هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

در واقع کاشت ابرو یک عمل زیبایی محسوب می شود که امروزه انجام آن در بین زنان و مردان بسیار متداول شده است. ابرو ها در صورت جز اعضای اصلی به حساب می آیند و ابروی هر شخصی زیبایی چشمان او را به رخ خواهد کشید.

هزینه کاشت ابرو

هنگامی که ابرو های شما دچار ریزش و یا مشکل می شود بر روی چهره ی شما تغییرات عمده ای ایجاد می شود و این موضوع ممکن است سن شما را بالاتر نشان دهد و یا زیبایی چشمانتان را کمتر کند.

این امر باعث عدم اعتماد به نفس افرا خواهد شد اما دقت داشته باشید که امروزه با عمل زیبایی کاشت ابرو مشکلات افراد به حداقل رسیده است و متقضایان می توانند به راحتی از زیبایی صورت خود لذت می برند.

هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو عمل زیبایی بسیار حساس و دقیقی می باشد و هر کس نمی تواند آن را به خوبی انجام دهد. منظم بودن رشد ابوهایتان نیز به نحوه ی کاشت ابروی شما بستگی دارد و همین موضوع اهمیت انتخاب پزشک متخصص را دو چندان خواهد کرد.

امروزه عمل های زیبایی دیگر به عمل چشم و بینی و یا تزریق چربی و عمل گوش اطلاق نمی شود. این عمل زیبایی برای افرادی که ابرو های کم پشتی دارند، کسانی که ابرو هایشان بر اثر بیماری ریزش پیدا کرده باشد، کسانی که بر اثر استفاده از لوازم آرایشی غیر استاندارد ابروهایش دچار ریزش شده باشد و افرادی از این قبیل استفاده می شود.

عمل زیبایی eyebrow transplant دارای هزینه های متفاوتی است و از سمت پزشک متخصص نیز به مهارت و تجربه بالایی احتیاج دارد.

چرا که طرح نهایی قبل از کاشت ابرو باید توسط متخصص طراحی شود. اگر نوع کاشت ابرو های کاشت شده به صورت نامنظم باشد ابروی شما هیچ جذابیتی نخواهد داشت و هزینه ی صرف شده رسما بی فایده خواهد بود.

هزینه عمل زیبایی eyebrow transplant در سراسر دنیا با توجه به شرایطی خاص مشخص خواهد شد و متفاوت می باشد.

هیچ گاه نمی توان قیمت درستی را برای کاشت ابرو تخمین زد؛ اما با توجه به مدل و تار موهایی که شما در عمل زیبایی eyebrow transplant از متخصص کاشت ابرو انتظار دارید می توان حدودی را مشخص نمود.

انتخاب ها و روش های استفاده شده برای کاشت ابرو می تواند در قیمت و هزینه کاشت ابرو تغییر ایجاد کند. کاشت ابرو چون یک عمل زیبایی محسوب می شود هیچ بیمه ای هزینه ی آن را پرداخت نمی کند مگر در شرایطی خاص ابرو در شرایط اضطراری دچار جراحت و پارگی شده باشد و باعث عدم رویش مو شود.

آیا هزینه های کاشت ابرو متغیر است؟

پاسخ این سوال مثبت است. تمامی عمل هایی زیبایی همانند عمل زیبایی eyebrow transplant هزینه هایی متغیر و متفاوت دارند. هزینه های کاشت ابرو با توجه به مدل، فرم و روشی که افراد می خواهند کاملا متفاوت است و علاوه بر آن موقعیت مکانی کلینیک زیبایی و تعداد مراکز عمل زیبایی eyebrow transplant در منطقه شما نیز می تواند تاثیر گذار باشد.

عواملی که در متغیر بودن قیمت کاشت ابرو تاثیر دارند:

 1. اولین و مهمترین عامل در متغیر بودن هزینه eyebrow transplant متخصص کاربلد و باتجربه می باشد که کار آن هیچ نقصی ندارد و طبق خواسته شما و با بالاترین کیفیت عمل زیبایی کاشت ابرو را انجام می دهد.
 2. وجود چندین مراکز عمل زیبایی eyebrow transplant در یک منطقه که کار همگی آن ها عالی است و در نتیجه برای جذب مشتری قیمت ها را کاملا پایین تر از بقیه مراکز کاشت ابرو می گویند.
 3. ممکن است موقعیت کلینیک زیبایی در منطقه ای باشد که هزینه ها بسیار گران هستند اما کیفیت کار بسیار پایین است پس به این موضوع دقت داشته باشید.
 4. ممکن است ابروی شما بر اثر تصادف و یا جراحاتی کاملا بدون مو باشد شما جهت انجام کاشت ابرو باید تعداد موهایی زیادی را پیوند بزنید تا فردی که ابروهایش در برخی قسمت مو ندارد پس هزینه ی عمل زیبایی eyebrow transplant شما به مراتب نسبت به افراد دیگر متفاوت خواهد بود.
اطلاعات مفید درباره کاشت ابرو

عکس کاشت ابرو

کاشت ابرو ارزان چگونه انجام خواهد گرفت؟

همانگونه که می دانید عمل زیبایی eyebrow transplant با توجه به شرایطی هزینه های متفاوتی دارد.

ارزان بودن کاشت ابرو به ابرو های شما و انتظارات شما از متخصص عمل زیبایی eyebrow transplant بستگی دارد.

کاشت ابرو هیچگاه رنج هزینه ثابتی ندارد ولی قطعا هزینه های کاشت ابرو دارای یک حداقل و حداکثر هایی می باشد که به شرایط فرد و نوع درخواست بستگی دارد.

کاشت ابرو علاوه بر اینکه به تعداد موهای پیوند زده شده بستگی دارد، علیرغم این موضوع هزینه کاشت ابرو به ابزار و لوازمی که در ورند درمانی استفاده می شود نیز بستگی خواهد داشت و در واقع شما نمی توانید به متخصص عمل زیبایی eyebrow transplant بگویید تا با توجه به هزینه مشخصی کاشت ابرو را انجام دهد.

برای اینکه از نتیجه ی ابرو های خود بعد از کاشت ابرو راضی باشید بهتر است این عمل را به دست بهترین متخصص این کار بسپارید و به هزینه ی آن فکر نکنید. زمانی که شما برای انجام کاشت ابرو به دنبال مراکز ارزان قیمت بروید باید خودتان را به مواجه شدن با نامنظم ترین و بد حالت ترین ابرو ها آماده کنید.

عمل زیبایی eyebrow transplant هزینه های پایه ای دارد و زمانی که یک مرکز کاشت ابرو را با قیمت های ارزان انجام دهد یعنی در کار این متخصصان ایرادی وجود دارد.

منظور از ایراد این است حتما یکی از خدماتی که دیگر مراکز معتبر کاشت ابرو ارائه می دهند، در این مرکز ارزان قیمت یا ارائه نمی شود یا آن که با کیفیت پایین ارائه می شود. به عنوان مثال از تجهیزات و لوازم مدرن استفاده نمی شود.

وقتی در کاشت ابرو از لوازم ارزان و بی کیفیت استفاده شود، دقت عمل کاشت پایین می آید و فولیکول های مو در جای مناسب و با زاویه ی مناسب کاشته نمی شوند و به همین دلیل ابروها پس از رشد نامتقارن و بد حالت می شوند. یا یک مورد مهم تر که در مراکز ارزان قیمت رعایت نمی شود، نکات بهداشتی و ایمنی عمل جراحی است. عمل کاشت ابرو یک عمل جراحی است و نکات بهداشتی و استریلیزاسیون اولین شرط انجام یک عمل جراحی موفق است.

در مراکز ارزان قیمت برای پایین نگه داشتن مخارج خود، از رعایت این نکات چشم پوشی می کنند تا بتوانند عمل کاشت را با قیمت پایین تری ارائه دهند و افراد بیشتری را جذب کنند. بدیهی است که در این شرایط ریسک ابتلا به عوارض نامطلوب پس از عمل به شدت افزایش پیدا می کند.

عوارضی که گاه تاثیرات مخرب جبران ناپذیری به بدن فرد متقاضی کاشت ابرو وارد می کنند.

هرچند در برخی مواقع ممکن است متخصص با تجربه و کاردان باشد و با توجه به منطقه ای که کار می کند قیمت را پایین تر عرضه کند تا افراد آن منطقه بتوانند از این موقعیت استفاده کنند و به زیبایی دلخواه برسند اما دقت کنید که تحقیق در این کار بسیار اهمیت دارد.

آیا هزینه معیار درستی برای کاشت ابرو است؟

پاسخ به این سوال که آیا هزینه معیاری درستی برای eyebrow transplant است یا خیر کاملا مشخص می باشد، پاسخ قطعا منفی خواهد بود. هزینه به هیچ عنوان نمی تواند یک دلیل قطعی بر خوب بودن نتیجه کاشت ابرو باشد، هزینه اندکی در این مورد اهمیت دارد.

ممکن است برخی کلینیک های عمل زیبایی eyebrow transplant به دلیل اینکه در منطقه هایی گران قیمت قرار دارند هزینه های زیادی از مراجعه کننده جهت کاشت ابرو دریافت کنند ولی در عوض کار کاشت ابروی آن ها هیچ تعریفی ندارد و تمامی مراجعه کنندگان به این کلینیک عمل زیبایی eyebrow transplant از ابرو های خود ناراضی هستند.

گاه ممکن است این قضیه کاملا برعکس باشد. کلینیک عمل زیبایی eyebrow transplant در یک منطقه متوسط باشد ولی در عوض متخصص کاشت ابرو یک فرد با تجربه و کاردان باشد و تمامی متقاضیان eyebrow transplant توسط این متخصص از کاشت ابروی خود بسیار راضی بوده و نتیجه ی مثبت گرفته اند.

کاشت ابرو با لیزر و آشنایی کامل با این روش

در واقع بهترین معیار برای اینکه یک عمل زیبایی eyebrow transplant مناسب و زیبا داشته باشید آگاهی از تخصص و تجربه ی متخصص کاشت ابرو می باشد. هرچند هزینه ی متوسط و منصفانه نیز می تواند نشان دهد که این کلینیک در روند کار خود از بهترین وسایل نیز استفاده می کند.

شاید از خود بپرسید که چگونه می توان از میزان تجربه و تخصص دکتری که می خواهید نزد او عمل کاشت ابرو انجام دهید مطلع شد؟ پاسخ این است که در تمام مراکز معتبر کاشت ابرو مانند کلینیک تخصصی رز، قبل از عمل و در اولین جلسه شما می توانید با متخصصین کاشت ابرو به مشاوره بپردازید و از آنها بخواهید درباره ی سوابق و تخصص خود به شما اطلاعات دهند.

همچنین این جلسه به شما کمک می کند تا به درک درستی از کلیت فرآیند کاشت ابرو برسید و با خیال آسوده تری راجع به آن تصمیم گیری بکنید.

آیا هزینه کاشت ابرو توسط بیمه پرداخت می شود؟

در اولین فرصت بهتر است با خدماتی که شامل بیمه می شود آشنا شوید و بدانید که بیمه هر ماه از افرادی که خود را بیمه کرده اند مبلغی را دریافت می کند.

بیمه شما را در مقابل تمامی حوادث و جراحات ناگهانی ضمانت می کند و هنگامی که شما دچار جراحات و یا بیماری های خاصی شدید بیشتر هزینه های درمانی شما را پرداخت می کنند.

مزیت بیمه این است که در شرایط اضطراری شما را ساپورت می کنند و تحت پوشش قرار می دهند.

حال باید خودتان به این نتیجه رسیده باشید که کاشت ابرو یک اتفاق ناگهانی نیست و شما جهت زیباتر کردن صورت و ظاهر خود به عمل زیبایی eyebrow transplant می پردازید.

از آنجایی که کاشت ابرو یک عمل زیبایی محسوب می شود هیچ بیمه ای هزینه ای برای کاشت ابرو پرداخت نمی کند و خودتان باید هزینه انجام عمل زیبایی eyebrow transplant را پرداخت کنید.

در بعضی شرایط که ابروی شما بر اثر تصادف و یا جراحت ناگهانی آسیب دیده است و موهای ابروی شما از بین رفته است ممکن است عمل زیبایی eyebrow transplant در این شرایط تحت پوشش برخی بیمه ها قرار بگیرد.

چون فرد به طور ناخواسته ابروهایش آسیب دیده و زیبایی وی به خطر افتاده است و کاشت ابرو در این واقع نوعی درمان محسوب می شود.

شاید بهتر باشد بیمه ها نیز در مورد عمل زیبایی eyebrow transplant تجدید نظر کنند، چون هیچکس به خواست خود ابروهایش ریزش پیدا نکرده است. کاشت ابرو در واقع چهره ی هر فردی را تغییر می دهد و این تغییر چهره توسط متخصصان کاشت ابرو صورت می گیرد.

هزینه های جانبی کاشت ابرو

تمامی عمل های زیبایی به نوبه ی خود نوعی هزینه های جانبی دارند که بعد از چند ماه تا چند سال خود را نشان می دهند و اگر به این هزینه های جانبی پرداخته نشود ممکن است مشکل اساسی تر شود. کاشت ابرو نیز بعد از چند ماه تا 1 سال می تواند هزینه هایی جانبی داشته باشد.

روند رشد ابرو ها بعد از انجام عمل زیبایی eyebrow transplant بستگی به بدن شما دارد که این روند را ادامه دهد و یا موهای ابروی شما بعد از کاشت ابرو رشد نکند و ریزش پیدا کند. در نتیجه شما مجبور هستید دوباره به انجام عمل زیبایی eyebrow transplant بپردازید تا شاید این بار نتیجه بدهد.

این موضوع نوعی هزینه ی جانبی در عمل زیبایی کاشت ابرو می باشد و باعث می شود شما دو بار جهت انجام عمل زیبایی eyebrow transplant هزینه پرداخت کنید.

همچنین بعد از یک سال ابروی شما نیاز به ترمیم دارد اما این بار eyebrow transplant پرداخت هزینه های زیادی لازم نیست و فقط ممکن است چندین تار مو برای انجام کاشت ابرو لازم باشد، البته این عمل نیز نوعی هزینه جانبی می باشد.

عمل ترمیم در بین متقاضیان کاشت ابرو بسیار رایج است و لزوما به آن معنا نیست که عمل ابتدایی با شکست مواجه شده. بلکه در برخی از موارد افراد چون از نتیجه ی عمل اولیه و عوارض خفیف و نقاهت کوتاه آن رضایت داشته اند تصمیم می گیرند با انجام یک عمل دیگر و افزایش تراکم در ابروهای خود، ظاهر آن را زیبا تر و طبیعی تر بکنند.

نقش زینک پلاس بعد از کاشت ابرو

همان طور که گفته شد عمل ترمیم نسبت به عمل اول بسیار ارزان تر است چون به تعداد فولیکول های کمتری نیاز دارد و همین ارزان بودن دلیل مهمی است که بسیاری از افراد دوست دارند عمل ترمیم را هم انجام دهند.

هزینه های دوران نقاهت کاشت ابرو

در عمل زیبایی eyebrow transplant بر روی پوست سر و پوست ابروها جراحاتی هر چند کوچک ایجاد می شود تا تارهای مویی از سر به ابرو ها انتقال پیدا کند.

بهتر است بدانید از موهای پشت سر و نزدیک به گردن برای کاشت ابرو استفاده می شود چون رنگ موهای این قسمت به رنگ ابروهایتان نردیک تر است و عمل زیبایی eyebrow transplant شما تمیز تر و ظریف تر انجام می گیرد.

به غیر از رنگ، چون موهای این ناحیه نازک تر هستند و جنس آن ها هم به موهای ابرو نزدیک تر است، باعث می شود در مدت زمان کمتری به نتیجه ی دلخواه خود برسید و فولیکول های کاشته شده زودتر خود را با موهای طبیعی ابرو هماهنگ کنند.

این جراحات هر چند کوچک در کاشت ابرو نیازمند مراقبت و استفاده از آنتی بیوتیک می باشد. در دوران نقاهت عمل زیبایی eyebrow transplant نیز هزینه هایی باید پرداخته شود تا مشکلی برایتان پیش نیاید. این هزینه ها عبارتند از:

 1. هزینه کشیدن بخیه های محل اهدا کننده مو که بعد از 7 روز انجام می شود.
 2. بعد از کاشت ابرو التهاباتی در ابرو و محل های زخم ایجاد می شود و باید از آنتی بیوتیک های تجویز شده استفاده کنید که شامل هزینه هاست.
 3. برای درست شدن جای جراحات کاشت ابرو باید از ترمیم کننده پوست استفاده کنید تا زخم ها سریعا خوب شوند.
 4. هر چند بعد از eyebrow transplant هر هفته یک بار باید به کلینیک پزشک خود مراجعه کنید تا روند رشد ابروهایتان چک شود.

هزینه های دوران نقاهت کاشت ابرو بسیار ناچیز است ولی خریدن لوسیون ها و داروها را بعد از کاشت ابرو باید جدی گرفت تا طول دوران نقاهت کاهش یابد و شما سریعتر به نتیجه دلخواه خود در eyebrow transplant برسید.

توجه داشته باشید که در عمل کاشت ابرو مراقبت های بعد از عمل به خصوص در هفته های اولیه بسیار تعیین کننده هستند. تا زمانی که فولیکول های تازه کاشته شده بتوانند در جای خود محکم شوند، خطر آسیب دیدن آن ها و از بین رفتنشان وجود دارد.

به همین منظور باید مراقبت های بعد از عمل را جدی بگیرید تا فولیکول ها هر چه زودتر پایدار شوند و آسیب پذیر نباشند تا به تدریج روند رشد مو ها آغاز شود و نتیجه ی نهایی کاشت ابرو نمایان گردد.

آیا پرداخت این هزینه برای کاشت ابرو ارزش دارد؟

همانطور که می دانید در عمل زیبایی eyebrow transplant باید متخصص کاشت ابرو با مهارت و با تجربه باشد تا بتواند ابروی مورد نظر شما را برای شما کاشت کند و شما از نتیجه کاشت ابرو راضی باشید.

مراجعه به بهترین متخصص عمل زیبایی eyebrow transplant نیازمند صرف هزینه های زیادی است؛ اما بهتر است بررسی کنید که آیا این هزینه ها ارزش دارد؟ و یا باید به فکر چاره ای دیگر باشید؟

عمل زیبایی eyebrow transplant باید آنقدر ظریف و تمیز کار شود که هیچ کس متوجه این نشود که شما کاشت ابرو انجام داده اید.

برای رسیدن به این هدف باید جراح متخصص هم از تجربه و مهارت بالایی برخوردار باشد و هم از امکانات و تجهیزات مدرن استفاده کند. این موارد طبیعتا نیازمند صرف هزینه هستند ولی توجه داشته باشید که رسیدن به شکل طبیعی و زیبای مورد نظرتان آن هم بدون این که کسی متوجه شود عمل کاشت انجام داده اید، کاملا ارزشش را دارد.

در واقع ابرو یک عضو مهم در زیبایی صورت و به خصوص چشمان شما می باشد.

ابروها باعث می شوند افراد جوان و شاداب به نظر برسند. جالب است بدانید که داشتن ابروهای پرپشت و سالم برای مرد ها هم مزیت محسوب می شود و آن ها را قدرتمند و سالم نشان می دهد.

کاشت ابرو چقدر طول می کشد ؟

ممکن است خانم ها با دیدن مدل های معروف به فکر این بیفتند که ابروهای خود را نازک کنند اما بعد از مدتی به این نتیجه می رسند که این مدل ابرو اصلا به صورتشان نمی آید و جای این موها نیز ممکن است دیگر پر نشو، در این صورت به فکر این می افتند ابرو های خود را طراحی کنند.

گاها ابرو ها به دلیل جراحات از بین می رود، گاها بر اثر بیماری. آیا می توان همیشه تمام نقص های ابرو را با مداد نقاشی کرد؟ پاسخ منفی است؛ مثلا در استخر و یا روزهای بارانی ممکن است ابروی کشیده شده ی شما سر بخورد و روی صورتتان بریزد…

ضمن این که استفاده ی مکرر از لوازم آرایشی برای پوشاندن ریزش ابروها، در دراز مدت اثرات منفی بر پوست ابرو می گذارد و باعث می شود تارهای مو در سایر نواحی ابرو نیز آسیب پذیر شوند و به تدریج ریزش ابرو پیشروی کند.

عمل زیبایی eyebrow transplant برای همیشه شما را از شر آرایش کردن ابرو های خود و نگرانی در رابطه با پاک شدن آن و یا کج شدن آن را از شما می گیرد و در عوض ابروهایی پرمو و زیبا به شما تقدیم می کند.

کاشت ابرو توسط متخصصان کاشت ابرو ی با تجربه ارزش این را دارد که کمی بیشتر هزینه کنید ولی در عوض به صورت دائم ابروهایی پرپشت و زیبا داشته باشید.

مزیت مهم کاشت ابرو این است که شما با یک بار عمل کردن، برای همیشه صاحب ابروهایی طبیعی و زیبا می شوید و دیگر لازم نیست نگران ریزش ابروها و راه های درمان آن باشید.

معیار درست برای انتخاب پزشک متخصص در کنار هزینه کاشت ابرو

یکی از مهمترین و اصلی ترین انتخاب ها در عمل زیبایی eyebrow transplant انتخاب درست پزشک متخصص کاشت ابرو می باشد.

کسی که کاشت ابرو انجام می دهد باید از درک هنری بالایی برخوردار باشد تا بتواند اصول زیبایی شناسی صورت و ابروها را بفهمد و آن ها را رعایت کند.

ابروها نقش مهمی در ایجاد تقارن در صورت دارند و اگر دکتر متخصص نتواند این تقارن را به شکل مطلوب ایجاد کند، اثر آن تا همیشه بر صورت فرد متقاضی کاشت ابرو مشخص خواهد بود.

اگر شما درانتخاب پزشک دچار اشتباه شوید تمامی برنامه های شما به هم می خورد چرا که در حین انجام کاشت ابرو درد زیادی را متحمل می شوید، بعد از انجام کاشت ابرو، ابرو های شما به فرم دلخواهتان در نمی آید و به صورت نامنظم رشد می کند.

ممکن متخصص عمل زیبایی eyebrow transplant در انتخاب محل اهدا کننده تار مو یا بانک مو دچار اشتباه شود و رنگ ابروهای شما همخوانی نداشته باشد.

ممکن است متخصص کاشت ابرو حین رسم ابروهای شما برای پیوند موها نتواند به طراحی منظم تاج و دنباله ابروی شما بپردازد در این صورت ابروی شما به بدترین شکل ممکن کاشت خواهد شد.

کاشت ابرو یک عمل زیبایی بسیار حساس است و در انتخاب متخصص عمل زیبایی eyebrow transplant باید دقت به خرج دهید. متخصص کاشت ابرو دارای ویژگی های زیر باید باشد:

 1. داشتن تخصص در عمل زیبایی eyebrow transplant از مراکز معتبر
 2. تایید افرادی که در این مرکز عمل کاشت ابرو انجام داده اند.
 3. استفاده از بازار و وسایل استرلیزه و تمیز.
 4. عدم استفاده از داروهایی با دز بالا.
 5. داشتن مهارت و تجربه در امر کاشت مو

بهتر است با کمی صبر و حوصله در این امر به انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو و با تجربه ترین متخصص کاشت بپردازید و این کار باعث می شود هزینه ی زیادی که پرداخت می کنید به نتیجه برسد و شما از صورت خود با ابرو هایی زیبا لذت ببرید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت ابرو در مردان و شرایط آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند شوید.

کاشت ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مکان یاب