درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

آیا نتایج کاشت مو ماندگار است؟

آیا نتایج کاشت مو ماندگار است؟

کاشت مو به عنوان عمل زیبایی در افرادی که دچار ریزش مو در نواحی از سر خود هستند و یا دچار طاسی دائمی شده اند می تواند باعث رشد مجدد فولیکول های مو در این نواحی از سر شوند. ایجاد نتایج  نهایی بعد از کاشت مو در افراد ممکن است از چند ماه تا یکسال ادامه داشته باشد.

 

آیا نتایج کاشت مو ماندگار است؟

 

در این مدت اگر شما به توصیه های پزشکی و نکات بعد از عمل زیبایی Hair Transplant دقت نمایید و آنها را به درستی انجام دهید ممکن است دوره بهبودی بعد از پیوند مو سریعتر مشاهده شود و همچنین پیوند مو زودتر نتیجه دلخواه شما را به ارمغان بیاورد.

همه افراد بعد از کاشت مو طبیعی و صرف هزینه های به نسبت سنگین این عمل زیبایی انتظار دارند که رشد موهای خود را در زمان اندکی مشاهده کنند و همچنین Hair Transplant دارای نتایج ماندگاری در آنها باشد.

 

آیا نتایج کاشت مو ماندگار است؟

 

از آنجایی که پیوند مو عملی است که به صورت سرپایی و بدور از بیهوشی صورت می گیرد، دوران بهبودی بعد از پیوند مو می تواند سریعتر قابل مشاهده باشد.

ماندگاری Hair Transplant می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. نمی توان به طور دقیق برای همه افرادی که کاشت مو را انجام داده اند دوره خاصی را پیش بینی نمود.

زیرا عمل پیوند مو می تواند با توجه به شرایط عمل و همچنین مراقبت های بعد از کاشت مو طبیعی تا حدود زیادی بستگی داشته باشد.

 

نتایج و تاثیرات ناشی از کاشت مو

مهمترین تاثیری که Hair Transplant در افراد می گذارد بالا بردن اعتماد به نفس آنها است. همانطور که می دانیم، مو نقش بسیار مهمی را در ایجاد زیبایی در افراد بر عهده دارد. از آنجایی که کاشت مو با روش های نوینی صورت می گیرد، احتمال نتیجه بخش نبودن آن بسیار کم است.

پزشکان متخصص زیادی در این زمینه دارای تجارب بسیار ارزشمندی هستند که می توانند با انجام عمل زیبایی کاشت مو به افرادی که دچار ریزش دائمی مو هستند و یا طاسی را تجربه می کنند کمک نمایند تا دارای موهایی با رشد طبیعی شوند.

از آنجایی که تاثیرات Hair Transplant می تواند بعد از گذشت مدت زمان طولانی مشاهده شود، در نتیجه برای دیدن تاثیرات کامل بعد از کاشت مو باید اندکی صبور باشید.

مشاهده مطلب
کاشت مو به روش safer در کلینیک کاشت مو

قطعا عجله در مشاهده نتیجه نهایی نمی تواند کمکی به شما کند. باید در این مدت از ایجاد استرس و تنش در خود جلوگیری کنید.

Hair Transplant نیز مانند هر عمل زیبایی دیگر با توجه به شرایط بیمار و همچنین پزشک متخصص بستگی دارد. تخصص پزشک در نتیجه بخش بودن عمل کاشت مو طبیعی می تواند یکی از مهمترین موضوعاتی باشد که در کاشت مو نتیجه دلخواه را برای شما به همراه بیاورد.

بعد از Hair Transplant نکاتی که در زمینه بهبودی بعد از پیوند مو توسط پزشک عنوان می شود را باید به درستی انجام دهید. این مراقبت ها می توانند طول دوره بهبودی را کمتر کنند، در نتیجه شما می توانید نتایج دائمی کاشت مو طبیعی را در خود مشاهده کنید.

روش های Hair Transplant نیز می تواند در ایجاد نتیجه بهتر موثر باشد. روش های نوین به جای روش های قدیمی می تواند عوارض کمتری را داشته باشند.

پزشک باید از بانک موی مناسبی برای پیوند مو در افراد استفاده کند. در این صورت موها می توانند مقاومت کافی را برای پیوند داشته باشند.

در صورتی که موهای موجود در بانک موی افراد از ویژگی های لازم برای پیوند مو برخوردار نباشند نباید از آنها برای کاشت مو استفاده کرد. این امر باید به تشخیص پزشک مربوطه بستگی داشته باشد.

همچین زاویه ای که مو استخراج می شود و در مناطق تحت پیوند کاشته می شود نیز می تواند در ماندگاری مو بعد از کاشت مو طبیعی تاثیرگذار باشد.

رعایت کردن همه این نکات با هم و توجه به آنها می تواند به شما در دائمی بودن Hair Transplant کمک نماید. موهای کاشته شده بعد از دو هفته شروع به ریزش می کنند. این ریزش مو تا چند ماه می تواند ادامه داشته باشد.

در واقع جای نگرانی نیست ، زیرا این امر کاملا طبیعی است و می تواند نشان دهد که کاشت مو طبیعی می تواند نتیجه بخش باشد. بعد از 4 ماه موی طبیعی شما می تواند به سرعت رشد پیدا کند و در واقع مقاومت آنها بسیار بیشتر از موهای اولیه شما می باشد.

بعد از یک سال موها کاملا رشد می کنند و شما می توانید نتایج نهایی کاشت مو طبیعی را مشاهده کنید. این موها دیگر دچار ریزش نمی شوند زیرا مقاومت و ضخامت آنها بسیار بالا می باشد.

از آنجایی که از طریق موهای طبیعی شما پیوند Hair Transplant انجام شده است در نتیجه موهای مورد نظر بسیار طبیعی می باشند.

 

مشاهده مطلب
جدیدترین روش کاشت مو در ایران

آیا کاشت مو دائمی است؟

کسانی می توانند کاشت مو طبیعی را انجام دهند که دارای دو ویژگی مهم باشند. افرادی که دارای بانک موی مناسب هستند و می توان از موهای موجود در بانک موی این افراد برای پیوند مو استفاده نمود. این موها باید از مقاومت و همچنین ضخامت کافی برای پیوند مو برخوردار باشند.

همچنین افرادی که پوست آنها دارای شرایط لازم برای رشد مجدد موها است. این افراد باید طبق آزمایشاتی که بر پوست آنها صورت می گیرد مشخص شود که آیا فولیکول های مو می توانند در آن منطقه از پوست افراد کاشته شوند یا خیر. همه این موارد باید طبق نظر متخصص پوست و مو صورت گیرد.

در بین همه درمان هایی که امروزه برای جلوگیری از ریزش مو و همچنین رشد مجدد موها پیشنهاد می شود، در واقع کاشت مو می تواند به طور دائمی نتایج بی نظیری را به همراه داشته باشد. البته در ابتدا دارو درمانی و بسیاری از روش های دیگر انجام می گیرد.

در صورتی که هیچ کدام از این روش ها جوابگو نباشد پزشک Hair Transplant را پیشنهاد می دهد. با توجه به بیشتر بودن هزینه کاشت مو نسبت به روش های دیگر و همچنین مطمئن نبودن از نتیجه مورد نظر ممکن است به شک بیفتید. اما می توانید مطمئن باشید که کاشت مو تقریبا دارای نتایج دائمی است.

 

آیا نیاز به انجام مجدد کاشت مو است؟

ریزش مو می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. برخی از این دلایل با دارو و یا کاشت مو از بین می روند. اما دلایل هورمونی که باعث ریزش مو می شوند در واقع با کاشت مو طبیعی نمی توانند درمان شوند. در ابتدا شما باید علت ریزش مو در خود را توسط پزشک و انجام آزمایشات خون بیابید.

بعد از آن در صورت نیاز به کاشت مو اقدام نمایید. Hair Transplant می تواند در چند مرحله صورت گیرد. این مراحل به متراکم شدن مو می تواند کمک نمایند. از آنجایی که کاشت مو طبیعی دارای نتایج ماندگاری می باشد می توان در ایجاد ظاهری زیبا از Hair Transplant استفاده نمود.

در صورتی که بعد از گذشت سالها تارهای مو پیوند زده شده نازک شد و یا دچار ریزش گردید عمل کاشت مو می تواند در صورت وجود مو در بانک موی این افراد دوباره صورت گیرد. البته انجام زیاد Hair Transplant می تواند باعث ریزش موهای طبیعی و همچنین نازک شدن آنها به مرور زمان شود.

باید از موهای طبیعی باقی مانده خود تا حد امکان مراقبت نمایید تا دچار ریزش بعد از کاشت مو طبیعی نشوند.

مشاهده مطلب
کاشت مو به روش fit و توضیحات لازم این روش از کاشت مو

این امر می تواند تاثیرات ناخوشایندی را در دراز مدت برای شما داشته باشد. زیرا کاشت مو طبیعی نیز نیاز به بانک مو مناسبی دارد. موهای برداشته شده برای پیوند می تواند دچار ریزش و یا رشد کمتری نسبت به قبل از عمل کاشت مو شوند.

 

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت کاشت مو خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت مو

دیدگاهتان را بنویسید