درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (1 رای)

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل

امروزه تزریق ژل به صورت به منظور زاویه سازی صورت عملی است که مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل

تزریق ژل به صورت برای زاویه دار کردن یک عمل زیبایی غیر تهاجمی و سرپایی می باشد که به دست پزشکان متخصص انجام می شود و تاثیرات فوق العاده چشم گیری در افزایش زیبایی صورت دارد.

تزریق ژل چیست و چه تاثیری دارد؟

پرکننده های صورت محصولاتی از قبیل کلاژن، اسید هیالورونیک و کلسیم هیدروکسیل آپاتیت هستند که با کاهش یا از بین بردن چین و چروک صورت، تقویت لب ها و افزایش حجم یا زاویه دهی صورت، جوانسازی پوست صورت را انجام می دهند.

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل

اثر تزریق پرکننده ها به صورت موقتی می باشد که از طریق چند تزریق ریز در صورت در نواحی مشخص شده انجام می شود.

filler injection یک عمل زیبایی غیر تهاجمی و سرپایی می باشد که با هدف افزایش زیبایی صورت انجام می شود. نتایج حاصل تزریق ژل سریع و فوری است. تزریق ژل به کاهش و از بین بردن چین و چروک و خطوط اخم و لبخند در صورت کمک کند.

انواع مختلفی از پرکننده های صورت در دسترس هستند. هر کدام با یک یا چند هدف مانند کاهش چین و چروک و تقویت لب ها طراحی شده اند. یک پزشک متخصص حرفه ای می تواند به شما در تعیین اینکه کدام نوع تزریق صورت و چه روش های پرکننده تزریقی برای شما مناسب است کمک کند.

پرکننده صورت در مناطقی که چربی و کلاژن از دست داده اند، چین و چروک های آن مناطق را به طور چشم گیری کاهش می دهد.

لازم به ذکر است که اسید هیالورونیک یک ماده پر کننده طبیعی بدن است. با توجه به این که تزریق ژل نیازمند دانش عمیق آناتومی صورت می باشد، باید در انتخاب پزشک متخصصی که از امنیت بیمار در تمام مراحل تزریق ژل اطمینان حاصل کند دقت داشته باشید و به مراکز و سالن های زیبایی برای انجام تزریق ژل مراجعه نکنید.

آیا تزریق ژل باعث زیبایی صورت خواهد شد؟

تزریق ژل به صورت ” باعث پر شدن کلاژن طبیعی پوست می شود و با ترمیم ساختار کانتورینگ صورت، زیبایی طبیعی پوست شما را افزایش می دهد. توجه داشته باشید که تزریق ژل فقط باید توسط یک پزشک متخصص بهداشتی و درمانی انجام شود.

مشاهده مطلب
تزریق ژل یا چربی زیر چشم چیست ؟

با انتخاب پزشک متخصصی که نتایج طبیعی و زیبایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد از ظاهر زیبا و طبیعی خود لذت خواهید برد. توجه داشته باشید که برای به دست آوردن بهترین نتایج حاصل از تزریق ژل باید به افرادی که صلاحیت پزشکی دارند و سابقه انجام تزریق ژل موفق داشته اند مراجعه کنید.

filler injection توسط کسی که صلاحیت پزشکی دارد بسیار ایمن تر میباشد زیرا سایر افراد مانند تکنسین ها و افرادی که در مراکز و سالن های زیبایی کار می کنند فاقد مهارت، دانش و آموزش پزشک متخصص هستند. زمانی که تزریق ژل توسط پزشک متخصص انجام شود در واقع می تواند نتایج زیبایی را ارائه دهد.

تغییر فرم صورت با تزریق ژل

افزایش سن و پیری صورت باعث آتروفی چربی و از دست رفتن حجم در اثر جذب استخوان و افت بافت می شود. تغییر فرم صورت با ” تزریق ژل برای صورت لاغر ” در زاویه فک پایین، در چانه و ناحیه پهلوی می تواند یک ظاهر و ساختاری زیبا را ایجاد کند.

هنگام در نظر گرفتن filler injection برای تغییر فرم صورت، توصیه می شود که قسمت اول و میانی صورت را اول ترمیم کنید و از این رو پشتیبانی حجمی برتر به صورت فک ارائه دهید. مناطق اصلی که باید در نظر گرفته شوند چانه و گونه ها هستند.

تزریق فرم صورت با تزریق ژل روشی ایمن و مطمئن می باشد که در کم ترین مدت زمان می تواند نتایج فوق العاده چشم گیری بدون گذراندن دوره نقاهت طولانی مدت برای فرد فراهم کند که شامل تغییر شکل و زیبایی صورت می باشد.

از پرکننده های صورت به عنوان یک راه حل مناسب برای تغییر فرم صورت می توانید استفاده کنید. آنها محصولی همه کاره هستند که انواع مختلفی برای انتخاب وجود دارد که متناسب با انواع نیازهای بیمار است.

تزریق پرکننده ها به صورت به راحتی می تواند باعث تغییر و فرم دهی صورت شود. چند تزریق در گونه ها پیشانی می تواند پشته ها و برآمدگی های حاصل از ژنتیک، تروما یا بافت زخم را نیز صاف و هموار کند.

تزریق ژل برای تغییر فرم صورت بسته به شدت اصلاح 15-20 دقیقه طول خواهد کشید. ممکن است یک پرکننده استاندارد مانند Restylane مورد استفاده قرار بگیرد که می تواند تا شش ماه دوام داشته باشد.

لازم به ذکر است که خط فک یک ویژگی دیگری که باعث زیبایی صورت افراد می شود. فرم صورت از نظر زیبایی نقش بزرگی در زیبایی افراد دارد. بسیاری از افراد فرم چهره خود را دوست ندارند، احساس می کنند بسیار گرد، مربع است یا نامتقارن می باشد.

مشاهده مطلب
تزریق ژل برای شقیقه ها

هر شکل چهره ای نیز می تواند توسط گونه های برجسته تر و فک های تیز تر زیبا و جوانتر شود. با این حال، تغییر فرم صورت به بهترین شکل توسط پزشکان متخصص باید انجام شود.

زاویه دار کردن چانه و صورت با تزریق ژل

داشتن چانه زیبا یکی از ویژگی های تعیین کننده در ساختار زیبایی صورت می باشد. تزریق پرکننده های پوستی بسیاری از نگرانی های مربوط به خط فک را پایین می آورد. عمل زیبایی تزریق ژل به افرادی که از ناهنجاری های فک رنج می برد توصیه می شود.

filler injection در صورت و زاویه دار کردن چانه تاثیر بسزایی در افزایش اعتماد به نفس و زیبایی فرد دارد. زاویه دار کردن چانه با تزریق ژل می تواند صورت را محکم کند، هماهنگی صورت را بهبود ببخشد، تعادل برقرار کند و تقارن را به ویژگی های صورت شما بیفزاید، نتایج نهایی ظاهری جوان تر و شفاف تر را برای شما خواهد داشت.

تزریق ژل به چانه و صورت تزریقی ایمن است که به طور طبیعی باعث تقویت فک و چانه می شود. تزریق ژل به چانه و صورت شامل خطرات جانبی جراحی نمی باشد و حداقل زمان بهبودی را به دنبال دارد. نتایج تزریق ژل نتایج فوری است و بیمار می تواند فوراً چانه جدید زاویه دهی شده خود را ببیند.

filler injection به چانه و صورت یک عمل زیبایی غیر جراحی و مقرون به صرفه است که کل مدت زمان تزریق ژل حدود 20 دقیقه طول می کشد، در حالی که یک عمل جراحی می تواند 1-2 ساعت طول بکشد.

استفاده از پرکننده ها یک روش عالی ایجاد یک خط فک جدید و بهبود یافته هستند. تزریق ژل به چانه به منظور زاویه سازی از مزایای زیاد برخوردار می باشد:

  1. پیشرفت و نتایج فوری
  2. بدون جراحی
  3. بدون نیاز به بیهوشی (فقط استفاده از بی حسی موضعی)
  4. ایمن و موثر برای اکثر بیماران

به خاطر داشته باشید که برای حفظ زاویه دار کردن صورت و چانه نیاز به درمان مجدد دوره ای است و پزشک متخصص ارائه دهنده شما باید با استفاده از پرکننده، مهارت و تجربه خاصی در زمینه زیبایی صورت را داشته باشد.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

مشاهده مطلب
در مورد تزریق ژل لب طبیعی چه می دانید؟
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (1 رای)

تزریق ژل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع