نظرات در مورد تزریق ژل

نظرات در مورد تزریق ژل

تزریق ژل یکی از روش های زیبایی در بین جوامع بوده که مخاطب های مختص به خود را دارد و موجب زیبایی و از بین رفتن چین و چروک و خطوط روی صورت خواهد شد. پرکننده های صورت توسط Filler injection به صورت تزریق شده و به صورت ماده ای مصنوعی و یا طبیعی خواهند بود که با کاهش چین خوردگی ها و بافت ها، ظاهری زیبا به شما هدیه خواهند داد.

به این تزریق ژل ها، پرکننده های پوستی، ایمپلنت های تزریقی و پرکننده های چین و چروک گفته خواهد شد. از تزریق ژل در صورت برای از بین بردن خط لبخند، بالا کشیدن گونه ها و افزایش حجم آنها، افزایش حجم لب ها و اصلاح جای زخم ها استفاده خواهد شد.

همانطور که میدانید با افزایش سن، انبساط و انقباض عضله های صورت زیاد خواهد شد. حال در اطراف دهان به دلیل لبخندهای مکرر این انبساط و انقباض ها بیشتر شده و خطوطی را در اطراف دهان ایجاد خواهد کرد که به خطوط لبخند معروف می باشند.

بسیاری از افراد از ایجاد شدن خط لبخند در اطراف دهان خود ناراضی می باشند که می توانند با تزریق ژل این مشکل را رفع کرده و تا حدودی خطوط موجود بر صورت خود را کاهش دهند.

در ادامه می توانید نظرات و نمونه کار های تزریق ژل در کلینیک رز را مشاهده نمایید.

[cz_video_popup type=”2″ id=”cz_25658″ mp4=”https://rozclinic.com/wp-content/uploads/2020/04/Comments-on-gel-injections-2.mp4″]
[cz_video_popup type=”2″ id=”cz_11877″ mp4=”https://rozclinic.com/wp-content/uploads/2020/04/Comments-on-gel-injections-1.mp4″ image=”23250″]