درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

هزینه کاشت ابرو

هزینه کاشت ابرو

در واقع کاشت ابرو یک عمل زیبایی محسوب می شود که امروزه انجام آن در بین زنان و مردان بسیار متداول شده است. ابرو ها در صورت جز اعضای اصلی به حساب می آیند و ابروی هر شخصی زیبایی چشمان او را به رخ خواهد کشید.

هزینه کاشت ابرو

هنگامی که ابرو های شما دچار ریزش و یا مشکل می شود بر روی چهره ی شما تغییرات عمده ای ایجاد می شود و این موضوع ممکن است سن شما را بالاتر نشان دهد و یا زیبایی چشمانتان را کمتر کند.

این امر باعث عدم اعتماد به نفس افرا خواهد شد اما دقت داشته باشید که امروزه با عمل زیبایی کاشت ابرو مشکلات افراد به حداقل رسیده است و متقضایان می توانند به راحتی از زیبایی صورت خود لذت می برند.

هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو عمل زیبایی بسیار حساس و دقیقی می باشد و هر کس نمی تواند آن را به خوبی انجام دهد. منظم بودن رشد ابوهایتان نیز به نحوه ی کاشت ابروی شما بستگی دارد و همین موضوع اهمیت انتخاب پزشک متخصص را دو چندان خواهد کرد.

امروزه عمل های زیبایی دیگر به عمل چشم و بینی و یا تزریق چربی و عمل گوش اطلاق نمی شود. این عمل زیبایی برای افرادی که ابرو های کم پشتی دارند، کسانی که ابرو هایشان بر اثر بیماری ریزش پیدا کرده باشد، کسانی که بر اثر استفاده از لوازم آرایشی غیر استاندارد ابروهایش دچار ریزش شده باشد و افرادی از این قبیل استفاده می شود.

عمل زیبایی eyebrow transplant دارای هزینه های متفاوتی است و از سمت پزشک متخصص نیز به مهارت و تجربه بالایی احتیاج دارد.

چرا که طرح نهایی قبل از کاشت ابرو باید توسط متخصص طراحی شود. اگر نوع کاشت ابرو های کاشت شده به صورت نامنظم باشد ابروی شما هیچ جذابیتی نخواهد داشت و هزینه ی صرف شده رسما بی فایده خواهد بود.

هزینه عمل زیبایی eyebrow transplant در سراسر دنیا با توجه به شرایطی خاص مشخص خواهد شد و متفاوت می باشد.

هیچ گاه نمی توان قیمت درستی را برای کاشت ابرو تخمین زد؛ اما با توجه به مدل و تار موهایی که شما در عمل زیبایی eyebrow transplant از متخصص کاشت ابرو انتظار دارید می توان حدودی را مشخص نمود.

انتخاب ها و روش های استفاده شده برای کاشت ابرو می تواند در قیمت و هزینه کاشت ابرو تغییر ایجاد کند. کاشت ابرو چون یک عمل زیبایی محسوب می شود هیچ بیمه ای هزینه ی آن را پرداخت نمی کند مگر در شرایطی خاص ابرو در شرایط اضطراری دچار جراحت و پارگی شده باشد و باعث عدم رویش مو شود.

آیا هزینه های کاشت ابرو متغیر است؟

پاسخ این سوال مثبت است. تمامی عمل هایی زیبایی همانند عمل زیبایی eyebrow transplant هزینه هایی متغیر و متفاوت دارند. هزینه های کاشت ابرو با توجه به مدل، فرم و روشی که افراد می خواهند کاملا متفاوت است و علاوه بر آن موقعیت مکانی کلینیک زیبایی و تعداد مراکز عمل زیبایی eyebrow transplant در منطقه شما نیز می تواند تاثیر گذار باشد.

مشاهده مطلب
اطلاعات مفید درباره کاشت ابرو

عواملی که در متغیر بودن قیمت کاشت ابرو تاثیر دارند:

 • اولین و مهمترین عامل در متغیر بودن هزینه eyebrow transplant متخصص کاربلد و باتجربه می باشد که کار آن هیچ نقصی ندارد و طبق خواسته شما و با بالاترین کیفیت عمل زیبایی کاشت ابرو را انجام می دهد.
 • وجود چندین مراکز عمل زیبایی eyebrow transplant در یک منطقه که کار همگی آن ها عالی است و در نتیجه برای جذب مشتری قیمت ها را کاملا پایین تر از بقیه مراکز کاشت ابرو می گویند.
 • ممکن است موقعیت کلینیک زیبایی در منطقه ای باشد که هزینه ها بسیار گران هستند اما کیفیت کار بسیار پایین است پس به این موضوع دقت داشته باشید.
 • ممکن است ابروی شما بر اثر تصادف و یا جراحاتی کاملا بدون مو باشد شما جهت انجام کاشت ابرو باید تعداد موهایی زیادی را پیوند بزنید تا فردی که ابروهایش در برخی قسمت مو ندارد پس هزینه ی عمل زیبایی eyebrow transplant شما به مراتب نسبت به افراد دیگر متفاوت خواهد بود.

کاشت ابرو ارزان چگونه انجام خواهد گرفت؟

همانگونه که می دانید عمل زیبایی eyebrow transplant با توجه به شرایطی هزینه های متفاوتی دارد.

ارزان بودن کاشت ابرو به ابرو های شما و انتظارات شما از متخصص عمل زیبایی eyebrow transplant بستگی دارد.

کاشت ابرو هیچگاه رنج هزینه ثابتی ندارد ولی قطعا هزینه های کاشت ابرو دارای یک حداقل و حداکثر هایی می باشد که به شرایط فرد و نوع درخواست بستگی دارد.

کاشت ابرو علاوه بر اینکه به تعداد موهای پیوند زده شده بستگی دارد، علیرغم این موضوع هزینه کاشت ابرو به ابزار و لوازمی که در ورند درمانی استفاده می شود نیز بستگی خواهد داشت و در واقع شما نمی توانید به متخصص عمل زیبایی eyebrow transplant بگویید تا با توجه به هزینه مشخصی کاشت ابرو را انجام دهد.

برای اینکه از نتیجه ی ابرو های خود بعد از کاشت ابرو راضی باشید بهتر است این عمل را به دست بهترین متخصص این کار بسپارید و به هزینه ی آن فکر نکنید. زمانی که شما برای انجام کاشت ابرو به دنبال مراکز ارزان قیمت بروید باید خودتان را به مواجه شدن با نامنظم ترین و بد حالت ترین ابرو ها آماده کنید.

عمل زیبایی eyebrow transplant هزینه های پایه ای دارد و زمانی که یک مرکز کاشت ابرو را با قیمت های ارزان انجام دهد یعنی در کار این متخصصان ایرادی وجود دارد.

هرچند در برخی مواقع ممکن است متخصص با تجربه و کاردان باشد و با توجه به منطقه ای که کار می کند قیمت را پایین تر عرضه کند تا افراد آن منطقه بتوانند از این موقعیت استفاده کنند و به زیبایی دلخواه برسند اما دقت کنید که تحقیق در این کار بسیار اهمیت دارد.

آیا هزینه معیار درستی برای کاشت ابرو است؟

پاسخ به این سوال که آیا هزینه معیاری درستی برای eyebrow transplant است یا خیر کاملا مشخص می باشد، پاسخ قطعا منفی خواهد بود. هزینه به هیچ عنوان نمی تواند یک دلیل قطعی بر خوب بودن نتیجه کاشت ابرو باشد، هزینه اندکی در این مورد اهمیت دارد.

مشاهده مطلب
فواید کاشت ابرو و مضرات احتمالی آن

ممکن است برخی کلینیک های عمل زیبایی eyebrow transplant به دلیل اینکه در منطقه هایی گران قیمت قرار دارند هزینه های زیادی از مراجعه کننده جهت کاشت ابرو دریافت کنند ولی در عوض کار کاشت ابروی آن ها هیچ تعریفی ندارد و تمامی مراجعه کنندگان به این کلینیک عمل زیبایی eyebrow transplant از ابرو های خود ناراضی هستند.

گاه ممکن است این قضیه کاملا برعکس باشد. کلینیک عمل زیبایی eyebrow transplant در یک منطقه متوسط باشد ولی در عوض متخصص کاشت ابرو یک فرد با تجربه و کاردان باشد و تمامی متقاضیان eyebrow transplant توسط این متخصص از کاشت ابروی خود بسیار راضی بوده و نتیجه ی مثبت گرفته اند.

در واقع بهترین معیار برای اینکه یک عمل زیبایی eyebrow transplant مناسب و زیبا داشته باشید آگاهی از تخصص و تجربه ی متخصص کاشت ابرو می باشد. هرچند هزینه ی متوسط و منصفانه نیز می تواند نشان دهد که این کلینیک در روند کار خود از بهترین وسایل نیز استفاده می کند.

آیا هزینه کاشت ابرو توسط بیمه پرداخت می شود؟

در اولین فرصت بهتر است با خدماتی که شامل بیمه می شود آشنا شوید و بدانید که بیمه هر ماه از افرادی که خود را بیمه کرده اند مبلغی را دریافت می کند.

بیمه شما را در مقابل تمامی حوادث و جراحات ناگهانی ضمانت می کند و هنگامی که شما دچار جراحات و یا بیماری های خاصی شدید بیشتر هزینه های درمانی شما را پرداخت می کنند.

مزیت بیمه این است که در شرایط اضطراری شما را ساپورت می کنند و تحت پوشش قرار می دهند.

حال باید خودتان به این نتیجه رسیده باشید که کاشت ابرو یک اتفاق ناگهانی نیست و شما جهت زیباتر کردن صورت و ظاهر خود به عمل زیبایی eyebrow transplant می پردازید.

از آنجایی که کاشت ابرو یک عمل زیبایی محسوب می شود هیچ بیمه ای هزینه ای برای کاشت ابرو پرداخت نمی کند و خودتان باید هزینه انجام عمل زیبایی eyebrow transplant را پرداخت کنید.

در بعضی شرایط که ابروی شما بر اثر تصادف و یا جراحت ناگهانی آسیب دیده است و موهای ابروی شما از بین رفته است ممکن است عمل زیبایی eyebrow transplant در این شرایط تحت پوشش برخی بیمه ها قرار بگیرد.

چون فرد به طور ناخواسته ابروهایش آسیب دیده و زیبایی وی به خطر افتاده است و کاشت ابرو در این واقع نوعی درمان محسوب می شود.

شاید بهتر باشد بیمه ها نیز در مورد عمل زیبایی eyebrow transplant تجدید نظر کنند، چون هیچکس به خواست خود ابروهایش ریزش پیدا نکرده است. کاشت ابرو در واقع چهره ی هر فردی را تغییر می دهد و این تغییر چهره توسط متخصصان کاشت ابرو صورت می گیرد.

هزینه های جانبی کاشت ابرو

تمامی عمل های زیبایی به نوبه ی خود نوعی هزینه های جانبی دارند که بعد از چند ماه تا چند سال خود را نشان می دهند و اگر به این هزینه های جانبی پرداخته نشود ممکن است مشکل اساسی تر شود. کاشت ابرو نیز بعد از چند ماه تا 1 سال می تواند هزینه هایی جانبی داشته باشد.

مشاهده مطلب
چگونه ابرو را بعد از کاشت ابرو اصلاح کنیم ؟

روند رشد ابرو ها بعد از انجام عمل زیبایی eyebrow transplant بستگی به بدن شما دارد که این روند را ادامه دهد و یا موهای ابروی شما بعد از کاشت ابرو رشد نکند و ریزش پیدا کند. در نتیجه شما مجبور هستید دوباره به انجام عمل زیبایی eyebrow transplant بپردازید تا شاید این بار نتیجه بدهد.

این موضوع نوعی هزینه ی جانبی در عمل زیبایی کاشت ابرو می باشد و باعث می شود شما دو بار جهت انجام عمل زیبایی eyebrow transplant هزینه پرداخت کنید.

همچنین بعد از یک سال ابروی شما نیاز به ترمیم دارد اما این بار eyebrow transplant پرداخت هزینه های زیادی لازم نیست و فقط ممکن است چندین تار مو برای انجام کاشت ابرو لازم باشد، البته این عمل نیز نوعی هزینه جانبی می باشد.

هزینه های دوران نقاهت کاشت ابرو

در عمل زیبایی eyebrow transplant بر روی پوست سر و پوست ابروها جراحاتی هر چند کوچک ایجاد می شود تا تارهای مویی از سر به ابرو ها انتقال پیدا کند.

بهتر است بدانید از موهای پشت سر و نزدیک به گردن برای کاشت ابرو استفاده می شود چون رنگ موهای این قسمت به رنگ ابروهایتان نردیک تر است و عمل زیبایی eyebrow transplant شما تمیز تر و ظریف تر انجام می گیرد.

این جراحات هر چند کوچک در کاشت ابرو نیازمند مراقبت و استفاده از آنتی بیوتیک می باشد. در دوران نقاهت عمل زیبایی eyebrow transplant نیز هزینه هایی باید پرداخته شود تا مشکلی برایتان پیش نیاید. این هزینه ها عبارتند از:

 1. هزینه کشیدن بخیه های محل اهدا کننده مو که بعد از 7 روز انجام می شود.
 2. بعد از کاشت ابرو التهاباتی در ابرو و محل های زخم ایجاد می شود و باید از آنتی بیوتیک های تجویز شده استفاده کنید که شامل هزینه هاست.
 3. برای درست شدن جای جراحات کاشت ابرو باید از ترمیم کننده پوست استفاده کنید تا زخم ها سریعا خوب شوند.
 4. هر چند بعد از eyebrow transplant هر هفته یک بار باید به کلینیک پزشک خود مراجعه کنید تا روند رشد ابروهایتان چک شود.

هزینه های دوران نقاهت کاشت ابرو بسیار ناچیز است ولی خریدن لوسیون ها و داروها را بعد از کاشت ابرو باید جدی گرفت تا طول دوران نقاهت کاهش یابد و شما سریعتر به نتیجه دلخواه خود در eyebrow transplant برسید.

آیا پرداخت این هزینه برای کاشت ابرو ارزش دارد؟

همانطور که می دانید در عمل زیبایی eyebrow transplant باید متخصص کاشت ابرو با مهارت و با تجربه باشد تا بتواند ابروی مورد نظر شما را برای شما کاشت کند و شما از نتیجه کاشت ابرو راضی باشید.

مراجعه به بهترین متخصص عمل زیبایی eyebrow transplant نیازمند صرف هزینه های زیادی است؛ اما بهتر است بررسی کنید که آیا این هزینه ها ارزش دارد؟ و یا باید به فکر چاره ای دیگر باشید؟

عمل زیبایی eyebrow transplant باید آنقدر ظریف و تمیز کار شود که هیچ کس متوجه این نشود که شما کاشت ابرو انجام داده اید.

در واقع ابرو یک عضو مهم در زیبایی صورت و به خصوص چشمان شما می باشد.

مشاهده مطلب
توضیحات جامع در رابطه با کاشت ابرو زنده

ممکن است خانم ها با دیدن مدل های معروف به فکر این بیفتند که ابروهای خود را نازک کنند اما بعد از مدتی به این نتیجه می رسند که این مدل ابرو اصلا به صورتشان نمی آید و جای این موها نیز ممکن است دیگر پر نشو، در این صورت به فکر این می افتند ابرو های خود را طراحی کنند.

گاها ابرو ها به دلیل جراحات از بین می رود، گاها بر اثر بیماری. آیا می توان همیشه تمام نقص های ابرو را با مداد نقاشی کرد؟ پاسخ منفی است؛ مثلا در استخر و یا روزهای بارانی ممکن است ابروی کشیده شده ی شما سر بخورد و روی صورتتان بریزد…

عمل زیبایی eyebrow transplant برای همیشه شما را از شر آرایش کردن ابرو های خود و نگرانی در رابطه با پاک شدن آن و یا کج شدن آن را از شما می گیرد و در عوض ابروهایی پرمو و زیبا به شما تقدیم می کند.

کاشت ابرو توسط متخصصان کاشت ابرو ی با تجربه ارزش این را دارد که کمی بیشتر هزینه کنید ولی در عوض به صورت دائم ابروهایی پرپشت و زیبا داشته باشید.

معیار درست برای انتخاب پزشک متخصص در کنار هزینه کاشت ابرو

یکی از مهمترین و اصلی ترین انتخاب ها در عمل زیبایی eyebrow transplant انتخاب درست پزشک متخصص کاشت ابرو می باشد.

اگر شما درانتخاب پزشک دچار اشتباه شوید تمامی برنامه های شما به هم می خورد چرا که در حین انجام کاشت ابرو درد زیادی را متحمل می شوید، بعد از انجام کاشت ابرو، ابرو های شما به فرم دلخواهتان در نمی آید و به صورت نامنظم رشد می کند.

ممکن متخصص عمل زیبایی eyebrow transplant در انتخاب محل اهدا کننده تار مو یا بانک مو دچار اشتباه شود و رنگ ابروهای شما همخوانی نداشته باشد.

ممکن است متخصص کاشت ابرو حین رسم ابروهای شما برای پیوند موها نتواند به طراحی منظم تاج و دنباله ابروی شما بپردازد در این صورت ابروی شما به بدترین شکل ممکن کاشت خواهد شد.

کاشت ابرو یک عمل زیبایی بسیار حساس است و در انتخاب متخصص عمل زیبایی eyebrow transplant باید دقت به خرج دهید. متخصص کاشت ابرو دارای ویژگی های زیر باید باشد:

 1. داشتن تخصص در عمل زیبایی eyebrow transplant از مراکز معتبر
 2. تایید افرادی که در این مرکز عمل کاشت ابرو انجام داده اند.
 3. استفاده از بازار و وسایل استرلیزه و تمیز.
 4. عدم استفاده از داروهایی با دز بالا.
 5. داشتن مهارت و تجربه در امر کاشت مو

بهتر است با کمی صبر و حوصله در این امر به انتخاب بهترین کلینیک کاشت ابرو و با تجربه ترین متخصص کاشت بپردازید و این کار باعث می شود هزینه ی زیادی که پرداخت می کنید به نتیجه برسد و شما از صورت خود با ابرو هایی زیبا لذت ببرید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت ابرو در مردان و شرایط آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند شوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع