هزینه ترمیم مو چقدر است ؟

هزینه ترمیم مو

ترمیم مو یکی از متد های زیبایی مدرن است که طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. روش ها و محصولات بسیاری برای کمک به رشد مو و یا افزایش حجم آن وجود دارند، اما بسیاری از آنها چندان موثر نیستند. بهترین راه برای افزایش حجم موها در یک ناحیه می تواند ترمیم مو باشد.

هزینه ترمیم مو چقدر است

با توجه به شیوه ی زندگی امروزی عوامل استرس زای زیادی وجود دارند که سبب ریزش مو می شوند. از طرفی ریزش مو ممکن است که به دلایل ارثی و ژنتیکی، بیماری های مختلف مانند بیماری های مربوط به غده ی تیروئید و یا حتی رژیم غذایی نامناسب رخ دهد.

به هر حال ریزش مو به هر دلیلی که باشد برای افراد مختلف ناخوشایند بوده و افراد در معرض آن همواره به دنبال راهی برای داشتن موهای زیبا هستند.

با توجه به پیشرفت علم پزشکی و تکنولوژی های موجود روش های مختلفی ابداع شده اند که به کمک آنها می توان از داشتن موهایی زیبا بهره مند شد که ترمیم مو یکی از آنها است.

بسیاری از افراد به دنبال اطلاعاتی در رابطه با هزینه های ترمیم مو هستند که در این مقاله قصد داریم تا هزینه های مربوط به این تکنیک زیبایی را مورد ارزیابی قرار داده و عوامل دخیل در آن را برشماریم.

هزینه ترمیم مو چقدر است

آیا نرخ مشخصی به جهت هزینه ترمیم مو وجود دارد ؟

به طور کلی می توان بیان کرد که ترمیم مو شامل دو بخش اصلی است که هر یک هزینه های مربوط به خود را در بر خواهند گرفت. این دو بخش اصلی عبارتند از درمان و ریکاوری. هر یک از این دو بخش اصلی نیز عواملی را در بر دارند که بر هزینه های مربوط به ترمیم مو تاثیرگذار است.

هزینه های مربوط به رشد مجدد مو کاملا متغیر است و در کشور های خارجی از 4000 دلار به 14000 دلار تغییر می کند. این هزینه اغلب زیاد هستند و در بسیاری از موارد بیمه های درمانی، ترمیم مو را یک روش آرایشی در نظر می گیرند و به همین جهت هزینه های مربوط به آن را متحمل نمی شوند.

علاوه بر هزینه های درمان هزینه های بالقوه ی دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. از جمله ی این هزینه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. داروهای ضد التهاب برای کاهش تورم در محل جراحی
  2. آنتی بیوتیک ها برای کاهش خطر ابتلا به عفونت
روش های جدید ترمیم مو چیست

چنانچه به عفونت های مختلف دچار شوید، لازم است که هزینه های مربوط به آنها را نیز در نظر داشته باشید.

هزینه ترمیم مو بر اساس چه معیارهایی تعیین می شود ؟

هزینه های پیوند مو به عوامل متعددی بستگی دارد که در کل همه ی این عوامل به هم دست می دهند و هزینه ی کلی این تکنیک زیبایی را شامل می شوند. در ادامه به بررسی معیارهایی که هزینه های ترمیم مو به آنها مرتبط می شود می پردازیم:

1- محلی که شما در آن زندگی می کنید.

هزینه ی نسبی زندگی در منطقه ای به خصوص و تعداد کلینیک های زیبایی موجود در سطح شهر و همچنین تعداد جراحان زیبایی از جمله عواملی هستند که بر هزینه ی نهایی رشد مجدد مو اثر می گذارد؛ بنابراین محلی که در آن زندگی می کنید می تواند در هزینه ی تمام شده ی این تکنیک زیبایی اثر داشته باشد.

2- نوع رویه ای که انتخاب می کنید.

چند نوع مختلف از روش های ترمیم مو وجود دارد که هر یک هزینه های مربوط به خود را دارا هستند؛ بنابراین نوع روشی که برای انجام این نوع تکنیک زیبایی انتخاب می کنید تاثیر بسزایی در هزینه های نهایی رشد مجدد مو دارد.

انتخاب روش های جدید ترمیم مو بهتر است که توسط پزشک متخصص صورت گیرد. چرا که پزشک این کار را با توجه به نوع ریزش مو و نیاز های فرد مراجعه کننده انجام می دهد.

3- مهارت جراج

از دیگر عوامل موثر بر هزینه های این تکنیک زیبایی مهارت و تخصص جراح شماست. در حقیقت هرچه پزشک متخصص از مهارت و تجربه ی بیشتری برخوردار باشد و در حرفه ی خود از بهترین ها محسوب شود، مطمئنا هزینه های مربوط به ترمیم مو به نسبت افزایش چشمگیری خواهد داشت.

البته لازم است که این نکته را در نظر داشته باشید که همیشه نرخ بالا به معنای مهارت بیشتر نیست؛ بنابراین لازم است که تحقیقات لازم را به عمل آورید و دقت کافی را به کار بگیرید.

4- انتظارات شما

در واقع آنچه شما از ترمیم مو انتظار دارید، نقش مهمی در هزینه ها مربوط به این تکنیک زیبایی دارد. به طور کلی در بسیاری از کلینیک های زیبایی جلسه ی مشاوره ای برگزار می شود که در آن فرد مراجعه کننده توقعات خود را از بهبود مو بیان کرده و در نهایت براساس این انتظارات اقدامات لازم صورت می گیرد.

5- هزینه های سفر

این مورد، موضوعی نیست که به هزینه های ترمیم بستگی داشته باشد اما گاهی اوقات لازم است که برای پیدا کردن بهترین متخصصان به شهرهای دیگر سفر کنید؛ بنابراین لازم است که در اینجا هزینه های کلی را در نظر گرفته و سپس تصمیمات لازم را اخذ کنید.

مزایا ترمیم مو به روش PRP چیست ؟

آیا هزینه ترمیم مو پایین نگران کننده است؟

هزینه های مربوط به Hair repair می تواند بسیار متفاوت باشد اما همه ی آنها از یک حداقلی برخوردار هستند. بسیاری از کلینیک های زیبایی به دلیل جذب مشتری اقدام به کاهش هزینه ها می کنند که انتخاب آنها می تواند در کاهش هزینه های شما تاثیر زیادی داشته باشد.

از طرفی در برخی موارد نیز امکان این وجود دارد که هزینه های پایین مو به دلیل به کارگیری افراد بی تجربه و آموزش ندیده باشد که در این صورت انتخاب چنین کلینیک هایی می تواند عواقب جبران ناپذیری را برای فرد مراجعه کننده به همراه داشته باشد.

به هر حال دقت کنید که در هنگام انتخاب پزشک جراح و یا کلینیک تحقیقات لازم را انجام داده باشید. هزینه های پایین در برخی موارد ممکن است که نگران کننده باشد پس به خاطر هزینه های کمتر خود را در معرض بروز مشکلات بعدی قرار ندهید.

چرا باید به هزینه ترمیم مو اهمیت دهیم؟

ترمیم مو در حقیقت تاثیر زیادی بر زیبایی چهره ی افراد دارد و در صورتی که به درستی انجام نشود می تواند سبب بروز عفونت های مختلف گردد؛ بنابراین کلینیک زیبایی که انتخاب می کنید در کسب نتیجه ی نهایی تاثیر زیادی دارد.

در صورتی که کلینیک معتبری برای انجام ترمیم مو انتخاب نشود، هزینه ها دچار تغییر شده و در نتیجه فرد به نتیجه ی مطلوب دست نخواهد یافت. در واقع هیچ شکی وجود ندارد که ترمیم مو با هزینه های بسیار پایین امکان پذیر نیست و ممکن است که به خوبی و طبق اصول برای شما کار نکنند.

برای اینکه هزینه ی قابل قبولی را برای رشد مجدد مو پرداخت کنید، لازم است که به چندین مرکز زیبایی مراجعه کرده و در رابطه با هزینه های آنها پرس و جو کنید. برخی از کلینیک ها هزینه های مربوط به ترمیم مو را تقسیم می کنند تا شما بتوانید این هزینه ها را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

همچنین لازم است که ترمیم مو در محیط های کاملا بهداشتی و استریل صورت گیرد تا در نهایت عوارضی را برای فرد در بر نداشته باشد. استفاده از لوازم استریل و بهداشتی سبب می شود که احتمال بروز عفونت به حداقل برسد و در نتیجه در هزینه های انجام این نوع تکنیک زیبایی صرفه جویی شود.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک کاشت مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

آیا ترمیم مو خوب است ؟

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

ترمیم مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مکان یاب