده و از دارای عوارض بیشتری است ترجیح می دهند.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

اما از آنجایی که در این روش درمانی بیشتر از ترکیبات و مواد مغذی و معدنی که برای بدن مفید و لازم هستند استفاده می شود، بسیار کم خطر بوده و عوارض ناشی از تزریق این مواد بسیار اندک است. به همین جهت طرفداران زیادی پیدا کرده است.

به همین جهت هزینه های مربوط به انواع درمان ها از طریق مزوتراپی برای بسیاری از افرادی که قصد انجام این روش را به منظور جوانسازی و زیبایی و یا درمانی دارند، موضوعی مهم محسوب می شود. در این قسمت سعی شده است تا حد امکان بتوان به سوالات مربوط به هزینه پاسخ داد.

به طور کلی عوامل مختلفی در هزینه درمان به روش مزوتراپی تاثیر گذار هستند؛ که هر فردی با توجه به شرایط و نیاز خود می تواند در نهایت گزینه مناسب خود را تعیین کند؛ که در اینجا به توضیح درباره برخی از این عوامل پرداخته میشود.

تاثیر نوع معالجه بر هزینه مزوتراپی

هزینه درمان به روش مزوتراپی تا حد بسیار زیادی به این موضوع بستگی دارد که شما می خواهید چه نوع درمانی را با استفاده از این روش انجام دهید. همانطور که پیشتر توضیح داده شد مزوتراپی در درمان بسیاری از موارد کاربرد دارد.

بنابراین قطعاً میان میزان هزینه درمان چاقی و از بین بردن چربی های اضافی بدن با استفاده از مزوتراپی با جوانسازی و از بین بردن چین و چروک صورت از این طریق تفاوت زیادی وجود دارد و هر فردی متناسب با نوع درمان خود هزینه متفاوتی را پرداخت می کند.

هزینه مزوتراپی چقدر است ؟

برای مثال در درمان چربی های اضافی بدن و یا سلولیت ها پزشک شما ممکن است از مقدار بیشتری ماده به منظور تزریق به ناحیه مورد نظر استفاده کند تا در حالتی که شما این درمان را برای از بین بردن چین وچروک خود استفاده می کنید.

پس بسته به نوع معالجه و اینکه پزشک از چه میزان ماده تزریقی برای درمان شما استفاده میکند و همچنین با توجه به تعداد جلسات درمان شما هزینه درمان با روش مزوتراپی می تواند متفاوت باشد؛ که این موضوع تا حد بسیار زیادی به خود شما و شرایط فیزیکی شما بستگی دارد.

در مواردی ممکن است پزشک روند بهبودی و پاسخ سریع تری را در فرد مشاهده کند، به همین دلیل نیاز  به تعداد جلسات کمتری برای درمان باشد اما در مواردی ممکن است برای رسیدن به نتیجه مورد نظر و دلخواه نیاز باشد تا فردی تعداد جلسات بیشتری را برای مزوتراپی بگذراند.

از طرفی تعداد جلسات درمانی با این روش نه تنها فرد به فرد و با توجه با شرایط فیزیولوژی بدن متفاوت است. بلکه در هر نوع درمان نیز تعداد این جلسات متفاوت خواهد بود. برای مثال تعداد جلساتی که شما برای درمان چاقی خود از این طریق نیاز دارید با تعداد جلسات درمان برای جوانسازی پوست متفاوت است.

بنابراین میزان انتظار شما از درمان با این روش و اینکه چه نتیجه ای مورد دلخواه شما است و همچنین اینکه بدن شما تا چه حد به این روش درمانی جواب میدهد، همگی قطعاً در میزان هزینه مزوتراپی شما تاثیر گذار خواهند بود.

تاثیر نوع ماده تزریقی بر روی هزینه مزوتراپی

مزوتراپی روش درمانی است که در آن ترکیبات و مواد خاصی همچون مواد معدنی، ویتامین ترکیبات گیاهی و گاهاً برخی داروها به بدن و ناحیه تحت درمان تزریق میشود. از این جهت می توان گفت که مواد تزریق شده در این شیوه درمانی مهم ترین رکن آن محسوب میشود.

چیزی که انواع درمان ها با استفاده از این روش را از هم تفکیک می کند، مواد و ترکیباتی است که به منظور انجام هر یک از این درمان ها استفاده میشود.

برای مثال پزشک شما برای از بین بردن چربی های اضافی بدن شما موادی را به لایه های زیر پوست شما تزریق میکند که تاثیر مثبتی در شکستن سلول های چربی داشته باشد. از طرفی اگر شما بخواهید این عمل را به منظور جوانسازی انجام دهید، پزشک شما از موادی که کلاژن سازی در پوست تحریک می کند به شما تزریق خواهد کرد.

گاهی نیز پزشک در مواردی برای درمان به روش مزوتراپی از داروهای خاصی نیز استفاده میکند. که هر یک از این مواد و داروها هزینه خاص خود را دارند و ممکن است برخی از ان ها نسبت به سایر مواد ارزان تر یا گران تر باشند.

به همین دلیل با توجه به اینکه شما چه نوع درمانی را از طریق مزوتراپی انجام می دهید و پزشک شما از چه نوع مواد و ترکیباتی برای تزریق به ناحیه تحت درمان استفاده میکند هزینه درمان شما از طریق مزوتراپی می تواند کاملاً متفاوت باشد.

آیا مرکز ارائه دهنده خدمات درمانی بر روی هزینه مزوتراپی موثر است

در مواردی مشاهده شده است که برخی از پزشکان به منظور کاهش دادن هزینه های درمان از طریق مزوتراپی و جذب مشتری بیشتر از موادی با کیفیت پایین تر که دارای قیمت ارزان تری هستند استفاده کرده اند که این موضوع می تواند اثرات نامطلوبی داشته باشد.

در بهترین حالت آن است که در صورت استفاده از مواد و ترکیبات با کیفیت پایین نتوانید نتیجه دلخواه و مورد انتظار خود را ببینید؛ اما در مواردی هم ممکن است در اثر استفاده از مواد و داروهای با کیفیت فرد دچار عوارض هایی پس از تزریق شود.

به همین جهت به شدت توصیه می شود که در انتخاب پزشک و کلینیک مورد نظر جهت انجام عمل مزوتراپی نهایت دقت را داشته باشید. در نگاه اول شاید درمان از طریق این روش تنها یک تزریق ساده به نظر برسد اما اگر این تزریق به درستی و توسط یک فرد متخصص انجام نشود می تواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد.

بنابراین از مراجعه به مراکزی که ارائه خدمات در آن توسط پزشک متخصص انجام نمی گیرد و به منظور جذب مشتری بیشتر این درمان را با هزینه کمتری انجام می دهند خودداری کنید و سعی کنید این درمان را هر چند با هزینه بیشتر توسط پزشک متخصص انجام دهید.

یکی دیگر از مواردی که می تواند در هزینه درمان شما از طریق مزوتراپی (mesotherapy) تاثیر داشته باشد، موقعیت مرکز و یا کلینیکی است که شما تصمیم می گیرید تا درمان مزوتراپی خود به منظور جوانسازی یا لاغری را در آن انجام دهید.

قطعاً مراکزی که شناخته شده تر هستند یا از لحاظ مکانی در جایی مانند شهرهای بزرگ قرار گرفته اند، به نسبت کلینیک های کمتر شناخته شده هزینه بیشتری را برای درمان از طریق این روش دریافت می کنند.

با توجه به توضیحاتی که پیش تر در رابطه با اهمیت بالای مواد و ترکیباتی که در هنگام تزریق استفاده میشود و نیز تخصصی که در هنگام تزریق در درمان مزوتراپی لازم است، توصیه میشود در صورت تصمیم به انجام این روش برای جوانسازی پوست و یا لاغری حتماً به کلینیک و مراکز معتبر و شناخته شده مراجعه نمایید.

به طور کلی هزینه درمان با شیوه مزوتراپی به عوامل مختلفی از جمله نوع درمان، تعداد جلسات مورد نیاز، نوع ماده استفاده شده در هنگام تزریق و کلینیک و پزشک متخصص شما بستگی دارد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *