کاشت ابرو

می توانم با کاشت ابرو مدل ابرو های خود را تغییر دهم؟

می توانم با کاشت ابرو مدل ابرو های خود را تغییر دهم؟

ریزش ابرو و داشتن ابروها خلوت و نازک تاثیر منفی و عمیقی بر چهره دارد. هر چقدر هم که سعی کنید نقاط خلوت شده را با لوازم آرایشی جبران کنید، باز هم ظاهر غیر طبیعی آن، راز شما را فاش می کند و نمی تواند جای روش هایی مثل کاشت ابرو را بگیرد! چاره چیست؟

می توانم با کاشت ابرو مدل ابرو های خود را تغییر دهم؟

کاشت ابرو یک روش دائم برای خلاص شدن از شر این قسمت های خالی است. با انتخاب این روش نه تنها می توانید برای همیشه از قسمت های طاس شده خلاص شوید بلکه دوباره شاهد رشد مو در ناحیه ی ابروی خود خواهید بود که جلوه ی بسیار زیبا و طبیعی به شما می دهد.

نوشته های مشابه

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

تاثیر مدل ابرو بر چهره ی افراد

ابرو ها تاثیر به سزایی در چهره ی افراد دارند. ابروهای پرپشت و پررنگ شما را جوان تر نشان می دهند در حالی که ابرو های کم پشت و نازک به سن و سالتان اضافه می کنند. ابرو های روشن می توانند صورت شما را شفاف تر کنند در حالی که ابرو های تیره می توانند صورت شما را نیز تیره کنند.

شما با تغییر مدل ابرو می توانید خطای دید ایجاد کنید و صورت خود را پهن تر یا کشیده تر نشان دهید. موی ابروی برخی افراد فر و مجعد است که آنها را پرپشت تر از حد واقعی نشان می دهد در حالی که برخی دیگر ابرو های با مو های صاف و کم پشت دارند.

با تغییر مدل ابرو شما می توانید تغییر زیادی در حالت چهره تان ایجاد کنید با داشتن برخی ابرو ها صورت شما همیشه ناراحت به نظر می رسد، برخی ابرو ها شما را همیشه متعجب نشان می دهند و این داستان همینطور ادامه دارد. حالا که فهمیدیم مدل ابرو چقدر می تواند در ظاهر موثر باشد این سوال پیش می آید که آیا می تواند مدل آنها را با کاشت ابرو تغییر داد؟

آیا می توان با کاشت ابرو، مدل ابرو را تغییر داد؟

برای پاسخ به این سوال می بایست ابتدا با فرایند کاشت آشنا شوید. کاشت ابرو به روش های مختلفی انجام می شود اما همه ی آنها یک وجه مشترک دارند.

در تمامی آنها موهای قسمتی از بدن (معمولاً در پشت سر یا پشت گوش) برداشته شده و به ناحیه ی ابرو کاشته می شوند. پس از آنجایی که منشا موهای استفاده شده از بدن خود شما است این ممکن نیست که بتوانید با کاشت ابرو مدل آنها را تغییر بدهید.

در واقع رنگ و جنس تار ها مشابه با موی سایر نقاط بدنتان می باشد و هیچ جای غافلگیری وجود ندارد. اما شما با کاشت ابرو می توانید جلوه ی پرپشتی به آنها بدهید که می تواند به میزان زیادی ظاهر شما را تغییر دهد.

شما همیشه این شانس را دارید که با روش های مختلف آن را تغییر دهید. ضمن اینکه موهای کاشته شده مانند موهای اصلی ابرو این قابلیت را دارند که بتوانند رنگ های شیمیایی را بپذیرند پس شما می توانید آنها را تیره یا روشن کنید.

اما موضوع تغییر ناپذیری صرفاً به جنس تار مو یا رنگ طبیعی آنها بر می گردد. شما می توانید تا حدودی یک سری تغییرات جزئی ایجاد کنید. هر فرایند کاشت ابرو مراحل مختلفی دارد. یکی از این مراحل، طراحی ابرو است.

در این مرحله شما می توانید شکل ابروی مورد نظرتان را به دکتر اعلام کنید. مثلاً از پزشک بخواهید دم بلندی برای ابروهایتان رسم کند یا ضخامت آن را از حد معمول بیشتر کند.

در این مرحله پزشک نیز بر اساس تجربیاتش پیشنهاداتی را براساس سن و سال یا شکل صورتتان ارائه می دهد که استفاده از آنها می تواند به کسب نتایج هرچه بهتر کمک کند. اما باید توجه داشته باشید که نتایج کاشت ابرو دائمی هستند و شما پس از انتخاب تنها باید آنها را پیرایش و اصلاح کنید.

آیا می توان از موی دیگران برای پیوند ابرو استفاده کرد؟

حالا که متوجه شدیم می توان با کاشت ابرو مدل ابرو را تغییر داد این سوال پیش می آید که آیا می توان به جای آنکه از بدن خودمان به عنوان بانک مو استفاده کنیم، موی دیگران را به ابروی خود پیوند بزنیم؟

اجازه دهید برای پاسخ به این سوال کمی در مورد سیستم ایمنی بدن توضیح دهیم. هرگاه جسم خارجی که متعلق به بدن شما نیست به نحوی وارد بدنتان شود، سیستم ایمنی آن را به عنوان یک عامل خارجی شناسایی کرده و با تولید پادتن و سایر عوامل مبارزه کننده به جنگ آن می رود.

این موضوع حتی در مورد پیوند اعضا به بدن نیز صدق می کند. همیشه در مورد پیوند این نگرانی وجود دارد که بدن عضو جدید را به اصطلاح پس بزند.

می توانم با کاشت ابرو مدل ابرو های خود را تغییر دهم؟

از این رو آزمایشات زیادی انجام می شود تا مشخص شود که گیرنده های عضو بیگانه تا حد امکان شبیه به گیرنده های طبیعی بدن فرد باشد تا بتوان سیستم ایمنی را اصطلاحاً فریب داد و مانع از پس زدن عضو شد.

در مورد کاشت ابرو نیز شرایط همین است. بدن فولیکول های موی فرد بیگانه را به عنوان یک عامل نفوذی خطرناک شناسایی می کند و اقدام به نابودی آنها می نماید و موهای بیگانه دچار ریزش می شوند.

هنوز هیچ راه حلی برای رفع این مشکل پیدا نشده است و تا کنون هیچ پیوند موفق مویی از فردی به فرد دیگر انجام نشده است.

آیا روش کاشت ابرو، تاثیری در مدل آنها دارد؟

بسته به شرایط فیزیکی و هزینه ای که می خواهید صرف کنید می توانید یک روش برای کاشت ابرو انتخاب کنید. کاشت ابرو به دو روش کلی انجام می شود:

کاشت ابرو روش FUE که در آن فولیکول ها تک به تک از بخش بانک مو برداشته شده و در ناحیه ی گیرنده کاشته می شوند و روش FUT یا همان روش نواری که در آن یک نوار از بانک مو که معمولاً در پشت سر یا پشت گوش قرار دارد برداشته شده سپس فولیکول ها به روش میکروسکوپی بریده شده و در ناحیه ی گیرنده کاشته می شوند.

کاشت ابرو به روش های مختلفی انجام می شود این روش ها اگر چه در فرایند با هم تفاوت هایی دارند اما نتیجه در تمام آنها یکسان و یک ابروی پرپشت و زیبا است.

موهایی که همانند موی سایر نقاط بدن رشد می کنند و نیاز به مراقبت دارند. پس هیچ مدل خاصی به انتخاب یک روش خاص وابسته نیست و محدودیتی ندارد.

شما با انتخاب مدل ابرو قبل از کاشت ابرو دیگر نیازی به انتخا روش خاص ندارید و پزشک با توجه به شرایط حاکم می تواند از هر روشی برای به حقیقت پیوستن طراحی مورد نظر اقدام نماید.

آیا بعد از پیوند ابرو می توان مدل آن را تغییر داد؟

همیشه این امکان برای شما وجود دارد که با اصلاح ابرو، مدل آنها را تغییر دهید، شکست ابرو را کم یا زیاد کنید، آنها را نازک یا پهن کنید، تاج آنها را گرد یا زاویه دار کنید و می توانید دم آنها را کوتاه یا بلند کنید. با کاشت ابرو شما موهای زنده را از بخش های دیگری از بدن به قسمت ابرو منتقل می کنید.

پس این موهای کاشته شده نیز توانایی رشد و ریزش را دارند درست مانند سایر موهای بدن. درست است که سرعت رشد آنها تابع سرعت رشد طبیعی در قسمت بانک مو است و ممکن است از موهای ابروی طبیعی بلندتر شوند اما همیشه این امکان وجود دارد که با کوتاه کردنشان آنها را اصلاح نمایید و از جلوه ی زیبای موهای کاشته شده بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *