چرا مشاوره قبل از لیزر موهای زائد مهم می باشد

>> مشاوره قبل از لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یکی از بهترین راهکارها برای از بین بردن موهای زائد است. برای گرفتن بهترین بازخورد از لیزر موهای زائد هر قسمتی از بدن خود، باید به مراکز و کلینیک‌های تخصصی پوست و مو مراجعه کنید.

چرا که این یک راهکار علمی و اصولی است که توسط بهترین و جدیدترین دستگاه‌های مجهز به فناوری پیشرفته لیزر انجام می‌شود. کار کردن با این دستگاه‌ها باید توسط افراد آموزش دیده انجام شود. همچنین قبل از لیزر موهای زائد حتما باید توسط یک پزشک متخصص زیبایی پوست و مو معاینه شده و مشاوره بگیرید.

 

مشاوره قبل از لیزر موهای زائد

 

مشاوره یکی از مهمترین مراحل فرآیند لیزر درمانی است، چرا که به شما بیشترین امید را برای رسیدن به نتیجه مورد نظر و دلخواه خود می‌دهد.

بدون مشاوره، هم شما و هم درمانگرتان ناآگاه هستید. مشاوره قبل از شروع درمان اجازه می‌دهد تا درمانگر کار با دستگاه لیزر، از نوع پوستتان مطلع شود و فرصتی برای درک بهتر این روش از بین بردن موهای زائد می‌دهد تا بفهمید که لیزر درمانی در واقع به چه معناست و چگونه کار می‌کند.

 

مشاوره قبل از لیزر موهای زائد

 

هنگامی که درمانگر شما به صورت کامل و درست در جریان امر قرار بگیرد، نوع دستگاه و مقدار و میزان تابش اشعه‌های لیزر آن را با توجه به ویژگی‌های منحصر به فردتان تنظیم می‌کند، تا روند درمان در بهترین و ایمن ترین حالت ممکن به سرانجام برسد.

 

>> مشاوره قبل از لیزر موهای زائد به درمانگر شما چه کمکی می‌کند؟

در طول زمان مشاوره قبل از لیزر درمانی، درمانگر شما در جریان نوع و نحوه انجام لیزر موهای زائد بر روی هر قسمتی از پوستتان قرار می‌گیرد. این به این معنی است که قبل از شروع درمان، به این نتایج خواهد رسید:

 

 1. مقدار و میزان درد و ناراحتی‌تان در طول جلسات لیزر درمانی؛
 2. به چند جلسه درمانی احتمالا نیاز دارید؛
 3. لیزر موهای زائد تا چه میزان برای نوع پوست شما موثر است؛
 4. چه عوارض جانبی‌ای ممکن است این روش برای پوست شما در پی داشته باشد؛
 5. چگونه شما را برای جلسات آماده کند؛

“مشاوره‌های قبل از لیزر موهای زائد شبیه قرار گذاشتن‌های عاشقانه ولی با لحظات صمیمانه کمتر است”

درمانگر لیزر موهای زائد شما می‌خواهد تا قبل از شروع جلسات درباره‌ی شما بیشتر بداند تا بتواند درمان را با توجه به نیازهای منحصر به فردتان انجام دهد. برخی از سوالاتی که ممکن است از شما پرسیده شود معمولا مربوط به:

قبل از لیزر موهای زائد چه کارهایی را نباید انجام دهیم؟

 

 1. سابقه پزشکی و بیماری‌های شما؛
 2. نوع پوست و حساسیت‌های پوستی شما؛
 3. نوع نتیجه ای که از حذف موهای زائدتان با روش لیزر درمانی انتظار دارید؛
 4. حساسیت پوستتان به درد ناشی از برخورد اشعه‌های لیزر تا در صورت لزوم بتواند از ژل‌های بی حس کننده استفاده کند؛
 5. هرگونه نگرانی‌ شما مربوط به درمان؛
 6. آیا باردار هستید، در دوران شیردهی قرار دارید و یا قصد دارید که باردار شوید؛

در پایان مشاوره شما باید کاملا از آنچه که از درمان انتظار دارید؛ مطلع شوید و انتظارات شما با نتایج احتمالی مطابقت داشته باشد.

با مشاوره قبل از لیزر درمانی در زمان آماده شدن برای اولین جلسه ، شما همچنین از آنچه که می‌خواهد بر روی پوستتان انجام شود، آگاه می‌شوید. وقتی شما بدانید که چگونه به درستی آماده شوید، جلسات لیزر موهای زائد شما به بهترین نحو ممکن و در ایمن ترین شرایط انجام می‌شود تا به بهترین نتایج از این فرایند درمانی برسید.

>> هزینه مشاوره در مورد لیزر موهای زائد چقدر است؟

بیشتر درمانگاه‌ها و کلینیک‌های تخصصی زیبایی پوست و مو هزینه‌ای بابت دادن مشاوره قبل از لیزر موهای زائد از مراجعین دریافت نمی‌کنند. چرا که آنها مشاوره را یک فرصت برای خود می‌دانند تا با فرد مراجعه کننده بیشتر آشنا شوند و از خصوصیات و ویژگی‌های سلامت پوست و بدن او بیشتر آگاهی پیدا کنند.

آنها از این زمان برای این استفاده می‌کنند که بتوانند ببینند آیا با نوع دستگاه‌هایی که دارند و روش درمانی‌ای که اتخاذ می‌کنند  قادر به برآورده کردن انتظارات مراجعین خود هستند.

به این ترتیب، مشاوره‌های قبل از لیزر موهای زائد با سرعت بیشتری از قرارهای عاشقانه ولی با لحظات صمیمانه کمتری برگزار می‌شود. در طول مشاوره، انتظار نداشته باشید که در انتهای دوره و جلسات لیزر درمانی به هر آن چیزی که متعهد شده‌اند؛ برسید.

“مشاوره قبل از لیزر درمانی فرصتی است برای آشنایی بیشتر درمانگران با بدن شما و پیدا کردن راهکارهایی مناسب و موثر تا بهترین بازخورد و نتیجه را از حضور در مراکز و کلینیک‌های تخصصی لیزر موهای زائد بگیرید.”

خلاصه:

لیزر موهای زائد یکی از ایمن ترین و موثر ترین روش‌های حذف مو و عدم رشد مجدد آنها در حال حاضر است. نوع پوست و مو و درمانی که برای گرفتن بهترین نتیجه از این روش درمانی گرفته می‌شود برای هر فردی متفاوت است و این مسئله فقط از طریق مشاوره‌های قبل از درمان به دست می‌آید.

مشاوره قبل از درمان فرصتی برای درمانگران برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نوع پوست و بدن شما ایجاد می‌کند، تا آنها بتوانند بهترین و مناسب ترین روش درمانی را برای شما اعمال کنند.

مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه SHR چیست

از سوی دیگر، مشاوره قبل از لیزر موهای زائد به شما برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نوع برخورد با پوستتان در حین و بعد از لیزر درمانی می‌دهد.

اینکه چه نکاتی را قبل در حین و بعد از این روش درمانی رعایت کنید تا بهترین نتیجه با کمترین عوارض را از آن بگیرید و اینکه پی ببرید که آیا لیزر موهای زائد یک راه حل و روش موثر خوب برای شماست یا خیر و آیا استفاده از این روش برای نوع پوست و موی شما توصیه می‌شود و جواب می‌دهد یا خیر.

نکته:

تمام این مسائل و نکات مطرح شده درباره افرادی است که به مراکز و کلینیک‌های تخصصی لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای زائد کل بدن یا هر قسمتی از بدن خود مراجعه می‌کنند و نه افرادی که به مراکز غیر مجاز، غیر استاندارد و تایید نشده مراجعه می‌کنند؛ است.

فرقی نمی‌کند برای از بین بردن موهای زائد چه قسمتی از بدن خود می‌خواهید مراجعه کنید. لیزر موهای زائد صورت، لیزر موهای زائد پا، لیزر موهای زائد بیکینی، لیزر موهای زائد زیر بغل، لیزر موهای زائد نا حیه تناسلی و لیزر موهای زائد بدن به صورت کلی، اگر در مراکز غیر مجاز و توسط دستگاه‌های غیر استاندارد و درمانگران غیر مجرب انجام شود؛ لطمات و آسیب‌های جبران ناپذیری به پوست شما وارد خواهد کرد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیزر موهای زائد صورت مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

لیزر موهای زائد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مکان یاب