کاشت مو

مدل های اصلاح ریش بعد از کاشت ریش

انواع مدل های اصلاح ریش بعد از کاشت ریش

انواع مدل های اصلاح ریش بعد از کاشت ریش

کاشت ریش یکی از درمان های زیبایی محبوب برای مردانی محسوب می شود که به دنبال بیان احساسات خود از طریق نوع اصلاح ریش های خود هستند. برای بسیاری از مردان داشتن ریش و سبیل نه تنها باعث افزایش جذابیت و زیبایی آنها می شود بلکه نشانه ای از مردانگی و قدرت می باشد.

مدل های اصلاح ریش بعد از کاشت ریش

عده ای نیز از این طریق عقاید و اعتقادات خود را بروز می دهند. طی مراحل مختلف زندگی و بر اساس اتفاقات مختلف، ممکن است مردان ریش خود را تراشیده و یا آن را بلند نمایند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

اما در شرایطی مانند سوختگی، تصادفات، آسیب دیدگی، جای زخم و ژنتیک، فولیکول های ریش آسیب دیده و ظاهر آن به صورت لکه ای و یا رشد پراکنده نمایان می شود. در این صورت کاشت ریش و سبیل به کمک افراد آمده و تمامی این نواقص را برطرف می کند.

اکنون با کمک پیوند ریش به سادگی می توانید استایل ریش و سبیل خود را انتخاب کرده و ظاهر خود را متناسب با سلیقه دلخواه خود تنظیم نمایید.

کاشت ریش

کاشت ریش یکی از روش های بازگردانی فولیکول های از دست رفته و یا آسیب دیده ریش می باشد که توسط پزشکی با تجربه بالا در زمینه مراقبت های پوستی انجام می شود. روش های کاشت ریش همانند کاشت مو از روش FUE استفاده خواهد شد.

فولیکول ها از ناحیه اهدا کننده برداشته شده و در ناحیه گیرنده کاشته خواهند شد.

از نکات مثبت درباره این درمان زیبایی این است که درصد احتمال خطا در آن کم بوده و اکثر افراد به نتایج ایده آل و مورد انتظار خود دست می یابند. همچنین اصلاح بعد از کاشت ریش مجاز بوده و می توانید آن را به شکل دلخواه خود در آورید.

کاندیدای مناسب پیوند ریش

یکی از سوالات رایج در زمینه کاشت ریش این است که آیا همه ی مردان دارای شرایط لازم برای کاشت ریش می باشند یا خیر؟

مدل های اصلاح ریش بعد از کاشت ریش

اولین نکته برای انجام کاشت ریش این است که فرد مراجعه کننده دارای شرایط فیزیکی خوبی باشد؛ یعنی از لحاظ جسمی در شرایط مطلوبی بوده و مبتلا به بیماری های خاص و خطرناکی نباشد.

از دیگر شرایط مورد نیاز برای انجام Beard Transplant می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  1. فرد دارای مناطق لکه ای و ریزش سکه ای در ریش خود باشد.
  2. مراجعه کننده از رشد کافی مو در نواحی پشت و یا طرفین سر برخوردار باشد.
  3. متقاضی از پزشک خود انتظارات واقع بینانه داشته باشد.

با وجود این شرایط فرد کاندید مناسب کاشت ریش بوده و می تواند برای انجام این درمان اقدام نماید.

مزایای کاشت ریش

علاوه بر نکات مثبت بسیار زیاد پیوند ریش در این بخش از مقاله به مزایایی که بر ایجاد ظاهری زیبا و جذاب دلالت دارند، اشاره خواهد شد.

با استفاده از کاشت ریش می توانید استایل دلخواه و مورد علاقه خود را داشته باشید.

یکی از مزایای Beard Transplant نه تنها رویش ریش های پر و ضخیم بوده بلکه با استفاده از این درمان می توانید ریش خود را بر طبق استایل مورد علاقه خود شکل دهید.

برای داشتن ریشی با استایل و فرم مورد علاقه خود تنها کافی است با پزشک متخصص خود صحبت کرده و درباره میزان پر بودن و مکان مورد نظر شما برای رویش ریش بحث نمایید.

برای دقیق بودن نتیجه کار می توانید تصویری از مدل ریش مدنظر خود را به پزشک نشان داده تا اطمینان حاصل کنید که وی درک کاملی از مکان رویش و حجم مورد نظر شما پیدا کرده است.

استفاده از کاشت ریش برای داشتن ریش پرپشت موجب افزایش جذابیت چهره می شود.

بر طبق مطالعات انجام شده مشخص شد که از نظر بسیاری از زنان صورت مردان با ریش، جذاب تر از مردانی است که صورت های تمیز و اصلاح شده دارند. اکثر زنان بر این باورند که هرچه موهای صورت مردان ضخیم تر و پرتر باشد، جذابیت و مردانگی چهره بیشتر می باشد.

علاوه بر این پس از بررسی های انجام شده در این مورد مشخص شد که مردان با ریش های ضخیم تر و پرتر نیز احساس مردانگی بیشتری نسبت به سایر مردان داشتند.

تمامی این مزایا و بسیاری از مزایای دیگر با استفاده از پیوند ریش ممکن بوده و افرادی که از کمبود و یا نقصان در ریش خود رنج می برند می توانند به سادگی از این درمان بهره برده تا این قبیل مزایا شامل حال آنها شود.

بسیاری از مردان خواستار ریش کامل با طول بلند بوده اما به دلایلی رشد ریش کامل نبوده و یا در قسمت هایی از صورت ریش رشد نخواهد کرد. عدم برخورداری از ریش می تواند از نظر روانشناختی بر روحیه مردان تاثیر بگذارد.

تعداد کثیری از مردان بر این باورند که داشتن ریش و سبیل از نشانه های بلوغ و مردانگی می باشد؛ اما به دلیل نقصان در ریش اعتماد به نفس خود را از دست می دهند. حال خبر خوب اینجاست که با استفاده از پیوند ریش می توان به هر مدل ریش با طول دلخواه دست یافت.

5 استایل ریش که بعد از کاشت ریش می توانید انتخاب کنید!

در زیر به برخی از انواع مدل های ریش قابل کاشت با روش کاشت ریش اشاره شده است. شما می توانید تصویری از مدل مدنظر را به پزشک متخصص نشان دهید تا مدلی از ظاهر دلخواه شما در نظر پزشک ثبت شود.

1- ریش کامل

یکی از مدل های ریش که چند سالی است در بین مردان محبوب شده و طرفداران زیادی پیدا کرده است، ریش کامل می باشد. با پیوند ریش می توانید ریش های کامل و بلندی داشته باشید اما به یاد داشته باشید که ریش های بلند با طول نسبتا زیاد نیز نیاز به مراقبت و رسیدگی داشته تا در نهایت ظاهر جذابی به وجود آورد.

2- ریش هایی با طراحی ظریف

رشد ریش همواره به معنای رشد بسیار بلند و طولانی ریش نمی باشد. ریش تجارت برای افرادی مناسب می باشد که در عین برخورداری از طول ریش متوسط، ظاهر زیرک و زیبای خود را حفظ نمایند. این مدل ریش پوشش کاملی از ریش را ارائه می دهد اما کمی کوتاه تر از ریش کامل است تا ظاهری حرفه ای تر به وجود آید.

3- ته ریش

بسیاری از افراد تمایل به داشتن ریش بلند نداشته و ترجیح می دهند تا ته ریش داشته باشند. اکنون با استفاده از کاشت ریش طبق این مدل ریش می توانید ظاهر خود را از موهای کرکی، ریز و یا لکه دار پاک کنید.

4- ریش هایی با طراحی خاص

اگر خواستار مدل ریش کوتاهی می باشید که ظاهری آراسته تر و مرتب تر به چهره شما دهد می توانید روی صورت خود ریش بزی، سبیل و یا ترکیبی از این دو ایجاد نمایید تا انتظارات شما برآورده شود؛ اما اگر تنها به دنبال آراستن ریش خود می باشید باید به خطوط کناری و حاشیه ریش دقت کرده و همواره آنها را تمیز و متقارن نگه دارید.

5- سبیل های مانلی

سبیل در سال های اخیر و به خصوص به دلیل Movember افزایش یافته است. Movember رخدادی سالانه است که مردان برای افزایش آگاهی درباره سرطان پروستات اقدام به بلند کردن سبیل خود می کنند؛ اما بجز این دلیل بسیاری از مردان با هر سایز و شکلی از آن برای افزایش جذابیت چهره خود استفاده می کنند.

با توجه به موارد ذکر شده باید دریافته باشید که کاشت ریش حد و مرزی نداشته و با استفاده از آن می توانید به هر مدل ریش دسترسی پیدا کنید.

با کمک پیوند ریش می توانید اعتماد به نفس از دست رفته خود را بازیابید و ظاهر خود را با هر مدل Beard Transplant آراسته نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *