کاشت مو

کلینیک های مجاز کاشت مو در تهران کجاست ؟

کلینیک های مجاز کاشت مو در تهران کجاست ؟

کلینیک های مجاز کاشت مو

زمانی که شما تصمیم به کاشت مو می گیرید، انتخاب کلینیک به عنوان یکی از مهم ترین دغدغه ها خودش را نشان خواهد داد. در واقع کاشت طبیعی مو عملی حساس است که به هیچ وجه نمی توان در هر کلینیکی آن را انجام داد. به همین جهت درست در زمانی که به دنبال پیدا کردن کلینیکی مناسب به جهت انجام کاشت مو هستید، با عباراتی همچون کلینیک های مجاز کاشت مو برخورد می کنید.

کلینیک های مجاز کاشت مو در تهران کجاست ؟در مقابل چنین عبارتی، این سوال پیش می آید که مگر کلینیک های غیرمجاز کاشت مو وجود دارد که باید به دنبال کلینیک های مجاز کاشت طبیعی مو بود؟ بله کلینیک های متعددی به صورت غیرمجاز مشغول به عمل زیبایی کاشت طبیعی مو هستند.

در واقع چنین کلینیک هایی هر ساله خطرات زیادی را برای افراد متقاضی کاشت طبیعی مو ایجاد کرده و باعث عواقب جبران ناپذیری می شوند.

دریافت مشاوره رایگان و تخصصی کاشت مو

 چه کلینیک هایی به عنوان کلینیک مجاز کاشت مو شناخته می شوند؟

کلینیک های متعددی در سطح کشور مشغول به فعالیت هستند اما تمامی کلینیک ها مجاز نبوده و انجام کاشت مو در کلینیک های غیرمجاز عواقب جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت؛ اما اینکه شما کلینیک های مجاز کاشت طبیعی مو را بیابید کار سختی نیست و به سادگی امکان پذیر خواهد بود.

کلینیک های مجاز کاشت مو در تهران کجاست ؟زمانی که یک کلینیک را به جهت کاشت طبیعی مو انتخاب می کنید باید از کلینیک انتخابی مجوزهای لازم را درخواست کنید و مطمئن شوید که کلینیک به عنوان یکی از کلینیک های کاشت طبیعی مو مجاز در سطح شهر ثبت شده و تمامی استانداردها در زمان کاشت مو انجام می شود.

در واقع اگر بخواهیم بگوییم که چه کلینیک هایی به جهت کاشت طبیعی مو مجاز هستند، باید به این نکته اشاره کنیم که کلینیک های دارای مجوز کاشت مو و تاییدیه وزارت بهداشت، کلینیک های مجاز به شمار می روند. در نتیجه با مشاهده مجوزهای یک کلینیک معتبر می توانید مطمئن شوید که کلینیک انتخابی شما، یک کلینیک کاشت مو مجاز است.

باید بگوییم بهترین کلینیک مجاز برای کاشت مو باید علاوه بر مجوز های لازم از وزارت بهداشت، گواهینامه سازمان بین المللی استاندارد (ISO) را نیز داشته باشد که مطمئن شوید این کلینیک مورد تایید مجامع جهانی نیز می باشد.

چه مواردی در کلینیک های مجاز کاشت مو بررسی می شود؟

اولین و شاید مهم ترین موردی که در یک کلینیک مجاز کاشت مو بررسی می شود برخورداری از یک کادر پزشکی مجرب و متخصص می باشد؛ تمام پزشکان و متخصصینی که در یک کلینیک زیبایی کاشت مو فعالیت می کنند باید مورد تایید وزارت بهداشت ایران و استاندارد جهانی (ISHRS) باشند؛ علاوه بر این باید مهارت، تخصص و تجربه کافی را در زمینه کاشت و پیوند مو نیز داشته باشند.

بررسی اعتبارات جهانی کلینیک مجاز مورد نظر شما از طریق سایت ها، روزنامه ها و شبکه های بین المللی در ایران و سراسر جهان ممکن است و به شما کمک بسیار زیادی در انتخاب یک کلینیک مجاز برای انجام عمل زیبایی کاشت مو خواهد کرد.

جلب رضایت و اعتماد افراد مراجعه کننده برای انجام عمل زیبایی کاشت مو یکی دیگر از وظایف کادر پزشکی مجرب و متخصصی است که در یک کلینیک مجاز کاشت مو فعالیت می کنند.

زمانی که شما به یک کلینیک کاشت مو مجاز مراجعه می کنید، با خیال راحت می توانید پیوند مو را انجام دهید. در واقع فاکتورهای متعددی در چنین کلینیک های در نظر گرفته می شود تا مجاز بودن کلینیک تایید شود.

در ادامه بخشی از مواردی که در ارائه مجوز مجاز بودن کلینیک زیبایی در نظر گرفته می شود را مورد بررسی قرار داده ایم تا شما بدانید باید چه انتظاراتی از کلینیک مجاز پیوند مو داشته باشید.

انجام کاشت مو توسط پزشک زیبایی متخصص

در کلینیک های کاشت مو مجاز پزشکی متخصص عمل پیوند مو را انجام خواهد داد. در واقع هیچ فرد دیگری به جز پزشک اجازه انجام پیوند مو را نخواهد داشت. علاوه بر این پزشک زیبایی باید دارای بورد تخصصی کاشت طبیعی مو باشد.

در نتیجه زمانی که شما به جهت پیوند مو به یک کلینیک مجاز مراجعه می کنید می توانید مطمئن باشید که کاشت مو (hair transplant)برای شما توسط پزشک متخصص زیبایی انجام خواهد داشت.

پزشک متخصصی که در یک کلینیک مجاز کاشت مو فعالیت می کند، قبل از انجام عمل زیبایی پیوند مو ابتدا باید در یک جلسه مشاوره حضوری سوابق پزشکی، بیماری ها و داروهایی را که فرد مراجعه کننده مصرف می کند مورد بررسی قرار دهد.

در صورت نبود مشکلی پس از بررسی وضعیت سلامت پوست سر فرد و انتخاب روش و راه حل های مناسب، در نهایت درباره تعداد پیوند های مورد نیاز، تعداد جلسات کاشت مو و هزینه های مورد نیاز برای انجام این عمل زیبایی با متقاضی صحبت می کند و پس از تایید و بررسی های لازم، اقدام به رفع مشکل ریزش موی فرد خواهد کرد.

هزینه تعیین شده و معقول

در رابطه با هزینه باید به این نکته اشاره کنیم که به صورت کلی کلینیک های مجاز هزینه ایی بالاتر از کلینیک های غیرمجاز دریافت می کنند. در واقع علت این تفاوت هزینه کاملا به خدمات ارائه شده و کیفیت خدمات بستگی دارد. شما نمی توانید با پرداخت هزینه ای کمتر از آنچه که عرف است نتایج دلخواه خود را مشاهده کنید.

علاوه بر این موضوع هزینه کلینیک های پیوند مو مجاز با یکدیگر هم متفاوت است. این اختلاف به جهت تفاوت در کیفیت خدمات ارائه شده وجود دارد.

این تفاوت ممکن است به محل جغرافیایی کلینیک نیز مرتبط باشد، برای مثال دو کلینیک با ارائه خدمات یکسان در دو منطقه مختلف از یک شهر می توانند قیمت های متفاوتی را ارائه دهند.

اما این هزینه تعیین شده از سوی یک مرکز درمانی ریزش مو باید با میزان برآورده شدن نیازها و خواسته های مراجعه کنندگان در ارتباط باشد، به همین دلیل انجام مشاوره های قبل از عمل برای مراجعین یکی از بخش های اساسی یک کلینیک زیبایی مجاز به شمار می آید.

محیطی استرلیزه شده و کاملا بهداشتی

بهداشت محیط یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که در کلینیک های مجاز کاشت مو در نظر گرفته می شود. در واقع زمانی که شما به یک کلینیک مجاز پیوند مو مراجعه می کنید می توانید انتظار محیطی کاملا امن به جهت کاشت مو را داشته باشید. در واقع در چنین کلینک هایی بهداشت در حد اعلاء خود رعایت می شود.

علاوه بر بهداشتی بودن محیط و دستگاه ها، استفاده از بروزترین دستگاه ها و به کارگیری جدیدترین روش ها و مدرن ترین تجهیزات در کلینیک زیبایی نیز یکی از عوامل مهمی است که در صورت عدم رعایت آن ها، نمی تواند گزینه مناسبی برای دریافت مجوز از سوی نهاد های بهداشتی و بین المللی باشد.

امکان ارتباط موثر با مشتریان

اینکه شما بتوانید به راحتی تمام با کلینیک انتخابی ارتباط برقرار کنید یکی از مهم ترین ویژگی است که کلینیک های مجاز در اختیار شما قرار می دهند. در واقع کلینیک های مجاز خدمات پشتیبانی و پیگیری بی نظیری را برای مراجعه کنندگان خود در نظر می گیرند.

کلینیک های مجاز کاشت مو باید پس از انجام کاشت مو نیز خدماتی را برای فرد ارائه دهند، این خدمات شامل مراقبت های بعد از جراحی و خدمات پزشکی طولانی مدت حداقل به مدت یک سال برای مراجعین ایرانی و علاوه بر این ها امکان حمل و نقل، ترجمه، اسکان و در اختیار قرار دادن کیف پزشکی حاوی دارو ها و لوسیون های مورد نیاز برای بعد از عمل پیوند مو برای مراجعه کنندگان خارجی می باشد.

تجربه قابل قبول در ارائه خدمات پیوند مو

زمانی که یک کلینیک به عنوان کلینیک مجاز پیوند مو شناخته می شود، قطعا خدمات موثر و قابل قبولی را به متقاضیان ارائه کرده است. در نتیجه شما با خیال راحت می توانید به چنین کلینیک هایی اعتماد کنید تا کاشت مو برای شما انجام شود.

علاوه بر ارائه خدمات قابل قبول، این خدمات باید به راحتی در اختیار فرد مراجعه کننده قرار بگیرند تا فرد بتواند با توجه به نتایج عمل های پیشین که در کلینیک مجاز صورت گرفته اند، تصمیم درستی را بگیرد.

استفاده از وب سایت کلینیک که در اختیار افراد قرار میگیرد، می تواند تاثیر مثبتی از لحاظ تبلیغات و ارائه اطلاعات مفیدی در زمینه کاشت و پیوند مو بر جلب افراد به سوی خود داشته باشد.

مشاوره های رایگان

کلینیک های مجاز کاشت مو، عموما به جهت رفاه حال متقاضیان مشاوره هایی را ارائه می دهند. چنین مشاوره هایی به شما کمک می کند تا کاملا بدانید پیش از عمل چه مواردی در انتظار شما بوده و پس از عمل نیز چه مراقبت هایی را باید انجام دهید.

در واقع تاثیر چنین مشاوره های رایگانی بی نظیر بوده و سبب موفق تر شدن فرایند پیوند مو می شود.

این مشاوره ها فقط نباید شامل نمایش تصاویر قبل و بعد جراحی مراجعین پیشین باشد، بلکه باید امکان برقراری حداقل یک جلسه مشاوره حضوری و توصیه های لازم بعد از عمل زیبایی کاشت مو نیز برای افراد فراهم باشد.

چرا به کلینیک های مجاز کاشت مو مراجعه کنیم؟

در صورتی که پس از جست و جو و بررسی راه حل های ایمن برای رفع مشکل ریزش مو عمل زیبایی کاشت مو را انتخاب کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب یک کلینیک مجاز و معتبر برای عمل پیوند مو مهم ترین بخشی است که به شما در رسیدن به نتایج مطلوب کمک خواهد کرد.

در راستای این بررسی ها ممکن است تحت تاثیر تبلیغات افراد و یا مراکزی قرار بگیرید که خود را بعنوان پزشک و مرکز معتبر عمل پیوند مو می دانند بدون این که از تخصص پزشکی لازم برخوردار باشند. انتخاب نادرست کلینیک زیبایی، ممکن است هزینه های جبران ناپذیر جانی و مالی را برای شما رقم بزند.

لذا از مهم ترین عناصری که می توان برای یک کلینیک مجاز کاشت و پیوند مو بعنوان یک مرکز درمانی معتبر شناخت، کیفیت، اطمینان بالای نتیجه گیری و کادر پزشکی مجرب یاد کرد. یک مرکز درمانی با داشتن این ویژگی ها مورد اعتماد برای انجام عمل کاشت مو است و تقریباً میتوان مطمئن بود که نتایج مطلوب حاصل خواهد شد.

مهم ترین علت مراجعه به چنین کلینیک های اطمینان از انجام شدن عمل زیبایی پیوند مو در ایمن ترین حالت ممکن است. در واقع شما با مراجعه به کلینیکی که از نظر قوانین کشوری مجاز نیست نمی توانید انتظار نتایج چشمگیری را داشته باشید.

به همین جهت اگر که نگران سلامتی خود هستید و میخواهید انتخابی مسئولانه داشته باشید نباید به هیچ وجه در انتهای کلینیک مجاز پیوند مو اهمال کنید. کلینیک پیوند مو مجاز به شما این اطمینان را می دهد که کاشت مو در بهترین شرایط و بهترین کیفیت انجام خواهد شد.

آیا هر کلینیک کاشت مو مجاز، کیفیت کار خوبی دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر. تمامی کلینیک هایی که مجاز شناخته می شوند کیفیت کار مطلوبی را ارائه نمی دهند. در واقع مجاز بودن کلینیک های پیوند مو به معنای رعایت حداقل نکاتی است که در کشور تصویب شده است.

شما به جهت انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو مجاز باید نکات متعددی را در نظر داشته باشید. در واقع کلینیک های کاشت مجاز مو معتبر ویژگی ها قابل توجهی داشته و خدمات ارائه شده توسط چنین کلینیک هایی کاملا منحصر به فرد و با کیفیت است.

یکی از راه های شناخت بهترین کلینیک مجاز کاشت مو، مقایسه قبل و بعد مشتریان واقعی کلینیک کاشت مو است. پس از این مرحله اگر امکان صحبت کردن با متقاضیانی که پیوند مو را در گذشته در کلینیک مورد نظر شما انجام داده، باشد باید از این روش به جهت اطمینان خاطر استفاده کنید.

در واقع متقاضیان بهره مند از خدمات بهترین راه را به جهت اطمینان از ارائه خدمات برای شما فراهم خواهند کرد. در نهایت حضور در کلینیک، برخورد پرسنل، تخصص دکتر کاشت مو و موارد بسیار دیگری در انتخاب بهترین کلینیک مجاز کاشت مو تاثیر گذار خواهد بود.

در نهایت این شما هستید که باید بهترین کلینیک کاشت طبیعی مو را تشخیص داده و به جهت انجام کاشت مو مراجعه کنید. به عنوان نکته نهایی باید به شما بگوییم که صرفه جویی در هزینه پیوند مو و مراجعه به کلینیک های غیرمجاز و غیرقانونی کاشت مو می تواند عواقب بیشماری را برای شما به همراه داشته باشد.

در واقع عفونت ها و عوارض جدی پیوند مو از جمله موارد نگران کننده ای هستند که در صورت انتخاب نامناسب مراکز کاشت طبیعی مو می توانید آنها را تجربه کنید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک کاشت مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *