لیفت سینه

جراحی زیبایی نوک سینه و هزینه آن چقدر است؟

جراحی زیبایی نوک سینه و هزینه آن چقدر است؟

جراحی زیبایی نوک سینه 

جراحی زیبایی نوک سینه یک مداخله جراحی کوچک است که می تواند با بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام گیرد. ممکن است نوک سینه کاملاً حالت شل شدگی یا افتادگی به خود بگیرد و یا نوک سینه ممکن است بیش از حد بزرگ یا نافرم باشد.

جراحی زیبایی نوک سینهبسیاری از کسانی که به کلینیک مراجعه می کنند، به خاطر کوچکترین و مرکزی ترین منطقه آناتومیکی بدن، یعنی نوک پستان و آرئولا مراجعه می کنند. معمولا این ناحیه حالت مدور و رنگی دارد که می تواند بیشترین توجه را به خود جلب کند.

مانند بسیاری از خصوصیات جسمی دیگر، برخی از ویژگی ها از بدو تولد مادرزادی هستند، در حالی که برخی دیگر دلایل هورمونی یا پزشکی دارند.

بسیاری از افرادی که از وضعیت نوک سینه هایشان ناراضی هستند، ممکن است در مورد روش های زیبایی برای از بین بردن نواقص نوک سینه آگاه نباشند. اگرچه تکنیک های ترمیمی دیگری نیز وجود دارد که اعمال می شود اما بهترین روش های جراحی زیبایی نوک سینه، روش های زیر هستند:

جراحی زیبایی نوک سینهلیفت نوک سینه های افتاده

یکی از نگرانی های اصلی در زنان، افتادگی نوک پستان یا پستان است. این مشکل اغلب در افرادی که سینه های بزرگی دارند دیده می شود. اصلاح افتادگی یا از فرم افتادگی نوک با لیفت سینه قابل انجام است. لیفت پستان، سینه های بزرگ و افتاده را اصلاح می کند. در افرادی که سینه های کوچک تری دارند و میزان افتادگی کم است، با ایمپلنت های مخصوص آن را متعادل می کنند.

هر نوع جراحی زیبایی نوک سینه می تواند در صورت بی ملاحظگی منجر به ایجاد زخم شود. در حین جراحی، آسیب نرساندن به اعصاب و رگ های خونی که نوک سینه ها را تغذیه می کنند، اهمیت زیادی دارد چون این عصب به منظور حفظ توانایی شیردهی در زنان ضروری است. جراحی لیفت نوک پستان نتایج فوری دارد و همچنین افرادی که از عدم تقارن سینه هایشان رضایت ندارند، می توانند به این روش مراجعه کنند.

کوچک کردن نوک سینه برای نوک سینه های بزرگ

نوک سینه های بزرگ بعد از دوران شیردهی در زنان، در نتیجه مکش های مکرر توسط نوزاد ایجاد می شود که حالت ناخوشایندی به ظاهر فرد می دهد.

افرادی که به دنبال کوچک کردن نوک پستان برای نوک سینه های غیرمعمول و بسیار بزرگ هستند، در اصطلاح پزشکی به حالت نوک سینه هیپرتروفیک گفته دچار شده اند که معمولا می تواند در زیر لباس خیلی آشکار یا ناخوشایند به نظر برسد. علاوه بر این، هایپرتروفی نوک پستان ممکن است منجر به جوش و سوزش ناشی از برخورد مداوم در زیر لباس شود که طبیعتا اصلا خوشایند نیست.

چرا نوک سینه دچار افتادگی می شود؟

نوک سینه یک ساختار درست دارد که باعث می شود در برابر گرما، سرماخوردگی، شیردهی یا حس لمس شدن بزرگ شود. اگر ساختار عضلات موجود در بافت ها در داخل متلاشی شود، باعث می شود نوک سینه حالت افتادگی به خود بگیرد.

نوک سینه افتاده یک ناهنجاری زیبایی شناختی است که معمولا زنان تمایلی به صحبت کردن در مورد آن ندارند اما باید دانست که با یک جراحی کوچک پلاستیک می توان آن را به طور کامل اصلاح کرد. از بین هر 100 نفر خانم، معمولا 3 نفر دچار این مشکل هستند.

عوارض احتمالی جراحی زیبایی نوک سینه

جراحی زیبایی نوک سینه میزان موفقیت بالایی دارد اما مانند همه روش های درمانی، عوارض جانبی هم به همراه دارد که به برخی موارد اشاره خواهیم کرد:

  1. از دست دادن احساس – هر گونه از دست دادن احساس معمولا با گذشت زمان برطرف می شود اما در موارد نادر حس هرگز برمی گردد
  2. جای زخم – این مورد معمولا در زیر نوک سینه پنهان و یا در پوست سینه مخفی می شود. زخم ها اغلب با گذشت زمان محو می شوند اما هرگز از بین نمی روند. اگر جای زخم قابل توجهی وجود داشته باشد، تکنیک های جدیدی به کار می روند تا جای زخم ها محو شوند
  3. عدم توانایی در شیردهی – جراحان در عین جراحی سعی می کنند از یکپارچگی مجاری سینه محافظت کنند. جراحان همواره سعی می کنند رگ های خونی و مجاری شیر را محافظت کنند اما با این وجود، این احتمال وجود دارد که توانایی شیردهی در اثر جراحی نوک پستان تحت تاثیر قرار گیرد
  4. معمولا می توانید طی دو تا سه روز، سر کار برگردید و فعالیت های عادی را هم بعد از سه تا چهار هفته از سر بگیرید. در طول روند بهبودی، باید از برداشتن وسایل سنگین خودداری کنید
  5. بعد از جراحی، در نوک پستان احساس ناراحتی خواهید کرد. هرگونه درد باید با پزشک مورد مشاوره قرار بگیرد و هر نوع دارویی باید با تجویز پزشک باشد.

اهمیت پزشک در جراحی زیبایی نوک سینه

روش های مربوط به جراحی نوک سینه بسیار پیچیده هستند و انتخاب یک جراح با تجربه بسیار مهم است. یک پزشک باید بداند روشی که انجام می دهد چه عوارض و جزئیاتی دارد. باید جزئیات را رعایت کرده و در صورت مشاهده عوارض، بهترین روش را به مراجعه کننده تجویز کند. معمولا جراحی زیبایی نوک سینه ظرافت و دقت خاصی می خواهد که مختص پزشکان باتجربه و ماهر است، پس مطمئن شوید پزشک جراح شما، تجارب لازم را دارد.

هنگامی که در مشاوره اولیه با پزشک به توافق رسیدید، دکتر زمان جراحی شما را تعیین می کند و دستورالعمل هایی را برای انجام قبل و بعد از عمل به شما می دهد. دکتر همچنین اطلاع می دهد که چه دارویی را باید مصرف کنید و کدام داروها و عناصر را نباید قبل از جراحی مصرف کنید.

حتی توضیح می دهد در روز جراحی باید چه کاری انجام دهید. مهم است که حداقل 6 هفته قبل از جراحی، الکل و سیگار را ترک کنید. ممکن است نیاز به آزمایش خون داشته باشید و یا بسته به سابقه پزشکی، تحت آزمایش های اضافی قرار بگیرید. پزشک باید از سلامت تان اطمینان حاصل کند.

مراقبت های پیش از جراحی زیبایی نوک سینه

  1.     حتما خواب کافی داشته باشید و استراحت کنید
  2.     یک رژیم غذایی سالم با پروتئین کافی بخورید
  3.     برای تقویت بدن، ورزش یا فعالیت بدنی انجام دهید
  4.     انرژی مثبت داشته باشید
  5.     سطح استرس را کاهش دهید

جراحی زیبایی نوک سینه در ایران

شهرت پزشکان و متخصصان جراحی زیبایی ایران، در تمام جهان زبانزد خاص و عام است. به همین دلیل بسیار پیش آمده که سلبریتی های بزرگ جهان، جراحی زیبایی نوک سینه را به پزشکان ایرانی واگذار کنند. معمولا چون تمام تجهیزات و امکانات و روش ها در ایران موجود است، می توانید به هر ظاهری که دوست دارید برسید. کافی است به این نکته توجه کنید که کلینیک های تهران، می تواند بهترین مقصد شما برای انجام جراحی زیبایی باشد.

هزینه های جراحی زیبایی نوک سینه

طبیعتا افرادی که برای انجام این جراحی به کلینیک مراجعه می کنند، دارای مشکلات متفاوتی هستند. برخی خواستار لیفت و برخی خواستار کوچک کردن نوک سینه هستند که هرکدام تعرفه خودش را دارد. علاوه بر این، تجربه پزشک، امکانات کلینیک، مراقبت های پس از جراحی و در دسترس بودن مرکز زیبایی می تواند در بیشتر یا کمتر شدن هزینه ها تعیین کننده باشد. پیشنهاد می شود برای رسیدن به پاسخ سوالاتتان، از مشاوره آنلاین یا مشاوره حضوری کلینیک های معتبر تهران بهره مند شوید تا با خیالی راحت، به سراغ این روش زیبایی بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *