درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

مزایای کاشت مژه طبیعی

مزایای کاشت مژه طبیعی

افرادی که دارای مژه های کم پشت و یا پراکنده ای هستند برای اینکه بتوانند این معضل را حل کنند نیاز دارند که از کاشت مژه استفاده کنند. در واقع کاشت دائم مژه می تواند اعتماد به نفس و زیبایی این افراد را در حد قابل قبولی بالا ببرد و از این طریق به ایجاد ظاهری زیبا و بدون مشکل در افراد کمک کند.

مزایای کاشت مژه طبیعی

نمی توان نقش مژه را در زیبایی صورت نادیده گرفت. دلایل متفاوتی وجود دارد که ممکن است باعث ریزش در مژه ها شود. این دلایل ممکن است دارای درمان نباشند و نتوان از لحاظ دارویی از ریزش آنها جلوگیری کرد.

به همین دلیل استفاده از کاشت مژه می تواند در رفع این مشکل کارساز باشد. با توجه به اینکه کاشت دائم مژه علاوه بر ایجاد زیبایی نوعی درمان طبیعی نیز محسوب می شود در مورد نتایج ماندگار این عمل نگران نباشید. در صورتی که نتیجه کاشت موفقیت آمیز باشد کاشت مژه می تواند دارای ماندگاری دائمی باشد.

این امر تا حدود زیادی به عوامل متفاوتی بستگی دارد. با درنظر گرفتن این عوامل مژه های کاشته شده می توانند تا زمان زیادی باعث ایجاد زیبایی در افراد شوند.

آیا کاشت مژه طبیعی مزیت دارد ؟

همانطور که می دانیم کاشت مژه (eyelash transplants) یکی از طبیعی ترین عمل های زیبایی ات که امروزه بسیار مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. کاشت دائم مژه دارای مزایای بسیاری است که مهمترین آن ایجاد زیبایی در افراد است.

استفاده از روش های موقت می تواند زمان و انرژی زیادی را از شما بگیرد و در اکثر مواقع نتایج دلخواه مورد نظر شما را در بر نداشته باشد. این امر می تواند در طولانی مدت به شما آسیب های بسیاری را نیز وارد کند.

 

مزایای کاشت مژه طبیعی

استفاده از مژه های مصنوعی به دلیل اینکه دارای دوام و ماندگاری نیستند، در مدت کوتاهی کارایی خود را از دست می دهند و از بین می روند. همچنین این مژه ها به صورت مصنوعی و توسط چسب های مژه کاشته می شوند. این چسب ها ممکن است دارای مواد نامرغوب باشند که باعث ایجاد حساسیت های پوستی شوند.

این مشکل می تواند به ایجاد عفونت های مربوط به چشم و همچنین بیماری های پوستی بیانجامد. برای جلوگیری از این معضل دانشمندان روش کاشت مژه را ایجاد کردند تا با استفاده از آن افراد بتوانند به طور طبیعی و بدون کوچکترین آسیب و یا خطری از مژه هایی با دوام و در عین حال ماندگار برخوردار شوند.

مشاهده مطلب
درمان قرمزی چشم بعد از کاشت مژه

چه مزیت هایی در کاشت مژه طبیعی باعث می شود شما زیباتر شوید ؟

زیبایی از طریق کاشت مژه طبیعی یکی از فاکتورهای مهمی است که این روش می تواند بر اساس آن انجام شود. همواره مشکل نازک بودن تارهای مژه و یا ریزش در آنها می تواند از جمله عواملی باشد که کاشت مژه برای افراد توصیه می شود.

با توجه به مزیت هایی که برای کاشت مژه عنوان شد می توان گفت که این روش از جمله روش های ایجاد زیبایی است که از طریق متد های جدید و تکنولوژی های پیشرفته به راحتی و در کمترین زمان ممکن قابل انجام شدن است.

کاشت مژه به روش طبیعی می تواند فواید بسیاری را برای افرادی که از ریزش و یا پراکندگی مژه رنج می برند داشته باشد. در واقع با کاشت مژه به روش طبیعی از کلیه روش های موقت خلاص می شوید.

برای اینکه بتوانید مزایای کاشت دائم مژه را در خود مشاهده کنید نیاز است که بعد از کاشت مژه مدت زمان طولانی تری را صبر کنید. این زمان برای مشاهده کامل نتایج ممکن است به یک سال نیز بیانجامد. البته در مورد مشاهده نتایج کامل کاشت مژه باید گفت که این عمل میتواند به شرایط متفاوتی بستگی داشته باشد.

در برخی از افراد ممکن است که زمان طولانی تر و در برخی دیگر نیز زمان کمتر از حد معمول برای مشاهده نتایج کاشت مورد نیاز باشد. با این حال مزیت های کاشت بعد از این دوره به طور کامل قابل مشاهده است. مزیت هایی که در کاشت مژه وجود دارد را می توان به صورت زیر در زیبایی افراد دخیل دانست.

 1.   پرپشت بودن مژه های کاشته شده یکی از دلایل مهمی است که می تواند در ایجاد زیبایی افراد نقش اساسی را ایفا کند.
 2. بلند بودن مژه ها که توسط کاشت مژه ایجاد می شود یکی دیگر از فاکتورهای مهم در ایجاد زیبایی در نظر گرفته می شود.
 3. تیره بودن مژه های کاشته شده در افراد نقش مهمی در زیبایی برعهده دارد.
 4.   داشتن فرم مناسب و برگشته ای که در کاشت مژه وجود دارد از جمله فاکتورهای مهم در زیبایی چشم افراد است.

مزیت های کاشت مژه طبیعی چیست ؟

کاشت مژه طبیعی یکی از بهترین عمل های زیبایی است که با کمترین عوارضی به راحتی و در زمان بسیار اندکی انجام می شود. در واقع با کاشت مژه طبیعی می توانید زیبایی خود را دو چندان کنید. فاکتورهایی که در زیبایی مژه ها تاثیر گذار است از طریق کاشت دائم مژه به راحتی ایجاد می شود.

مشاهده مطلب
برداشتن مژه کاشته شده به چه صورت است ؟

به همین دلیل اکثر افرادی که از کاشت مژه به طریق مصنوعی خسته شده اند از روش کاشت دائم برای مژه های خود استفاده می کنند تا ماندگاری دائمی و نتایج طبیعی رشد مژه های خود را مشاهده کنند.

روش کاشت مژه طبیعی در واقع راه حل مناسبی برای درمان ریزش در مژه و یا ایجاد ضخامت مناسب در آنها عنوان می شود. مزیت های کاشت مژه به روش طبیعی در واقع بسیار زیاد است که می توانیم نمونه ای از این مزیت ها را به صورت خلاصه عنوان کنیم.

 1. بدون ریزش مجدد در مژه های کاشته شده
 2. ایجاد ضخامت مناسب در مژه های کم پشت
 3. برطرف کردن گستردگی ها و پراکندگی های مژه
 4. دارای ماندگاری دائمی
 5. بدون ایجاد درد و یا حساسیت های پوستی
 6. بدون ایجاد عفونت و یا خونریزی
 7. رشد طبیعی مژه ها بعد از کاشت مژه
 8. ایجاد فرم مناسب در مژه ها
 9. دارای رشد زیاد و بدون ریزش
 10. دارای طول بلند و زیبا
 11. بدون دوران نقاهت
 12. بدون نیاز به استفاده از ریمل های آرایشی
 13. دارای وزنی سبک و بدور از سنگینی در پلک
 14. ایجاد زیبایی در چشم ها

آیا کاشت مژه طبیعی معایبی دارد ؟

از آنجایی که هر عمل زیبایی ممکن است که دارای عوارضی باشد می توان گفت که کاشت مژه نیز از این قاعده مستثنی نیست. در واقع کاشت مژه دارای مزایایی بسیاری است که این امر معایب کاشت دائم مژه را بسیار کمرنگ می کند.

با این وجود نمی توان به طور قطع عنوان کرد که کاشت مژه دارای عوارض و معایب است؛ زیرا عمل زیبایی که از این طریق انجام می شود از متد های پیشرفته و آزمایش شده ای استفاده می کند. این امر می تواند ایجاد عوارض در کاشت دائم مژه را به حداقل برساند.

تنها مشکلی که در کاشت مژه های طبیعی ممکن است مشاهده کنید رشد بیش از حد مژه ها است. این امر به دلیل اینکه مژه های پیوند شده از فولیکول های مو گرفته می شود اتفاق می افتد. برای جلوگیری از رشد بیش از حد مژه ها باید هر چند وقت یک بار آنها را کوتاه کنید.

دقت کنید که هرگز مژه های کاشته شده خود را از ریشه نکنید؛ زیرا در این صورت رشد مژه متوقف می شود و ریزش در آنها را مشاهده خواهید کرد. ممکن است عوارض بعد از عمل نیز اگر به طور جدی از آنها مراقبت نشود نیز در نتایج کاشت مژه اختلال ایجاد کنند و باعث ایجاد معایبی در روند رشد طبیعی مژه های شوند.

مشاهده مطلب
کاشت مژه در بارداری چگونه خواهند بود ؟

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این برای هزینه کاشت مژه خود مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع