کاشت ابرو

آیا میتوان طاسی بخشی از ابرو را با کاشت ابرو اصلاح کرد؟

آیا میتوان طاسی بخشی از ابرو را با کاشت ابرو اصلاح کرد؟

کاشت ابرو در سراسر کشور های جهان بسیار پرطرفدار بوده و بسیار مورد استقبال همگان قرار گرفته است. بسیاری از افراد از ابرو های بدفرم و کم پشت خود بشدت رنج می برند و اعتماد به نفس خود را از دست داده اند و بسیاری از افراد نیز از طاسی ابرو های خود رنج می برند و به دنبال راه چاره می باشند.

آیا میتوان طاسی بخشی از ابرو را با کاشت ابرو اصلاح کرد؟کاشت ابرو امروزه یکی از بهترین روش های برگرداندن زیبایی به صورت شما می باشد. بهترین متخصصان زیبایی پوست و مو نیز برای داشتن ابرو های سالم به شما توصیه میکنند تا از روش پیوند ابرو برای تغییر فرم ابرو های خود استفاده کنید.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

چه چیزی باعث طاسی بخشی از ابرو می شود؟

برخی از افراد به دلیل استفاده ی نادرست از لوازم آرایشی، اصلاح بدفرم ابرو های خود و یا بیماری های پوستی بعد از مدتی موهای ابروی خود را از دست میدهند و به نوعی دچار ریزش موی ابرو می شوند.

بعد از ریزش بسیاری از افراد سعی میکنند جاهای طاس شده ی ابروی خود را با مداد ابرو پر کنند ولی بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید که خود این مداد ابرو ها نیز به مرور زمان باعث ریزش بقیه ی ابرو ی شما می شود.

اثر مداد ابرو نیز اصلا ماندگار نبوده و به راحتی با برخورد دست و یا آب به راحتی پاک میشوند که خود این موضوع نیز دردسرساز بوده و شما را مجبور میکند تا هر جا با خود مداد ابرو داشته باشید.

آیا میتوان طاسی بخشی از ابرو را با کاشت ابرو اصلاح کرد؟همچنین بسیاری از افراد نیز گول دارو های شیمیایی را خورده و هر روز با مالیدن قطره های شیمیایی سعی دارند تا ابروی خود را بازگردانند که فقط درصد کم و ناچیزی از موهای ابرو بر می گردد. کاشت ابرو یکی از روش های تضمینی برای بازگرداندن موهای ابروی شما می باشد.

بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید که کاشت ابرو یک روش عالی برای شما می باشد. با پیوند ابرو جاهایی از ابروی شما که موهای خود را از دست داده است دوباره دارای مو خواهد شد و این باعث می شود تا زیبایی چهره ی شما به حالت اولیه بازگردد.

ابرو یکی از مهمترین عضو های صورت می باشد که در زیبا نشان دادن چهره و چشمان شما تاثیر گذار می باشد. طبق آزمایش های انجام شده جهت تست زیبایی و بررسی سن خانم ها از روی چهره به این نتیجه رسیده اند که داشتن ابرو های مناسب با صورت برای خانم ها بسیار مهم می باشد.

برای مثال یک خانم جوان که دارای ابرو های کم پشت و نازک می باشد از نظر سنی بزرگتر از یک خانم جوان با ابرو های پهن و مرتب به نظر می رسد.

کاشت ابرو طبیعی چاره کار است!

امروزه در سراسر ایران مراکز کاشت ابرو و کاشت مو وجود دارند تا زیبایی را به شما برگردانند. بسیاری از خانم های جوان به دلیل اصلاح نامناسب ابرو، ابرو های پرپشت خود را از دست داده و اعتماد به نفس پایینی دارند. این افراد به راحتی با مراجعه به مراکز تخصصی پیوند ابرو میتوانند ابروی دلخواه خود را داشته باشند و اعتماد به نفس خود را دوباره بدست بیاورند.

ناگفته نماند که مراجعه به بهترین کلینیک کاشت ابرو یکی از مهمترین کار هایی می باشد که خانم ها باید به آن دقت کنند. بسیاری از سودجویان و منفعت طلبان با دریافت هزینه های گزاف برای انجام پیوند ابرو سلامتی شما را به خطر می اندازند و ابرو های شما را از روز اول نیز بدتر می کنند.

انجام کاشت طبیعی ابرو نیازمند مهارت و تخصص خاصی می باشد که هر پزشکی نمی تواند به راحتی آن را انجام دهد. بهتر است به این موضوع دقت داشته باشید که قبل از انتخاب کلینیک برای پیوند ابرو ابتدا به درستی تحقیق کرده و سپس کاشت ابرو را انجام دهید.

آیا کاشت ابرو می تواند طاسی بخشی از ابرو را از بین ببرد؟

شاید خود شما نیز با مشکل ریزش ابرو دست و پنجه نرم کرده باشید و بدانید که از دست دادن بخش زیادی از ابرو ها برای یک خانم چقدر می تواند دردناک باشد. این مشکل چه برای آقایان و چه برای خانم ها می تواند بسیار سخت باشد. ممکن است آقایان نیز بر اثر خوردن ضربه به قسمت ابرو و جراحت های ایجاد شده در این قسمت بخشی از موهای ابروی خود را از دست بدهند.

طاسی ابرو امروزه دیگر نگران کننده نمی باشد و هر شخصی که به این مشکل دچار می شود به راحتی می تواند با مراجعه به مراکز کاشت ابرو این مشکل خود را درمان کند.

برای کاشت طبیعی ابرو نیاز نیست نگران باشید زیرا موهای ابرو کوتاه و نازک می باشند و به راحتی با استفاده از موهای بدن و یا پشت سر می توان بانک موی مناسب برای پیوند ابرو را ایجاد کرد. شاید این سوال به ذهن شما بیاید که بانک مو باید دارای چه ویژگی هایی باشد تا برای کاشت ابرو مناسب باشد.

بهتر است بدانید که بانک مو به قسمتی گفته می شود که موها دارای تراکم بالایی بوده و در مقابل ریزش مقاوم باشند. پشت سر و موهای بدن مناسب ترین گزینه برای ابرو می باشند.

در قسمت هایی از ابرو که طاسی رخ داده است پزشک متخصص بنا به خواست فرد طراحی ابرو را انجام میدهد و سپس بعد از رضایت فرد مراجعه کننده کم کم کار کاشت ابرو صورت میگیرد.

باید به این موضوع دقت داشته باشید که قبل از پیوند ابرو پزشک متخصص تمامی شرایط را برای شما توضیح می دهد. گاهی ممکن است کاشت طبیعی ابرو در قسمت های طاس ابرو به درستی جواب ندهد و دوباره ریزش مو صورت بگیرد.

همانطور که می دانید فولیکول ها از بانک مو به ابرو تزریق می شوند و بعد از رویش مو ممکن است طبق عادت طبیعی بدن برخی از موهای کاشته شده بریزند و از بین بروند که در این صورت باید با توجه به نظر پزشک متخصص دوباره کاشت ابرو صورت بگیرد.

با پیوند ابرو دیگر نیاز نیست تا نگران طاسی ابرو های خود باشید و هر قسمت از ابروی خود را به راحتی می توانید با کاشت ابرو تغییر داده و زیباتر شوید.

در نظر گرفتن فرم صورت حین طراحی ابرو برای کاشت طبیعی ابرو نیز یکی از مهارت های پزشک متخصص پیوند ابرو می باشد که باید ابروی مناسب صورت شما را برای شما طراحی کند و مطابق ان برای شما کاشت ابرو را انجام دهد.

بعد از کاشت ابرو میتوان فرم و شکل ابرو ها را تغییر داد؟

این سوال ذهن برخی از افراد را درگیر کرده است که بعد از کاشت ابرو می توان مدل و استایل ابرو را تغییر داد، موهای ابرو را کوتاه کرد یاخیر؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که بعد از تزریق فولیکول های مو به ابرو از موهای پشت سر و یا موهای بدن شما استفاده می شود. به مراتب این موها قرار است رشد کنند و بلند شوند. پس به راحتی می توانید این موها را مانند موهای ابرو کوتاه کنید.

نکته ی مهم در این مورد این است که باید صبر کنید تا موهای ابرو ی شما که توسط دکتر کاشت ابرو کاشته شده اند رشد کرده و به اندازه ی مناسب برسند سپس شما آن ها را کوتاه کنید.

از 3 تا 6 ماه به بعد با نظر پزشک متخصص می توانید به راحتی ابرو های خود را کوتاه کرده و حتی آن ها را رنگ کنید. ولی برای برداشتن ابرو های کاشته شده باید حتما با پزشک مشورت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *