پوست و مو

هزینه و قیمت جراحی زیبایی زاویه فک

هزینه و قیمت جراحی زیبایی زاویه فک

هزینه و قیمت جراحی زیبایی زاویه فک

بیشتر افراد نمی توانند تشخیص دهند که آیا به جراحی زیبایی زاویه فک نیاز دارند یا خیر. زیرا جراحی زیبایی زاویه فک به ندرت مورد بحث و توجه توسط اطرافیان قرار می گیرد. زاویه مناسب فک به این صورت است که باید فک پایین و چانه تا راستای نوک بینی از گردن بیرون زده باشد.

هزینه و قیمت جراحی زیبایی زاویه فک

چانه و زاویه فک پایین از عوامل مهم در زاویه سازی صورت هستند. همانطور که استخوان های گونه برجستگی و زیبایی خاصی را به چهره می بخشند، تاثیر زاویه فک نیز در افزایش زیبایی به همان اندازه است. با این حال ممکن است افرادی که قصد انجام این جراحی را دارند راجع به هزینه جراحی زیبایی زاویه فک نگران باشند. بنابراین در این مقاله راجع به قیمت جراحی زیبایی زاویه فک بیشتر صحبت می کنیم.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

آیا انجام جراحی زیبایی زاویه فک به صرفه است؟

همانطور که گفتیم زاویه مناسب فک تاثیر به سزایی در زیبایی چهره می گذارد. انجام جراحی زیبایی زاویه فک برای افرادی که زاویه فک پایین آن ها به اندازه کافی گسترده نشده است، می تواند بسیار مفید باشد. جراحی زیبایی زاویه فک می تواند شکل و برجستگی مناسب و تعادل زوایای چهره را به این افراد بازگرداند.

همچنین ممکن است زاویه نامناسب فک مشکلاتی در عملکرد دندان ها، غذا خوردن، صحبت کردن و غیره به وجود بیاورد. به همین دلایل است که انجام جراحی زاویه فک می تواند برای برخی افراد بسیار به صرفه باشد. چرا که تغییر بسیار چشمگیری در زیبایی و فعالیت های روزانه آن ها می گذارد.

هزینه و قیمت جراحی زیبایی زاویه فک

یکی از موارد مهم دیگر که اکثر کاندیداهای جراحی زاویه فک سوال می کنند این است که آیا این نوع جراحی جای زخم به جا می گذارد. این افراد باور دارند که اگر انجام این نوع جراحی جای زخم به جا بگذارد، انجام آن اصلاً به صرفه نیست. چرا که همین جای زخم نیز می تواند از زیبایی چهره بکاهد.

اما بهتر است بدانید که جراحی زیبایی زاویه فک معمولاً هیچ گونه جای زخم به جا نمی گذارد. این جراحی به این صورت انجام می شود که ایمپلنت های زاویه سازی فک پایین از طریق برش داخلی در دهان و کنار دندان ها قرار می گیرند.

همچنین در موارد نادر از پیچ تیتانیومی کوچک برای اتصال ایمپلنت و استخوان فک استفاده می شود. تمام برش ها و بخیه ها بعد از مدتی جذب بدن می شوند. تنها در پایان جراحی یک پانسمان برای کاهش تورم روی پوست قرار گرفته و بعد از مدت کوتاهی این پانسمان نیز برداشته می شود.

بنابراین با توجه به این که تمام برش ها در داخل دهان ایجاد می شوند، جای هیچ گونه زخم روی صورت باقی نمی ماند. به همین دلیل است که می توان گفت انجام جراحی زیبایی زاویه فک برای افرادی که کاندید این جراحی هستند، کاملاً به صرفه است.

هزینه جراحی زیبایی زاویه فک چه قدر است؟

همانطور که می دانید این روش نوعی جراحی زیبایی است، بنابراین ممکن است هزینه جراحی زیبایی زاویه فک کمی بالا باشد. زیرا به طور کلی روش های زیبایی که با انجام جراحی همراه هستند هزینه بیشتری نسبت به روش های بدون جراحی دارند. زیرا انجام جراحی، مدت زمانی طول کشیده و نیاز به تیم پزشکی دارد.

انجام جراحی زیبایی زاویه فک توسط یک پزشک انجام نمی شود، بلکه یک تیم پزشکی کاملاً متخصص این جراحی را انجام می دهند. به همین دلیل است که ممکن است قیمت جراحی زیبایی زاویه فک کمی بالا باشد. به طور کلی خدمات زیبایی مرتبط با فک و دهان و دندان کمی بالاست.

به عنوان مثال همانطور که می دانیم هزینه های انجام ارتودنسی یا ایمپلنت دندان ها بالا است. حال اگر قرار باشد عمل زیبایی با جراحی صورت گیرد، هزینه آن بیشتر نیز خواهد شد. با این حال هزینه جراحی زیبایی زاویه فک با توجه به نوع جراحی و کلینیکی که برای جراحی انتخاب می‌کنید متفاوت است.

ممکن است زاویه فک شما نیاز به جراحی کامل فک و ایمپلنت تمام دندان ها نداشته باشد. در نتیجه هزینه های شما در این صورت بسیار کمتر خواهد شد. همچنین همانطور که گفتیم کلینیک و منطقه جغرافیایی که کلینیک در آن جا قرار گرفته است نیز می تواند در کم و زیاد شدن قیمت جراحی زیبایی زاویه فک موثر باشد.

ممکن است برخی کلینیک ها از تیم پزشکی با اعضا و مهارت بیشتر استفاده کند. در نتیجه دریافت نتیجه در این کلینیک نیز بسیار بهتر و سریعتر خواهد بود. بنابراین توقع می رود که این کلینیک هزینه بیشتری را از مراجعه کننده دریافت کند.

با این حال پیشنهاد می کنیم اگر قصد انجام جراحی زاویه فک را دارید به قیمت آن توجه نکرده و بهترین و ماهرترین کلینیک را برای انجام این جراحی انتخاب کنید. در این صورت است که نتایج جراحی زیبایی زاویه فک برای شما بسیار مطلوب و مورد انتظار خواهد بود.

با توجه به هزینه جراحی زیبایی زاویه فک، آیا این عمل جراحی خطرناک است؟

همانطور که گفتیم انجام جراحی زیبایی زاویه فک در برگیرنده هزینه های زیادی است. به همین دلیل مراجعه کنندگان همیشه سوال می کنند که آیا با توجه به پرداخت این هزینه ها، ممکن است این عمل جراحی عوارض و خطراتی داشته باشد.

بهتر است بدانید که عوارض ناشی از جراحی زیبایی زاویه فک بسیار نادر و معمولاً جزئی است. با این حال آناتومی و واکنش های جسمی افراد مختلف با یکدیگر متفاوت است. معمولاً نتیجه هیچ گونه عمل جراحی به صورت قطعی قابل پیش بینی نیست.

هیچ جراحی نمی تواند به شما اطمینان و تضمین دهد که عمل جراحی که توسط او صورت می گیرد بدون هیچ‌گونه عوارض و خطرات است. با این حال همانطور که گفتیم جراحی زیبایی زاویه فک معمولاً به نحوی انجام می شود تا حداقل عوارض و خطرات را برای مراجعه کننده به دنبال داشته باشد.

در واقع بهتر است بگوییم که برای اکثر افراد، انجام جراحی زاویه فک کاملاً بدون خطر و بدون هیچ گونه عوارضی است. بنابراین لازم نیست نگران قیمت جراحی زیبایی زاویه فک باشید.

با توجه به قیمت جراحی زیبایی زاویه فک، دوره بهبودی بعد از عمل جراحی چگونه است؟

بیشتر افراد بعد از انجام جراحی زیبایی زاویه فک هیچ‌گونه ناراحتی قابل توجهی را تجربه نمی کنند. ممکن است درد و تورم جزئی در برخی افراد احساس شود که به آسانی با داروهای ضد درد کنترل می شود. معمولاً بهتر است بعد از انجام عمل جراحی تا دو روز سر خود را بالا نگه دارید تا تورم ناشی از جراحی بهبود یابد.

لازم است بعد از انجام جراحی زیبایی زاویه فک، برخی مراقبت ها را انجام دهید. برخی افراد در انجام این مراقبت ها کوتاهی کرده و از این مسئله شکایت می کنند که چرا با توجه به پرداخت هزینه زیاد، نتیجه مطلوبی از این جراحی دریافت نکردیم! رعایت این مراقبت ها در دریافت بهترین نتیجه از این عمل جراحی موثر است.

لازم است حداقل تا دو هفته بعد از عمل جراحی از انجام فعالیت های شدید از جمله برقراری رابطه جنسی، ورزش های سنگین و کارهای سنگین خانه خودداری کنید. معمولاً جراح توصیه می کند که تا بهبود کامل جای زخم، حداقل تا چند ماه نوشابه های الکی ننوشید.

همچنین بهتر است برای دریافت بهترین نتیجه از جراحی زیبایی زاویه فک (jaw angle cosmetic surgery)، تا چند ماه از رفتن به حمام بخار و سونا خودداری کنید. اما مهمترین موردی که طی دوره بهبودی بعد از جراحی زیبایی زاویه فک باید رعایت کنید، استراحت زیاد است. معمولاً توصیه می شود بعد از عمل جراحی به خوبی استراحت کنید تا انرژی بدن برای بهبودی بعد از عمل صرف شود.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *