درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

گونه گذاری موقت در مردان

گونه گذاری موقت در مردان

گونه عضوی از صورت است که پر و برجسته بودن آن زیبایی خاصی به صورت می بخشد. با افزایش سن و کاهش برخی از فاکتور های جوان کننده صورت افراد متوجه شلی و افتادگی پوست و کم حجم شدن گونه ها خواهند شد.

گونه گذاری موقت در مردان

 

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

 

افزایش حجم گونه تنها برای بانوان یک جذابیت به شمار نمی رود بلکه روش های گونه گذاری موقت در مردان نیز برای زیباسازی صورت کاربرد های فراوانی دارد.

پروسه گونه گذاری موقت در مردان که بیشتر با تزریق کردن حجم دهنده های مختلف مانند ژل و چربی و بوتاکس انجام می شود به برجسته کردن گونه ها کمک شایانی می کند. این روش ها اکثرا بدون بیهوش کردن فرد انجام شده و اثر خود را از دست می دهند.

گونه گذاری موقت در مردان

در حقیقت در روش گونه گذاری موقت پس از گذشت مدت زمان معینی اثر ژل و چربی از دست رفته و آن ها جذب بدن خواهند شد و بوتاکس نیز نهایتا چهار الی شش ماه اثر دارد و فرد باید برای تمدید این اثرات مجددا روش های فوق الذکر را انجام دهد.

مردان نیز مانند زنان ازین جهت که حجیم بودن گونه را نشانی از جوانی و زیبایی می دانند به انجام روش های گونه گذاری موقت اهمیت می دهند. با داشتن گونه هایی زیبا حالت افتاده و چروکیده پوست خیلی کمتر نمایان خواهد شد و همچنین افرادی که دارای خط لبخند در چهره می باشند می توانند با گونه گذاری این خط را بسیار کم رنگ و یا حتی محو نمایند.

روش های گونه گذاری موقت در مردان

تزریق چربی

یکی از بهترین روش های گونه گذاری موقت در مردان تزریق چربیست. خوشبختانه در تزریق چربی فرد این اطمینان را بدست می آورد که هیچ ماده خارجی یا بیگانه به بدن وارد نمی شود و با استفاده از چربی های شکم یا پهلو که حساسیتی را برای اندام های بدن ایجاد نمی کنند می توان به راحتی فرآیند گونه گذاری را انجام داد.

مشاهده مطلب
تاثیر تزریق چربی در ترمیم چهره

چربی های تزریقی با اینکه مزایای خاص خود را دارا می باشند اما تنها عیب کارشان همانطور که از روی نامش پیداست موقتی بودن این شیوه است که موجب می شود تنها مدت کوتاهی اثرات زیبایی بر روی صورت و چهره نمایان شود.

گرچه رعایت برخی از نکات ممکن است تا حدی در طولانی تر شدن اثرات و ماندگاری این شیوه اثرگذار باشد اما نهایتا چند ماه ادامه این روند را طولانی تر خواهد کرد.

تزریق چربی دارای طرفداران زیادی در میان علاقه مندان به زیبایی و کاشت گونه می باشد. مزایای بسیاری که استفاده از چربی دارد باعث شده است تا افراد کمتر به سراغ تزریق ژل و فیلر بروند.

اما نکته قابل توجه در تزریق چربی اینست که ممکن است میزان کبودی های ایجاد شده در تزریق چربی بیشتر از تزریق ژل باشد.

تزریق ژل

تزریق ژل یا فیلر نمونه دیگری از روش های گونه گذاری موقت در مردان است که به برجسته کردن گونه ها کمک می کند. این ژل ها برای برجسته سازی صورت بسیار کاربردی می باشند و تغییرات شگرفی را در اندازه و حجم گونه های پدید می آورند.

برجسته کردن گونه ها در افراد مختلف متفاوت بوده و بستگی به نیاز صورت و گونه برای حجیم سازی دارد. ژل های مختلف نیز با توجه به کیفیتی و کارایی که دارند مدت زمان های مختلفی بر روی صورت اثرگذار خواهند بود و هر چقدر از جنس و کیفیت بالاتری برخوردار باشند بدون شک میزان ماندگاری و اثربخشی بیشتری را ظاهر خواهند کرد.

نتایج گونه گذاری موقت در مردان

جالب است بدانید در برخی از موارد نتایج گونه گذاری موقت در مردان می تواند بلند مدت باشد و فرد کمی فراتر از حالت طبیعی ماندگاری تزریق انجام شده از داشتن گونه های برجسته و زیبا بهره مند شود.

در هر حال نباید فراموش کرد که فاکتور های متعددی وجود دارد تا به طور مستقیم و غیرمستقیم بتواند بر روی اثرگذاری این روش ها اعمال نفوذ کند.

در این راستا وجود برخی از فیلر های تجاری معتبر سبب شده است تا بر میزان ماندگاری اثرات این روش افزوده شود و نتایجی بسیار عالی در اختیار افراد قرار گیرد.

این فیلر ها که بدون انجام هیچگونه عمل جراحی وارد پوست می شوند از چندین ماه تا یکسال و حتی گاهی بیش از این زمان نیز ماندگاری دارند.

این تزریقات در” بهترین کلینیک تزریق چربی ” در تهران ( رز )  و در زمانی اندک انجام می شوند و نیازی به ورود بیمار به اتاق عمل نخواهند داشت. بدین ترتیب نتایج حاصله به سرعت مشاهده می شود و فرد دوران نقاهت خاصی را سپری نمی کند.

مشاهده مطلب
مقایسه تزریق چربی با تزریق ژل

ریکاوری پس از گونه گذاری موقت در مردان

دوران نقاهت یا ریکاوری گونه گذاری موقت بسیار اندک است و بیشتر بیماران ممکن است تنها به علت ورم یا کبودی جزئی و یا بی حسی موقت در قسمت گونه ها کمی ناراحتی داشته باشند که بسیار عادی است و پس از گذشت اندک زمانی برطرف خواهد شد.

در این رابطه پزشک می تواند مقداری داروی تسکین دهنده درد برای بیمار تجویز کند.

افراد پس از گونه گذاری در حرکت دادن دهان، لبخند زدن یا صحبت کردن عادی کمی دچار مشکل می شوند. پس از اجرای روش گونه گذاری فرد باید از یک رژیم غذایی نرم که نیازی به جویدن زیاد نداشته باشد استفاده کند تا تمامی علائم به طور کامل برطرف شود.

نکته قابل اهمیت در رابطه با این موضوع اینست که فرد باید از انجام برخی از فعالیت های شدید و یا هر کاری که ممکن است کمترین فشار یا آسیبی به گونه ها وارد کند، خودداری نماید.

این موضوع هر چقدر که در مدت زمان بیشتری اجرایی شود بهتر است و حداقل زمان آن سه هفته می باشد.

عوارض و خطرات گونه گذاری موقت در مردان

این روش زیبایی با عوارضی بسیار کم همراه است و در بیشتر موارد فرد مشکل خاصی را احساس نمی کند. انجام این جراحی با یک پزشک متخصص جراحی پلاستیک می باشد و تمامی نکات ایمنی بیمار رعایت خواهد شد.

گرچه همیشه باید این موضوع را بخاطر سپرد که روش های مختلف زیبایی می توانند دارای عوارض خاص خود باشند و هر کدام از ریسک مشخص شده ای برخوردار است که مهارت جراح و رعایت نکات ایمنی آن ها را به حداقل میزان ممکن خواهد رساند.

هزینه و قیمت گونه گذاری موقت در مردان

هزینه این روش درمانی زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد و فرد باید به صورت آزاد آن را پرداخت نماید. معمولا تزریق ژل و چربی و بوتاکس دارای قیمت های خیلی زیاد و گزاف نیستند و نیازی به بیهوشی و سایر اجراییات قبل از عمل ندارند.

افراد باید دقت کنند تا به یک کلینیک تخصصی معتبر و یک پزشک ماهر در این زمینه مراجعه کنند تا با مشکلات ثانویه مواجه نشوند. مشاوره های تخصصی پزشک متخصص در انتخاب نوع روش گونه گذاری موقت به مردان کمک زیادی می کند.

کلینیک پوست و مو رز ارائه دهنده تمامی خدمات پوست و مو و زیبایی اعم از تزریق چربی و … می باشد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

تزریق چربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع