تزریق چربی

گونه گذاری موقت در مردان به چه صورت است

گونه گذاری موقت در مردان

گونه گذاری موقت در مردان

گونه عضوی از صورت است که پر و برجسته بودن آن زیبایی خاصی به صورت می بخشد. با افزایش سن و کاهش برخی از فاکتور های جوان کننده صورت افراد متوجه شلی و افتادگی پوست و کم حجم شدن گونه ها خواهند شد.

گونه گذاری موقت در مردان

 

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

دریافت تخفیف ویژه تزریق چربی + مشاوره رایگان

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

 

افزایش حجم گونه تنها برای بانوان یک جذابیت به شمار نمی رود بلکه روش های گونه گذاری موقت در مردان نیز برای زیباسازی صورت کاربرد های فراوانی دارد.

پروسه گونه گذاری موقت در مردان که بیشتر با تزریق کردن حجم دهنده های مختلف مانند ژل و چربی و بوتاکس انجام می شود و به برجسته کردن گونه ها کمک شایانی می کند. این روش ها اکثرا بدون بیهوش کردن فرد انجام شده و اثر خود را از دست می دهند.

گونه گذاری موقت در مردان

در حقیقت در روش گونه گذاری موقت پس از گذشت مدت زمان معینی اثر ژل و چربی از دست رفته و آن ها جذب بدن خواهند شد و بوتاکس نیز نهایتا چهار الی شش ماه اثر دارد و فرد باید برای تمدید این اثرات مجددا روش های فوق الذکر را انجام دهد.

مردان نیز مانند زنان از این جهت که حجیم بودن گونه را نشانی از جوانی و زیبایی می دانند به انجام روش های گونه گذاری موقت اهمیت می دهند. با داشتن گونه هایی زیبا حالت افتاده و چروکیده پوست خیلی کمتر نمایان خواهد شد و همچنین افرادی که دارای خط لبخند در چهره می باشند می توانند با گونه گذاری این خط را بسیار کم رنگ و یا حتی محو نمایند.

در سال‌های گذشته، مردان نیز به اهمیت توجه به زیبایی جزئیات صورت پی برده اند. گونه ها نقش بسیار مهمی در طراوت و شادابی چهره دارند و زیبایی آن ها، شرایط ظاهری دلچسبی برای فرد به وجود می آورد.

شاید در گذشته بیشتر زنان گونه گذاشتن را یک انتخاب مفید برای خودشان می‌دانستند اما حالا مردان نیز در تمام دنیا، چنین فعالیت هایی را انجام می دهند تا ظاهر مطلوب تری را برای خود رقم بزنند.

روش های گونه گذاری موقت در مردان

تزریق چربی

یکی از بهترین روش های گونه گذاری موقت در مردان تزریق چربیست. خوشبختانه در تزریق چربی فرد این اطمینان را بدست می آورد که هیچ ماده خارجی یا بیگانه به بدن وارد نمی شود و با استفاده از چربی های شکم یا پهلو که حساسیتی را برای اندام های بدن ایجاد نمی کنند می توان به راحتی فرآیند گونه گذاری را انجام داد.

از آن جایی که در این تزریق، از چربی های بدن خود فرد استفاده می شود، امکان عفونت و واکنش های آلرژیک پس از تزریق چربی بسیار پایین به نظر می رسد و بدن فرد نیز، به هیچ وجه چربی های تزریق شده را پس نمی زند. این یکی از مزیت های مهم تزریق چربی برای گونه گذاری به شمار می رود.

چربی های تزریقی با اینکه مزایای خاص خود را دارا می باشند اما تنها عیب کارشان همانطور که از روی نامش پیداست موقتی بودن این شیوه است که موجب می شود تنها مدت کوتاهی اثرات زیبایی بر روی صورت و چهره نمایان شود.

گرچه رعایت برخی از نکات ممکن است تا حدی در طولانی تر شدن اثرات و ماندگاری این شیوه اثرگذار باشد اما نهایتا چند ماه ادامه این روند را طولانی تر خواهد کرد.

با این وجود افراد این فرصت را دارند که پس از محو شدن اثرات تزریق چربی روی گونه ها، بار دیگر این فرآیند را تکرار کنند و دوباره نتایج این کار را در چهره خود به وجود بیاورند. اگر زمان درستی برای تزریق دوم چربی در نظر گرفته شود، بار دیگر نتایج مطلوب حاصل از این کار برای فرد به وجود خواهد آمد.

فراموش نکنید که میزان ماندگاری تزریق چربی، در افراد مختلف کاملا متفاوت است. ممکن است چربی تزریق شده در زمانی کوتاه، جذب بدن یک فرد شود اما برای یک فرد دیگر، چربی تزریق‌‌شده دوام بیشتری داشته باشد.

تزریق چربی دارای طرفداران زیادی در میان علاقه مندان به زیبایی و کاشت گونه می باشد. مزایای بسیاری که استفاده از چربی دارد باعث شده است تا افراد کمتر به سراغ تزریق ژل و فیلر بروند.

نتایج تزریق چربی نسبت به تزریق ژل، اساسا ماندگاری بیشتری دارد و زمان طولانی تری روی صورت فرد باقی می ماند. ریسک انجام این فرآیند بسیار پایین است و دوران ریکاوری آن نیز، کوتاه به نظر می رسد. تزریق چربی، گونه هایی کاملا طبیعی برای افراد به وجود می آورد و به طور کلی، نتایج نهایی این کار، کاملا طبیعی به نظر می رسد.

اما نکته قابل توجه در تزریق چربی اینست که ممکن است میزان کبودی های ایجاد شده در تزریق چربی بیشتر از تزریق ژل باشد.

تزریق ژل

تزریق ژل یا فیلر نمونه دیگری از روش های گونه گذاری موقت در مردان است که به برجسته کردن گونه ها کمک می کند. این ژل ها برای برجسته سازی صورت بسیار کاربردی می باشند و تغییرات شگرفی را در اندازه و حجم گونه ها پدید می آورند.

یکی از مزایای تزریق ژل نسبت به تزریق چربی، زمان کوتاه تر انجام این فرآیند است. بر خلاف تزریق چربی که به مراحلی مثل برداشت و خالص سازی نیاز دارد، تزریق ژل در زمانی کوتاه و تنها در یک مرحله صورت می گیرد و در نتیجه زمان انجام آن کوتاه تر از تزریق چربی خواهد بود. فرد بلافاصله پس از تزریق چربی، می تواند فعالیت های معمول زندگی خود را از سر بگیرد.

نکته مهم دیگر درباره ژل های تزریقی، تنوع ژل های موجود برای تزریق است. این ژل ها انواع مختلفی دارند و هر کدام می توانند فعالیت های خاصی را به خوبی در چهره فرد رقم بزنند.

در نتیجه فرد متقاضی گونه گذاری و همچنین پزشک، می توانند به خوبی یک انتخاب مناسب برای این کار انجام بدهند و بهترین ژل ممکن را برای گونه گذاری انتخاب کنند.

این فرآیند نیز نتایجی طبیعی به دنبال دارد و معمولا نتایج حاصل از آن برای فرد رضایتبخش به نظر می رسد. تزریق ژل اثری از خود روی چهره فرد باقی نمی گذارد و به هیچ وجه نیاز به بخیه و پانسمان نخواهد داشت.

این یک روش امن و مطمئن به شمار می رود که در آن از فرآیند های مربوط به جراحی استفاده نمی شود. تزریق ژل نیازی به بیهوشی ندارد و معمولا از آن جایی که بعضی از ژل ها در ترکیب خودشان حاوی بی حس کننده هستند، برای انجام این تزریق حتی به بی حسی موضعی نیز نیاز نخواهد بود.

برجسته کردن گونه ها در افراد مختلف متفاوت بوده و بستگی به نیاز صورت و گونه برای حجیم سازی دارد. ژل های مختلف نیز با توجه به کیفیتی و کارایی که دارند مدت زمان های مختلفی بر روی صورت اثرگذار خواهند بود و هر چقدر از جنس و کیفیت بالاتری برخوردار باشند بدون شک میزان ماندگاری و اثربخشی بیشتری را ظاهر خواهند کرد.

پس اهمیت زیادی دارد که برای گرفتن بهترین نتیجه از این تزریق، یکی از بهترین نمونه های ژل های موجود در بازار را انتخاب کنید. همان طور که گفته شد، این ژل ها انواع مختلفی دارند و به همین نسبت، قیمت آن ها نیز متفاوت خواهد بود.

نتایج گونه گذاری موقت در مردان

جالب است بدانید در برخی از موارد نتایج گونه گذاری موقت در مردان می تواند بلند مدت باشد و فرد کمی فراتر از حالت طبیعی ماندگاری تزریق انجام شده از داشتن گونه های برجسته و زیبا بهره مند شود.

در هر حال نباید فراموش کرد که فاکتور های متعددی وجود دارد تا به طور مستقیم و غیرمستقیم بتواند بر روی اثرگذاری این روش ها اعمال نفوذ کند.

در این راستا وجود برخی از فیلر های تجاری معتبر سبب شده است تا بر میزان ماندگاری اثرات این روش افزوده شود و نتایجی بسیار عالی در اختیار افراد قرار گیرد.

این فیلر ها که بدون انجام هیچگونه عمل جراحی وارد پوست می شوند از چندین ماه تا یکسال و حتی گاهی بیش از این زمان نیز ماندگاری دارند.

این تزریقات در” بهترین کلینیک تزریق چربی ” در تهران ( رز )  و در زمانی اندک انجام می شوند و نیازی به ورود بیمار به اتاق عمل نخواهند داشت. بدین ترتیب نتایج حاصله به سرعت مشاهده می شود و فرد دوران نقاهت خاصی را سپری نمی کند.

فرد متقاضی تزریق ژل، بلافاصله پس از انجام این فرآیند از کلینیک مرخص می شود و زندگی عادی خود را از سر می گیرد. در جریان انجام تزریق نیز، درد و احساس ناخوشایند برای او به وجود نخواهد آمد.

از آن جایی که در کلینیک رز تنها از فیلرهای معتبر و تایید شده برای تزریق استفاده می شود، فرد در صورت انجام مراقبت های لازم از گونه های خود پس از تزریق، نتایج دلچسبی از این کار را مشاهده خواهد کرد.

فراموش نکنید که تزریق فیلرها برای گونه گذاری، حتما باید از سوی یک پزشک متخصص و باتجربه صورت بگیرد تا نتایج خوبی برای فرد متقاضی انجام تزریق رقم بخورد.

ریکاوری پس از گونه گذاری موقت در مردان

دوران نقاهت یا ریکاوری گونه گذاری موقت بسیار اندک است و بیشتر بیماران ممکن است تنها به علت ورم یا کبودی جزئی و یا بی حسی موقت در قسمت گونه ها کمی ناراحتی داشته باشند که بسیار عادی است و پس از گذشت اندک زمانی برطرف خواهد شد.

همه عوارض جانبی ناشی از این فرآیند، به سرعت چهره فرد را ترک می کنند و کاملا از روی صورت او محو خواهند شد. در واقع پس از چند روز، دیگر هیچ نشانی از انجام این تزریق روی چهره فرد پیدا نخواهد بود اما ممکن است فرد در روزهای اول کمی احساس درد داشته باشد.

در این رابطه پزشک می تواند مقداری داروی تسکین دهنده درد برای بیمار تجویز کند. همه داروها در روزهای پس از انجام تزریق، بدون قید و شرط باید با تجویز پزشک و یا مشورت با او مصرف شوند. فردی که در این بازه زمانی به سراغ مصرف خودسرانه دارو می رود، ممکن است تهدیدی بزرگی برای نتایج تزریق به وجود بیاورد.

افراد پس از گونه گذاری در حرکت دادن دهان، لبخند زدن یا صحبت کردن عادی کمی دچار مشکل می شوند. پس از اجرای روش گونه گذاری فرد باید از یک رژیم غذایی نرم که نیازی به جویدن زیاد نداشته باشد استفاده کند تا تمامی علائم به طور کامل برطرف شود.

نکته قابل اهمیت در رابطه با این موضوع اینست که فرد باید از انجام برخی از فعالیت های شدید و یا هر کاری که ممکن است کمترین فشار یا آسیبی به گونه ها وارد کند، خودداری نماید.

این موضوع هر چقدر که در مدت زمان بیشتری اجرایی شود بهتر است و حداقل زمان آن سه هفته می باشد.

عوارض و خطرات گونه گذاری موقت در مردان

این روش زیبایی با عوارضی بسیار کم همراه است و در بیشتر موارد فرد مشکل خاصی را احساس نمی کند. انجام این جراحی با یک پزشک متخصص جراحی پلاستیک می باشد و تمامی نکات ایمنی بیمار رعایت خواهد شد.

گرچه همیشه باید این موضوع را بخاطر سپرد که روش های مختلف زیبایی می توانند دارای عوارض خاص خود باشند و هر کدام از ریسک مشخص شده ای برخوردار است که مهارت جراح و رعایت نکات ایمنی آن ها را به حداقل میزان ممکن خواهد رساند.

هزینه و قیمت گونه گذاری موقت در مردان

هزینه این روش درمانی زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد و فرد باید به صورت آزاد آن را پرداخت نماید. معمولا تزریق ژل و چربی و بوتاکس دارای قیمت های خیلی زیاد و گزاف نیستند و نیازی به بیهوشی و سایر اجراییات قبل از عمل ندارند.

افراد باید دقت کنند تا به یک کلینیک تخصصی معتبر و یک پزشک ماهر در این زمینه مراجعه کنند تا با مشکلات ثانویه مواجه نشوند. مشاوره های تخصصی پزشک متخصص در انتخاب نوع روش گونه گذاری موقت به مردان کمک زیادی می کند.

کلینیک پوست و مو رز ارائه دهنده تمامی خدمات پوست و مو و زیبایی اعم از تزریق چربی و … می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *