لیزر موهای زائد

چرا مشاوره قبل از لیزر موهای زائد مهم می باشد

چرا مشاوره قبل از لیزر موهای زائد مهم می باشد

مشاوره قبل از لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یکی از بهترین راهکارها برای از بین بردن موهای زائد است. برای گرفتن بهترین بازخورد از لیزر موهای زائد هر قسمتی از بدن خود، باید به مراکز و کلینیک‌های تخصصی پوست و مو مراجعه کنید.

چرا که این یک راهکار علمی و اصولی است که توسط بهترین و جدیدترین دستگاه‌های مجهز به فناوری پیشرفته لیزر انجام می‌شود. کار کردن با این دستگاه‌ها باید توسط افراد آموزش دیده انجام شود. همچنین قبل از لیزر موهای زائد حتما باید توسط یک پزشک متخصص زیبایی پوست و مو معاینه شده و مشاوره بگیرید.

مشاوره قبل از لیزر موهای زائد

مشاوره یکی از مهمترین مراحل فرآیند لیزر درمانی است، چرا که به شما بیشترین امید را برای رسیدن به نتیجه مورد نظر و دلخواه خود می‌دهد.

شرکت در جشنواره لیزر موهای زائد کلینیک رز + دریافت کد تخفیف

مشاوره این موقعیت را برای شما فراهم می کند تا با شناخت و آگاهی دقیق این فرآیند را برای خودتان انتخاب کنید. ممکن است به هر دلیلی، شما گزینه ایده آلی برای استفاده از دستگاه لیزر مو های زائد نباشید و این فعالیت عوارضی برای شما به وجود بیاورد.

به همین خاطر در جلسه های مشاوره، پزشک همه چیز را به دقت مورد بررسی قرار می دهد تا مشخص شود که لیزر مو های زائد، بهترین روش برای شما خواهد بود.

بدون مشاوره، هم شما و هم درمانگرتان ناآگاه هستید. مشاوره قبل از شروع درمان اجازه می‌دهد تا درمانگر کار با دستگاه لیزر، از نوع پوستتان مطلع شود و فرصتی برای درک بهتر این روش از بین بردن موهای زائد می‌دهد تا بفهمید که لیزر درمانی در واقع به چه معناست و چگونه کار می‌کند.

مشاوره قبل از لیزر موهای زائد

دستگاه های لیزر مو های زائد، تنوع زیادی دارند و بر اساس ویژگی های ظاهری افراد، از کارایی متفاوتی برخوردار هستند.

برای رسیدن به بهترین نتیجه از لیزر موهای زائد با کم ترین آثار جانبی، شما باید مناسب ترین دستگاه را برای خودتان در نظر بگیرید.

جلسه مشاوره به شما کمک می کند تا با مشورت پزشک بهترین انتخاب را انجام دهید. پزشک با بررسی شرایط ظاهری پوست و موی شما، انتخاب ایده آلی را برای شما انجام می دهد تا به نتیجه دلخواه خود از این فرآیند دست پیدا کنید.

هنگامی که درمانگر شما به صورت کامل و درست در جریان امر قرار بگیرد، نوع دستگاه و مقدار و میزان تابش اشعه‌های لیزر آن را با توجه به ویژگی‌های منحصر به فردتان تنظیم می‌کند، تا روند درمان در بهترین و ایمن ترین حالت ممکن به سرانجام برسد.

مشاوره قبل از لیزر موهای زائد به درمانگر شما چه کمکی می‌کند؟

در طول زمان مشاوره قبل از لیزر درمانی، درمانگر شما در جریان نوع و نحوه انجام لیزر موهای زائد بر روی هر قسمتی از پوستتان قرار می‌گیرد. این به این معنی است که قبل از شروع درمان، به این نتایج خواهد رسید:

 1. مقدار و میزان درد و ناراحتی‌تان در طول جلسات لیزر درمانی؛ حتما پیش از انجام فرآیند به شما اطلاع داده خواهد شد. این موضوع بستگی به وضعیت پوست شما و همچنین ناحیه انتخاب شده برای لیزر مو های زائد خواهد داشت.برای مثال در نواحی زیر بغل به دلیل نازک بودن پوست، درد بیشتری برای شما به وجود می آید و در نواحی شکم به دلیل ضخیم تر بودن پوست، درد لیزر کم تر است. با این وجود به طور کلی درد ناشی از این فرآیند کاملا قابل تحمل به نظر می رسد.
 2. به چند جلسه درمانی احتمالا نیاز دارید؛ این موضوع نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. طبیعتا وقتی شما بدانید که دقیقا به چند جلسه درمانی برای از بین بردن همه موهای زائد خود در یک نقطه از بدن نیاز دارید، بهتر می توانید برای این فرآیند برنامه ریزی انجام بدهید و وقت خودتان را برای این کار تنظیم کنید. تعداد دقیق جلسات، به ضخامت موهای شما و همچنین نقطه انجام شده برای لیزر موهای زائد بستگی خواهد داشت.
 3. لیزر موهای زائد تا چه میزان برای نوع پوست شما موثر است؛ این کار کمک خواهد کرد که با انتظاری کاملا معقول و منطقی به سراغ انجام این فعالیت بروید. در جلسه های مشاوره به خوبی مشخص می شود که لیزر قادر است چه کارهایی برای شما انجام دهد و قادر به انجام چه کارهایی نیست. در نتیجه انتظار شما از این فرآیند انتظاری کاملا منطقی خواهد شد.
 4. چه عوارض جانبی‌ای ممکن است این روش برای پوست شما در پی داشته باشد؛ دانستن این موضوع نیز برای سپری کردن دوران بهبودی به شما کمک خواهد کرد. اگر لیزر مو های زائد در شرایط استاندارد برای شما صورت گرفته باشد، عوارض جانبی چندانی برای شما اتفاق نمی افتد و هر عارضه ای هم که روی پوست شما ایجاد شود، در کوتاه ترین زمان ممکن محو خواهد شد.
 5. چگونه شما را برای جلسات آماده کند؛ در جلسه مشاوره، پزشک اصول آماده سازی برای لیزر موهای زائد را به دقت با شما در میان خواهد گذاشت.دوش گرفتن قبل از انجام لیزر، اصلاح کردن مو های منطقه مورد نظر، تمیز کردن پوست و پاک کردن انواع کرم ها و لوسیون ها از سطح آن، عدم استفاده از سولاریوم و همچنین دور ماندن از تابش مستقیم نور خورشید در روزهای منتهی به لیزر موهای زائد و همچنین عدم مصرف بعضی از داروها، موضوع بسیار مهمی است که در جلسه مشاوره با شما در میان گذاشته می شود.
 6. اصول بهداشتی چطور مورد توجه قرار می گیرند؛ این یکی دیگر از موضوعاتی است که می توانید در جلسه های مشاوره درباره آن اطلاعات کسب کنید و مطمئن شوید که در کلینیک مورد نظر، اصول بهداشتی کاملا مورد توجه قرار می گیرد. استفاده از عینک های مخصوص و همچنین ضدعفونی کردن دستگاه پس از استفاده هر فرد، بخشی از این اصول به شمار می روند.

“مشاوره‌های قبل از لیزر موهای زائد شبیه قرار گذاشتن‌های عاشقانه ولی با لحظات صمیمانه کمتر است”

درمانگر لیزر موهای زائد شما می‌خواهد تا قبل از شروع جلسات درباره‌ی شما بیشتر بداند تا بتواند درمان را با توجه به نیازهای منحصر به فردتان انجام دهد. برخی از سوالاتی که ممکن است از شما پرسیده شود معمولا مربوط به:

 1. سابقه پزشکی و بیماری‌های شما؛ پزشک با کسب اطلاع از سوابق دارویی و درمانی شما، از بروز پیچیدگی ها در زمان انجام فرآیند لیزر خودداری خواهد کرد. هر چقدر که اطلاعات پزشک در این زمینه بیشتر باشد، این فعالیت برای شما امن تر و مطمئن تر خواهد بود.
 2. نوع پوست و حساسیت‌های پوستی شما؛
 3. نوع نتیجه ای که از حذف موهای زائدتان با روش لیزر درمانی انتظار دارید؛
 4. حساسیت پوستتان به درد ناشی از برخورد اشعه‌های لیزر تا در صورت لزوم بتواند از ژل‌های بی حس کننده استفاده کند؛
 5. هرگونه نگرانی‌ شما مربوط به درمان؛
 6. آیا باردار هستید، در دوران شیردهی قرار دارید و یا قصد دارید که باردار شوید؛ چرا که در این صورت به شما توصیه خواهد شد که فرآیند لیزر مو های زائد را به زمان دیگری موکول کنید. لیزر مو های زائد در دوران بارداری و یا شیردهی، ممکن است برای فرزند شما خطرناک باشد. به همین خاطر نباید در این دوره دست به چنین کاری بزنید.

در پایان مشاوره شما باید کاملا از آنچه که از درمان انتظار دارید؛ مطلع شوید و انتظارات شما با نتایج احتمالی مطابقت داشته باشد.

با مشاوره قبل از لیزر درمانی در زمان آماده شدن برای جلسه اول لیزر موهای زائد ، شما همچنین از آنچه که می‌خواهد بر روی پوستتان انجام شود، آگاه می‌شوید. وقتی شما بدانید که چگونه به درستی آماده شوید، جلسات لیزر موهای زائد شما به بهترین نحو ممکن و در ایمن ترین شرایط انجام می‌شود تا به بهترین نتایج از این فرایند درمانی برسید.

هزینه مشاوره در مورد لیزر موهای زائد چقدر است؟

بیشتر درمانگاه‌ها و کلینیک‌های تخصصی زیبایی پوست و مو هزینه‌ای بابت دادن مشاوره قبل از لیزر موهای زائد از مراجعین دریافت نمی‌کنند. چرا که آنها مشاوره را یک فرصت برای خود می‌دانند تا با فرد مراجعه کننده بیشتر آشنا شوند و از خصوصیات و ویژگی‌های سلامت پوست و بدن او بیشتر آگاهی پیدا کنند.

آنها از این زمان برای این استفاده می‌کنند که بتوانند ببینند آیا با نوع دستگاه‌هایی که دارند و روش درمانی‌ای که اتخاذ می‌کنند  قادر به برآورده کردن انتظارات مراجعین خود هستند.

به این ترتیب، مشاوره‌های قبل از لیزر موهای زائد با سرعت بیشتری از قرارهای عاشقانه ولی با لحظات صمیمانه کمتری برگزار می‌شود. در طول مشاوره، انتظار نداشته باشید که در انتهای دوره و جلسات لیزر درمانی به هر آن چیزی که متعهد شده‌اند؛ برسید.

“مشاوره قبل از لیزر درمانی فرصتی است برای آشنایی بیشتر درمانگران با بدن شما و پیدا کردن راهکارهایی مناسب و موثر تا بهترین بازخورد و نتیجه را از حضور در مراکز و کلینیک‌های تخصصی لیزر موهای زائد بگیرید.”

در نتیجه پشت سر گذاشتن این فرآیند در کلینیک های معتبر، هزینه ای برای شما به همراه نخواهد داشت.

این جلسه ها شاید در نگاه اول چندان مهم به نظر نرسند اما حقیقت آن است که بدون سپری کردن یک جلسه دقیق و پر جزئیات برای مشاوره پزشک و بیمار، لیزر موهای زائد به خوبی پیش نخواهد رفت. این یک قدم بسیار کلیدی و مهم در مسیر تجربه کردن یک فرآیند موفقیت آمیز برای لیزر موهای زائد به شمار می رود.

خلاصه:

لیزر موهای زائد یکی از ایمن ترین و موثر ترین روش‌های حذف مو و عدم رشد مجدد آنها در حال حاضر است. نوع پوست و مو و درمانی که برای گرفتن بهترین نتیجه از این روش درمانی گرفته می‌شود برای هر فردی متفاوت است و این مسئله فقط از طریق مشاوره‌های قبل از درمان به دست می‌آید.

اگر با توجه به شرایط خاص هر فرد، بهترین دستگاه و مناسب ترین تنظیمات برای او در نظر گرفته نشود، از یک سو نتایج خوبی برای این فرد رقم نخواهد خورد و از سوی دیگر، عوارض جانبی زیادی برای او شکل خواهد گرفت.

مشاوره قبل از درمان فرصتی برای درمانگران برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نوع پوست و بدن شما ایجاد می‌کند، تا آنها بتوانند بهترین و مناسب ترین روش درمانی را برای شما اعمال کنند.

از سوی دیگر، مشاوره قبل از لیزر موهای زائد به شما برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نوع برخورد با پوستتان در حین و بعد از لیزر درمانی می‌دهد.

اینکه چه نکاتی را قبل در حین و بعد از این روش درمانی رعایت کنید تا بهترین نتیجه با کمترین عوارض را از آن بگیرید و اینکه پی ببرید که آیا لیزر موهای زائد یک راه حل و روش موثر خوب برای شماست یا خیر و آیا استفاده از این روش برای نوع پوست و موی شما توصیه می‌شود و جواب می‌دهد یا خیر.

نکته:

تمام این مسائل و نکات مطرح شده درباره افرادی است که به مراکز و کلینیک‌های تخصصی لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای زائد کل بدن یا هر قسمتی از بدن خود مراجعه می‌کنند و نه افرادی که به مراکز غیر مجاز، غیر استاندارد و تایید نشده مراجعه می‌کنند؛ است.

فرقی نمی‌کند برای از بین بردن موهای زائد چه قسمتی از بدن خود می‌خواهید مراجعه کنید. لیزر موهای زائد صورت، لیزر موهای زائد پا، لیزر موهای زائد بیکینی، لیزر موهای زائد زیر بغل، لیزر موهای زائد نا حیه تناسلی و لیزر موهای زائد بدن به صورت کلی، اگر در مراکز غیر مجاز و توسط دستگاه‌های غیر استاندارد و درمانگران غیر مجرب انجام شود؛ لطمات و آسیب‌های جبران ناپذیری به پوست شما وارد خواهد کرد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیزر موهای زائد صورت مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

 1. سلام
  من مرد هستم و قصد لیزر موهای کل بدنم دارم از گردن تا انگشتای پا
  آیا شما می کنید
  ۰۹۱۲۱۹۳۱۴۵۷

 2. سلام دوست من
  بله انجام میدیم
  ممنون میشم از طریق واتساپ با این شماره در تماس باشید. ۰۹۱۰۴۴۴۰۲۲۸
  پیروز و استوار باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *