تزریق چربی

تزریق چربی ارزان در نواحی مختلف بدن

تزریق چربی ارزان در نواحی مختلف بدن

تزریق چربی ارزان

تزریق چربی که به اسم انتقال چربی و یا پیوند چربی نیز شناخته شده است، یک عمل جراحی است که در آن چربی از یک ناحیه از بدن استخراج می شود و به قسمتی دیگر از بدن انتقال داده می شود. هدف از این فرایند این است که به ناحیه ی مورد نظر حجم افزوده شود و از نظر زیبایی بهبود یابد.

تزریق چربی ارزان در نواحی مختلف بدنبه طور خلاصه در این فرایند ابتدا چربی با تکنیک های مختلف لیپوساکشن استخراج می شود، سپس چربی به دست آمده فراوری و تصفیه می شود و در آخر به ناحیه ی مورد نظر برای اصلاح و بازسازی بافت تزریق می شود.

دریافت تخفیف ویژه تزریق چربی + مشاوره رایگان

استفاده از چربی بدن برای بهبود ظاهر و رسیدن به زیبایی قدمتی سی ساله دارد و متخصصین زیبایی از این تکنیک در قسمت های صورت، سینه ها، دست، پا، ران و باسن استفاده می کنند. علاوه بر آن اخیرا مزایای پزشکی چربی بدن برای ترمیم زخم های ناشی از درمان های لیزری در ناحیه ی سینه شناخته شده است و می شود گفت حالا علاوه بر زیبایی، تزریق چربی جنبه ی درمانی نیز می تواند داشته باشد.

تزریق چربی ارزان در نواحی مختلف بدنآیا تزریق چربی ارزان خطرناک است؟

تزریق چربی یک عمل جراحی است و مانند تمام عمل های جراحی دیگر باید با ظرافت و حساسیت کامل انجام شود تا ریسک بروز اتفاقات و عوارض پیش بینی نشده نزدیک به صفر شود. هزینه های انجام تزریق چربی به موارد مختلفی بستگی دارد.

مهم ترین عوامل تاثیر گذار در هزینه تزریق چربی تجربه و مهارت کادر پزشکی، ناحیه ی مورد عمل، آزمایش های مختلف پزشکی قبل از عمل، میزان چربی مورد نیاز برای پیوند، تکنیک اجرا شده توسط جراح، بیمارستانی که عمل در آن انجام می شود و دارو هایی که برای دوران نقاهت مصرف می شوند دارد.

طبیعتا هر چقدر از امکانات و تجهیزات بهتری استفاده کنید هزینه ی شما بالا تر خواهد رفت اما از طرف دیگر نتیجه ی عمل تا حد ممکن مطابق ایده آل شما خواهد بود و می توانید از این بابت اطمینان خاطر داشته باشید.

انجام تزریق چربی با قیمت های متفرقه و ارزان تر از کلینیک های معتبر و معروف، به این معنا است که احتمالا کادر پزشکی مورد نظر از تجربه ی کافی در این زمینه برخوردار نیست و یا این که امکانات و تجهیزاتی که برای تزریق استفاده می شود چندان مدرن و پیشرفته نیستند.

انجام تزریق چربی با قیمت پایین و ارزان ریسک بروز عوارض نا مطلوب ناشی از تزریق را بالا می برد و ممکن است آسیب های جدی به شما وارد کند. آسیب هایی مانند بروز عفونت، ترمیم نیافتن زخم های ناشی از عمل، خون ریزی، آسیب دیدن پوست و تغییر رنگ آن، باقی ماندن جای زخم یا بخیه.

جدا از آسیب هایی که تزریق چربی ارزان می تواند به شما وارد کند، همچنین این احتمال وجود دارد که به نتیجه ی مطلوب نرسید و شکل چربی تزریق شده طبیعی و متقارن به نظر نرسد

هزینه تزریق چربی در قسمت های مختلف بدن

یکی از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار بر هزینه ی تزریق چربی مقدار چربی مورد نیاز برای کاشت در بافت مورد نظر است. هر چه مقدار چربی مورد نیاز بیشتر باشد مدت زمان عمل بیشتر خواهد شد و به همان نسبت هزینه ی شما بالا تر خواهد رفت. در ادامه مقدار چربی مورد نیاز برای رایج ترین قسمت هایی از بدن که تزریق چربی در آن ها انجام می شود را بررسی می کنیم.

تزریق چربی در صورت

تزریق چربی در صورت با هدف جوان سازی چهره و از بین بردن آثار پیری مانند خطوط عمیق و چین و چروک انجام می شود. همچنین با تزریق چربی در صورت می توان فرورفتگی و گودی زیر چشم ها و افتادگی گونه ها را بررسی کرد به طوری که گونه ها کاملا برجسته به نظر برسند.

میزان چربی مورد نیاز برای تزریق چربی به صورت بین ۱۰ تا ۱۰۰ سی سی است.

تزریق چربی در سینه

چربی در سینه ها با هدف افزایش سایز و ایجاد تقارن در سینه ها تزریق می شود. همچنین جای زخم هایی که روی بافت سینه باقی می ماند می تواند با استفاده از چربی ترمیم و محو شود. مقدار چربی مورد نیاز برای تزریق در هر یک از سینه ها ۲۵ الی ۴۰۰ سی سی است.

تزریق چربی در ران

چربی مورد نیاز برای تزریق در هر یک از ران ها ۱۰۰ الی ۳۰۰ سی سی است. چربی در ران ها باعث افزایش حجم و ایجاد ظاهری زنانه تر و جذاب تر خواهد شد.

تزریق چربی در باسن

لیفت باسن با استفاده از چربی یکی از پرطرفدار ترین عمل های پیوند چربی است که متقاضیان زیادی دارد. برای هر کدام از دو قسمت باسن بین ۲۰۰ تا ۱۳۰۰ سی سی چربی لازم است.

تزریق چربی در دست و پا

چربی در دست و پا باعث از بین رفتن خطوط و چین و چروک می شود. همچنین افرادی که پاهای لاغری دارند می توانند با استفاده از چربی ظاهر پا های خود را بهبود ببخشند. چربی مورد نیاز برای این ناحیه ها از بدن بین ۵ تا ۱۰ سی سی است.

آیا هزینه بر کیفیت چربی تزریق کردن اثر دارد؟

نتیجه ی نهایی تزریق کردن چربی در بدن تا حد زیادی به مهارت و تجربه ی متخصصی که تزریق را انجام می دهد دارد. بنابراین اگر می خواهید بهترین نتیجه ی ممکن را از تزریق بگیرید، باید نزد پزشک های معتبر و مجرب این امر تزریق را انجام دهید. علاوه بر کسب نتیجه ی بهتر، دوران نقاهت راحت تری نیز خواهید داشت و خبری از عوارض نامطلوب نخواهد بود.

بلافاصله بعد از انجام تزریق، شما قادر خواهید بود تا نتایج اولیه را مشاهده کنید. اما ممکن است برای بعضی از افرادی که تزریق را انجام می دهند، چندین هفته طول بکشد تا نتیجه ی نهایی را در ناحیه ای که تزریق روی آن انجام شده ببینند. بنابراین برای دیدن نتیجه ی نهایی کمی صبوری به خرج دهید.

کبودی ها و تورمی که بر اثر انجام تزریق روی پوست ظاهر می شوند، بعد از چند هفته از بین می روند. اگر تزریق توسط پزشک ماهر و با تجربه انجام شده باشد،‌ شدت این علائم مانند کبودی و ورم بسیار کمتر خواهد بود و زود تر از بین خواهد رفت.

آیا تزریق چربی ارزان ماندگاری دارد؟

پیوند چربی اصولا به عنوان یک راه حل دائمی برای تغییر شکل بافت های بدن شناخته می شود. البته این موضوع بستگی به ناحیه ای که چربی در آن تزریق می شود نیز دارد. به عنوان مثال در دست و پاها اثر چربی تزریق شده تا حدود یک سال می ماند اما در نواحی دیگر بدن این زمان بسیار بیشتر و گاهی دائمی است.

در بعضی از نواحی بدن به طور طبیعی، مقداری از سلول های چربی تزریق شده در هفته های ابتدایی پس از تزریق جذب بدن می شوند. به عنوان مثال اگر تزریق را در ناحیه ی سینه ها انجام داده باشید، بین ۲۰ تا ۵۰ درصد سلول های چربی جذب بدن خواهند شد.

تاثیر هزینه تزریق بر ماندگاری چربی اینگونه است که اگر تزریق با استفاده از تجهیزات و تکنیک های مدرن و به روز انجام شود، جای گیری سلول های چربی در بدن بهتر انجام می شود و هم ظاهر ایده آل تری به دست می آید و هم ماندگاری ژل تا حداکثر زمان ممکن افزایش می یابد.

همچنین انجام تزریق با روش های ارزان و نزد پزشک های بی تجربه، باعث می شود چربی پس از مدتی در بدن تغییر مکان دهد و شکل نامتقارنی بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *