کاشت ابرو

بهترین مدل ابرو در جهان در سال 2020 برای کاشت ابرو

معرفی 5 مدل برتر ابرو در جهان در سال 1399 (2020) برای کاشت ابرو

بهترین مدل ابرو در جهان در سال 2020 (1399)

دلایل زیادی وجود دارند که می توانند شما را به کاشت ابرو علاقه مند کنند. نازک شدن و ریزش ابرو ها و کلافگی استفاده مداوم از راهکار های موقت برای شکل دادن به این اعضای جذاب و خاص صورت، می توانند شما را به طرف سپری کردن یک فعالیت موثر و همیشگی مثل کاشت ابرو سوق بدهد.

بهترین مدل ابرو در جهان در سال 2020 برای کاشت ابروشما می توانید برای انجام این کار دلیل محکم تری نیز داشته باشید. یکی از مهم ترین مزایای این فرآیند، این است که امکان طراحی حالت نهایی ابرو ها را برای شما به وجود می آورد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

قبل از انجام این فعالیت، شما در جلسه مشاوره با دکتر کاشت ابرو، می توانید حالت نهایی ابرو ها پس از کاشت را انتخاب کنید. برای رسیدن به ایده آل ترین نتایج، این اتفاق باید متناسب با چهره شما و بر اساس ویژگی های خاص و فرم صورت شما انجام گیرد.

برای ایجاد یک ظاهر مطلوب در ابرو ها، باید به مسائل مهمی مثل طول قوس ابرو، زاویه قوس آن، ضخامت، طول و همچنین رابطه آن با سایر اجزای صورت توجه نشان داد. قبل از هر چیز، شما باید بدانید که برای هر صورتی، چه نوع ابرویی مناسب است. چرا که گاهی ابرو ها حالت بسیار زیبایی دارند اما نمی توانند در چهره شما، یک تعادل جذاب به وجود بیاورند.

بهترین مدل ابرو در جهان در سال 2020 برای کاشت ابروبرای هر نوع صورت، چه ابرویی مناسب است؟

اگر صاحب صورتی بیضی شکل هستید، برای ایجاد حالت ابروی مناسب خود راحت ترین کار را خواهید داشت. در این صورت پیش از کاشت ابرو، پزشک به شما توصیه می کند که ابرویی صاف با قوس بسیار کم را برای خود در نظر بگیرید.

اگر صورت شما لوزی شکل است، یک قوس خمیده برای ابرو ها ایده آل خواهد بود.

در صورت های گرد، ابرو هایی با طول زیاد، با قوسی تند و تیز بهترین انتخاب است و همچنین در صورت های مربعی، باید به سراغ ابرو هایی ضخیم رفت که به هیچ وجه حالت گردی نداشته باشند.

بهترین حالت ابرو در صورت های قلبی شکل، داشتن دو ابروی کاملا مشابه و یکسان در دو سمت است با زاویه ای در ارتفاع کم خواهد بود و افرادی که دارای صورت مروارید شکل هستند، باید از ابروهایی بلند استفاده کنند تا عرض پیشانی آن ها بیشتر به نظر برسد.

5 مدل برتر ابرو در سال 2020 چه مدل هایی هستند؟

اگر کاشت ابرو را پشت سر گذاشته باشید، حتما به خوبی می دانید که پس از رشد نهایی ابرو ها در این فرآیند، می توانید تغییر دلخواه را در شکل ظاهری آن ها به وجود بیاورید. در واقع رنگ کردن ابرو ها، اصلاح کردن آن ها و حالت دادن به ابروها هیچ مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

در واقع با این فعالیت، شما صاحب ابرو هایی کاملا طبیعی شده اید و می توانید تغییر دلخواه خود را در آن ها به وجود بیاورید اما بسیار مهم است که قید استفاده بیش از حد از محصولات شیمیایی را برای ابرو ها بزنید و آن ها را بیش از حد در معرض خطر قرار ندهید.

در سال 2020، حالت های خاصی از ابرو توانسته اند نظر مثبت خیلی ها را به خود جلب کنند. مدل هایی که به مرور زمان همه گیر تر نیز خواهند شد.

 ابروی صابونی

آن طور که به نظر می رسد، خیلی از سلبریتی ها به تازگی این روش را برای مدل دادن به ابرو های خود در نظر گرفته اند. استفاده از این متد اصلا سخت نیست. تنها یک صابون گلیسیرین و یک براش ساده، همه چیز را برای شما به خوبی پیش خواهد برد.

برای رسیدن به این حالت ابرو، شما ابتدا باید صورت خود را به خوبی بشویید و مواد مختلف آرایشی را از روی آن پاک کنید. سپس براش یا همان برس کوچک خود را خیس کنید و در ادامه صابون را به آن بزنید.

در نهایت از این برس در جهت بالا برای ابرو های خود استفاده کنید. شما خیلی زود متوجه می شوید که تاثیر این روش برای ایجاد یک حالت ابروی زیبا، از ژل های ابرو بیشتر است و ماندگاری آن نیز طولانی تر خواهد بود.

می گویند زیبایی در سادگی است. این روش بسیار ساده نیز این روزها به یک مد جدید در دنیا تبدیل شده و خیلی ها را به مدل معروف به ابروی صابونی علاقه مند کرده است.

 ابروی لایه لایه

این تکنیک در سال 2019  به شکل جدی مورد استفاده قرار گرفت اما در سال 2020 به شهرت رسید. میزان استفاده از این مدل ابرو در این سال میلادی، حیرت انگیز بوده است. این مدل از ابرو بدون پشت سر گذاشتن میکروبلیدینگ، نتایجی شبیه آن فعالیت را برای شما به وجود می آورد.

برای به وجود آوردن ابروی لایه لایه از ترکیب های شیمیایی به همراه برخی لوسیون ها استفاده می شود تا بعضی از تار های مو در ابرو، کمی بالاتر قرار بگیرند. وقتی از این فعالیت برای ابرو ها استفاده می کنید، می توانید بین 6 تا 8 هفته از نتایج آن برخوردار شوید و ابرو هایی کاملا مدرن و متفاوت داشته باشید.

اثر سایه روی ابرو

برای جذاب تر کردن ابرو ها در سال 2020، یکی از کار هایی که این روزها به شدت مورد توجه قرار گرفته، استفاده از «اثر سایه» است. برای داشتن چنین ابرو هایی، باید به نقاط کوچکی از ابرو رنگدانه تزریق کنید.

این مدل ابرو به ضخامت قوس ابرو می افزاید اما رنگ تیره ای به آن نمی دهد. با این روش صاحب ابرو هایی بسیار زیبا و خاص خواهید شد.

اگر به تازگی کاشت ابرو انجام داده اید، از اضافه کردن یک سایه به ابرو های خود هراسی نداشته باشید. حتی بدون انجام تزریق هم شما می توانید این کار را به کمک سایه های پودری انجام دهید.

 ابرو های مرطوب

ابرو های مرطوب می توانند یکی از مهم ترین ترند های ابرو در سال 2020 باشند. این میکاپ خاص به جز ابرو ها می تواند برای چشم، گونه و سایر اجزای صورت نیز بسیار مطلوب و ایده آل باشد. برای داشتن ابرو هایی با ظاهر مرطوب که این روزها در حال تبدیل شدن به یک مد تازه هستند، باید از یک مداد ابرو از جنس وکس استفاده کنید.

حتی بعضی از افراد برای بیشتر کردن تاثیر این اتفاق، از مرطوب کننده های لب برای ابرو های خود بهره می برند. البته در این صورت باید مراقبت باشید که از یک محصول بیش از حد چسبنده استفاده نکنید تا حالت ابرو های شما به مرور زمان موجب لطمه دیدن تار های ابرو نشود.

نانو بلیدینگ ابرو ها

این یک مدل زیبا تر و لطیف تر از میکروبلیدینگ است. این دو فرآیند به  طور کلی شباهت های زیادی با هم دارند اما این روزها بسیاری از افراد حالت ابرو های خود را با نانو بلیدینگ می سازند و به شدت نیز از این کار راضی هستند.

در نانو بلیدینگ، از نازک ترین و کوچک ترین سوزن موجود در بازار استفاده می شود. به همین خاطر این فعالیت عوارض جانبی بسیار کم و محدودی خواهد داشت. اگر ابرو های شما به صورت طبیعیی بسیار روشن هستند، این روش برای شما بسیار موثر خواهد بود و حالت ابروی مطلوبی به وجود خواهد آورد. در این روش پوست شما آسیب نمی بیند اما شما صاحب ابرو های دلخواه خود می شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *