تزریق بوتاکس

بوتاکس مو و نتایج شگفت انگیز آن

تزریق بوتاکس مو و نتایج شگفت انگیز آن

تزریق بوتاکس مو

بوتاکس برای موها یکی از روش های جدید درمانی برای بهبود بسیاری از عارضه ها چون کم بودن موها می باشد.

داشتن موهای زیبا و پرپشت یکی از نشانه های زیبایی به حساب می آید و داشتن موهای زیبا و پرپشت آرزوی خیلی از افراد خصوصا خانم ها می باشد. کم پشت شدن موی سر، مو خوره، شکستگی بافت مو، و بسیاری از عارضه های دیگر از عواملی می باشند که تاثیر سوئی بر روی زیبایی مو می گذارند.

بوتاکس مو

روش های درمانی زیادی برای این عارضه ها پیشنهاد می گردد، که بوتاکس موی سر یکی از این روش ها می باشد.

دریافت تخفیف ویژه تزریق بوتاکس + مشاوره رایگان

بوتاکس مو یکی از محصولات دارویی و بهداشتی می باشد که به عنوان درمان کننده موضعی در بازار مورد عرضه قرار گرفته است.  درمان با بوتاکس به افرادی توصیه می شود که دارای موهای شکننده، کم پشت، آسیب دیده و دارای مو خوره می باشند.

بوتاکس مو

در اثر رنگ و مش، حرارت رساندن بیش از حد به مو، فر کردن با مواد شیمیایی، صاف کردن مو با مواد شیمیایی و اسیدی، مو آسیب می بیند که تزریق بوتاکس مو می تواند این آسیب ها را درمان نماید.

پوست سر و موی برخی از افراد بیش از حد عرق کرده و باعث مشکلاتی برای این افراد خصوصا در فصول گرم سال میشود ” تزریق بوتاکس ضد تعریق ” ، این افراد همیشه موهای چربی داشته و چربی بیش از حد مو سبب کم پشت شدن موها و ریزش آن ها و خارش سر می شود،  تزریق بوتاکس پوست سر به عنوان یک راهکار موثر به این افراد پیشنهاد می شود، تزریق بوتاکس پوست سر می تواند سبب رفع تعریق بیش از حد شده و خارش سر را از بین برده و فواصل بین دوش گرفتن و شست و شوی مو و سر را افزایش دهد.

تزریق بوتاکس مو، موهای شما را از ریشه تا نوک رطوبت رسانی کرده و قادر است تا خشکی موها را که معمولا در اثر استفاده مداوم و مکرر از سشوار و اتوی مو ایجاد می شود، ترمیم نماید. ب

بوتاکس مو، موها را می تواند یکدست کند و روش جایگزینی بسیار مناسبی برای کراتینه کردن مو می باشد.

تزریق کردن بوتاکس را می توانیم به نوعی به عنوان یک ترمیم کننده برای افراد در نظر بگیریم. چرا که این روش زیبایی برای افراد آسیب هایی که برای پوست و موی آن ها به وجود آمده است را از بین می برد. این روش می تواند یک از گزینه های خوب برای موارد ترمیمی باشد.

برای مثال از تزریق بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک هایی که به وجود می آید استفاده می شود. به نوعی می توان گفت که این اقدام به نوعی ترمیم زیبایی پوست می باشد و افراد از آن برای ترمیم کردن استفاده می کنند. تزریق کردن بوتاکس دارای مزایای بسیار خوبی می باشد و همین دلیل می تواند یک دلیل برای افراد جهت انتخاب باشد که مشکلات آن ها هدف قرار داده و آن ها را از بین ببرد.

افراد به خصوص در زمانی که سن پایینی دارند موهای خود را با انواع اقسام مواد شیمیایی حالت می دهند. این مواد شیمیایی می تواند برای آن ها در آن زمان بسیار خوشایند باشد

اما اگر بدانید که مواد فوق برای موهای شما در دور مدت چه آسیب هایی می زند به هیچ عنوان از آن ها استفاده نمی کنید. افرادی که موهای آن ها بسیار نرم و به اصطلاح لخت می باشد بیش از افراد دیگر از این مواد استفاده می کنند.

پس از این که مدتی گذشت و احساس شد که موهای افراد دچار آسیب، شکستگی و یا مشکلات دیگر شده است جست و جو کردن به دنبال یک راه حل فقط بخشی از مشکلات به وجود آمده می باشد و کلافگی و کاهش اعتماد به نفس بخش دیگری از مشکلات می باشد. افراد باید این موضوع را بدانند که نباید برای حالت دادن به مو ها در جوانی دست به هر کاری زد.

پس از جست و جو کردن برای پیدا کردن یک راه حل مناسب افراد گزینه های بسیار زیادی را پیش روی خود می بینند به گونه ای که نمی توانند یکی از آن ها را انتخاب و برای از بین بردن مشکل خود اقدام کنند.

زمانی که افراد برای انتخاب دچار تردید می شوند کلافگی آن ها بیش تر شده و اصلا نمی توانند یک راه حل را برای از بین بردن مشکل خود استفاده کنند و از مزایای آن بهره مند شوند.

همان طور که ذکر شده تزریق بوتاکس به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای این مشکل می تواند مورد استفاده قرار گیرد چرا که این روش به روز بوده و دارای کم ترین عوارض می باشد.

افراد می توانند با ایجاد یک شرایط مناسب برای انجام این تزریق اقدام کنند و پس از انجام تزریق افراد در عین این که می توانند از مزایای تزریق فوق استفاده می کنند می توانند رضایت خود را از انجام آن اقدام کنند.

نحوه عملکرد تزریق بوتاکس بر مو

تزریق بوتاکس  مو یک روش درمانی می باشد که هم در درمان موضعی می تواند قسمت های آسیب دیده مو را ترمیم نماید و هم بعد از تزریق به پوست سر شاهد موهایی صافتر  و سالم تر هستیم.

بعضی از محصولاتی که به عنوان بوتاکس برای موها موجود می باشند، حاوی ترکیباتی هستند که برای لخت تر شدن و افزایش رشد موها مورد استفاده قرار میگیرد.

در زمانی که بوتاکس به پوست سر تزریق می شود، فعالیت غدد برون ریزی مانند آکرین یا غدد عرق را کاهش می دهد و در نتیجه، میزان تعریق فرد در نقطه تزریق کاهش چشمگیری پیدا میکند.

تزریق بوتاکس پوست سر یک راه حل موقتی و برگشت پذیر برای درمان چربی بیش از حد موها می باشد، این روش تاثیر گذاری مثبت خود را به مدت 8 ماه دوام می آورد و پس از این زمان بوتاکس باید دوباره تزریق گردد.

اما با این حال موثرترین راه درمان برای تعریق  زیاد پوست سر تزریق بوتاکس می باشد، زیرا این روش درمانی نیازی به عمل و جراحی، گذراندن دوره نقاهت، و غیره نمی باشد.

بوتاکس مو روشی موثر برای آبرسانی مو می باشد، در این روش با استفاده از آمپولی که حاوی حاوی موادی چون پروتئین ها، کراتین و اسید هیالورونیک و اسید آمینه است، موها را به صورت عمقی آبرسانی می نمایند.

برخی ها با شنیدن کاربرد بوتاکس مو گمان می کنند که این روش دقیقا مانند کراتینه کردن می باشد، حال آنکه کراتینه کردن مو با بوتاکس تفاوت هایی دارد و مزیت های تزریق بوتاکس مو بیشتر بوده و عوارض کراتینه کردن را ندارد، به عنوان مثال در طول روند بوتاکس مو فرمالدهید تولید نمی گردد و در نتیجه به سلامت شما آسیب رسان نمی باشد.

در روند کراتینه کردن، با کمک سشوار موی آغشته به مواد شیمیایی و کراتینه حرارت می بیند و دراثر این حرارت فرمالدهید تولید می شود که برای ریه مضر بوده و سرطان زا می باشد، پس در نتیجه نه تنها برای فردی که بوتاکس مو به آن تزریق می شود بلکه برای پزشک یا آرایشگر نیز ضرر کمتری دارد و این آسیب ها را متوجه درمانگر نمی کند.

چه افرادی می توانند از تزریق بوتاکس مو استفاده نمایند؟

افراد زیادی داوطلب بوتاکس مو بوده و می خواهند تا در مورد این روش درمانی بیشتر دانسته و برای رفع مشکل موهای خود هر چه سریعتر اقدام نمایند.

این دسته از افراد به دلیل این که در این ناحیه مشکلی دارند که به زیبایی آن ها لطمه زده است و سبب به وجود آمدن مشکلاتی برای آن ها شده است می خواهند در کم ترین زمان ممکن از شر مشکل به وجود آمده راحت شده و دوباره زیبایی خود را به صورت کامل به دست بیاورند.

افراد با داشتن هر نوع مویی می توانند اقدام به بوتاکس مو نمایند، فرقی نمی کند که در چه سنی قرار دارید و موهای شما چه رنگی می باشد. رنگ زرد، بلوند، بور، حنایی، مشکی و سفید، همه ی انواع رنگ ها با مدل های مختلف فر، صاف و مجعد می توانند بوتاکس مو را انجام دهند.

دوام و ماندگاری بوتاکس مو از بوتاکس پوست سر کمتر بوده و حدود 3 ماه زمان ماندگاری آن می باشد.

همچنین باید بگوییم که برای استفاده از این روش نیازی به داشتن سن خاصی نیست و افراد می توانند در صورتی که پزشک برای آن ها اجازه ی تزریق را بدهد از این تزریق و همچنین مزیت های آن استفاده کنند.

برخی از افراد هم سوالاتی درباره ی این که آیا جنسیت نیز در انجام این عمل باید مورد خاصی باشد هم می پرسند باید بگوییم که هم زنان و هم مردان بدون محدودیت سنی با اجازه ی پزشک تزریق می کنند.

نحوه ی استفاده از بوتاکس مو

نکته ی جالبی که در خصوص بوتاکس مو وجود دارد این است که اگر بوتاکس مو را قرار است بر روی خود مو انجام دهید و قصد تزریق آن را بر روی پوست سر ندارید، می توانید بدون مراجعه به پزشک و یا آرایشگر این کار را انجام دهید.

برای این کار کافی است که به یکی از داروخانه های معتبر مراجعه کرده و بوتاکس های استاندارد را که مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو است را خریداری نمایید.

پس از خرید بوتاکس و قبل از استفاده از آن موهای خود را دو بار پشت سر هم با شامپو شسته و پس از آنکه اطمینان حاصل کردید که هیچ چربی روی مو نمانده، موها را خشک کرده و آمپول بوتاکس را تزریق نمایید.

آمپول بوتاکس را با 150 میلی لیتر آب مخلوط کرده و پس از هم زدن و یکدست شدن ترکیب آن را همانند رنگ مو روی مو بزنید.

تمام ساقه موها را به این ترکیب آغشته نمایید، سپس از کلاه رنگ را بر سر گذاشته و زیر سشوار کلاهی بنشینید یا موها را به مدت 20 دقیقه با سشوار حرارت دهید. سپس موها را شسته و موها را با سشوار یا اتوی مو خشک کنید. این مرحله به ثابت شدن مواد بوتاکس روی مو کمک بسیار زیادی می کند.

بعد از بوتاکس مو با هر نوع شامپویی می توانید، موها را شامپو بزنید و نیازی به مراقبت خاصی بعد از این درمان نیست.

برخی از افراد ممکن است پس از انجام این تزریق کمی حساس شوند و موهای خود را با هر شامپویی مورد شست و شو قرار ندهند. این دسته از افراد می توانند برای اطمینان حاصل کردن از این موضوع از پزشک متخصص بخواهند تا برای آن ها یک شامپوی مناسب و یا حتی مخصوص را برایشان معرفی کند تا با استفاده از آن موهای خود را پس از تزریق مورد شست و شو قرار دهند.

در یک چهارچوب کلی باید بگوییم افراد در صورتی که بخواهند یک نتیجه کامل از انجام تزریق بوتاکس بگیرند باید توصیه های پزشک در مورد مراقبت هایی قبل و بعد از تزریق جدی گرفته و در صدد انجام درست و دقیق این دستورات بر بیایند. اما در صورتی که افراد این دستورات را جدی نگیرند ممکن است مشکلاتی برای آن ها به وجود بیاید تا نتوانند نتایج کاملی از این عمل بگیرند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق بوتاکس مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *