تزریق ژل

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل

استفاده از روش ها و اقداماتی که برای ایجاد تغییر و فرم چهره روز به روز در حال افزایش است و ایجاد ظاهر دلخواه در چهره دیگر غیر ممکن نیست. بدین منظور روش ها و تکنیک های بسیار زیادی در دنیا ابداع شده و در حال انجام می باشد.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

امروزه تزریق ژل به صورت به منظور زاویه سازی صورت عملی است که مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل

تزریق ژل به صورت برای زاویه دار کردن یک عمل زیبایی غیر تهاجمی و سرپایی می باشد که به دست پزشکان متخصص انجام می شود و تاثیرات فوق العاده چشم گیری در افزایش زیبایی صورت دارد.

تزریق ژل چیست و چه تاثیری دارد؟

پرکننده های صورت محصولاتی از قبیل کلاژن، اسید هیالورونیک و کلسیم هیدروکسیل آپاتیت هستند که با کاهش یا از بین بردن چین و چروک صورت، تقویت لب ها و افزایش حجم یا زاویه دهی صورت، جوانسازی پوست صورت را انجام می دهند.

زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل

ژل ها امروزه دارای تنوع مختلفی هستند و هر کدام از آن ها توسط بسیاری از سازمان های بهداشت و دارو و همچنین پزشکان در دنیا تایید شده اند و به عنوان یک روش کم خطر به شمار می روند.

اثر تزریق پرکننده ها به صورت موقتی می باشد که از طریق چند تزریق ریز در صورت در نواحی مشخص شده انجام می شود.

filler injection یک عمل زیبایی غیر تهاجمی و سرپایی می باشد که با هدف افزایش زیبایی صورت انجام می شود. نتایج حاصل تزریق ژل سریع و فوری است. تزریق ژل به کاهش و از بین بردن چین و چروک و خطوط اخم و لبخند در صورت کمک کند.

انواع مختلفی از پرکننده های صورت در دسترس هستند. هر کدام با یک یا چند هدف مانند کاهش چین و چروک و تقویت لب ها طراحی شده اند. یک پزشک متخصص حرفه ای می تواند به شما در تعیین اینکه کدام نوع تزریق صورت و چه روش های پرکننده تزریقی برای شما مناسب است کمک کند.

پرکننده صورت در مناطقی که چربی و کلاژن از دست داده اند، چین و چروک های آن مناطق را به طور چشم گیری کاهش می دهد.

حقیقت به دلیل این که ژل های پرکننده دارای اسید هالورونیک در ترکیب خود هستند، این اسید ها پس از تزریق شدن در ناحیه هدف سبب تحریک کلاژن سازی در آن ناحیه می شود و باعث می شوند پس از مدتی کلاژن های موجود در این ناحیه افزایش قابل توجهی داشته باشند که این عامل در نهایت منجر به افزایش شادابی و جوانی پوست خواهد شد.

لازم به ذکر است که اسید هیالورونیک یک ماده پر کننده طبیعی بدن است. با توجه به این که تزریق ژل نیازمند دانش عمیق آناتومی صورت می باشد، باید در انتخاب پزشک متخصصی که از امنیت بیمار در تمام مراحل تزریق ژل اطمینان حاصل کند دقت داشته باشید و به مراکز و سالن های زیبایی برای انجام تزریق ژل مراجعه نکنید.

آیا تزریق ژل باعث زیبایی صورت خواهد شد؟

تزریق ژل به صورت ” باعث پر شدن کلاژن طبیعی پوست می شود و با ترمیم ساختار کانتورینگ صورت، زیبایی طبیعی پوست شما را افزایش می دهد. توجه داشته باشید که تزریق ژل فقط باید توسط یک پزشک متخصص بهداشتی و درمانی انجام شود.

ژل های تزریقی به دلیل داشتن خاصیت پرکنندگی و حجم دهندگی به ناحیه هدف دارای کاربرد ها و استفاده های بسیار زیادی هستند و می توان از آنها به اکثر نقاط بدن تزریق کرد.

اما مهم ترین کاربرد آن در زمینه های زیبایی صورت و چهره بوده و می توان از آن ها برای دست یابی به برخی اهداف، همچون رفع نواقصی مانند فرورفتگی در پوست یا جای اسکار و چروک استفاده کرد.

عکس تزریق ژل

با انتخاب پزشک متخصصی که نتایج طبیعی و زیبایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد از ظاهر زیبا و طبیعی خود لذت خواهید برد. توجه داشته باشید که برای به دست آوردن بهترین نتایج حاصل از تزریق ژل باید به افرادی که صلاحیت پزشکی دارند و سابقه انجام تزریق ژل موفق داشته اند مراجعه کنید.

filler injection توسط کسی که صلاحیت پزشکی دارد بسیار ایمن تر میباشد زیرا سایر افراد مانند تکنسین ها و افرادی که در مراکز و سالن های زیبایی کار می کنند فاقد مهارت، دانش و آموزش پزشک متخصص هستند. زمانی که تزریق ژل توسط پزشک متخصص انجام شود در واقع می تواند نتایج زیبایی را ارائه دهد.

تغییر فرم صورت با تزریق ژل

افزایش سن و پیری صورت باعث آتروفی چربی و از دست رفتن حجم در اثر جذب استخوان و افت بافت می شود. تغییر فرم صورت با ” تزریق ژل برای صورت لاغر ” در زاویه فک پایین، در چانه و ناحیه پهلوی می تواند یک ظاهر و ساختاری زیبا را ایجاد کند.

هنگام در نظر گرفتن filler injection برای تغییر فرم صورت، توصیه می شود که قسمت اول و میانی صورت را اول ترمیم کنید و از این رو پشتیبانی حجمی برتر به صورت فک ارائه دهید. مناطق اصلی که باید در نظر گرفته شوند چانه و گونه ها هستند.

تزریق فرم صورت با تزریق ژل روشی ایمن و مطمئن می باشد که در کم ترین مدت زمان می تواند نتایج فوق العاده چشم گیری بدون گذراندن دوره نقاهت طولانی مدت برای فرد فراهم کند که شامل تغییر شکل و زیبایی صورت می باشد.

از پرکننده های صورت به عنوان یک راه حل مناسب برای تغییر فرم صورت می توانید استفاده کنید. آنها محصولی همه کاره هستند که انواع مختلفی برای انتخاب وجود دارد که متناسب با انواع نیازهای بیمار است.

تزریق پرکننده ها به صورت به راحتی می تواند باعث تغییر و فرم دهی صورت شود. چند تزریق در گونه ها پیشانی می تواند پشته ها و برآمدگی های حاصل از ژنتیک، تروما یا بافت زخم را نیز صاف و هموار کند.

تزریق ژل برای تغییر فرم صورت بسته به شدت اصلاح 15-20 دقیقه طول خواهد کشید. ممکن است یک پرکننده استاندارد مانند Restylane مورد استفاده قرار بگیرد که می تواند تا شش ماه دوام داشته باشد.

لازم به ذکر است که خط فک یک ویژگی دیگری که باعث زیبایی صورت افراد می شود. فرم صورت از نظر زیبایی نقش بزرگی در زیبایی افراد دارد. بسیاری از افراد فرم چهره خود را دوست ندارند، احساس می کنند بسیار گرد، مربع است یا نامتقارن می باشد.

هر شکل چهره ای نیز می تواند توسط گونه های برجسته تر و فک های تیز تر زیبا و جوانتر شود. با این حال، تغییر فرم صورت به بهترین شکل توسط پزشکان متخصص باید انجام شود.

زاویه دار کردن چانه و صورت با تزریق ژل

داشتن چانه زیبا یکی از ویژگی های تعیین کننده در ساختار زیبایی صورت می باشد. تزریق پرکننده های پوستی بسیاری از نگرانی های مربوط به خط فک را پایین می آورد. عمل زیبایی تزریق ژل به افرادی که از ناهنجاری های فک رنج می برد توصیه می شود.

filler injection در صورت و زاویه دار کردن چانه تاثیر بسزایی در افزایش اعتماد به نفس و زیبایی فرد دارد. زاویه دار کردن چانه با تزریق ژل می تواند صورت را محکم کند، هماهنگی صورت را بهبود ببخشد، تعادل برقرار کند و تقارن را به ویژگی های صورت شما بیفزاید، نتایج نهایی ظاهری جوان تر و شفاف تر را برای شما خواهد داشت.

تزریق ژل به چانه و صورت تزریقی ایمن است که به طور طبیعی باعث تقویت فک و چانه می شود. تزریق ژل به چانه و صورت شامل خطرات جانبی جراحی نمی باشد و حداقل زمان بهبودی را به دنبال دارد. نتایج تزریق ژل نتایج فوری است و بیمار می تواند فوراً چانه جدید زاویه دهی شده خود را ببیند.

filler injection به چانه و صورت یک عمل زیبایی غیر جراحی و مقرون به صرفه است که کل مدت زمان تزریق ژل حدود 20 دقیقه طول می کشد، در حالی که یک عمل جراحی می تواند 1-2 ساعت طول بکشد.

استفاده از پرکننده ها یک روش عالی ایجاد یک خط فک جدید و بهبود یافته هستند. تزریق ژل به چانه به منظور زاویه سازی از مزایای زیاد برخوردار می باشد:

  1. پیشرفت و نتایج فوری ، نتایج اولیه آن به سرعت و تنها در چند دقیقه قابل رویت می باشند.
  2. بدون جراحی ، این اقدام نیازی به جراحی ندارد و به صورت سرپایی و سریع انجام می شود.
  3. بدون نیاز به بیهوشی (فقط استفاده از بی حسی موضعی)، استفاده از دارو های بیهوشی دارای عوارض جانبی بوده و به همین خاطر استفاده نکردن از آن در این اقدام مزیت مهمی محسوب می شود.
  4. ایمن و موثر برای اکثر بیماران
  5. قابلیت استفاده مجدد دارد و می توان پس از اتمام دوره، دوباره تزریق ژل را انجام داد.

به خاطر داشته باشید که برای حفظ زاویه دار کردن صورت و چانه نیاز به درمان مجدد دوره ای است و پزشک متخصص ارائه دهنده شما باید با استفاده از پرکننده، مهارت و تجربه خاصی در زمینه زیبایی صورت را داشته باشد.

هزینه زاویه دار کردن صورت با تزریق ژل

انجام عمل های زیبایی در هر کلینیکی به طور معمول دارای هزینه هایی برای شخص متقاضی می باشد. معمولا برای برخی از افراد مراجعه کننده برای تزریق میزان هزینه های ناشی از این عمل معیار مهمی بوده و در تصمیم گیری و انتخاب آن تاثیرات بسیار زیادی دارد.

به طور کلی عاملی که تاثیر زیادی در هزینه های این اقدام دارد و به نوعی معیاری برای تعیین قیمت آن دارد میزان استفاده از ژل های پرکننده می باشد. هر چقدر که ناحیه هدف فرد متقاضی نیاز به تزریق کردن ژل بیشتری داشته باشد هزینه بیشتری نیز از فرد بابت این عمل دریافت خواهد شد.

اما جدا از معیار فوق امروزه با توجه به برخی شرایط نمی توان هزینه های یکسان و واحدی را برای زاویه دار کردن صورت با ژل های پرکننده تعیین کرد. به عنوان مثال از جمله مواردی که باعث به وجود آمدن قیمت ها و هزینه های مختلف بین کلینیک ها و پزشکان، رقابتی بودن بازار جذب مشتری می باشد.

امروزه کلینیک ها و پزشکان زیادی در زمینه زیبایی در حال فعالیت هستند و هر یک از آن ها برای این که مراجعه کنندگان بیشتری داشته باشند، اقدام به برخی روش های تبلیغاتی همچون پایین آوردن هزینه های دریافتی می کنند. اما از طرفی عده ای از آن ها به دلیل منافع شخصی، در انجام عمل تزریق ژل کوتاهی و کم کاری می کنند.

لذا با این وجود توصیه می شود که به هیچ وجه هزینه های ناشی از زاویه دار کردن صورت با ژل را معیار و ملاکی برای انتخاب کلینیک و یا پزشک متخصص قرار ندهید زیرا سلامتی شما ارزش زیادی نسبت به هزینه دارد. پس سعی کنید کلینیکی معتبر با هزینه های منطقی و خدمات مناسب را برای این اقدام انتخاب نمایید.

مورد مهم دیگر در رابطه با هزینه های زاویه سازی صورت با ژل که توسط افراد بسیاری مورد پرسش قرار می گیرد این است که آیا شرکت های بیمه از هزینه های این اقدام پشتیبانی می کنند یا خیر. امروزه شرکت های بیمه بسیاری در ایران مشغول فعالیت می باشند و هر یک در برخی خدمات و قوانین جزئی با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

اما به طور مشترک در اکثر بیمه ها هزینه هایی که برای اقدامات زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد پذیرش نمی شود و تمامی آن بر عهده شخص متقاضی خواهد بود. به طور کلی شرکت های بیمه، هزینه عمل ها و اقداماتی را می پردازند که در صورت انجام ندادن آن سلامتی بدنی شخص دارای مشکلاتی خواهد بود.لذا عمل ها و اقدامات غیر ضروری از جمله تزریق کردن ژل به صورت توسط هیچ شرکتی پذیرش نمی شود.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو از قیمت تزریق ژل خود مطلع شود. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت ، از مشاوره آنلاین بهره مند شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *