تزریق چربی

تزریق چربی بهترین درمان لاغری صورت

تزریق چربی بهترین درمان لاغری صورت

تزریق چربی بهترین درمان لاغری صورت

مقاله امروز ” کلینیک پوست و مو رز” به بهترین درمان لاغری صورت یعنی تزریق چربی اختصاص دارد. اگر می خواهید در این مورد اطلاعات بیشتری بدست بیاورید و لاغری صورت خود را به صورت طبیعی درمان کنید، با ما همراه باشید تا با عمل تزریق چربی و تاثیر آن در لاغری صورت بیشتر آشنا شوید.

تزریق چربی بهترین درمان لاغری صورت

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده فایل های پزشکی صوتی و متنی در ایران )

دریافت تخفیف ویژه تزریق چربی + مشاوره رایگان

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

چاقی صورت برای خانم ها اهمیت زیادی دارد و البته درصد قابل توجهی از آقایان هم از مشکل لاغری صورت رنج می برند. راه های طبیعی زیادی برای چاقی صورت وجود دارد مثل افزایش نوشیدن آب و غیره ولی، این راهکارها تاثیر زیاد و قابل توجهی بر روی صورت نمی گذارند.

لاغری صورت ممکن است به دلیل افزایش سن، رژیم های سخت غذایی، سبک زندگی، مصرف دارو (مثل آسپرین و غیره) ، مصرف الکل، سیگار، قلیان و غیره بوجود بیاید. لاغری صورت باعث افتادگی گونه ها می شود و پوست هم به مرور شل می شود؛

تزریق چربی

در واقع در اثر عواملی که ذکر شد، حجم بافت های چربی صورت به مرور کاهش می یابد و همین باعث شل شدن و افتادگی صورت می شود.

از موارد ذکر شده امروزه مصرف دخانیات جز بیش ترین دلیل هایی است که سبب مبتلا شدن افراد به این مشکل شده است. افراد امروزه از کوچک و بزرگ در مصرف این دخانیات اعم از سیگار و قلیان زیاده روی بیش از اندازه ای می کنند.

این کار سبب می شود تا افراد فارغ از این که به این مشکل مبتلا شوند از نظر سلامتی نیز به مشکلاتی بر خورده و ادامه ی زندگی برای آن ها مشکل شود.

همچنین درباره ی مصرف دارو در کشورمان باید بگوییم که افراد هنگامی که دچار مشکل می شوند به صورت کاملا خود سر از داروهای مختلفی استفاده می کنند.

افراد در کشورمان به انجام کارهای خود سرانه به خصوص در زمینه پزشکی علاقه دارند این کار به اصطلاح خود درمانی نامیده می شود و افراد با انجام چنین کارهایی خود را دچار مشکلات ریز و درشتی می کنند.

در ابتدا باید بگوییم که افراد برای استفاده از روش تزریق چربی باید به صورت کامل تحت درمان پزشک متخصص باشند و از انجام کارهایی نظیر خود درمانی به صورت کامل اجتناب کنند.

افراد در صورتی که از خود درمانی خود دست نکشند ممکن است مشکلاتی برای آن ها به وجود بیاید که جبران آن ها گران تمام شود. این مورد خصوصا برای افرادی که این تزریق را در ناحیه ی صورت انجام می دهند بیش تر توصیه می شود.

تزریق کردن چربی امروزه در کشورمان جز روش های زیبایی بسیار پر طرفدار می باشد و افراد بسیار زیادی متقاضی استفاده از روش فوق برای از بین بردن مشکلات خود هستند.

این تزریق به دلیل این که عوارض به خصوصی نداشته و همچنین مزیت های بسیار خوبی را برای افراد به دنبال دارد توسط افراد در کشورمان و همچنین در سراسر جهان مورد استقبال قرار بسیار زیادی قرار گرفته است.

روش های مدرن و پیشرفته امروزه توانسته است جای روش های قدیمی و سنتی را در سراسر جهان بگیرد به گونه ای که امروزه از روش های سنتی دیگر استفاده نمی شود و یا میزان استفاده از آن ها بسیار کم می باشد.

در عوض افراد از روش های مدرن و به روز که توانسته است رضایت افراد را در زمینه های مختلف جلب کند و مشکلات مختلف آن ها را در زمینه های زیبایی و یا غیر زیبایی به راحتی از بین ببرد.

تزریق چربی

تزریق چربی بهترین راه برای درمان لاغری صورت است زیرا چربی از بدن خود فرد گرفته می شود. چربی از جاهایی از بدن گرفته می شود که منبع خوبی ازچربی باشند مثل ران، شکم، باسن، بازوها و غیره.

البته عضوی که به عنوان اهدا کننده چربی انتخاب می شود، در هر فرد متفاوت است. چربی در نواحی مختلفی از صورت تزریق می شود مثل گونه ها، پلک بالایی چشم، ” تزریق چربی در زیر چشم ” ، لبها، تزریق چربی در پیشانی ، میان دو ابرو و چانه. تزریق چربی در گونه ها باعث پرتر نشان دادن صورت شما می شود.

البته چربی کاربردهای دیگری هم دارد مثلا برای چاقی دست ها و افزایش حجم سینه ها هم استفاده می شود. نتایج بعد از تزریق چربی شما را حیرت زده می کند، زیرا علاوه بر درمان لاغری صورت باعث رفع چین و چروک و انواع اسکار روی پوست صورتتان می شود.

افرادی که دارای تناسب صورت نیستند، چانه کوچکتری نسبت به ساختار صورتشان دارند و صورت و چشمان گودرفته ای دارند، می توانند برای رفع این مشکلات، اقدام به تزریق چربی کنند.

افراد در صورتی که این روش را برای از بین بردن مشکل مورد نظر خود برگزینند می تواند از مزیت های بسیار خوبی برخوردار شوند. از جمله ی این مزیت ها کم بودن دوره ی نقاهت می باشد.

افراد به دلیل های مختلف معمولا نمی خواهند دوره ی نقاهت طولانی مدتی را پس از انجام یک روش برای از بین بردن مشکل خود داشته باشند به این منظور می توانیم تزریق چربی را به عنوان یکی از بهترین گزینه ها معرفی کنیم.

یکی از مزیت هایی که سبب شده است این روش به یکی از محبوب ترین تزریق های زیبایی تبدیل شود عدم استفاده از مواد شیمیایی می باشد.

تزریق چربی روشی است که در آن از چربی خود افراد برای از بین بردن مشکل به وجود آمده استفاده می شود. این چربی می تواند برای مثال از پا و دیگر نقاط فرد به دست آمده و نقطه ای که مورد نیاز است تزریق شده و مشکل به وجود آمده را رفع کند.

نحوه تزریق چربی

جراح با استفاده از سرنگ چربی بدن شما را می گیرد و چون چربی با مقداری خون همراه است، آنها را از هم جدا می کند و چربی خالص را روی گونه ها و سایر قسمت های پوست صورت شما تزریق می کند. در هنگام تزریق چربی هیچ دردی را احساس نمی کنید زیرا پزشک از بیهوشی موضعی برای کاهش درد استفاده می کند.

افراد می توانند برای آشنایی با نحوه ی برگزاری تزریق کردن چربی و همچنین روند برگزاری این تزریق جلسه ی مشاوره ای را با پزشک متخصص خود برگزار کرده و در این جلسه تمامی سوالات خود را از پزشک متخصص خود بپرسند.

در این جلسات معمولا فرد می تواند آشنایی لازم با انجام تزریق را پیدا کند. علاوه بر آن فرد می توان با آمادگی بیش تری نسبت به قبل و همچنین بدون نگرانی و استرس خاصی در محل انجام تزریق حاضر شود.

مزایای تزریق چربی برای صورت

همانطور که می دانید، چربی از خود بدن بیمار گرفته می شود و سپس به نقاط مورد نظر تزریق می شود. بعد از تزریق چربی، این چربی های تزریق شده سازگاری زیادی با صورت دارند چون ساختار آنها شبیه به هم است و فقط محل قرار گیری آنها با یکدیگر متفاوت است.

برعکس تزریق ژل که با عوارض زیادی همراه است، مثل جابجایی ژل روی صورت و مصنوعی بودن حالت آن، تزریق چربی برای صورت ظاهری کاملا طبیعی و زیبا به ارمغان می آورد. عوارض تزریق چربی مثل قرمزی، کبودی و ورم کاملا موقتی هستند و سریع برطرف می شوند.

یکی از مزایای مفید تزریق چربی این است که اگر چربی ای باشد که از بدن برداشته می شود بیشتر از مقدار چربی مورد نیاز باشد، می توان این چربی اضافی را در فریزر نگه داری کرد و در دفعات بعدی هم از آن استفاده کرد.

در تزریق چربی امکان بروز حساسیت هم وجود ندارد چون چربی از خود بدن تامین می شود. در مواردی که چین و چروک صورت عمیق شده باشد و دیگر بوتاکس فایده ای نداشته باشد هم تزریق چربی بجز پر کردن صورت، تاثیرات ماندگاری را برای برطرف کردن چین و چروک صورت به دنبال دارد.

چربی نسبت به سایر فیلرها نتایج بهتری را بدنبال دارد. چربی تزریق شده در زیر پوست جا به جا نمی شود و در همان محل فیکس و ثابت می ماند. تزریق چربی در بیمارانی که سن زیادی دارند هم به راحتی انجام می شود.

افراد برای این که بخواهند تمامی مزیت های انجام این روش را به دست بیاورند باید به نکاتی که پزشک برای آن ها ارائه می کند توجه کامل داشته باشند.

افراد زمانی که این نکات و همچنین دستورات را به صورت کامل و بدون کم و کاست انجام دهند می توانند به نتایج تزریق فوق به صورت کامل دست یابند. همچنین در صورت نادیده گرفتن این موضوع افراد نمی توانند به این نتایج به صورت کامل دست پیدا کنند.

 تعداد دفعات مورد نیاز برای تزریق چربی

تعداد دفعات تزریق چربی کاملا بستگی به صورت و میزان لاغری آن دارد. معمولا می توان هر چند ماه چربی را تزریق کرد تا بیمار به نتایج ایده آل خود برسد ولی درصد زیادی از بیماران با یکبار تزریق چربی هم نتیجه خوبی می گیرند.

افراد باید بدانند که تزریق چربی برای هر فرد کامل منحصر به فرد بوده و نمی توان برای همه ی افراد میزان یکسانی از چربی را تزریق کرد همچنین در هر جلسه میزان تزریق چربی مشخص می باشد و نمی توان میزان بیش تری را از حد مشخص شده تزریق کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره 02144067005 با “ کلینیک تخصصی پوست و مو رز” ارتباط برقرار نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *